Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 år Röd 7

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF P10 Svart Magnus Eriksson 0706023961 Gul/Svart/Gul
Gamla Upsala SK P10 Svart Carl Magnus Lundin Gula/Svarta/Gula
IK Sirius FK P10B 3 Henrik Lundin 0707844356 Blå/Svart randig/Svart/Svart
SK Iron Vit Jon Åsberg 0739220807 Blå/Blå/Blå
SK Wigör 2 Andreas Fjäll +46702512409 Vit, Blå, Blå
Storvreta IK P10 vit John Hellström 0703418339 Blå/Vit/Blå
Sunnersta AIF P2010 Svart Lisa Beste 0701423417 Grön/Svart/Svart/Svart
Unik FK grön 2 Ficre Zehaie 0761151970 röd/blå/röd
Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 Andrés Flores Delgado 0737605076
Vaksala SK Svart 2 Kristina Michael Nordström 0730231600 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Bälinge IF P10 Svart - Vaksala SK Svart 2 Bälinge IP 4
Bälinge IF P10 Svart - SK Wigör 2 Bälinge IP 4
Maj
2021-05-01 14:00 (Inst.) Sunnersta AIF P2010 Svart - Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 Granebergs G1
2021-05-02 Unik FK grön 2 - SK Wigör 2 Gottsundagipen 1
2021-05-02 11:00 (Inst.) SK Iron Vit - IK Sirius FK P10B 3 Stenhagens IP Konstgräs
2021-05-02 14:00 (Inst.) Vaksala SK Svart 2 - Bälinge IF P10 Svart Årsta IP 5
2021-05-08 10:00 (Inst.) Unik FK grön 2 - Sunnersta AIF P2010 Svart Gottsundagipen 1
2021-05-08 10:00 (Inst.) Bälinge IF P10 Svart - SK Iron Vit Bälinge IP 4
2021-05-09 SK Wigör 2 - IK Sirius FK P10B 3
2021-05-09 10:00 (Inst.) Storvreta IK P10 vit - Vaksala SK Svart 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2021-05-09 14:30 (Inst.) IK Sirius FK P10B 3 - Bälinge IF P10 Svart Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-05-09 15:30 (Inst.) Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 - Gamla Upsala SK P10 Svart Ekebydalen IP Konstgräs
2021-05-13 Sunnersta AIF P2010 Svart - SK Wigör 2 Granebergs G4
2021-05-13 10:00 (Inst.) Vaksala SK Svart 2 - Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 Årsta IP 5
2021-05-13 10:00 (Inst.) SK Iron Vit - Storvreta IK P10 vit Björkvallen 1
2021-05-14 18:15 (Inst.) Storvreta IK P10 vit - IK Sirius FK P10B 3 Ärentunaskolans Konstgräs
2021-05-15 11:45 (Inst.) Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 - SK Iron Vit Ekebydalen IP 1
2021-05-15 14:00 (Inst.) Sunnersta AIF P2010 Svart - Gamla Upsala SK P10 Svart Granebergs G1
2021-05-16 SK Wigör 2 - Bälinge IF P10 Svart
2021-05-16 15:00 (Inst.) Gamla Upsala SK P10 Svart - Unik FK grön 2 Yrsa IP 4
2021-05-22 10:00 IK Sirius FK P10B 3 - Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-05-23 Gamla Upsala SK P10 Svart - SK Wigör 2 Yrsa IP 3
2021-05-23 11:30 SK Iron Vit - Unik FK grön 2 Björkvallen 1
2021-05-23 12:00 Bälinge IF P10 Svart - Storvreta IK P10 vit Bälinge IP 4
2021-05-23 14:00 Vaksala SK Svart 2 - Sunnersta AIF P2010 Svart Årsta IP 5
2021-05-23 16:00 Gamla Upsala SK P10 Svart - Storvreta IK P10 vit Yrsa IP 4
2021-05-29 11:30 Unik FK grön 2 - Vaksala SK Svart 2 Gottsundagipen 1
2021-05-29 14:00 Sunnersta AIF P2010 Svart - SK Iron Vit Granebergs G1
2021-05-30 SK Wigör 2 - Storvreta IK P10 vit
2021-05-30 10:00 Unik FK grön 2 - IK Sirius FK P10B 3 Gottsundagipen 1
2021-05-30 10:00 Gamla Upsala SK P10 Svart - Vaksala SK Svart 2 Yrsa IP 4
2021-05-30 10:15 Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 - Bälinge IF P10 Svart Ekebydalen IP Konstgräs
Juni
2021-06-05 14:00 SK Iron Vit - Gamla Upsala SK P10 Svart Björkvallen 1
2021-06-05 14:00 IK Sirius FK P10B 3 - Sunnersta AIF P2010 Svart Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-06-06 Vaksala SK Svart 2 - SK Wigör 2 Årsta IP 4
2021-06-06 10:00 Bälinge IF P10 Svart - Unik FK grön 2 Bälinge IP 4
2021-06-06 10:00 Storvreta IK P10 vit - Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2021-06-12 10:00 Vaksala SK Svart 2 - SK Iron Vit Årsta IP 4
2021-06-13 SK Wigör 2 - Upsala IF Fotboll P10 Gul 2
2021-06-13 10:00 Unik FK grön 2 - Storvreta IK P10 vit Gottsundagipen 1
2021-06-13 12:00 Gamla Upsala SK P10 Svart - IK Sirius FK P10B 3 Yrsa IP 4
2021-06-13 14:00 Sunnersta AIF P2010 Svart - Bälinge IF P10 Svart Granebergs G1
2021-06-19 10:15 Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 - Unik FK grön 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2021-06-19 16:00 Storvreta IK P10 vit - Sunnersta AIF P2010 Svart Ärentunaskolans Konstgräs
2021-06-20 SK Iron Vit - SK Wigör 2 Björkvallen 1
2021-06-20 15:30 Bälinge IF P10 Svart - Gamla Upsala SK P10 Svart Bälinge IP Konstgräs
2021-06-20 16:00 IK Sirius FK P10B 3 - Vaksala SK Svart 2 Sävja IP Konstgräs
Augusti
2021-08-07 13:15 Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 - Sunnersta AIF P2010 Svart Ekebydalen IP 1
2021-08-08 SK Wigör 2 - Unik FK grön 2
2021-08-08 10:00 IK Sirius FK P10B 3 - SK Iron Vit Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-08-08 15:00 Storvreta IK P10 vit - Gamla Upsala SK P10 Svart Skogsvallens IP 3
2021-08-14 10:00 Gamla Upsala SK P10 Svart - Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 Yrsa IP 4
2021-08-14 14:00 Sunnersta AIF P2010 Svart - Unik FK grön 2 Granebergs G1
2021-08-15 10:15 Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 - Vaksala SK Svart 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2021-08-15 11:30 IK Sirius FK P10B 3 - SK Wigör 2 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-08-18 18:30 Bälinge IF P10 Svart - IK Sirius FK P10B 3 Bälinge IP 4
2021-08-21 10:00 Unik FK grön 2 - Gamla Upsala SK P10 Svart Gottsundagipen 1
2021-08-22 09:00 IK Sirius FK P10B 3 - Storvreta IK P10 vit Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-08-22 15:30 Vaksala SK Svart 2 - Unik FK grön 2 Årsta IP 5
2021-08-24 18:00 Vaksala SK Svart 2 - Storvreta IK P10 vit Årsta IP 2
2021-08-26 18:30 Storvreta IK P10 vit - SK Iron Vit Skogsvallens IP 3
2021-08-28 10:00 Storvreta IK P10 vit - Bälinge IF P10 Svart Ärentunaskolans Konstgräs
2021-08-28 13:00 SK Wigör 2 - Gamla Upsala SK P10 Svart Yrsa IP 3
2021-08-28 14:00 Sunnersta AIF P2010 Svart - Vaksala SK Svart 2 Granebergs G1
2021-08-29 10:00 Unik FK grön 2 - SK Iron Vit Gottsundagipen 1
2021-08-29 11:45 (Inst.) Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 - IK Sirius FK P10B 3 Ekebydalen IP Konstgräs
September
2021-09-04 10:00 IK Sirius FK P10B 3 - Unik FK grön 2 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-09-04 16:00 SK Iron Vit - Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 Björkvallen 1
2021-09-05 10:00 Storvreta IK P10 vit - SK Wigör 2 Skogsvallens IP 3
2021-09-05 11:30 SK Iron Vit - Sunnersta AIF P2010 Svart Björkvallen 1
2021-09-05 14:00 Vaksala SK Svart 2 - Gamla Upsala SK P10 Svart Årsta IP 5
2021-09-05 18:00 Bälinge IF P10 Svart - Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 Bälinge IP Konstgräs
2021-09-08 17:30 SK Wigör 2 - Sunnersta AIF P2010 Svart
2021-09-11 10:00 Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 - Storvreta IK P10 vit Ekebydalen IP Konstgräs
2021-09-11 14:00 SK Iron Vit - Bälinge IF P10 Svart Björkvallen 1
2021-09-11 14:00 Sunnersta AIF P2010 Svart - IK Sirius FK P10B 3 Granebergs G1
2021-09-12 10:00 SK Wigör 2 - Vaksala SK Svart 2 Odensala IP 2
2021-09-12 10:00 Gamla Upsala SK P10 Svart - SK Iron Vit Yrsa IP 4
2021-09-12 10:00 Unik FK grön 2 - Bälinge IF P10 Svart Gottsundagipen 1
2021-09-19 08:30 IK Sirius FK P10B 3 - Gamla Upsala SK P10 Svart Lötens IP Konstgräs
2021-09-19 10:00 Bälinge IF P10 Svart - Sunnersta AIF P2010 Svart Bälinge IP Konstgräs
2021-09-19 10:00 Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 - SK Wigör 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2021-09-19 12:30 SK Iron Vit - Vaksala SK Svart 2 Björkvallen 1
2021-09-19 13:00 Storvreta IK P10 vit - Unik FK grön 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2021-09-19 15:00 Gamla Upsala SK P10 Svart - Sunnersta AIF P2010 Svart Yrsa IP 4
2021-09-25 13:00 SK Wigör 2 - SK Iron Vit Odensala IP 2
2021-09-25 14:00 Sunnersta AIF P2010 Svart - Storvreta IK P10 vit Granebergs G1
2021-09-26 10:00 Gamla Upsala SK P10 Svart - Bälinge IF P10 Svart Yrsa IP 4
2021-09-26 10:00 Unik FK grön 2 - Upsala IF Fotboll P10 Gul 2 Gottsundagipen 1
2021-09-26 13:00 Vaksala SK Svart 2 - IK Sirius FK P10B 3 Årsta IP 5

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info