Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor Div 7 Borås

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergdalens IK Bo Antonsson 0730545220 Röd/Röd/Röd
Bollebygd/Hestrafors Ulrica Larsson 0730402940 Vit/blå/blå
Borgstena IF Johan Åsbogård 0735998958 Gul /Grön /Gul
Borås AIK Arifa Fazili 0729453809 Röd/Blå/Röd
Byttorps IF Sofia Posserud 0706607500 Grön/Vit/Grön
Dalsjöfors GoIF Per Johansson 0734153161 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Fristads GoIF Fredrik Linderoth 0790632022 Grön/Svart/Grön
Fritsla IF Patrik Lundin 0707949377 0707949377 Orange/Svart/Orange
Kinna IF Jonas Emanuelsson 0736669918 Röd/Blå/Vit
Mariedals IK Milos Sijan 0709663721 Blå-vit, Vit, Blå-vit
Redvägs FK Dennis Kjellén 0720509065 svart/svart/svart
Rydboholms SK Johanna Brorsson 0703810486 Blå/Blå/Blå
Sandareds IF Håkan Johansson 0760447414 Vit/Grön/Grön
Skene IF Elisabet Svensson 0702165502 Vit/Svarta/Vita
Svansjö Claes Andersson 0708624964 0708624964 Vinröd/svart/svart
Ulricehamns IFK Magnus Axelsson 0708296323 Blåsvart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Kinna IF - Borås AIK Viskavallen B
Kinna IF - Redvägs FK Viskavallen B
April
2020-04-27 18:30 Svansjö - Fritsla IF Svansjövallen B
2020-04-28 18:30 Borgstena IF - Sandareds IF Nosseborg
2020-04-30 18:15 Fristads GoIF - Skene IF Hedens IP Konstgräs
Maj
2020-05-03 10:30 Bergdalens IK - Rydboholms SK Björkängsvallen, Borås
2020-05-03 11:00 Bollebygd/Hestrafors - Kinna IF Björnskogsvallen, 7-manna
2020-05-03 12:00 Redvägs FK - Ulricehamns IFK Enevi B-plan
2020-05-03 15:00 Byttorps IF - Borås AIK Byttorps IP C
2020-05-07 18:00 Fritsla IF - Kinna IF Kungaberg
2020-05-09 11:00 Sandareds IF - Bollebygd/Hestrafors Sandevi B-plan
2020-05-09 12:10 Ulricehamns IFK - Fristads GoIF Lassalyckan C-plan
2020-05-10 12:00 Rydboholms SK - Redvägs FK Sven Erikssonsvallen
2020-05-10 15:00 Svansjö - Bergdalens IK Svansjövallen B
2020-05-10 16:00 Borås AIK - Dalsjöfors GoIF Bodavallen C konstgräs
2020-05-10 17:00 Skene IF - Byttorps IF Vävarevallen B-plan
2020-05-12 18:30 Borgstena IF - Borås AIK Nosseborg
2020-05-17 12:00 Redvägs FK - Svansjö Enevi B-plan
2020-05-17 14:15 Dalsjöfors GoIF - Skene IF Gårdavallen A-plan
2020-05-17 15:00 Byttorps IF - Ulricehamns IFK Byttorps IP C
2020-05-17 16:00 Fristads GoIF - Rydboholms SK Hedens IP Konstgräs
2020-05-17 17:00 Kinna IF - Sandareds IF Viskavallen B
2020-05-18 17:15 (Inst.) Bergdalens IK - Fritsla IF Björkängsvallen, Borås
2020-05-21 11:20 Ulricehamns IFK - Dalsjöfors GoIF Lassalyckan B-plan
2020-05-21 18:00 Fritsla IF - Sandareds IF Kungaberg
2020-05-24 14:00 Rydboholms SK - Byttorps IF Sven Erikssonsvallen
2020-05-24 15:00 Svansjö - Fristads GoIF Svansjövallen B
2020-05-24 15:30 Skene IF - Borgstena IF Vävarevallen B-plan
2020-05-24 15:45 Borås AIK - Bollebygd/Hestrafors Bodavallen C konstgräs
2020-05-24 17:30 Bergdalens IK - Redvägs FK Björkängsvallen, Borås, Gräs
2020-05-26 18:30 Borgstena IF - Ulricehamns IFK Nosseborg
2020-05-29 18:15 Fristads GoIF - Bergdalens IK Hedens IP Konstgräs
2020-05-31 11:00 Bollebygd/Hestrafors - Skene IF Björnskogsvallen, 7-manna
2020-05-31 12:00 Redvägs FK - Fritsla IF Enevi B-plan
2020-05-31 15:00 Byttorps IF - Svansjö Byttorps IP B
2020-05-31 18:00 Dalsjöfors GoIF - Rydboholms SK Gårdavallen A-plan
Juni
2020-06-03 18:00 Redvägs FK - Fristads GoIF Enevi B-plan
2020-06-04 18:30 Svansjö - Dalsjöfors GoIF Svansjövallen B
2020-06-07 12:00 Rydboholms SK - Borgstena IF Sven Erikssonsvallen
2020-06-07 15:15 Bergdalens IK - Byttorps IF Björkängsvallen, Borås, Gräs
2020-06-07 15:40 Ulricehamns IFK - Bollebygd/Hestrafors Lassalyckan C-plan
2020-06-07 16:00 Borås AIK - Sandareds IF Bodavallen C konstgräs
2020-06-07 17:00 Skene IF - Kinna IF Vävarevallen B-plan
2020-06-11 18:30 Borgstena IF - Svansjö Nosseborg
2020-06-11 18:30 Kinna IF - Ulricehamns IFK Viskavallen B
2020-06-13 14:00 Fristads GoIF - Fritsla IF Hedens IP Konstgräs
2020-06-14 11:00 Bollebygd/Hestrafors - Rydboholms SK Björnskogsvallen, 7-manna
2020-06-14 11:00 Sandareds IF - Skene IF Sandevi B-plan
2020-06-14 14:15 Dalsjöfors GoIF - Bergdalens IK Gårdavallen A-plan
2020-06-14 15:00 Byttorps IF - Redvägs FK Byttorps IP C
2020-06-16 18:00 Fritsla IF - Borås AIK Kungaberg
2020-06-17 18:00 Redvägs FK - Dalsjöfors GoIF Enevi B-plan
2020-06-17 18:30 Svansjö - Bollebygd/Hestrafors Svansjövallen B
2020-06-21 14:00 Rydboholms SK - Kinna IF Sven Erikssonsvallen
2020-06-21 17:00 Bergdalens IK - Borgstena IF Björkängsvallen, Borås, Gräs
2020-06-21 17:40 Ulricehamns IFK - Sandareds IF Lassalyckan C-plan
2020-06-23 18:15 Fristads GoIF - Byttorps IF Hedens IP Konstgräs
Augusti
2020-08-12 18:30 Mariedals IK - Dalsjöfors GoIF Kransmossens IP, Konstgräs 2
2020-08-13 18:00 Kinna IF - Svansjö Viskavallen B
2020-08-15 11:00 Sandareds IF - Rydboholms SK Sandevi B-plan
2020-08-16 12:30 Dalsjöfors GoIF - Fristads GoIF Gårdavallen A-plan
2020-08-16 12:30 Bollebygd/Hestrafors - Bergdalens IK Björnskogsvallen, 7-manna
2020-08-16 13:00 Byttorps IF - Fritsla IF Byttorps IP C
2020-08-16 13:00 Borgstena IF - Redvägs FK Nosseborg
2020-08-16 15:00 Borås AIK - Skene IF Bodavallen C konstgräs
2020-08-20 17:20 Bergdalens IK - Mariedals IK Björkängsvallen, Borås, Gräs
2020-08-20 18:00 Fritsla IF - Skene IF Kungaberg
2020-08-22 11:00 Svansjö - Sandareds IF Svansjövallen B
2020-08-23 13:00 Redvägs FK - Bollebygd/Hestrafors Enevi B-plan
2020-08-23 14:10 Ulricehamns IFK - Borås AIK Lassalyckan C-plan
2020-08-23 15:00 Byttorps IF - Dalsjöfors GoIF Byttorps IP C
2020-08-23 16:00 Fristads GoIF - Borgstena IF Hedens IP Konstgräs
2020-08-23 17:30 Bergdalens IK - Kinna IF Björkängsvallen, Borås, Gräs
2020-08-26 18:00 Mariedals IK - Borås AIK Kransmossens IP, Konstgräs 2
2020-08-29 11:00 Sandareds IF - Bergdalens IK Sandevi B-plan
2020-08-29 12:00 Borås AIK - Rydboholms SK Bodavallen C konstgräs
2020-08-30 10:30 Dalsjöfors GoIF - Fritsla IF Gårdavallen A-plan
2020-08-30 11:00 Borgstena IF - Byttorps IF Nosseborg
2020-08-30 12:30 Bollebygd/Hestrafors - Fristads GoIF Björnskogsvallen, 7-manna
2020-08-30 17:00 Skene IF - Ulricehamns IFK Vävarevallen B-plan
September
2020-09-03 18:00 Fritsla IF - Ulricehamns IFK Kungaberg
2020-09-06 12:00 Redvägs FK - Sandareds IF Enevi B-plan
2020-09-06 14:15 Dalsjöfors GoIF - Borgstena IF Gårdavallen A-plan
2020-09-06 15:00 Fristads GoIF - Kinna IF Hedens IP Konstgräs
2020-09-06 16:00 Byttorps IF - Bollebygd/Hestrafors Byttorps IP C
2020-09-08 18:00 Borgstena IF - Fritsla IF Nosseborg
2020-09-09 18:00 Kinna IF - Byttorps IF Viskavallen B
2020-09-09 18:15 Skene IF - Svansjö Vävarevallen B-plan
2020-09-12 11:00 Sandareds IF - Fristads GoIF Sandevi B-plan
2020-09-12 12:00 Borås AIK - Bergdalens IK Bodavallen C konstgräs
2020-09-13 14:00 Mariedals IK - Byttorps IF Kransmossens IP, Konstgräs 2
2020-09-13 16:30 Bollebygd/Hestrafors - Dalsjöfors GoIF Björnskogsvallen, 7-manna
2020-09-13 16:40 Ulricehamns IFK - Rydboholms SK Lassalyckan C-plan
2020-09-16 17:30 Sandareds IF - Mariedals IK Sandevi B-plan
2020-09-17 18:00 Svansjö - Borås AIK Svansjövallen B
2020-09-17 18:00 Fritsla IF - Rydboholms SK Kungaberg
2020-09-19 10:30 Borgstena IF - Bollebygd/Hestrafors Nosseborg
2020-09-20 11:00 Svansjö - Ulricehamns IFK Svansjövallen B
2020-09-20 11:15 Dalsjöfors GoIF - Kinna IF Gårdavallen A-plan
2020-09-20 12:00 Redvägs FK - Borås AIK Enevi B-plan
2020-09-20 12:15 Bergdalens IK - Skene IF Björkängsvallen, Borås, Gräs
2020-09-21 18:00 Rydboholms SK - Skene IF Sven Erikssonsvallen
2020-09-22 18:00 Fritsla IF - Mariedals IK Kungaberg
2020-09-23 19:00 Mariedals IK - Rydboholms SK Kransmossens IP, Konstgräs 2
2020-09-26 11:00 Byttorps IF - Sandareds IF Byttorps IP C
2020-09-26 12:40 Ulricehamns IFK - Bergdalens IK Lassalyckan C-plan
2020-09-27 12:00 Rydboholms SK - Svansjö Sven Erikssonsvallen
2020-09-27 12:30 Bollebygd/Hestrafors - Fritsla IF Björnskogsvallen, 7-manna
2020-09-27 13:00 Skene IF - Redvägs FK Vävarevallen B-plan
2020-09-27 13:30 Sandareds IF - Dalsjöfors GoIF Sandevi B-plan
2020-09-27 16:00 Borås AIK - Fristads GoIF Bodavallen C konstgräs
2020-09-27 17:00 Kinna IF - Borgstena IF Viskavallen B

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info