Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 10 A Pojkar vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF P12 Röd Linda Nilsson Röd/Röd/Röd
IFK Timrå P 12 Ida Sidén 0702705295 Vit, blåa, Vit
Kubikenborgs IF P 12 Kubikenborgs IF Svart Pia Nilzén 0703043221 gul/svart randig/svarta/gul/svart randig
Selånger FK P12 Blå Johanna Asp 0703654621 röd-blå randig/marinblå/röda
Sundsvalls FF 1 Daniel Frisk Blå/Blå/blå
Sundsvalls FF P12 Röd Daniel Stattin Persson Blå, Blå, blå
Söråkers FF 2011 Söråkers FF Röd Tommy Henriksson 0702782884 Röd/svart /Svart/Röd
Söråkers FF 2011 Söråkers FF Svart Tommy Henriksson 0702782884 Röd/svart /Svart/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2020-05-08 18:00 Söråkers FF 2011 Söråkers FF Svart - Selånger FK P12 Blå Söråkers IP
2020-05-09 09:00 Sundsvalls FF 1 - Alnö IF P12 Röd Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-09 10:30 Sundsvalls FF P12 Röd - Kubikenborgs IF P 12 Kubikenborgs IF Svart Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-16 09:00 IFK Timrå P 12 - Sundsvalls FF 1 Timrå IP Konstgräs
2020-05-16 09:00 Selånger FK P12 Blå - Söråkers FF 2011 Söråkers FF Röd Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
2020-05-16 10:00 Kubikenborgs IF P 12 Kubikenborgs IF Svart - Söråkers FF 2011 Söråkers FF Svart Kubikenborgs IP Rinken
2020-05-16 12:30 Alnö IF P12 Röd - Sundsvalls FF P12 Röd Äppellunda IP konstgräs
2020-05-23 09:00 Sundsvalls FF P12 Röd - Sundsvalls FF 1 Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-23 10:00 Söråkers FF 2011 Söråkers FF Svart - Alnö IF P12 Röd Söråkers IP
2020-05-23 10:00 Selånger FK P12 Blå - IFK Timrå P 12 Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
2020-05-23 12:00 Söråkers FF 2011 Söråkers FF Röd - Kubikenborgs IF P 12 Kubikenborgs IF Svart Söråkers IP
2020-05-30 09:30 Sundsvalls FF 1 - Söråkers FF 2011 Söråkers FF Svart Baldershovs IP Konstgräs
2020-05-30 10:00 Kubikenborgs IF P 12 Kubikenborgs IF Svart - Selånger FK P12 Blå Kubikenborgs IP Tuvan
2020-05-30 11:15 Alnö IF P12 Röd - Söråkers FF 2011 Söråkers FF Röd Äppellunda IP konstgräs
2020-05-31 12:15 IFK Timrå P 12 - Sundsvalls FF P12 Röd Baldershovs IP
Juni
2020-06-05 18:00 Söråkers FF 2011 Söråkers FF Röd - IFK Timrå P 12 Söråkers IP
2020-06-06 10:00 Söråkers FF 2011 Söråkers FF Röd - Sundsvalls FF 1 Söråkers IP
2020-06-06 11:00 Selånger FK P12 Blå - Alnö IF P12 Röd San Siro
2020-06-06 11:30 Kubikenborgs IF P 12 Kubikenborgs IF Svart - IFK Timrå P 12 Kubikenborgs IP Tuvan
2020-06-06 12:00 Söråkers FF 2011 Söråkers FF Svart - Sundsvalls FF P12 Röd Söråkers IP
2020-06-13 10:00 Alnö IF P12 Röd - Kubikenborgs IF P 12 Kubikenborgs IF Svart Äppellunda IP
2020-06-13 10:15 Sundsvalls FF 1 - Selånger FK P12 Blå Baldershovs IP Konstgräs
2020-06-13 11:30 IFK Timrå P 12 - Söråkers FF 2011 Söråkers FF Svart Bergeforsens Idrottsplats 5/7-manna
2020-06-13 11:30 Sundsvalls FF P12 Röd - Söråkers FF 2011 Söråkers FF Röd Baldershovs IP Konstgräs
2020-06-27 10:00 Kubikenborgs IF P 12 Kubikenborgs IF Svart - Sundsvalls FF 1 Kubikenborgs IP Tuvan
2020-06-27 10:00 Selånger FK P12 Blå - Sundsvalls FF P12 Röd San Siro
2020-06-27 11:00 Söråkers FF 2011 Söråkers FF Röd - Söråkers FF 2011 Söråkers FF Svart Söråkers IP lilla 5/7-manna
2020-06-27 15:00 Alnö IF P12 Röd - IFK Timrå P 12 Äppellunda IP konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info