Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 år Röd 8

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almunge IK P10 Martin Uggla 0709411702 Röd/gul/svart/svart
Alsike IF P10 Vit Marie Löfving Johansson 0704271479 Gul/Svart/Gula svart rand
Danmarks IF P2010 Vit Pär Johan Andreas Zander 0736445051 Röd/vit/röd/röd
Funbo IF P10 Daniel Gustafsson 0705108740 Blå/Blå/Blå
IF VP Uppsala Orange Göran Junhager 0703153858 Orange/Mörkblå/Mörkblå
IK Sirius FK P10S Elina Andersson 0706791743 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Sunnersta AIF P2010 Vit Lisa Beste 0701423417 Grön/Svart/Svart/Svart
Unik FK P10BLå Lag2 Björn Vinnerås 0705521521 röd/blå/röd
Upsala IF Fotboll P10 vit Carlo Monaco 0707421362
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-01 (Inst.) Upsala IF Fotboll P10 vit - IF VP Uppsala Orange
2021-05-01 13:30 (Inst.) Danmarks IF P2010 Vit - Alsike IF P10 Vit Danelid 6
2021-05-02 10:30 (Inst.) Almunge IK P10 - Funbo IF P10 Gullhagens IP 1
2021-05-02 14:00 (Inst.) Sunnersta AIF P2010 Vit - Unik FK P10BLå Lag2 Granebergs G6
2021-05-09 00:00 (Inst.) IK Sirius FK P10S - Almunge IK P10 Lötens IP 3
2021-05-09 10:15 (Inst.) IF VP Uppsala Orange - Sunnersta AIF P2010 Vit Ekebydalen IP Konstgräs
2021-05-09 13:30 (Inst.) Funbo IF P10 - Upsala IF Fotboll P10 vit Vargspåret IP 1
2021-05-09 14:00 (Inst.) Unik FK P10BLå Lag2 - Danmarks IF P2010 Vit Gottsundagipen 3
2021-05-13 10:00 (Inst.) Danmarks IF P2010 Vit - IF VP Uppsala Orange Danelid 5
2021-05-13 14:00 (Inst.) Sunnersta AIF P2010 Vit - Funbo IF P10 Granebergs G6
2021-05-14 11:00 (Inst.) Alsike IF P10 Vit - Unik FK P10BLå Lag2 Alsike Konstgräs
2021-05-14 15:00 (Inst.) Upsala IF Fotboll P10 vit - IK Sirius FK P10S Ekebydalen IP Konstgräs
2021-05-15 10:00 (Inst.) Funbo IF P10 - Danmarks IF P2010 Vit Vargspåret IP 1
2021-05-15 10:30 (Inst.) Almunge IK P10 - Upsala IF Fotboll P10 vit Gullhagens IP 1
2021-05-16 00:00 (Inst.) IK Sirius FK P10S - Sunnersta AIF P2010 Vit Lötens IP 3
2021-05-16 10:15 (Inst.) IF VP Uppsala Orange - Alsike IF P10 Vit Ekebydalen IP Konstgräs
2021-05-22 10:00 Danmarks IF P2010 Vit - IK Sirius FK P10S Danelid 5
2021-05-22 10:45 Unik FK P10BLå Lag2 - IF VP Uppsala Orange Valsätra Konstgräs
2021-05-22 12:45 Alsike IF P10 Vit - Funbo IF P10 Alsike Konstgräs
2021-05-22 14:00 Sunnersta AIF P2010 Vit - Almunge IK P10 Granebergs G1
2021-05-29 10:15 Upsala IF Fotboll P10 vit - Sunnersta AIF P2010 Vit Ekebydalen IP Konstgräs
2021-05-29 10:30 Almunge IK P10 - Danmarks IF P2010 Vit Gullhagens IP 1
2021-05-29 14:00 Funbo IF P10 - Unik FK P10BLå Lag2 Vargspåret IP 1
2021-05-30 00:00 IK Sirius FK P10S - Alsike IF P10 Vit Lötens IP 3
Juni
2021-06-05 11:30 Unik FK P10BLå Lag2 - IK Sirius FK P10S Valsätra Konstgräs
2021-06-05 11:45 Danmarks IF P2010 Vit - Upsala IF Fotboll P10 vit Danelid 6
2021-06-05 11:45 Alsike IF P10 Vit - Almunge IK P10 Alsike Konstgräs
2021-06-06 10:15 IF VP Uppsala Orange - Funbo IF P10 Ekebydalen IP 1
2021-06-12 10:30 Almunge IK P10 - Unik FK P10BLå Lag2 Gullhagens IP 1
2021-06-12 11:00 IK Sirius FK P10S - IF VP Uppsala Orange Fyrisfjäderns IP 3
2021-06-12 14:00 Sunnersta AIF P2010 Vit - Danmarks IF P2010 Vit Granebergs G1
2021-06-13 14:30 Upsala IF Fotboll P10 vit - Alsike IF P10 Vit Ekebydalen IP 1
2021-06-19 10:00 Funbo IF P10 - IK Sirius FK P10S Vargspåret IP 1
2021-06-19 10:15 Alsike IF P10 Vit - Sunnersta AIF P2010 Vit Alsike Konstgräs
2021-06-19 10:45 Unik FK P10BLå Lag2 - Upsala IF Fotboll P10 vit Valsätra Konstgräs
2021-06-20 13:45 IF VP Uppsala Orange - Almunge IK P10 Ekebydalen IP Konstgräs
Augusti
2021-08-07 10:15 Alsike IF P10 Vit - Danmarks IF P2010 Vit Alsike Konstgräs
2021-08-07 11:15 Unik FK P10BLå Lag2 - Sunnersta AIF P2010 Vit Valsätra Konstgräs
2021-08-08 10:15 IF VP Uppsala Orange - Upsala IF Fotboll P10 vit Ekebydalen IP 1
2021-08-14 11:45 Danmarks IF P2010 Vit - Unik FK P10BLå Lag2 Danelid 5
2021-08-15 14:00 Sunnersta AIF P2010 Vit - IF VP Uppsala Orange Granebergs G6
2021-08-18 17:45 IF VP Uppsala Orange - Danmarks IF P2010 Vit Ekebydalen IP 2
2021-08-18 18:00 IK Sirius FK P10S - Upsala IF Fotboll P10 vit Fyrisfjäderns IP 2
2021-08-19 18:00 Unik FK P10BLå Lag2 - Alsike IF P10 Vit Gottsundagipen 3
2021-08-19 18:30 Funbo IF P10 - Sunnersta AIF P2010 Vit Vargspåret IP 1
2021-08-20 17:30 Sunnersta AIF P2010 Vit - IK Sirius FK P10S Granebergs G6
2021-08-21 10:15 Upsala IF Fotboll P10 vit - Almunge IK P10 Ekebydalen IP 1
2021-08-22 10:45 Alsike IF P10 Vit - IF VP Uppsala Orange Alsike Konstgräs
2021-08-22 11:45 Danmarks IF P2010 Vit - Funbo IF P10 Danelid 5
2021-08-28 10:30 Almunge IK P10 - Sunnersta AIF P2010 Vit Gullhagens IP 1
2021-08-28 13:30 Funbo IF P10 - Alsike IF P10 Vit Vargspåret IP 1
2021-08-29 00:00 IK Sirius FK P10S - Danmarks IF P2010 Vit Lötens IP 3
2021-08-29 10:15 IF VP Uppsala Orange - Unik FK P10BLå Lag2 Ekebydalen IP 1
September
2021-09-04 11:30 Unik FK P10BLå Lag2 - Funbo IF P10 Valsätra Konstgräs
2021-09-04 12:45 Alsike IF P10 Vit - IK Sirius FK P10S Alsike Konstgräs
2021-09-04 13:30 Danmarks IF P2010 Vit - Almunge IK P10 Danelid 6
2021-09-05 17:30 Sunnersta AIF P2010 Vit - Upsala IF Fotboll P10 vit Granebergs G6
2021-09-07 18:00 Almunge IK P10 - IK Sirius FK P10S Gullhagens IP 1
2021-09-11 10:30 Almunge IK P10 - Alsike IF P10 Vit Gullhagens IP 1
2021-09-11 11:00 Funbo IF P10 - IF VP Uppsala Orange Vargspåret IP 1
2021-09-12 10:45 Upsala IF Fotboll P10 vit - Danmarks IF P2010 Vit Ekebydalen IP Konstgräs
2021-09-12 17:00 IK Sirius FK P10S - Unik FK P10BLå Lag2 Fyrisfjäderns IP 2
2021-09-16 18:30 Funbo IF P10 - Almunge IK P10 Vargspåret IP 1
2021-09-18 12:45 Alsike IF P10 Vit - Upsala IF Fotboll P10 vit Alsike Konstgräs
2021-09-18 13:30 Danmarks IF P2010 Vit - Sunnersta AIF P2010 Vit Danelid 6
2021-09-19 10:00 Upsala IF Fotboll P10 vit - Funbo IF P10 Ekebydalen IP Konstgräs
2021-09-19 10:15 IF VP Uppsala Orange - IK Sirius FK P10S Ekebydalen IP 1
2021-09-19 11:30 Unik FK P10BLå Lag2 - Almunge IK P10 Valsätra Konstgräs
2021-09-25 10:30 Almunge IK P10 - IF VP Uppsala Orange Gullhagens IP 1
2021-09-25 11:00 IK Sirius FK P10S - Funbo IF P10 Fyrisfjäderns IP 2
2021-09-26 11:15 Upsala IF Fotboll P10 vit - Unik FK P10BLå Lag2 Ekebydalen IP Konstgräs
2021-09-26 14:00 Sunnersta AIF P2010 Vit - Alsike IF P10 Vit Granebergs G6

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info