Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Tr.matcher Jönköping FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Aledals IK (6) Aledals IK(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Aneby SK (5) Aneby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Angered MBIK (3) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Annebergs GIF (6) Larry Jönsson 0723082939 Grön, Svart, Svart
Assyriska IK (P17) Assyriska IK(Föreningen)
Assyriska IK JKPG (1) Assyriska Turabdin Föreningen(Föreningen) Vit/Vit/Vit
Bankeryds SK (4) Dejan Kresic 0709371103 Gul, Svart, Svart
Bankeryds SK (B) Håkan Lilja 0703700374 0703700374 Gul, Svart, Svart
Bankeryds SK (P15) Bankeryds SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Bankeryds SK (P18) Johan Haglind 0735360863 Gul, Svart, Svart
Barnarps IF (6) Jesper Frenzel 0704831608 Vinröd/Svart/Svart
Bergdalens IK (4) Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Borens IK Herr (3) Borens IK(Föreningen) röd, blå, röd
Bottnaryds IF (6) Bottnaryds IF(Föreningen) blå, vit
Bottnaryd-Wallgårda (6) Kenth-Arne Jonasson 03628177 0762413836 Grön/vit/grön
Bäckseda IF P05 Bäckseda IF(Föreningen) svart, svart, svart
Bälaryds IK (6) Magnus Andersson 038045556 0704476409 Vit tröja, vita byxor, gröna strumpor
Dagsbergs IF (4) Dagsbergs IF(Föreningen) Röd/Svart-randig, Svart, Svart
Dalstorps IF (2) Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Egnahems BK (6) Anders Johansson 0707504506 Svart, Svart, Svart
Ekedalens SK (4) Ekedalens SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ekhagens IF (3) Linus Lindberg 0734158348 Röd/Svart, Svart, Svart
FC Peking (6) FC Peking(Föreningen) Ljusblå, Ljusblå, Ljusblå
FK Älmeboda-Linneryd (3) Marico Svilenko 0708108382 0708108382 vit vit vit
Forserums IF (6) Forserums IF(Föreningen) vit/grön, vit eller grön, Vit eller grön
Forsheda IF (4) Jonas Blomberg Blå/vit, Blå, Blå
Gislaveds IS (P16) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gislaveds IS (P18) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gnosjö IF (4) Robert Björk 0706579985 Gul, Svart, Svart
Gnosjö IF (P17) Gnosjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Gränna AIS (6) Catarina Karlsson 0704965833 Vit, Röd, Röd
Gällstads FK (4) Gällstads FK(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Habo IF (5) Peter Vaim 0766320359 0766320359 Blå/Vit Randig, Blå, Blå
Habo IF (P18) Lars Nordgren 0707671121 Blå/Vit Randig, Blå, Blå
Hooks IF (6) Hooks IF(Föreningen) blå blå blå
Hovslätts IK (4) Tomas Assarsson 036124312 0701414868 Röd/vit, Vit, Vita
Hovslätts IK (P18) Hovslätts IK(Föreningen) Röd/vit, Vit, Vita
Husqvarna FF (2) Mattias Jönsson 036144101 Blå, Blå, Blå
Husqvarna FF (P05) Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Husqvarna FF (P19) Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Husqvarna IF (6) Nicklas Lindkvist 0708213396 vit-grön/grön/grön
Hvetlanda GIF (3) Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Hvetlanda GIF P05 Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
IF Haga (4) Pontus Dorch Svart, Svart, svart
IF Haga (P18) IF Haga(Föreningen) Svart, Svart, svart
IF Haga U/Inter (B) Gilbert Lutwama 0735715463 Svart, Svart, svart
IF Hallby FK (4) Einar Edvardsson Gemhed 0761704088 blå/blå/blå
IF Hallby FK (B) IF Hallby FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF Hallby FK (P15) IF Hallby FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF Hallby FK (P16) IF Hallby FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF Hallby FK (P18) Magnus Nilsson 0706432991 Blå, Blå, Blå
IF Hallby FK P05 IF Hallby FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK (2) IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Tidaholm (2) IFK Tidaholm(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo (U19) IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo P17 IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Österbymo (P16) IFK Österbymo(Föreningen) Blå, Vit, Vit
IFK Öxnehaga (5) IFK Öxnehaga(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Tord (2) Johan Hallenborg 0763138829 Lila, Vit, Vit
IK Vista (5) Magnus Bachstätter Jonsson 0737022828 Röd, Blå, Röd
IK Vista (P18) Claes Fredrik Lindblad 0730751043 Röd, Blå, Röd
Jönköpings BK (4) Christofer Meibrant 0733373703 Blå/vit, blå, blå
Jönköpings BK (B) Hamid Smajic 036150168 0734365518 Blå/vit, blå, blå
Jönköpings Södra IF (P16) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF (U17) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF (U19) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF (U21) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Klevshults SK (6) Johanna Forsman 0705793424 Röd/röd/röd
Lekeryd-Svart. SK (5) Magnus Claar Blå, Blå, blå
Lekeryd-Svart. SK (B) Lekeryd-Svarttorps SK(Föreningen) Blå, Blå, blå
Ljungby IF (3) Linus Rosholm 037214070 Blå, Blå, Blå
Ljungskile SK Ljungskile SK Herrfotboll (Föreningen)
Ljungskile SK (U21) Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Malmbäcks IF (4) Malmbäcks IF(Föreningen) Gul, Gul, Gul
Mariebo IK (6) Mariebo IK(Föreningen) gul/svart/svart
Mariebo IK (B) Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Mariebo IK (P18) Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Mullsjö IF (P18) Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mullsjö-Sandhem (4) Mathias Davidsson 0730712827 Gul, Svart, Gul
Mullsjö-Sandhem (B) Peter Karlsson 039212222 0736919130 Gul, Svart, Gul
Myresjö/Vetlanda FK P18 Myresjö/Vetlanda FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Myresjö-Vetlanda FK (4) Myresjö/Vetlanda FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Månsarps IF (5) Freddie Magnusson 0735462097 Blå/Blå/Blå
Månsarps IF (B) Månsarps IF(Föreningen) Blå, Blå
Månsarps IF (P18) Jonny Jansson 0705765030 Blå, Blå
NIK/NGIS/Barnarp P05 Norrahammars IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Norrahammars GIS (5) Martin Mammoo 0704492293 vit/grön/grön
Norrahammars GIS (B) Norrahammars GIS(Föreningen) Vit, Grön, grön
Norrahammars IK (5) Toni Bogdanoff 0722066640 Röd/Röd/Röd
Norrahammars IK (B) Norrahammars IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Råslätts SK (3) Charbel David 0735070239 Blå, Blå, Vit
Råslätts SK (P18) Råslätt SK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Skillingaryds IS (6) Björn Pettersson 0766016149 0766016149 Vit/Svart/Svart
Skillingaryds IS (P18) Skillingaryds IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skultorps IF (5) Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Solberga GoIF (5) Solberga GOIF(Föreningen) Röd, svart, Röda
Stensjöns IF (3) Stensjöns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vita
Stensjöns IF P05 Stensjöns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vita
Sävsjö FF Sävsjö FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tabergs SK (5) Mikael Andersson 0704854367 röd/röd/röd
Tabergs SK (B) Tabergs SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tenhults IF (4) Henrik Pettersson 036390281 0738245014 Svart/vit, svart, vit
Tenhults IF (B) Tenhults IF(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vita
Tenhults IF (P05) Tenhults IF(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vita
Tenhults IF (P18) Tenhults IF(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vita
Tidaholms GoIF (3) Tidaholms GoIF(Föreningen) Svart-vit, Svart, Vit
Tord FC (6) Björn Bäckström 0738313336 lila/vit/vit
Torpa AIS (6) Torpa AIS(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svart
Torpa FF (5) Torpa FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Torpa FF (B) Kenneth Pierre 036184378 0735548728 Blå, Blå, Blå
Tranås FF (4) Tranås FF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Waggeryds IK (3) Thomas Johansson 0705420606 Vit/Vit/Vit
Waggeryds IK (B) Thomas Johansson 0705420606 Vit/Blå/Vit
Waggeryds IK (P18) Anders Sandahl 0706894656 Vit, Vit, Vit
Vimmerby IF (4) Vimmerby IF(Föreningen) gul/svart, Svart, svart
Visingsö AIS (5) Visingsö AIS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Visingsö AIS (B) Visingsö AIS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Vrigstads IF (5) Vrigstads IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Värnamo Södra FF (P18) Värnamo Södra FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Ölmstads IS (4) Mårten Arvidsson 0708344494 Blå, Vit, Vit
Ölmstads IS (B) Ölmstads IS(Föreningen) Blå,Blå,Blå
Örserums IK (5) Örserums IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Österängen IF (6) Samo Al-Asso 0720423279 Vinröd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-05-05 19:00 140982071 IK Vista (P18) - Bankeryds SK (P18) 1 - 3 Vistavallen, Kaxholmen
2021-05-06 18:30 140982069 Mullsjö IF (P18) - Mariebo IK (P18) 1 - 6 Idrottsparken, Sandhem A-plan
2021-05-08 13:00 140982072 Tenhults IF (P18) - Månsarps IF (P18) 1 - 2 Kabevallen 2, Tenhult
2021-05-08 13:00 140982074 Assyriska IK (P17) - Gislaveds IS (P18) 2 - 0 Rosenlunds IP 5, Jkpg
2021-05-09 11:00 140982070 Habo IF (P18) - IK Vista (P18) 1 - 2 Slättens IP, Habo
2021-05-11 18:30 140982073 Mullsjö IF (P18) - Bankeryds SK (P18) 1 - 4 Gruveredsvallen, Mullsjö
2021-05-12 19:00 140982077 IK Vista (P18) - Husqvarna FF (P19) 2 - 2 Vistavallen, Kaxholmen
2021-05-13 13:15 140982080 Jönköpings Södra IF (U17) - Assyriska IK (P17) 2 - 1 Jordbrovallen, Jönköping
2021-05-13 18:30 140982078 NIK/NGIS/Barnarp P05 - IF Hallby FK P05 3 - 2 Åsavallen, Norrahammar
2021-05-14 18:30 140982081 Jönköpings Södra IF (U19) - IFK Värnamo (U19) 1 - 0 Jordbrovallen, Jönköping
2021-05-16 16:00 140982075 Tenhults IF (P18) - Mariebo IK (P18) 1 - 6 Kabevallen, Tenhult
2021-05-19 18:30 140982083 Mullsjö IF (P18) - Habo IF (P18) 3 - 1 Gruveredsvallen, Mullsjö
2021-05-19 19:00 140982079 IF Hallby FK (P18) - Mariebo IK (P18) 2 - 2 Skandiamäklarna IP 1, Jkpg
2021-05-22 12:30 140982104 Jönköpings Södra IF (U17) - Gnosjö IF (P17) 4 - 0 Jordbrovallen, Jönköping
2021-05-23 16:00 140982084 Waggeryds IK (P18) - Värnamo Södra FF (P18) 1 - 2 Vaggeryds IP 1
2021-05-23 17:00 140982082 IK Vista (P18) - IF Haga (P18) 1 - 1 Vistavallen, Kaxholmen
2021-05-23 17:00 140982105 Jönköpings Södra IF (P16) - Gislaveds IS (P16) 5 - 2 Jordbrovallen, Jönköping
2021-05-25 18:30 140982111 Mullsjö IF (P18) - Råslätts SK (P18) 4 - 4 Gruveredsvallen, Mullsjö
2021-05-26 19:00 140982116 Husqvarna FF (P19) - Mariebo IK (P18) 2 - 1 Zinkensdamm 1, Huskvarna
2021-05-29 10:00 140982123 IF Hallby FK (P15) - Bankeryds SK (P15) 1 - 4 Skandiamäklarna IP, Jönköping
2021-05-29 12:30 140982112 Jönköpings Södra IF (U17) - IFK Värnamo P17 4 - 1 Jordbrovallen, Jönköping
2021-05-29 13:00 140982113 Assyriska IK (P17) - Myresjö/Vetlanda FK P18 5 - 4 Rosenlunds IP 5, Jkpg
2021-05-30 16:00 140982130 Jönköpings Södra IF (P16) - Sävsjö FF 3 - 3 Jordbrovallen, Jönköping
2021-05-30 17:00 140982097 Habo IF (P18) - IF Haga (P18) 0 - 3 Slättens IP, Habo
2021-06-01 18:30 140982093 Waggeryds IK (3) - Ekhagens IF (3) 0 - 1 Vaggeryds IP, Vaggeryd
2021-06-01 19:00 140982019 IK Tord (2) - IFK Tidaholm (2) 0 - 0 Rosenlunds IP 3, Jkpg
2021-06-01 19:00 140982046 Habo IF (5) - IF Hallby FK (4) 1 - 1 Slättens IP 1, Habo
2021-06-01 19:00 140982087 Tenhults IF (P05) - IF Hallby FK (P16) 2 - 0 Kabevallen, Tenhult
2021-06-01 19:00 140982096 IK Vista (5) - Tabergs SK (5) 0 - 3 Vistavallen, Kaxholmen
2021-06-01 19:00 140982136 Husqvarna FF (2) - Råslätts SK (3) 3 - 0 Vapenvallen, Huskvarna
2021-06-02 19:00 140982108 Torpa FF (5) - Vrigstads IF (5) 4 - 4 Jordbrovallen 5, Jkpg
2021-06-04 19:00 140982088 Hovslätts IK (4) - IF Hallby FK (4) 3 - 1 Hovets IP 1, Hovslätt
2021-06-04 19:00 140982106 Mullsjö-Sandhem (4) - Ölmstads IS (4) 2 - 1 Idrottsparken, Sandhem A-plan
2021-06-05 12:00 140982098 Gränna AIS (6) - Visingsö AIS (5) 2 - 2 Ribbavallen, Gränna
2021-06-05 14:00 140982091 Lekeryd-Svart. SK (5) - Torpa AIS (6) 2 - 3 Furuvi, Lekeryd
2021-06-05 14:00 140982101 IF Haga (4) - Jönköpings BK (4) 1 - 2 Strömsbergsvallen, Jönköping
2021-06-05 14:00 140982107 IK Vista (5) - Bottnaryds IF (6) 6 - 1 Vistavallen, Kaxholmen
2021-06-05 14:00 140982128 Mariebo IK (6) - Tabergs SK (5) 1 - 4 Mariebovallen, Jönköping
2021-06-06 13:00 140982085 Österängen IF (6) - Skillingaryds IS (6) 1 - 1 Rocksjövallen, Jönköping
2021-06-06 14:00 140982120 Månsarps IF (5) - Örserums IK (5) 1 - 3 Månsarps IP
2021-06-06 17:00 140982102 Norrahammars GIS (B) - IF Haga U/Inter (B) Inst. Hammarvallen, Norrahammar
2021-06-06 17:00 140982124 Tenhults IF (B) - Mullsjö-Sandhem (B) 2 - 2 Kabevallen, Tenhult
2021-06-06 17:00 140982132 Habo IF (P18) - Månsarps IF (P18) 3 - 0 Slättens IP, Habo
2021-06-06 17:30 140982138 Mariebo IK (P18) - Råslätts SK (P18) 4 - 1 Mariebovallen, Jönköping
2021-06-07 18:30 140982139 NIK/NGIS/Barnarp P05 - Tenhults IF (P05) 4 - 3 Åsavallen, Norrahammar
2021-06-07 19:00 140982133 IFK Öxnehaga (5) - Norrahammars IK (5) 6 - 3 Öxnehaga IP, Huskvarna
2021-06-08 18:30 140982089 Bankeryds SK (4) - Hovslätts IK (4) 1 - 0 Furuvik, Bankeryd
2021-06-08 19:00 140982119 Habo IF (5) - Mullsjö-Sandhem (4) 1 - 0 Slättens IP, Habo
2021-06-10 19:00 140982033 Tenhults IF (4) - IF Hallby FK (4) 2 - 0 Kabevallen 1, Tenhult
2021-06-10 19:00 140982040 Ölmstads IS (4) - Jönköpings BK (4) 2 - 2 ÖIS-gården, Ölmstad
2021-06-10 19:00 140982064 Hovslätts IK (4) - IF Haga (4) 0 - 3 Strömsbergsvallen, Jönköping
2021-06-10 19:00 140982142 Mariebo IK (P18) - Mullsjö IF (P18) 4 - 1 Mariebovallen, Jönköping
2021-06-10 19:30 140982141 Barnarps IF (6) - Tord FC (6) 1 - 2 Barnarps IP
2021-06-13 11:00 140982122 Jönköpings BK (B) - Tenhults IF (B) 6 - 1 Junebäckens IP, Jönköping
2021-06-13 14:00 140982110 Månsarps IF (5) - Bottnaryds IF (6) 6 - 0 Månsarps IP
2021-06-13 15:00 140982109 Örserums IK (5) - Norrahammars IK (5) 2 - 2 Örensvallen, Örserum
2021-06-13 16:00 140982103 Norrahammars GIS (5) - Habo IF (5) 1 - 0 Hammarvallen, Norrahammar
2021-06-13 17:00 140982090 Tenhults IF (4) - Solberga GoIF (5) 1 - 1 Kabevallen, Tenhult
2021-06-14 18:40 140982134 IFK Öxnehaga (5) - Egnahems BK (6) 8 - 1 Öxnehaga IP, Huskvarna
2021-06-15 19:00 140982121 Bankeryds SK (4) - Jönköpings BK (4) 2 - 3 Furuvik, Bankeryd
2021-06-15 19:00 140982143 IK Vista (5) - Gränna AIS (6) 1 - 2 Vistavallen, Kaxholmen
2021-06-15 19:00 140982144 Tenhults IF (P05) - IF Hallby FK P05 2 - 0 Kabevallen, Tenhult
2021-06-15 19:30 140982086 Österängen IF (6) - Lekeryd-Svart. SK (5) 0 - 5 Rocksjövallen, Jönköping
2021-06-16 18:00 140982114 Norrahammars IK (B) - Mariebo IK (6) 3 - 2 Åsavallen, Norrahammar
2021-06-16 18:30 140982145 NIK/NGIS/Barnarp P05 - Bäckseda IF P05 1 - 1 Åsavallen, Norrahammar
2021-06-19 12:30 140982147 Jönköpings BK (B) - FC Peking (6) 5 - 5 Jordbrovallen 4, Jkpg
2021-06-19 13:00 140982115 Norrahammars IK (5) - Torpa FF (5) 3 - 6 Åsavallen, Norrahammar
2021-06-19 13:30 140982052 IF Hallby FK (4) - Tabergs SK (5) 1 - 4 Skandiamäklarna IP 1, Jkpg
2021-06-19 14:00 140982099 Gränna AIS (6) - Annebergs GIF (6) 0 - 0 Ribbavallen, Gränna
2021-06-19 15:00 140982131 Egnahems BK (6) - Husqvarna IF (6) 3 - 1 Runnåkra IP, Huskvarna
2021-06-19 16:00 140982129 Bankeryds SK (4) - Bergdalens IK (4) 1 - 9 Furuvik, Bankeryd
2021-06-20 17:00 140982126 Örserums IK (5) - Tranås FF (4) 1 - 3 Örensvallen, Örserum
2021-06-21 18:30 140982146 NIK/NGIS/Barnarp P05 - Stensjöns IF P05 7 - 0 Åsavallen, Norrahammar
2021-06-21 19:00 140982135 IFK Öxnehaga (5) - Forserums IF (6) 3 - 1 Öxnehaga IP, Huskvarna
2021-06-22 19:00 140982048 Mullsjö-Sandhem (4) - IF Hallby FK (4) 2 - 0 Gruveredsvallen 1
2021-06-22 19:00 140982067 Tenhults IF (4) - IF Haga (4) 1 - 1 Kabevallen 1, Tenhult
2021-06-22 19:00 140982100 Hovslätts IK (4) - Ölmstads IS (4) Inst. Hovets IP 1, Hovslätt
2021-06-22 19:00 140982117 Habo IF (5) - Månsarps IF (5) 3 - 2 Slättens IP, Habo
2021-06-22 19:30 140982127 Österängen IF (6) - Tabergs SK (5) 0 - 1 Rocksjövallen, Jönköping
2021-06-28 19:00 140982148 Lekeryd-Svart. SK (5) - Tenhults IF (4) 1 - 2 Furuvi, Lekeryd
2021-07-04 16:00 140982150 Lekeryd-Svart. SK (B) - Tabergs SK (B) 2 - 5 Furuvi, Lekeryd
2021-07-31 13:00 140982154 Norrahammars IK (5) - IFK Öxnehaga (5) 5 - 9 Åsavallen, Norrahammar
2021-07-31 14:00 140982155 Ekhagens IF (3) - Waggeryds IK (3) 2 - 7 Vaggeryds IP, Vaggeryd
2021-07-31 16:00 140982151 Tabergs SK (5) - Österängen IF (6) 3 - 1 Tabergs IP
2021-08-01 18:00 140982068 Hovslätts IK (4) - Tenhults IF (4) 1 - 2 Hovets IP 1, Hovslätt
2021-08-02 19:15 140982152 Jönköpings BK (4) - Malmbäcks IF (4) 1 - 2 Junebäckens IP 1, Jkpg
2021-08-03 19:00 140982125 Bankeryds SK (4) - Mullsjö-Sandhem (4) 3 - 2 Furuvik, Bankeryd
2021-08-03 19:00 140982137 Ölmstads IS (4) - Visingsö AIS (5) 2 - 2 ÖIS-gården, Ölmstad
2021-08-05 19:00 140982156 Gränna AIS (6) - Bälaryds IK (6) 4 - 0 Ribbavallen, Gränna
2021-08-06 19:00 140982153 Habo IF (5) - Jönköpings BK (4) 0 - 8 Slättens IP 1, Habo
2021-08-07 10:00 140982157 Lekeryd-Svart. SK (5) - Mariebo IK (6) Inst. Furuvi, Lekeryd
2021-08-07 10:00 140982158 Lekeryd-Svart. SK (5) - Mariebo IK (6) 5 - 0 Furuvi, Lekeryd
2021-08-07 14:00 140982149 Tabergs SK (5) - IK Vista (5) 5 - 2 Tabergs IP
2021-08-08 16:00 140982159 Tord FC (6) - Bottnaryds IF (6) 3 - 1 Rosenlunds IP, Jönköping
2021-08-09 19:00 140982160 Jönköpings Södra IF (U21) - Ljungskile SK 1 - 3 Rosenlunds IP, Jönköping

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info