Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Helsingborg, ungdom man

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Billesholms GIF/Bjuvstorps FF J-lag Billesholms GIF(Föreningen) Röd/Blå/Röd
Bjuvstorps FF P15 Gunnar Söderman svart/svart/svart
Bjärreds IF P17 Bjärreds IF(Föreningen) Röd /Blå/Röd
BK Olympic P16 Lars Isie 0707301862 Grön/Grön/Grön
Borstahusen BK P14 Carl-Johan Nordeklint 0708637589 röd/blå/röd
Brunnby FF P15 Dick Staffas 0765456296 röd/blå/röd
Eskilsminne IF P16 Mats Vahlgren 0739180098 0739180098 Gul/blå/Blå/Gul
Eskilsminne IF P17 Ashkan Esfandi 042291310 0736938329 Gul/blå/Blå/Gul
Eskilsminne IF P19 Oscar Lomsten 0426005208 Gul/blå/Blå/Gul
Eskilsminne P15 Micke Larsson 042133853 0732309282 Gul/blå/Blå/Gul
GIF Nike P15 GIF Nike(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hbg Östra IF J-lag Sebastian Hansson 0735314340 Grön/Svart/Svart med grön bård
Hbg Östra IF P16 Fredrik Skaring 0721793004 Grön/Svart/Svart med grön bård
Helsingborgs AIS J-lag Per Kjellman 0730794865 Vinröd/Vit/Vinröd
Helsingborgs IF P14 Sebastian Carlius 0709287986 röd/blå/röd
Helsingborgs IF P15 Måns Liljekvist 0702125843 röd/blå/röd
Helsingborgs IF P16 Stefan Jansson 0704199423 röd/blå/röd
Helsingborgs IF P17 Max Lindén 0734411439 röd/blå/röd
Helsingborgs IF P19 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Hittarps IK P15 Marcus Lindström 0705100676 Vit/Svart/Vit
Hittarps IK P16 Sven Ekström 0708251828 Vit/Svart/Vit
Hittarps IK U18 Andréas Eriksson 0767238789 Vit/Svart/Vit
Högaborgs BK P15 Mats Fors 0704129202 grönsvart/svart/Svart
Höganäs BK J-lag Adnan Balic 0701471866 Röd/Blå/Röd
IK Wormo P15 Magnus Sjögren 0735926670 blå/blå/blå
Jonstorps IF J-lag Andreas Fall 042240399 0765353969 Blåvit/Blå/Blå
Klippans FF P15 Henrik Rönn 0704916773 vit/grön/vit
Kullavägens BK J-lag Martin Berglund 0704380314 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Landskrona BoIs P16 Håkan Dahlström +46723667062 Svart/vit randig/Svart/Vit
Landskrona BoIS U17 Landskrona BoIS(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vit
Lunds BK P16 Lunds BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Malmö FF P14 Boris Bjelkanovic 0760188689 ljusblå/vit/ljusblå
Malmö FF P17 Max Westerberg 041044439 ljusblå/vit/ljusblå
Malmö FF P19 Max Westerberg 041044439 ljusblå/vit/ljusblå
Perstorp Bälinge IK J-lag René Alvarez Silva 0707542206 Vit/Vit/Vit
Ramlösa Södra IF P15 Stefan Carlsson 0739971063 vit/svart/vit
Råå IF P15 Max Bodlund Ljusblå/Vit/Ljusblå
Råå IF P16 Johan Kronberg 0703960241 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Stattena IF P15 Kevin Abrahamson 0724296246 Blå/vit/blå
Teckomatorps SK P16 Dennis Jönsson 0708576243 röd/grön/röd
Vikens IK J-lag Lars Tindberg 042134037 0708168450 Vit/Blå/Vit
Ängelholms FF P15 Emil Karemo 0733661778 Gul/Blåa/Gul
Ängelholms FF P16 Jannick Gustav Pedersen 0702425047 Gul/Blåa/Gul
Ängelsholms FF P17 Carl Paulsson 0727399900 Gul/Blåa/Gul
Ödåkra J-lag Mikael Eliasson 042243565 0705288923 Grön/Röd/Gröna
Östers IF P16 Fredrik Strandberg 0768314171 Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-05-01 12:00 Helsingborgs IF P16 - Ängelholms FF P16 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2021-05-01 13:30 Helsingborgs IF P19 - Malmö FF P19 Olympiafältet Plan 6
2021-05-02 11:00 Helsingborgs IF P17 - Ängelsholms FF P17 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2021-05-06 17:30 Eskilsminne P15 - Högaborgs BK P15 Västergårds IP 11
2021-05-07 18:30 Ödåkra J-lag - Jonstorps IF J-lag Toftavallen A-plan
2021-05-07 18:30 Vikens IK J-lag - Höganäs BK J-lag Vikvalla A-plan
2021-05-08 11:00 Eskilsminne IF P19 - Malmö FF P17 Västergårds IP 9, konstgräs
2021-05-08 13:00 Eskilsminne IF P17 - Bjärreds IF P17 Västergårds IP 9, konstgräs
2021-05-08 14:00 Stattena IF P15 - Ängelholms FF P15 Olympiafältet Plan 9
2021-05-09 12:30 Hittarps IK P16 - Teckomatorps SK P16 Laröds IP D-plan
2021-05-09 12:30 Hittarps IK P15 - Brunnby FF P15 Laröds IP C-plan, konstgräs
2021-05-09 13:00 Kullavägens BK J-lag - Ängelsholms FF P17 Norrvalla IP plan 1
2021-05-09 14:00 Eskilsminne P15 - Ramlösa Södra IF P15 Västergårds IP 11
2021-05-11 19:00 Hittarps IK U18 - Helsingborgs IF P17 Laröds IP C-plan, konstgräs
2021-05-15 11:00 Eskilsminne P15 - Helsingborgs IF P15 Västergårds IP 11
2021-05-15 12:00 Hbg Östra IF J-lag - Hittarps IK U18 Medevi IP A-plan
2021-05-15 14:15 Råå IF P16 - Hbg Östra IF P16 Hedens IP, Helsingborg plan 6
2021-05-16 11:00 Eskilsminne IF P16 - Ängelholms FF P16 Västergårds IP 9, konstgräs
2021-05-16 11:00 Helsingborgs IF P17 - Landskrona BoIS U17 Olympiafältet Plan 6
2021-05-16 13:00 Stattena IF P15 - IK Wormo P15 Olympiafältet Plan 8
2021-05-16 14:00 Jonstorps IF J-lag - Perstorp Bälinge IK J-lag Kullaparken A-Plan
2021-05-22 12:00 Helsingborgs IF P16 - BK Olympic P16 Olympiafältet Plan 6
2021-05-29 12:00 Höganäs BK J-lag - Helsingborgs IF P17 Höganäs Sportcenter B-plan
2021-05-29 12:30 Helsingborgs IF P16 - Landskrona BoIs P16 Olympiafältet Plan 8
2021-05-30 13:00 Kullavägens BK J-lag - Landskrona BoIS U17 Norrvalla IP plan 1
2021-07-17 14:00 Helsingborgs IF P16 - Östers IF P16 Olympiafältet Plan 6
2021-08-01 11:00 Stattena IF P15 - Klippans FF P15 Olympiafältet Plan 9
2021-08-08 11:00 Stattena IF P15 - Ängelholms FF P15 Olympiafältet Plan 8
2021-10-22 18:00 Hittarps IK P16 - Skævinge & St. Lyngby Fodbold Laröds IP C-plan, konstgräs
2021-10-30 11:00 (Inst.) GIF Nike P15 - Ramlösa Södra IF P15 Lomma IP A-plan, konstgräs
2021-11-07 17:30 Stattena IF P15 - Bjuvstorps FF P15 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2021-11-28 12:00 Helsingborgs IF P14 - Malmö FF P14 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2021-12-11 12:00 Helsingborgs IF P16 - Lunds BK P16 Filborna IP 5

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info