Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 6 A Pojkar Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IFK Timrå P09 Vit Michael Lindholm 0705175489 Vit/blåa/Vit
Kubikenborgs IF P09 Gul Erik Åslin 0702442200 gul/svart randig/svarta/gul/svart randig
Kubikenborgs IF P09 Svart Erik Åslin 0702442200 gul/svart randig/svarta/gul/svart randig
Kungsnäs FC Svart Nils Börlin 0705434542 Svartvit-randig/Svart/Svart
Njurunda SK 09 Andreas Roos 0702138897 Röd/Vit/Blå
Selånger FK P09 Röd Peter Koch 0702043029 0702043029 röd-blå randig/marinblå/röda
Sundsvalls FF Blå Emina Kurtovic Blå/Blå/blå
Söråkers FF P09 Robert Westberg 0703638990 Röd/svart /Svart/Röd
Ånge IF P 08/09 Mia Lovén 069010277 0701712918 Vit/Grön/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2020-05-10 09:00 Kungsnäs FC Svart - Sundsvalls FF Blå Västhagen IP
2020-05-10 10:15 Njurunda SK 09 - Kubikenborgs IF P09 Gul Kubikenborgs IP konstgräs
2020-05-10 13:30 Selånger FK P09 Röd - IFK Timrå P09 Vit Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
2020-05-10 14:00 Ånge IF P 08/09 - Kubikenborgs IF P09 Svart
2020-05-17 12:40 Kubikenborgs IF P09 Gul - Ånge IF P 08/09 Västhagen IP
2020-05-17 12:40 Kubikenborgs IF P09 Svart - Söråkers FF P09 Västhagen IP
2020-05-17 13:30 Sundsvalls FF Blå - Selånger FK P09 Röd Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-17 14:00 IFK Timrå P09 Vit - Njurunda SK 09 Timrå IP Konstgräs
2020-05-24 10:00 Söråkers FF P09 - Kubikenborgs IF P09 Gul Söråkers IP
2020-05-24 11:00 Ånge IF P 08/09 - IFK Timrå P09 Vit
2020-05-24 12:00 Njurunda SK 09 - Sundsvalls FF Blå Njurunda SK grus
2020-05-24 14:30 Selånger FK P09 Röd - Kungsnäs FC Svart Selånger IP Fältet 2
2020-05-31 09:15 Kubikenborgs IF P09 Gul - Kubikenborgs IF P09 Svart Kubikenborgs IP konstgräs
2020-05-31 09:30 IFK Timrå P09 Vit - Söråkers FF P09 Timrå IP Konstgräs
2020-05-31 11:00 Ånge IF P 08/09 - Sundsvalls FF Blå
2020-05-31 13:30 Kungsnäs FC Svart - Njurunda SK 09 Västhagen IP
Juni
2020-06-07 12:00 Njurunda SK 09 - Selånger FK P09 Röd Njurunda SK grus
2020-06-07 13:00 Söråkers FF P09 - Sundsvalls FF Blå Söråkers IP lilla 5/7-manna
2020-06-07 13:00 Ånge IF P 08/09 - Kungsnäs FC Svart
2020-06-07 13:15 Kubikenborgs IF P09 Svart - IFK Timrå P09 Vit Kubikenborgs IP Backaplan
2020-06-14 11:15 Sundsvalls FF Blå - Kubikenborgs IF P09 Svart Baldershovs IP Konstgräs
2020-06-14 12:10 Kungsnäs FC Svart - Söråkers FF P09 Västhagen IP
2020-06-14 13:00 Selånger FK P09 Röd - Ånge IF P 08/09 Selånger IP Fältet 2
2020-06-14 13:00 IFK Timrå P09 Vit - Kubikenborgs IF P09 Gul Bergeforsens Idrottsplats 5/7-manna
2020-06-17 18:00 Kubikenborgs IF P09 Gul - Sundsvalls FF Blå Kubikenborgs IP Backaplan
2020-06-17 18:30 Söråkers FF P09 - Selånger FK P09 Röd Söråkers IP
2020-06-17 18:30 Ånge IF P 08/09 - Njurunda SK 09 Ånge Idrottsplats lilla
2020-06-17 19:30 Kubikenborgs IF P09 Svart - Kungsnäs FC Svart Kubikenborgs IP Backaplan
2020-06-21 09:00 Selånger FK P09 Röd - Kubikenborgs IF P09 Svart Bergsåker camping 7-manna
2020-06-21 12:00 Njurunda SK 09 - Söråkers FF P09 Njurunda SK gräs
2020-06-21 13:15 Sundsvalls FF Blå - IFK Timrå P09 Vit Baldershovs IP Konstgräs
2020-06-21 15:15 Kungsnäs FC Svart - Kubikenborgs IF P09 Gul Västhagen IP
2020-06-28 10:00 IFK Timrå P09 Vit - Kungsnäs FC Svart Bergeforsens Idrottsplats 5/7-manna
2020-06-28 10:00 Kubikenborgs IF P09 Gul - Selånger FK P09 Röd Kubikenborgs IP konstgräs
2020-06-28 10:30 Söråkers FF P09 - Ånge IF P 08/09 Söråkers IP
2020-06-28 11:30 Kubikenborgs IF P09 Svart - Njurunda SK 09 Kubikenborgs IP konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info