Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 5B Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF P08 röd, Sofia Lindström Röd/Röd/Röd
GIF Sundsvall P12 Gul Kicki Israelsson 0724501230 Blå/Vit/Blå
IFK Timrå P08 Blå Mattias Andersson 0722322059 Vit/blåa/Vit
Kubikenborgs IF P08 Gul Pierre Åberg gul/svart randig/svarta/gul/svart randig
Kungsnäs FC 07/09 Viktoria Lilja 0706673030 Svartvit-randig/Svart/Svart
Matfors IF P08 vit Carolina Klockmo 0703830989 blå/blå/blå
Selånger FK P08 Blå Lena Svedin 0702153866 röd-blå randig/marinblå/röda
Sidsjö-Böle IF P08 svart Patrik Sahlin 0706106511 Grön/Svart/Svart
Sundsvalls FF 2 Rikard Stavert 0705970222 Blå/Blå/blå
Söråkers FF 07/08 Annika Olsson Fischer 0727430670 Röd/svart , Svart, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2020-08-01 09:30 Kubikenborgs IF P08 Gul - Selånger FK P08 Blå Kubikenborgs IP Backaplan
2020-08-01 09:50 Kungsnäs FC 07/09 - IFK Timrå P08 Blå Västhagen IP
2020-08-01 10:00 Alnö IF P08 röd, - Sundsvalls FF 2 Äppellunda IP konstgräs
2020-08-01 10:00 GIF Sundsvall P12 Gul - Sidsjö-Böle IF P08 svart Camp Mitthem
2020-08-01 13:30 Matfors IF P08 vit - Söråkers FF 07/08 Thuledalen 7-manna
2020-08-08 09:30 Sundsvalls FF 2 - Matfors IF P08 vit Baldershovs IP Konstgräs
2020-08-08 10:00 IFK Timrå P08 Blå - Kubikenborgs IF P08 Gul Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2020-08-08 10:00 Selånger FK P08 Blå - GIF Sundsvall P12 Gul Selånger IP Fältet 1
2020-08-08 10:40 Sidsjö-Böle IF P08 svart - Alnö IF P08 röd, Sidsjövallen
2020-08-08 12:00 Söråkers FF 07/08 - Kungsnäs FC 07/09 Söråkers IP
2020-08-15 10:00 Alnö IF P08 röd, - Selånger FK P08 Blå Äppellunda IP konstgräs
2020-08-15 10:00 GIF Sundsvall P12 Gul - IFK Timrå P08 Blå Camp Mitthem
2020-08-15 13:30 Kubikenborgs IF P08 Gul - Kungsnäs FC 07/09 Kubikenborgs IP Backaplan
2020-08-15 15:00 Sundsvalls FF 2 - Söråkers FF 07/08 Baldershovs IP Konstgräs
2020-08-15 16:30 Matfors IF P08 vit - Sidsjö-Böle IF P08 svart Thuledalen 7-manna
2020-08-22 09:50 Kungsnäs FC 07/09 - GIF Sundsvall P12 Gul Västhagen IP
2020-08-22 10:00 IFK Timrå P08 Blå - Alnö IF P08 röd, Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2020-08-22 10:40 Sidsjö-Böle IF P08 svart - Sundsvalls FF 2 Sidsjövallen
2020-08-22 11:30 Selånger FK P08 Blå - Matfors IF P08 vit Selånger IP Fältet 1
2020-08-22 16:00 Söråkers FF 07/08 - Kubikenborgs IF P08 Gul Söråkers IP
2020-08-29 10:00 Matfors IF P08 vit - IFK Timrå P08 Blå Thuledalen 7-manna
2020-08-29 10:00 GIF Sundsvall P12 Gul - Kubikenborgs IF P08 Gul Camp Mitthem
2020-08-29 10:40 Sidsjö-Böle IF P08 svart - Söråkers FF 07/08 Sidsjövallen
2020-08-29 13:10 Sundsvalls FF 2 - Selånger FK P08 Blå Baldershovs IP Konstgräs
2020-08-29 16:00 Alnö IF P08 röd, - Kungsnäs FC 07/09 Äppellunda IP konstgräs
September
2020-09-05 09:50 Kungsnäs FC 07/09 - Matfors IF P08 vit Västhagen IP
2020-09-05 11:00 IFK Timrå P08 Blå - Sundsvalls FF 2 Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2020-09-05 11:30 Kubikenborgs IF P08 Gul - Alnö IF P08 röd, Kubikenborgs IP Backaplan
2020-09-05 11:30 Selånger FK P08 Blå - Sidsjö-Böle IF P08 svart Selånger IP Fältet 1
2020-09-05 15:30 Söråkers FF 07/08 - GIF Sundsvall P12 Gul Söråkers IP lilla 5/7-manna
2020-09-12 11:20 Sundsvalls FF 2 - Kungsnäs FC 07/09 Baldershovs IP Konstgräs
2020-09-12 12:40 Sidsjö-Böle IF P08 svart - IFK Timrå P08 Blå Sidsjövallen
2020-09-12 13:00 Selånger FK P08 Blå - Söråkers FF 07/08 Selånger IP Fältet 1
2020-09-12 14:30 Alnö IF P08 röd, - GIF Sundsvall P12 Gul Äppellunda IP konstgräs
2020-09-12 15:00 Matfors IF P08 vit - Kubikenborgs IF P08 Gul Thuledalen 7-manna
2020-09-19 09:50 Kungsnäs FC 07/09 - Sidsjö-Böle IF P08 svart Västhagen IP
2020-09-19 10:00 IFK Timrå P08 Blå - Selånger FK P08 Blå Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2020-09-19 12:00 GIF Sundsvall P12 Gul - Matfors IF P08 vit Camp Mitthem
2020-09-19 14:30 Kubikenborgs IF P08 Gul - Sundsvalls FF 2 Kubikenborgs IP Backaplan
2020-09-19 16:00 Söråkers FF 07/08 - Alnö IF P08 röd, Söråkers IP
2020-09-26 10:00 Matfors IF P08 vit - Alnö IF P08 röd, Thuledalen 7-manna
2020-09-26 10:00 Selånger FK P08 Blå - Kungsnäs FC 07/09 Selånger IP Fältet 1
2020-09-26 10:40 Sidsjö-Böle IF P08 svart - Kubikenborgs IF P08 Gul Sidsjövallen
2020-09-26 11:00 IFK Timrå P08 Blå - Söråkers FF 07/08 Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
2020-09-26 15:00 Sundsvalls FF 2 - GIF Sundsvall P12 Gul Baldershovs IP Konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info