Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F11 år Röd 4

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF F10 Gul Fredrik Nilsson 0765470491 Gul/Svart/Gula svart rand
Danmarks IF F2010 Röd Marcus Kjellberg +46707781783 Röd/vit/röd/röd
Håbo FF Vit Göran Forsberg 0703938360 Röd/Röd/vit
IF VP Uppsala Josef Åhman 0703309681 Orange/Mörkblå/Mörkblå
IK Sirius FK F10 Svart Petter Olofsson 0727107088 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Sunnersta AIF F2010 Johannes Breitholtz 0706183485 Grön/Svart/Svart/Svart
Vaksala SK Röd Johan Sohlberg 0707173077 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Vreta IF F11 Röd Annica Tevell Åberg 0706280039 Blå/Blå/blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-08 10:15 (Inst.) Alsike IF F10 Gul - Håbo FF Vit Brunnbyvallen 1
2021-05-08 11:30 (Inst.) Vaksala SK Röd - Danmarks IF F2010 Röd Årsta IP 4
2021-05-09 11:45 (Inst.) IF VP Uppsala - Sunnersta AIF F2010 Ekebydalen IP Konstgräs
2021-05-09 14:30 (Inst.) IK Sirius FK F10 Svart - Vreta IF F11 Röd Kronåsen 2
2021-05-15 10:00 (Inst.) Vaksala SK Röd - Alsike IF F10 Gul Årsta IP 4
2021-05-15 12:00 (Inst.) Håbo FF Vit - IF VP Uppsala Futurum 2
2021-05-15 14:00 (Inst.) Sunnersta AIF F2010 - IK Sirius FK F10 Svart Granebergs G7
2021-05-16 17:00 (Inst.) Danmarks IF F2010 Röd - Vreta IF F11 Röd Danelid 5
2021-05-23 09:15 Alsike IF F10 Gul - Danmarks IF F2010 Röd Alsike Konstgräs
2021-05-23 10:45 Vreta IF F11 Röd - Sunnersta AIF F2010 Stenhagens IP 3
2021-05-23 11:45 IF VP Uppsala - Vaksala SK Röd Ekebydalen IP Konstgräs
2021-05-23 14:30 IK Sirius FK F10 Svart - Håbo FF Vit Kronåsen 2
2021-05-29 09:00 Vaksala SK Röd - IK Sirius FK F10 Svart Årsta IP Konstgräs
2021-05-29 13:15 Alsike IF F10 Gul - IF VP Uppsala Alsike Konstgräs
2021-05-30 13:30 Danmarks IF F2010 Röd - Sunnersta AIF F2010 Sävja IP Konstgräs
2021-05-30 14:00 Håbo FF Vit - Vreta IF F11 Röd Futurum 2
Juni
2021-06-02 16:30 IK Sirius FK F10 Svart - Alsike IF F10 Gul Kronåsen 2
2021-06-06 09:15 Vreta IF F11 Röd - Vaksala SK Röd Stenhagens IP 3
2021-06-06 11:45 IF VP Uppsala - Danmarks IF F2010 Röd Ekebydalen IP Konstgräs
2021-06-06 14:00 Sunnersta AIF F2010 - Håbo FF Vit Granebergs G7
2021-06-13 10:00 Vaksala SK Röd - Sunnersta AIF F2010 Årsta IP Konstgräs
2021-06-13 10:15 Alsike IF F10 Gul - Vreta IF F11 Röd Alsike Konstgräs
2021-06-13 12:15 IF VP Uppsala - IK Sirius FK F10 Svart Ekebydalen IP Konstgräs
2021-06-13 13:30 Danmarks IF F2010 Röd - Håbo FF Vit Danelid 6
2021-06-19 14:00 Sunnersta AIF F2010 - Alsike IF F10 Gul Granebergs G7
2021-06-20 10:45 Vreta IF F11 Röd - IF VP Uppsala Stenhagens IP Konstgräs
2021-06-20 14:00 Håbo FF Vit - Vaksala SK Röd Futurum 2
2021-06-20 14:30 IK Sirius FK F10 Svart - Danmarks IF F2010 Röd Kronåsen 2
Augusti
2021-08-14 14:00 Sunnersta AIF F2010 - IF VP Uppsala Granebergs G7
2021-08-15 16:00 Håbo FF Vit - Alsike IF F10 Gul Futurum 2
2021-08-18 18:00 IK Sirius FK F10 Svart - Sunnersta AIF F2010 Kronåsen 2
2021-08-22 10:45 Vreta IF F11 Röd - Danmarks IF F2010 Röd Stenhagens IP 3
2021-08-22 12:45 IF VP Uppsala - Håbo FF Vit Ekebydalen IP Konstgräs
2021-08-22 14:30 Alsike IF F10 Gul - Vaksala SK Röd Brunnbyvallen 1
2021-08-28 12:00 Vaksala SK Röd - IF VP Uppsala Årsta IP 4
2021-08-28 14:00 Sunnersta AIF F2010 - Vreta IF F11 Röd Granebergs G7
2021-08-29 10:00 Danmarks IF F2010 Röd - Alsike IF F10 Gul Danelid 5
2021-08-29 14:00 Håbo FF Vit - IK Sirius FK F10 Svart Futurum 2
2021-08-31 19:15 Vreta IF F11 Röd - IK Sirius FK F10 Svart Stenhagens IP 3
September
2021-09-04 11:30 IF VP Uppsala - Alsike IF F10 Gul Ekebydalen IP 1
2021-09-04 14:00 Sunnersta AIF F2010 - Danmarks IF F2010 Röd Granebergs G7
2021-09-05 09:15 Vreta IF F11 Röd - Håbo FF Vit Stenhagens IP 3
2021-09-05 14:30 IK Sirius FK F10 Svart - Vaksala SK Röd Kronåsen 2
2021-09-11 09:45 Alsike IF F10 Gul - IK Sirius FK F10 Svart Alsike Konstgräs
2021-09-11 11:30 Vaksala SK Röd - Vreta IF F11 Röd Årsta IP 4
2021-09-12 14:00 Håbo FF Vit - Sunnersta AIF F2010 Futurum 2
2021-09-12 17:00 Danmarks IF F2010 Röd - IF VP Uppsala Danelid 6
2021-09-18 14:00 Håbo FF Vit - Danmarks IF F2010 Röd Futurum 2
2021-09-19 10:45 Vreta IF F11 Röd - Alsike IF F10 Gul Stenhagens IP 3
2021-09-19 14:00 Sunnersta AIF F2010 - Vaksala SK Röd Granebergs G7
2021-09-19 14:30 IK Sirius FK F10 Svart - IF VP Uppsala Kronåsen 2
2021-09-25 10:00 Danmarks IF F2010 Röd - Vaksala SK Röd Danelid 6
2021-09-25 10:15 Alsike IF F10 Gul - Sunnersta AIF F2010 Brunnbyvallen 1
2021-09-26 10:00 Vaksala SK Röd - Håbo FF Vit Årsta IP 4
2021-09-26 11:15 IF VP Uppsala - Vreta IF F11 Röd Ekebydalen IP Konstgräs
2021-09-26 11:45 Danmarks IF F2010 Röd - IK Sirius FK F10 Svart Danelid 5

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info