Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 6 pojkar norra

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anundsjö IF P09 Thomas Mainwaring 0705661833 Röd/vit/röd/Röd
Arnäs IF P-09 1 Åsa Blomquist gul/blå/gul/blå
Arnäs IF P-09 2 Åsa Blomquist gul/blå/gul/blå
BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå Roger Sjögren Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå/Ljusblå ränder
BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit Roger Sjögren Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå/Ljusblå ränder
Domsjö IF P09 Blå Linda Nordin Blå och svart/Svart/Blå
Domsjö IF P09 Svart Linda Nordin Blå och svart/Svart/Blå
Hägglunds IoFK P09 Anna-Maria Sjödin 0706176732 Röd/Röd/Röd
Köpmanholmen-Bjästa FF P09 Therese Hörling 0702023321 Röd/Vit/Blå/Vita
Själevads IK P09 Roger Andersson 0703758022 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2020-05-09 12:00 Domsjö IF P09 Blå - Hägglunds IoFK P09 Knattevallen
2020-05-10 12:00 Själevads IK P09 - Anundsjö IF P09 Hampnäsplanen
2020-05-10 13:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P09 - Arnäs IF P-09 1 Forssvallen 11-manna Gräs
2020-05-10 15:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå - Domsjö IF P09 Svart Järvedsplan
2020-05-10 16:15 Arnäs IF P-09 2 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit Humanresurs Arena
2020-05-16 12:00 Domsjö IF P09 Svart - Arnäs IF P-09 2 Knattevallen
2020-05-17 11:00 Anundsjö IF P09 - Arnäs IF P-09 1 Olympia
2020-05-17 12:00 Själevads IK P09 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå Hampnäsplanen
2020-05-17 12:30 Hägglunds IoFK P09 - Köpmanholmen-Bjästa FF P09 Bussbyvallen D-plan
2020-05-17 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit - Domsjö IF P09 Blå Järvedsplan
2020-05-21 16:00 Arnäs IF P-09 1 - Domsjö IF P09 Blå HumanResurs Arena U 7
2020-05-21 16:00 Arnäs IF P-09 2 - Hägglunds IoFK P09 Humanresurs Arena
2020-05-23 18:00 BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå - Anundsjö IF P09 Järvedsplan
2020-05-24 Domsjö IF P09 Blå - Domsjö IF P09 Svart Hangarplan
2020-05-24 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P09 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit Forssvallen 11-manna Gräs
2020-05-24 18:30 Arnäs IF P-09 2 - Själevads IK P09 HumanResurs Arena U 7
2020-05-24 18:30 Arnäs IF P-09 1 - Hägglunds IoFK P09 HumanResurs Arena U 7
2020-05-30 11:00 Anundsjö IF P09 - Hägglunds IoFK P09 Olympia
2020-05-30 12:00 Domsjö IF P09 Svart - Köpmanholmen-Bjästa FF P09 Knattevallen
2020-05-31 12:00 Själevads IK P09 - Domsjö IF P09 Blå Hampnäsplanen
2020-05-31 12:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå - Arnäs IF P-09 2 Järvedsplan
2020-05-31 14:00 BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit - Arnäs IF P-09 1 Järvedsplan
Juni
2020-06-06 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P09 - Själevads IK P09 Forssvallen 11-manna Gräs
2020-06-06 12:00 Domsjö IF P09 Blå - BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå Knattevallen
2020-06-07 10:00 Arnäs IF P-09 2 - Anundsjö IF P09 HumanResurs Arena U 7
2020-06-07 13:00 Hägglunds IoFK P09 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit Bussbyvallen C7 plan
2020-06-07 14:00 Arnäs IF P-09 1 - Domsjö IF P09 Svart HumanResurs Arena U 7
2020-06-13 11:00 Anundsjö IF P09 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit Olympia
2020-06-13 12:00 Domsjö IF P09 Svart - Hägglunds IoFK P09 Hangarplan
2020-06-14 12:00 Själevads IK P09 - Arnäs IF P-09 1 Själevads IP B-plan 7-7
2020-06-14 15:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå - Köpmanholmen-Bjästa FF P09 Bodums IP
2020-06-14 18:15 Arnäs IF P-09 2 - Domsjö IF P09 Blå Humanresurs Arena
2020-06-16 18:15 Arnäs IF P-09 1 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå Humanresurs Arena
2020-06-18 18:30 Domsjö IF P09 Blå - Anundsjö IF P09 Hangarplan
2020-06-21 11:00 Köpmanholmen-Bjästa FF P09 - Arnäs IF P-09 2 Forssvallen 11-manna Gräs
2020-06-21 12:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit - Domsjö IF P09 Svart Bodums IP
2020-06-21 13:00 Hägglunds IoFK P09 - Själevads IK P09 Bussbyvallen C7 plan
2020-06-26 18:30 Anundsjö IF P09 - Domsjö IF P09 Svart Olympia
2020-06-27 12:00 Domsjö IF P09 Blå - Köpmanholmen-Bjästa FF P09 Hangarplan
2020-06-28 Arnäs IF P-09 2 - Arnäs IF P-09 1 HumanResurs Arena U 7
2020-06-28 12:00 Själevads IK P09 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit Själevads IP B-plan 7-7
2020-06-28 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå - Hägglunds IoFK P09 Bodums IP
Juli
2020-07-04 12:00 Domsjö IF P09 Svart - Själevads IK P09 Hangarplan
2020-07-05 Hägglunds IoFK P09 - Arnäs IF P-09 2 Bussbyvallen C7 plan
2020-07-05 13:30 Köpmanholmen-Bjästa FF P09 - Anundsjö IF P09 Forssvallen 11-manna Gräs
2020-07-05 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit - BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå Bodums IP
Augusti
2020-08-01 12:00 Domsjö IF P09 Svart - BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå Hangarplan
2020-08-02 13:00 Hägglunds IoFK P09 - Domsjö IF P09 Blå Bussbyvallen C7 plan
2020-08-02 16:00 Arnäs IF P-09 1 - Köpmanholmen-Bjästa FF P09 HumanResurs Arena U 7
2020-08-02 17:00 Anundsjö IF P09 - Själevads IK P09 Olympia
2020-08-02 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit - Arnäs IF P-09 2 Bodums IP
2020-08-08 10:30 Köpmanholmen-Bjästa FF P09 - Hägglunds IoFK P09 Forssvallen 11-manna Gräs
2020-08-08 12:00 Domsjö IF P09 Blå - BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit Hangarplan
2020-08-09 12:00 Arnäs IF P-09 2 - Domsjö IF P09 Svart HumanResurs Arena U 7
2020-08-09 14:00 Arnäs IF P-09 1 - Anundsjö IF P09 HumanResurs Arena U 7
2020-08-09 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå - Själevads IK P09 Bodums IP
2020-08-16 Domsjö IF P09 Svart - Domsjö IF P09 Blå Hangarplan
2020-08-16 12:00 Själevads IK P09 - Arnäs IF P-09 2 Själevads IP B-plan 7-7
2020-08-16 13:00 Anundsjö IF P09 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå Olympia
2020-08-16 17:00 Hägglunds IoFK P09 - Arnäs IF P-09 1 Bussbyvallen C7 plan
2020-08-16 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit - Köpmanholmen-Bjästa FF P09 Bodums IP
2020-08-22 12:00 Domsjö IF P09 Blå - Själevads IK P09 Hangarplan
2020-08-23 10:30 Köpmanholmen-Bjästa FF P09 - Domsjö IF P09 Svart Forssvallen 11-manna Gräs
2020-08-23 15:00 Hägglunds IoFK P09 - Anundsjö IF P09 Bussbyvallen C7 plan
2020-08-23 16:00 Arnäs IF P-09 2 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå HumanResurs Arena U 7
2020-08-23 18:00 Arnäs IF P-09 1 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit HumanResurs Arena U 7
2020-08-27 18:00 Anundsjö IF P09 - Arnäs IF P-09 2 Olympia
2020-08-29 12:00 Domsjö IF P09 Svart - Arnäs IF P-09 1 Hangarplan
2020-08-30 12:00 Själevads IK P09 - Köpmanholmen-Bjästa FF P09 Själevads IP B-plan 7-7
2020-08-30 15:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå - Domsjö IF P09 Blå Bodums IP
2020-08-30 18:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit - Hägglunds IoFK P09 Bodums IP
September
2020-09-01 17:30 Köpmanholmen-Bjästa FF P09 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå Forssvallen 11-manna Gräs
2020-09-05 12:00 Domsjö IF P09 Blå - Arnäs IF P-09 2 Hangarplan
2020-09-06 12:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit - Anundsjö IF P09 Bodums IP
2020-09-06 14:00 Arnäs IF P-09 1 - Själevads IK P09 HumanResurs Arena U 7
2020-09-06 15:00 Hägglunds IoFK P09 - Domsjö IF P09 Svart Bussbyvallen C7 plan
2020-09-12 11:00 Anundsjö IF P09 - Domsjö IF P09 Blå Olympia
2020-09-13 12:00 Själevads IK P09 - Hägglunds IoFK P09 Själevads IP B-plan 7-7
2020-09-13 15:00 Domsjö IF P09 Svart - BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit Hangarplan
2020-09-13 15:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå - Arnäs IF P-09 1 Bodums IP
2020-09-15 17:15 Arnäs IF P-09 2 - Köpmanholmen-Bjästa FF P09 HumanResurs Arena U 7
2020-09-15 17:30 Domsjö IF P09 Blå - Arnäs IF P-09 1 Humanresurs Arena
2020-09-16 18:30 Hägglunds IoFK P09 - BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå Bussbyvallen C7 plan
2020-09-17 16:45 BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit - Själevads IK P09 Bodums IP
2020-09-19 12:00 Domsjö IF P09 Svart - Anundsjö IF P09 Hangarplan
2020-09-20 Arnäs IF P-09 1 - Arnäs IF P-09 2 HumanResurs Arena U 7
2020-09-20 10:30 Köpmanholmen-Bjästa FF P09 - Domsjö IF P09 Blå Forssvallen 11-manna Gräs
2020-09-27 11:00 Anundsjö IF P09 - Köpmanholmen-Bjästa FF P09 Olympia
2020-09-27 12:00 Själevads IK P09 - Domsjö IF P09 Svart Själevads IP B-plan 7-7
2020-09-27 15:30 BK Örnen Örnsköldsvik P09 blå - BK Örnen Örnsköldsvik P09 vit Bodums IP

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info