Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F11 år Röd 5

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF F10 Svart Fredrik Nilsson 0765470491 Gul/Svart/Gula svart rand
Bälinge IF F10 Svart Anna Granberg 0703053909 Gul/Svart/Gul
Danmarks IF F2010 Vit Marcus Kjellberg +46707781783 Röd/vit/röd/röd
Funbo IF F10/11 Therese Linghag 0730451016 Blå/Blå/Blå
Gamla Upsala SK F10 Svart Katrin Björklund +46702288854 Gula/Svarta/Gula
IK Fyris F09/10 u11 Cecilia Berglund Barklem 0731530636 Svart/Svart/Svart
IK Sirius FK F10 Blå Petter Olofsson 0727107088 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 Sara Widegren 0709321326
Vaksala SK Svart Johan Sohlberg 0707173077 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-01 11:00 (Inst.) Bälinge IF F10 Svart - Funbo IF F10/11 Bälinge IP Konstgräs
2021-05-02 (Inst.) Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 - IK Sirius FK F10 Blå
2021-05-02 15:15 (Inst.) Danmarks IF F2010 Vit - IK Fyris F09/10 u11 Danelid 6
2021-05-08 11:00 (Inst.) Funbo IF F10/11 - Gamla Upsala SK F10 Svart Vargspåret IP 1
2021-05-08 12:00 (Inst.) Alsike IF F10 Svart - Bälinge IF F10 Svart Brunnbyvallen 1
2021-05-09 16:00 (Inst.) IK Sirius FK F10 Blå - Danmarks IF F2010 Vit Kronåsen 2
2021-05-11 18:30 (Inst.) Funbo IF F10/11 - Danmarks IF F2010 Vit Vargspåret IP 1
2021-05-13 11:15 (Inst.) Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 - Funbo IF F10/11 Tiundaskolan Konstgräs
2021-05-13 11:15 (Inst.) IK Fyris F09/10 u11 - IK Sirius FK F10 Blå Stenhagens IP 2
2021-05-13 11:30 (Inst.) Gamla Upsala SK F10 Svart - Alsike IF F10 Svart Yrsa IP 4
2021-05-13 15:15 (Inst.) Danmarks IF F2010 Vit - Vaksala SK Svart Danelid 6
2021-05-16 17:15 (Inst.) Alsike IF F10 Svart - Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 Brunnbyvallen 1
2021-05-19 17:30 Gamla Upsala SK F10 Svart - Vaksala SK Svart Yrsa IP 4
2021-05-22 11:45 Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 - Bälinge IF F10 Svart Tiundaskolan Konstgräs
2021-05-23 11:30 IK Fyris F09/10 u11 - Funbo IF F10/11 Stenhagens IP 2
2021-05-23 11:45 Danmarks IF F2010 Vit - Alsike IF F10 Svart Danelid 5
2021-05-23 16:00 IK Sirius FK F10 Blå - Vaksala SK Svart Kronåsen 2
2021-05-26 18:00 Vaksala SK Svart - IK Fyris F09/10 u11 Årsta IP 2
2021-05-29 10:00 Gamla Upsala SK F10 Svart - Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 Yrsa IP 4
2021-05-29 13:00 Bälinge IF F10 Svart - Danmarks IF F2010 Vit Bälinge IP Konstgräs
2021-05-29 15:00 Alsike IF F10 Svart - IK Fyris F09/10 u11 Alsike Konstgräs
2021-05-30 11:00 Bälinge IF F10 Svart - Gamla Upsala SK F10 Svart Bälinge IP Konstgräs
2021-05-30 11:00 Funbo IF F10/11 - IK Sirius FK F10 Blå Vargspåret IP 1
2021-05-30 16:30 Vaksala SK Svart - Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 Årsta IP Konstgräs
Juni
2021-06-02 18:00 IK Sirius FK F10 Blå - Alsike IF F10 Svart Kronåsen 2
2021-06-05 10:00 Vaksala SK Svart - Funbo IF F10/11 Årsta IP 4
2021-06-06 11:15 IK Fyris F09/10 u11 - Bälinge IF F10 Svart Stenhagens IP 2
2021-06-06 11:45 Danmarks IF F2010 Vit - Gamla Upsala SK F10 Svart Danelid 6
2021-06-12 10:00 Gamla Upsala SK F10 Svart - IK Fyris F09/10 u11 Yrsa IP 4
2021-06-13 12:00 Alsike IF F10 Svart - Vaksala SK Svart Alsike Konstgräs
2021-06-13 12:45 Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 - Danmarks IF F2010 Vit Tiundaskolan Konstgräs
2021-06-13 17:00 Bälinge IF F10 Svart - IK Sirius FK F10 Blå Bälinge IP 4
2021-06-19 10:00 Vaksala SK Svart - Bälinge IF F10 Svart Årsta IP 4
2021-06-19 15:00 Funbo IF F10/11 - Alsike IF F10 Svart Vargspåret IP 1
2021-06-20 11:15 IK Fyris F09/10 u11 - Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 Stenhagens IP 2
2021-06-20 16:00 IK Sirius FK F10 Blå - Gamla Upsala SK F10 Svart Kronåsen 2
Augusti
2021-08-07 10:00 Vaksala SK Svart - Gamla Upsala SK F10 Svart Årsta IP Konstgräs
2021-08-08 09:45 IK Fyris F09/10 u11 - Danmarks IF F2010 Vit Stenhagens IP 2
2021-08-08 14:30 IK Sirius FK F10 Blå - Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 Kronåsen 2
2021-08-09 17:00 Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 - Vaksala SK Svart Tiundaskolan Konstgräs
2021-08-14 10:00 Danmarks IF F2010 Vit - IK Sirius FK F10 Blå Danelid 5
2021-08-15 10:00 Gamla Upsala SK F10 Svart - Funbo IF F10/11 Yrsa IP 4
2021-08-15 12:30 Bälinge IF F10 Svart - Alsike IF F10 Svart Bälinge IP 4
2021-08-16 17:45 Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 - Alsike IF F10 Svart Tiundaskolan Konstgräs
2021-08-21 10:00 Vaksala SK Svart - Danmarks IF F2010 Vit Årsta IP 4
2021-08-22 12:15 Alsike IF F10 Svart - Gamla Upsala SK F10 Svart Brunnbyvallen 1
2021-08-22 13:30 Funbo IF F10/11 - Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 Vargspåret IP 1
2021-08-22 16:00 IK Sirius FK F10 Blå - IK Fyris F09/10 u11 Kronåsen 2
2021-08-25 18:00 Danmarks IF F2010 Vit - Funbo IF F10/11 Danelid 5
2021-08-25 18:15 IK Fyris F09/10 u11 - Vaksala SK Svart Stenhagens IP 2
2021-08-28 09:45 Alsike IF F10 Svart - Danmarks IF F2010 Vit Brunnbyvallen 1
2021-08-28 09:45 Vaksala SK Svart - IK Sirius FK F10 Blå Årsta IP Konstgräs
2021-08-29 11:00 Funbo IF F10/11 - IK Fyris F09/10 u11 Vargspåret IP 1
2021-08-29 12:30 Bälinge IF F10 Svart - Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 Bälinge IP 4
September
2021-09-04 11:30 Gamla Upsala SK F10 Svart - Bälinge IF F10 Svart Yrsa IP 3
2021-09-05 11:30 IK Fyris F09/10 u11 - Alsike IF F10 Svart Stenhagens IP 2
2021-09-05 11:45 Danmarks IF F2010 Vit - Bälinge IF F10 Svart Danelid 6
2021-09-05 12:45 Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 - Gamla Upsala SK F10 Svart Tiundaskolan Konstgräs
2021-09-05 16:00 IK Sirius FK F10 Blå - Funbo IF F10/11 Kronåsen 2
2021-09-11 11:30 Gamla Upsala SK F10 Svart - Danmarks IF F2010 Vit Yrsa IP 4
2021-09-11 11:30 Alsike IF F10 Svart - IK Sirius FK F10 Blå Alsike Konstgräs
2021-09-12 10:00 Funbo IF F10/11 - Vaksala SK Svart Vargspåret IP 1
2021-09-12 12:30 Bälinge IF F10 Svart - IK Fyris F09/10 u11 Bälinge IP 4
2021-09-18 08:45 Vaksala SK Svart - Alsike IF F10 Svart Årsta IP Konstgräs
2021-09-18 14:00 Funbo IF F10/11 - Bälinge IF F10 Svart Vargspåret IP 1
2021-09-19 11:30 IK Fyris F09/10 u11 - Gamla Upsala SK F10 Svart Stenhagens IP 2
2021-09-19 11:45 Danmarks IF F2010 Vit - Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 Danelid 5
2021-09-19 16:00 IK Sirius FK F10 Blå - Bälinge IF F10 Svart Kronåsen 2
2021-09-25 10:00 Gamla Upsala SK F10 Svart - IK Sirius FK F10 Blå Yrsa IP 4
2021-09-25 12:00 Alsike IF F10 Svart - Funbo IF F10/11 Brunnbyvallen 1
2021-09-26 12:45 Upsala IF Fotboll F10 Röd 2020 - IK Fyris F09/10 u11 Tiundaskolan Konstgräs
2021-09-26 17:00 Bälinge IF F10 Svart - Vaksala SK Svart Bälinge IP Konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info