Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher, Hässleholm herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ballingslöv GoIF Jonas Osberg 0763929886 Blå, svart, Svart
Bjärnums GoIF Bjärnums GoIF(Föreningen) blå, blå, blå
Broby IF Broby IF(Föreningen) Orange/blå, blå, Orange / Blå
Delary-Pjätteryd Delary IF(Föreningen) Svart, Svart
Farstorps GoIF Farstorps GoIF(Föreningen) gul-svart, svart, svart
Finja IF Finja IF(Föreningen) blå/vit , blå, blå
Gärsnäs AIS Gärsnäs AIS(Föreningen) blå, vit, blå
Hallaryds IF Hallaryds IF(Föreningen) Röd/vit, Röd
Hjärsås/Värestorps IF Hjärsås/Värestorps IF(Föreningen) Röd, Vit, RödVit
Hällaryds IF Hällaryds IF(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Häradsbäcks IF Häradsbäcks IF Häradsbäcks IF(Föreningen) Blåvit randig, Blå, Vit
Hässleholms IF Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
Hässleholms IF P19 Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
Hörja IF A-lag Hörja IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hörvikens IF Hörvikens IF(Föreningen) Grön, Vit, Gröna
Höörs IS Höörs IS(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Hässleholm Juniorer IFK Hässleholm(Föreningen) gul-svart randig hel svart rygg, svart, svart
IFK Osby IFK Osby(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IFÖ Bromölla IF Ifö Bromölla IF(Föreningen) vit, svart, vit
Jägersborgs IF Jägersborgs IF(Föreningen) gul, svart, gul
Liatorps IF Liatorps IF(Föreningen) Svart-Röd, Svart, Svart
Lönsboda GoIF Lönsboda GoIF(Föreningen) Grön, Vit, grön
Mala IF Mala IF(Föreningen) röd, röd, röd
Markaryds IF Herr Jimmie Persson 0703535650 Blå, Blå, Blå
Norra Rörums GIF Norra Rörums GIF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Nävlinge IF Nävlinge IF(Föreningen) Röd, Grön, Röd
Perstorp Bälinge IK Perstorp Bälinge IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Röstånga IS Röstånga IS(Föreningen) RÖD, RÖD, RÖD
Sibbhults IF Sibbhults IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsborgs IF Strömsborgs IF(Föreningen) röd, röd, röd
Strömsnäsbruks IF Karl Magnus Cullin 0704337250 svart, Svart, Svart
Södra Rörums Bygdeförening Södra Rörums Bygdeförening(Föreningen) Röd , Röd, Röda
Sösdala IF Sösdala IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Tjörnarps BoIF A-lag Tjörnarps BoIF(Föreningen) Vinröd, Vinröda, Ljusblå
Trepca FC Hässleholm Trepca FC Hässleholm (Föreningen)
Tyringe IF Tyringe IF(Föreningen) röd, blå, blå
Vankiva IF A-lag Vankiva IF(Föreningen) Svart/Vit, Svart, Svart
Vinslövs IF Vinslövs IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Virestads IF Virestads IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Älmhults IF Älmhults IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-02-06 14:00 (Inst.) Bjärnums GoIF - Nävlinge IF Sparbanksvallen, Bjärnum konstgräs
2021-02-13 14:00 (Inst.) Bjärnums GoIF - Hässleholms IF P19 Sparbanksvallen, Bjärnum konstgräs
2021-02-14 11:00 (Inst.) Perstorp Bälinge IK - Röstånga IS Örkelljunga IP konstgräs
2021-02-20 13:00 (Inst.) IFK Osby - Vinslövs IF Osby IP C-plan konstgräs
2021-02-20 14:00 (Inst.) Bjärnums GoIF - Markaryds IF Herr Sparbanksvallen, Bjärnum konstgräs
2021-02-21 11:00 (Inst.) Perstorp Bälinge IK - Hörja IF A-lag Örkelljunga IP konstgräs
2021-02-21 13:00 (Inst.) Ballingslöv GoIF - Mala IF Österås IP konstgräs 1
2021-02-24 19:00 (Inst.) Ballingslöv GoIF - Bjärnums GoIF Sparbanksvallen, Bjärnum konstgräs
2021-02-27 13:00 (Inst.) IFK Osby - Markaryds IF Herr Osby IP C-plan konstgräs
2021-02-27 15:00 (Inst.) Lönsboda GoIF - Strömsborgs IF Osby IP C-plan konstgräs
2021-02-28 11:00 (Inst.) Perstorp Bälinge IK - Tyringe IF Örkelljunga IP konstgräs
2021-02-28 12:00 (Inst.) Ballingslöv GoIF - Nävlinge IF Österås IP konstgräs 2
2021-03-05 19:00 (Inst.) Tjörnarps BoIF A-lag - Hörja IF A-lag Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2021-03-06 13:00 (Inst.) IFK Osby - Strömsnäsbruks IF Osby IP C-plan konstgräs
2021-03-06 13:00 (Inst.) Sibbhults IF - Höörs IS Färevallen Konstgräs
2021-03-06 15:00 (Inst.) Lönsboda GoIF - Virestads IF Osby IP C-plan konstgräs
2021-03-13 13:00 (Inst.) IFK Osby - IFÖ Bromölla IF Osby IP C-plan konstgräs
2021-03-13 13:00 (Inst.) Sibbhults IF - Hörvikens IF Färevallen Konstgräs
2021-03-14 12:00 (Inst.) Hörja IF A-lag - Farstorps GoIF Sparbanksvallen, Bjärnum konstgräs
2021-03-20 15:00 (Inst.) Lönsboda GoIF - Hällaryds IF Osby IP C-plan konstgräs
2021-03-24 19:00 (Inst.) Bjärnums GoIF - Ballingslöv GoIF Sparbanksvallen, Bjärnum konstgräs
2021-03-27 10:00 (Inst.) Tjörnarps BoIF A-lag - Vankiva IF A-lag Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2021-03-27 12:00 (Inst.) Hörja IF A-lag - Finja IF Österås IP konstgräs 2
2021-03-27 13:00 (Inst.) IFK Osby - Delary-Pjätteryd Osby IP C-plan konstgräs
2021-03-27 15:00 (Inst.) Lönsboda GoIF - Häradsbäcks IF Häradsbäcks IF Osby IP C-plan konstgräs
2021-03-28 11:00 (Inst.) Perstorp Bälinge IK - Sösdala IF Örkelljunga IP konstgräs
2021-04-01 19:00 (Inst.) IFK Osby - Liatorps IF Osby IP C-plan konstgräs
2021-04-02 15:00 (Inst.) Hörja IF A-lag - Tyringe IF Thurevallen, Mala B-plan
2021-04-03 13:00 (Inst.) Sibbhults IF - Trepca FC Hässleholm Färevallen Konstgräs
2021-04-04 12:00 (Inst.) Tjörnarps BoIF A-lag - Södra Rörums Bygdeförening Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2021-06-01 18:30 Jägersborgs IF - Hallaryds IF Jägersborgs IP A-plan
2021-06-01 18:30 Broby IF - Hjärsås/Värestorps IF Broby IP A-plan
2021-06-01 18:45 Perstorp Bälinge IK - Farstorps GoIF Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2021-06-01 19:00 IFK Osby - Strömsnäsbruks IF Osby IP A-plan
2021-07-30 18:30 Broby IF - Älmhults IF Broby IP A-plan
2021-08-02 19:00 Hässleholms IF P19 - Bjärnums GoIF Österås IP B-plan
2021-08-02 19:00 Tjörnarps BoIF A-lag - Södra Rörums Bygdeförening Tjörnevallen A-plan
2021-08-04 19:00 Perstorp Bälinge IK - Norra Rörums GIF Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
2021-08-07 14:00 Sibbhults IF - Gärsnäs AIS Färevallen A-plan
2021-08-09 18:30 Vinslövs IF - Hässleholms IF P19 Sparbanksarenan A-plan

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info