Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Pojkar 2012(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp B Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-20 18:30 (Inst.) Fässbergs IF - Lindome GIF 3 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-04-21 18:30 (Inst.) Balltorps FF - Solängens BK Vit Förbovallen 12
2021-04-21 18:30 (Inst.) BK Bifrost P-12 - IF Mölndal Fotboll 3 Bifrostplan 12
2021-04-21 18:30 (Inst.) Sjövalla FK 3 - Landvetter IS Vit Mölnlycke IP vänster
2021-04-21 19:00 (Inst.) Kållered SK P12 Vit - Hovås Billdal IF 3 Kållered Sportcenter 2
Omgång 2
2021-04-27 19:30 (Inst.) Solängens BK Vit - BK Bifrost P-12 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-04-28 18:00 (Inst.) IF Mölndal Fotboll 3 - Fässbergs IF Enerbacksplan 11 5M5
2021-04-28 18:30 (Inst.) Lindome GIF 3 - Hovås Billdal IF 3 Lindevi 6
2021-05-01 14:45 (Inst.) Landvetter IS Vit - Balltorps FF Landvetter IP A-plan 11
2021-05-01 15:00 (Inst.) Sjövalla FK 3 - Kållered SK P12 Vit Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Omgång 3
2021-05-04 19:30 (Inst.) Fässbergs IF - BK Bifrost P-12 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-05-05 17:30 (Inst.) Kållered SK P12 Vit - Solängens BK Vit Kållered Sportcenter 2
2021-05-05 17:30 (Inst.) IF Mölndal Fotboll 3 - Landvetter IS Vit Enerbacksplan 11 5M5
2021-05-05 18:30 (Inst.) Lindome GIF 3 - Sjövalla FK 3 Lindevi 6
2021-05-06 17:30 (Inst.) Hovås Billdal IF 3 - Balltorps FF Billdalsvallen 3A
Omgång 4
2021-05-18 19:30 Solängens BK Vit - IF Mölndal Fotboll 3 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-05-19 18:30 BK Bifrost P-12 - Kållered SK P12 Vit Bifrostplan 12
2021-05-22 14:30 Landvetter IS Vit - Lindome GIF 3 Landvetter IP A-plan 11
2021-05-22 15:00 Sjövalla FK 3 - Hovås Billdal IF 3 Djupedalsplan A Konstgräs
2021-05-29 10:00 Balltorps FF - Fässbergs IF Förbovallen 11
Omgång 5
2021-05-25 19:30 Fässbergs IF - Sjövalla FK 3 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-05-26 18:30 BK Bifrost P-12 - Balltorps FF Bifrostplan 12
2021-05-26 18:30 Kållered SK P12 Vit - IF Mölndal Fotboll 3 Kållered Sportcenter 2
2021-05-26 18:30 Lindome GIF 3 - Solängens BK Vit Lindevi 6
2021-05-27 17:30 Hovås Billdal IF 3 - Landvetter IS Vit Billdalsvallen 3A
Omgång 6
2021-06-01 19:30 Solängens BK Vit - Hovås Billdal IF 3 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2021-06-02 18:30 IF Mölndal Fotboll 3 - Lindome GIF 3 Enerbacksplan 11 5M5
2021-06-03 17:45 Sjövalla FK 3 - BK Bifrost P-12 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-06-05 11:00 Balltorps FF - Kållered SK P12 Vit Förbovallen 11
2021-06-05 11:45 Landvetter IS Vit - Fässbergs IF Landvetter IP A-plan 11
Omgång 7
2021-06-09 17:30 Fässbergs IF - Solängens BK Vit Rävekärrsplan
2021-06-09 18:30 Kållered SK P12 Vit - Lindome GIF 3 Kållered Sportcenter 2
2021-06-09 18:30 BK Bifrost P-12 - Landvetter IS Vit Bifrostplan 12
2021-06-10 17:30 Hovås Billdal IF 3 - IF Mölndal Fotboll 3 Billdalsvallen 3A
2021-06-10 18:30 Balltorps FF - Sjövalla FK 3 Förbovallen 12

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info