Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 år Röd 2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almo BK/Upplands-Ekeby IF Hans Tomas Eriksson 0702710032 Blå/Blå/Blå
IK Sirius FK P09S 1 Johan Gille 0707450028 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Storvreta IK P09:blå Daniel Palestro 0735356912 Blå/Vit/Blå
Strömsbergs IF P09 Vit Per Eriksson 0705827067 Svart/Svart/Svart
Sunnersta AIF P09 Grön Magnus Åkerblom 0704560740 Grön/Svart/Svart/Svart
Unik FK P09 1 Tomaz Hägglund 0733759756 0733759756 röd/blå/röd
Vattholma:Orange Johan Ryberg 0767721873 orange/svart/orange
Östhammars SK P09 Daniel Gustafsson 0706709935 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-01 11:00 (Inst.) Östhammars SK P09 - IK Sirius FK P09S 1 Östhammars IP 1
2021-05-01 11:15 (Inst.) Strömsbergs IF P09 Vit - Sunnersta AIF P09 Grön Hedens IP 1
2021-05-02 11:00 (Inst.) Vattholma:Orange - Unik FK P09 1 Änglavallen 1
2021-05-08 10:00 (Inst.) Storvreta IK P09:blå - Östhammars SK P09 Ärentunaskolans Konstgräs
2021-05-09 00:00 (Inst.) IK Sirius FK P09S 1 - Vattholma:Orange Österängens IP
2021-05-09 10:30 (Inst.) Almo BK/Upplands-Ekeby IF - Strömsbergs IF P09 Vit Björnvallen 1
2021-05-13 10:45 (Inst.) Unik FK P09 1 - IK Sirius FK P09S 1 Valsätra Konstgräs
2021-05-13 11:00 (Inst.) Östhammars SK P09 - Sunnersta AIF P09 Grön Östhammars IP 1
2021-05-13 11:30 (Inst.) Vattholma:Orange - Storvreta IK P09:blå Änglavallen 1
2021-05-15 11:00 (Inst.) Almo BK/Upplands-Ekeby IF - Östhammars SK P09 Björnvallen 1
2021-05-15 15:15 (Inst.) Storvreta IK P09:blå - Unik FK P09 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2021-05-16 10:00 (Inst.) Sunnersta AIF P09 Grön - Vattholma:Orange Granebergs G1
2021-05-22 10:45 Unik FK P09 1 - Sunnersta AIF P09 Grön Valsätra Konstgräs
2021-05-23 11:30 Vattholma:Orange - Almo BK/Upplands-Ekeby IF Änglavallen 1
2021-05-23 13:30 IK Sirius FK P09S 1 - Storvreta IK P09:blå Fyrisfjäderns IP 2
2021-05-23 14:00 Östhammars SK P09 - Strömsbergs IF P09 Vit Östhammars IP 1
2021-05-29 12:00 Almo BK/Upplands-Ekeby IF - Unik FK P09 1 Lundaplan 2
2021-05-30 10:00 Sunnersta AIF P09 Grön - IK Sirius FK P09S 1 Granebergs G1
2021-05-30 13:00 Strömsbergs IF P09 Vit - Vattholma:Orange Länsförsäkringar Arena 1
Juni
2021-06-05 10:00 Storvreta IK P09:blå - Sunnersta AIF P09 Grön Ärentunaskolans Konstgräs
2021-06-05 12:45 Unik FK P09 1 - Strömsbergs IF P09 Vit Valsätra Konstgräs
2021-06-06 13:30 IK Sirius FK P09S 1 - Almo BK/Upplands-Ekeby IF Fyrisfjäderns IP 2
2021-06-11 18:30 Strömsbergs IF P09 Vit - IK Sirius FK P09S 1 Hedens IP 1
2021-06-12 11:00 Östhammars SK P09 - Vattholma:Orange Östhammars IP 1
2021-06-12 12:00 Almo BK/Upplands-Ekeby IF - Storvreta IK P09:blå Björnvallen 1
2021-06-19 14:00 Storvreta IK P09:blå - Strömsbergs IF P09 Vit Ärentunaskolans Konstgräs
2021-06-20 10:00 Sunnersta AIF P09 Grön - Almo BK/Upplands-Ekeby IF Granebergs G1
2021-06-20 11:45 Unik FK P09 1 - Östhammars SK P09 Valsätra Konstgräs
Augusti
2021-08-08 10:00 Sunnersta AIF P09 Grön - Strömsbergs IF P09 Vit Granebergs G1
2021-08-08 11:45 Unik FK P09 1 - Vattholma:Orange Valsätra Konstgräs
2021-08-08 13:30 IK Sirius FK P09S 1 - Östhammars SK P09 Fyrisfjäderns IP 2
2021-08-12 18:30 Strömsbergs IF P09 Vit - Almo BK/Upplands-Ekeby IF Hedens IP 1
2021-08-12 18:30 Vattholma:Orange - IK Sirius FK P09S 1 Änglavallen 1
2021-08-21 15:00 Storvreta IK P09:blå - Vattholma:Orange Skogsvallens IP 3
2021-08-22 11:30 Vattholma:Orange - Sunnersta AIF P09 Grön Änglavallen 1
2021-08-22 11:45 Unik FK P09 1 - Storvreta IK P09:blå Valsätra Konstgräs
2021-08-22 14:00 Östhammars SK P09 - Almo BK/Upplands-Ekeby IF Östhammars IP 1
2021-08-26 18:15 Sunnersta AIF P09 Grön - Östhammars SK P09 Granebergs G1
2021-08-28 10:00 Storvreta IK P09:blå - IK Sirius FK P09S 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2021-08-28 11:30 Strömsbergs IF P09 Vit - Östhammars SK P09 Hedens IP 1
2021-08-29 10:00 Sunnersta AIF P09 Grön - Unik FK P09 1 Granebergs G1
2021-08-29 12:00 Almo BK/Upplands-Ekeby IF - Vattholma:Orange Lundaplan 2
September
2021-09-04 12:45 Unik FK P09 1 - Almo BK/Upplands-Ekeby IF Valsätra Konstgräs
2021-09-04 15:00 Vattholma:Orange - Strömsbergs IF P09 Vit Änglavallen 1
2021-09-05 13:30 IK Sirius FK P09S 1 - Sunnersta AIF P09 Grön Fyrisfjäderns IP 2
2021-09-06 18:30 Östhammars SK P09 - Storvreta IK P09:blå Östhammars IP 1
2021-09-11 11:30 Strömsbergs IF P09 Vit - Unik FK P09 1 Hedens IP 1
2021-09-12 10:00 Sunnersta AIF P09 Grön - Storvreta IK P09:blå Granebergs G1
2021-09-12 12:00 Almo BK/Upplands-Ekeby IF - IK Sirius FK P09S 1 Lundaplan 2
2021-09-18 14:00 Storvreta IK P09:blå - Almo BK/Upplands-Ekeby IF Skogsvallens IP 3
2021-09-19 11:30 Vattholma:Orange - Östhammars SK P09 Änglavallen 1
2021-09-19 13:30 IK Sirius FK P09S 1 - Strömsbergs IF P09 Vit Fyrisfjäderns IP 2
2021-09-25 15:00 IK Sirius FK P09S 1 - Unik FK P09 1 Fyrisfjäderns IP 2
2021-09-26 12:00 Almo BK/Upplands-Ekeby IF - Sunnersta AIF P09 Grön Björnvallen 1
2021-09-26 14:00 Östhammars SK P09 - Unik FK P09 1 Östhammars IP 1
2021-09-26 15:00 Strömsbergs IF P09 Vit - Storvreta IK P09:blå Hedens IP 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info