Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher i Norrbotten 2021

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alviks IK (D3D) Rikard Wallo 0703388299 Blå, Blå, Blå
Alviks IK F19 Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Alviks IK(D3H) Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Assi IF(D2D) Eva Gustafsson 0702961138 Grön, Grön, Vit
Bergnäsets AIK 3 Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Bergnäsets AIK P16 Maria Holm 0702058844 Vit, Grön, Vit
Bergnäsets AIK(D2D) Kent Radkvist 0705137587 Vit, Grön, Vit
Bergnäsets AIK(D2H) Michael Fleuron 0920228891 0706511678 Vit, Grön, Vit
Boden City FC(D4H) Boden City FC(Föreningen) Orange, Orange, Vit
Bodens BK FF (P19) Bodens BK FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Bodens BK FF(D2H) Bodens BK FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
FC Norrsken(D3D) Anders Juntti 0703923919 Gul, Svart, Gul
Haparanda FF(D4H) Haparanda FF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Hedens IF(D4H) Hedens IF(Föreningen) gul, svart, gul
IFK Kalix Ungdom Elit (P16) IFK Kalix(Föreningen) röd, röd, röd
IFK Luleå (P16) Monika Visser 0703508009 vit, blå, vit
IFK Luleå P07 IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå P15 Per Nyström Jensen 0706337827 vit, blå, vit
IFK Luleå P17 Anna Josefsson 0703594131 vit, blå, vit
IFK Luleå P19 IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå(D1H) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
Infjärdens SK F19 Infjärdens SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Infjärdens SK P19 Infjärdens SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Infjärdens SK(D1D) Björn Marklund 0707792956 Gul, Svart, Svart
Kiruna FF (D3H) Kiruna FF(Föreningen) röd, röd, vit
Lillpite IF (D4H) Lillpite IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Lira BK P17 Lira BK(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Lira BK(D2D) Ulf Heikki 0725305221 Gul, Blå, Blå
Lira BK(D3H) Lira BK(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Lira BK(D4D) Ulf Heikki 0725305221 Gul, Blå, Blå
Luleå FC P17 Luleå FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Luleå SK (D3H) Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Luleå SK F17 Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Luleå SK P19 Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Luleå SK(D1D) Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Morön BK(D3H) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Munksund/Skuthamns SK/PIF IF FF (D3D) Munksund-Skuthamns SK(Föreningen) svartvit randig, svart, svart
Notvikens IK DFF F17 Notvikens IK DFF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Notvikens IK DFF(D1D) Börje Lööw 0703369477 Gul, Svart, Svart
Notvikens IK(D2H) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Piteå IF DFF F19 Piteå IF DFF(Föreningen)
Piteå IF DFF(OBOS) Leif Strandh 0708814168
Piteå IF FF P19 Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Piteå IF FF(D1H) Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Piteå IF FF/DFF (F17) Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Pol/Svanstein FF (D4H) Polcirkeln/Svanstein FF(Föreningen) Röd/Marin, Marin
Skellefteå FF(D2H) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skogså IF(D3H) Skogså IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Storfors AIK (F17) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK(D2D) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK(D2H) Andreas Löfgren 0703101518 Blå, Blå, Blå
Sunderby SK (D3D) Sunderby SK(Föreningen) Gul, Blå
Sunderby SK F19 Sunderby SK(Föreningen) Gul, Blå
Sävast AIF (D4D) Sävast AIF(Föreningen) Vit/Röd, Svart, Vit/Svart
Trångfors IF - Boden(D1D) Trångfors IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Trångfors IF -Boden F19 Jeanette Lind 0708633868 0708633868 Blå, Blå, Blå
Umeå IK FF F19 Umeå IK FF(Föreningen)
Umeå IK FF(EE) Umeå IK FF(Föreningen)
Unbyns IF (D3D) Unbyns IF(Föreningen) Svart (ungdom gul), Svart, Svart
Unbyns IF(D5H) Unbyns IF(Föreningen) Svart (ungdom gul), Svart, Svart
Vitå BK(D5H) Vitå BK(Föreningen) Svart/Vit, Svart, Svart
Älvsby IF (D2D) Joel Snell 0739266354 Grön, Vit, vita
Älvsby IF P18 Älvsby IF(Föreningen) Grön, Vit, vita
Öjeby IF(D2D) Peter Lundman 0768451438 blå, blå, blå
Övertorneå SK/Överkalix FF Övertorneå SK(Föreningen) Röd, Röda, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-01-31 18:15 118001018 Piteå IF DFF(OBOS) - IFK Luleå P17 4 - 0 Arcushallen
2021-02-07 15:30 118001019 Piteå IF DFF(OBOS) - Umeå IK FF(EE) 0 - 0 Arcushallen
2021-02-13 13:30 118001022 IFK Luleå(D1H) - Piteå IF FF(D1H) 0 - 1 Arcushallen
2021-02-13 16:00 118001031 Piteå IF DFF(OBOS) - IFK Luleå P15 2 - 0 Arcushallen
2021-02-20 16:30 118001037 IFK Luleå(D1H) - IFK Luleå(D1H) 1 - 2 Arcushallen
2021-02-21 14:20 118001036 IFK Luleå (P16) - Bergnäsets AIK P16 2 - 0 Arcushallen
2021-05-02 16:00 118001038 Piteå IF DFF F19 - Trångfors IF -Boden F19 LF Arena
2021-05-02 16:00 118001039 Älvsby IF P18 - Luleå SK P19 Älvåkra IP
2021-05-02 16:00 118001042 Storfors AIK (F17) - Piteå IF FF/DFF (F17) 2 - 3 Hedens IP Storfors
2021-05-02 18:30 118001040 Alviks IK F19 - Sunderby SK F19 Inst. Liko Arena
2021-05-08 12:30 118001044 Piteå IF FF/DFF (F17) - Notvikens IK DFF F17 2 - 3 LF Arena
2021-05-08 12:30 118001049 Luleå FC P17 - Lira BK P17 Nyabvallen
2021-05-08 16:00 118001051 Bergnäsets AIK P16 - IFK Luleå (P16) 3 - 3 Nyabvallen
2021-05-09 13:00 118001048 Piteå IF DFF F19 - IFK Luleå P07 1 - 5 Heden/Storfors
2021-05-09 14:30 118001043 Bodens BK FF (P19) - Luleå SK P19 7 - 1 Bredåkers Arena
2021-05-09 14:45 118001050 IFK Kalix Ungdom Elit (P16) - Bergnäsets AIK P16 Furuvallen
2021-05-09 16:00 118001045 Sunderby SK F19 - Luleå SK F17 0 - 5 Sundis
2021-05-09 16:00 118001047 Piteå IF FF P19 - IFK Luleå P19 LF Arena
2021-05-09 18:30 118001041 Alviks IK F19 - Trångfors IF -Boden F19 Inst. Liko Arena
2021-05-12 19:30 118001046 Alviks IK F19 - Luleå SK F17 Inst. Liko Arena
2021-05-13 12:30 118001052 Piteå IF FF P19 - Infjärdens SK P19 Inst. LF Arena
2021-05-23 18:30 118001055 Piteå IF FF P19 - Bodens BK FF (P19) 1 - 4 LF Arena
2021-06-01 19:00 118001056 Pol/Svanstein FF (D4H) - Haparanda FF(D4H) 1 - 4 Polvallen
2021-06-01 20:00 118001053 Alviks IK(D3H) - Unbyns IF(D5H) 1 - 0 Liko Arena
2021-06-01 20:00 118001054 Boden City FC(D4H) - Skogså IF(D3H) 1 - 3 Björknäsvallen
2021-06-01 20:00 118001057 Lira BK(D3H) - Luleå SK (D3H) 2 - 2 Porsö IP
2021-06-02 19:00 118001058 Infjärdens SK(D1D) - Munksund/Skuthamns SK/PIF IF FF (D3D) 8 - 0 Kyrkplan
2021-06-14 19:00 118001061 Unbyns IF (D3D) - Alviks IK (D3D) 2 - 2 Sporn
2021-06-15 19:00 118001060 Trångfors IF -Boden F19 - Munksund/Skuthamns SK/PIF IF FF (D3D) 1 - 0 Boden Arena
2021-06-18 19:00 118001059 FC Norrsken(D3D) - Unbyns IF (D3D) 5 - 0 Norrvallen
2021-06-20 12:30 118001062 Trångfors IF -Boden F19 - Alviks IK (D3D) Uppskj. Boden Arena
2021-06-30 19:30 118001063 Trångfors IF -Boden F19 - Luleå SK F17 7 - 0 Boden Arena
2021-07-03 13:00 118001064 Sunderby SK (D3D) - FC Norrsken(D3D) 3 - 0 Byvallen
2021-07-06 19:00 118001068 FC Norrsken(D3D) - Storfors AIK (F17) 2 - 0 Norrvallen
2021-07-06 19:30 118001066 Sunderby SK (D3D) - Alviks IK (D3D) 1 - 1 Byvallen
2021-07-07 19:00 118001065 Unbyns IF (D3D) - Munksund/Skuthamns SK/PIF IF FF (D3D) 2 - 1 Sporn
2021-07-18 18:00 118001070 Alviks IK(D3H) - Boden City FC(D4H) 0 - 2 Liko Arena
2021-07-24 15:00 118001069 Övertorneå SK/Överkalix FF - Bergnäsets AIK 3 0 - 2 Överkalix IP
2021-07-25 14:30 118001071 Trångfors IF -Boden F19 - Sävast AIF (D4D) Inst. Boden Arena
2021-08-01 14:00 118001067 Piteå IF DFF F19 - Umeå IK FF F19 0 - 1 LF Arena

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info