Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div.8 Pojkar 7 mot 7 Blå

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grebbestads IF P10 Röd Magnus Morin 0709490680 Röd/svart randig/Svarta/Röda
Groheds IF /LSK P10 Svart Martin Wackfelt 0705490496 Svart/Svart/Svart
Herrestads AIF P 10 Vit Joakim Hjelm 0739184080 Vit/svart randig/svart/svart
Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 Magnus Aronsson 0735781799 0735781799 Vit/Röd/röd
IFK Strömstad P09-11 Ali Moosavi Far +4747258189 Blå/vit/Blå/Blå
IFK Valla P10 Röd Arve Kristiansen 0709498040 Röd/Röd/Röd
IK Oddevold P10 Gul Marcus Bjurhult 0703121122 Blå m vita ärmar/Vit/Blå
IK Svane Jaama Ahmed Abdikariim 0734860251 Vit , Grön, Vit
Rosseröds IK P-09/10 Lars-Olof Bengths 0707628809 Grön/vit/Grön
Stenungsunds IF P10 Stefan Joelsson Röd/Röda/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
IK Oddevold P10 Gul - IK Svane Thordengården
Maj
2021-05-18 18:30 Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 - IK Oddevold P10 Gul Bräckevallen
2021-05-22 11:00 IFK Strömstad P09-11 - Stenungsunds IF P10 Strömsvallen - konstgräs
2021-05-22 12:00 IFK Valla P10 Röd - Groheds IF /LSK P10 Svart Sparbanksvallen
2021-05-23 IK Svane - Grebbestads IF P10 Röd Svanevallen
2021-05-23 10:30 Stenungsunds IF P10 - Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 Bästkustställningar Arena
2021-05-23 11:00 Rosseröds IK P-09/10 - Herrestads AIF P 10 Vit Hedevallen Uddevalla
2021-05-29 11:00 Herrestads AIF P 10 Vit - IK Svane Undavallen Naturgräs
2021-05-29 12:30 Stenungsunds IF P10 - IFK Valla P10 Röd Bästkustställningar Arena
2021-05-29 17:30 Groheds IF /LSK P10 Svart - IFK Strömstad P09-11 Skarsjövallen
2021-05-30 Grebbestads IF P10 Röd - Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11
2021-05-30 10:30 IK Oddevold P10 Gul - Rosseröds IK P-09/10 Thordengården
Juni
2021-06-01 18:30 Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 - Stenungsunds IF P10 Bräckevallen
2021-06-05 11:00 Herrestads AIF P 10 Vit - Groheds IF /LSK P10 Svart Undavallen Naturgräs
2021-06-05 12:00 IFK Valla P10 Röd - IFK Strömstad P09-11 Sparbanksvallen
2021-06-05 12:00 IK Svane - IK Oddevold P10 Gul Svanevallen
2021-06-06 Rosseröds IK P-09/10 - Grebbestads IF P10 Röd Hedevallen Uddevalla
2021-06-09 18:30 IK Oddevold P10 Gul - Herrestads AIF P 10 Vit Rimnersvallen Konstgräs
2021-06-12 11:00 IFK Strömstad P09-11 - Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 Strömsvallen - Naturgräs A-plan
2021-06-12 11:00 Herrestads AIF P 10 Vit - IK Oddevold P10 Gul Undavallen Naturgräs
2021-06-12 12:30 Stenungsunds IF P10 - Rosseröds IK P-09/10 Bästkustställningar Arena
2021-06-12 17:30 Groheds IF /LSK P10 Svart - IK Svane Skarsjövallen
2021-06-13 Grebbestads IF P10 Röd - IFK Valla P10 Röd
2021-06-19 13:00 Rosseröds IK P-09/10 - IFK Strömstad P09-11 Hedevallen Uddevalla
2021-06-20 Herrestads AIF P 10 Vit - Grebbestads IF P10 Röd Undavallen Konstgräs
2021-06-20 10:30 IK Oddevold P10 Gul - Groheds IF /LSK P10 Svart Thordengården
2021-06-20 12:00 IK Svane - Stenungsunds IF P10 Svanevallen
2021-06-20 15:30 Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 - IFK Valla P10 Röd Bräckevallen
2021-06-24 18:00 IFK Valla P10 Röd - Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 Sparbanksvallen
2021-06-26 17:30 Groheds IF /LSK P10 Svart - IK Oddevold P10 Gul Skarsjövallen
2021-06-27 Grebbestads IF P10 Röd - Herrestads AIF P 10 Vit
2021-06-27 11:00 IFK Strömstad P09-11 - IFK Valla P10 Röd Strömsvallen - Naturgräs A-plan
2021-06-27 12:30 Stenungsunds IF P10 - IK Svane Bästkustställningar Arena
2021-06-30 18:30 Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 - IFK Strömstad P09-11 Bräckevallen
Juli
2021-07-03 11:00 Rosseröds IK P-09/10 - Stenungsunds IF P10 Hedevallen Uddevalla
2021-07-04 IFK Valla P10 Röd - Grebbestads IF P10 Röd Sparbanksvallen
Augusti
2021-08-14 11:00 IFK Strömstad P09-11 - Rosseröds IK P-09/10 Strömsvallen - Naturgräs A-plan
2021-08-14 15:00 Grebbestads IF P10 Röd - Rosseröds IK P-09/10 Knattevallen Siljevi
2021-08-14 17:30 Groheds IF /LSK P10 Svart - Herrestads AIF P 10 Vit Skarsjövallen
2021-08-21 11:00 IFK Strömstad P09-11 - Groheds IF /LSK P10 Svart Strömsvallen - Naturgräs A-plan
2021-08-21 12:00 IFK Valla P10 Röd - Stenungsunds IF P10 Sparbanksvallen
2021-08-22 11:00 Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 - Grebbestads IF P10 Röd Bräckevallen
2021-08-22 11:00 Rosseröds IK P-09/10 - IK Oddevold P10 Gul Hedevallen Uddevalla
2021-08-24 18:00 IK Svane - Herrestads AIF P 10 Vit Svanevallen
2021-08-28 10:30 Stenungsunds IF P10 - IFK Strömstad P09-11 Bästkustställningar Arena
2021-08-28 11:00 Herrestads AIF P 10 Vit - Rosseröds IK P-09/10 Undavallen Naturgräs
2021-08-28 17:30 Groheds IF /LSK P10 Svart - IFK Valla P10 Röd Skarsjövallen
2021-08-29 10:30 IK Oddevold P10 Gul - Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 Thordengården
2021-08-29 16:00 Grebbestads IF P10 Röd - IK Svane Knattevallen Siljevi
2021-08-31 18:30 Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 - Herrestads AIF P 10 Vit Bräckevallen
September
2021-09-04 11:00 IFK Strömstad P09-11 - Grebbestads IF P10 Röd Strömsvallen - Naturgräs A-plan
2021-09-04 12:00 IFK Valla P10 Röd - IK Oddevold P10 Gul Sparbanksvallen
2021-09-05 11:00 Rosseröds IK P-09/10 - IK Svane Hedevallen Uddevalla
2021-09-05 12:30 Stenungsunds IF P10 - Groheds IF /LSK P10 Svart SEAB-plan
2021-09-11 17:30 Groheds IF /LSK P10 Svart - Rosseröds IK P-09/10 Skarsjövallen
2021-09-12 10:30 Grebbestads IF P10 Röd - Stenungsunds IF P10 Knattevallen Siljevi
2021-09-12 10:30 IK Oddevold P10 Gul - IFK Strömstad P09-11 Thordengården
2021-09-12 12:00 IK Svane - Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 Svanevallen
2021-09-12 15:00 Herrestads AIF P 10 Vit - IFK Valla P10 Röd Undavallen Naturgräs
2021-09-18 11:00 IFK Strömstad P09-11 - Herrestads AIF P 10 Vit Strömsvallen - Naturgräs A-plan
2021-09-18 12:00 IFK Valla P10 Röd - IK Svane Sparbanksvallen
2021-09-19 10:00 Grebbestads IF P10 Röd - Groheds IF /LSK P10 Svart Knattevallen Siljevi
2021-09-19 12:00 Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 - Rosseröds IK P-09/10 Bräckevallen
2021-09-19 12:30 Stenungsunds IF P10 - IK Oddevold P10 Gul Bästkustställningar Arena
2021-09-25 11:00 Herrestads AIF P 10 Vit - Stenungsunds IF P10 Undavallen Naturgräs
2021-09-25 17:30 Groheds IF /LSK P10 Svart - Hogstorps IF 1, Div.9 Pojkar - 7 mot 7 max 12 år 2020 Hogstorp P09-11 Skarsjövallen
2021-09-26 10:00 IK Svane - IFK Strömstad P09-11 Svanevallen
2021-09-26 10:00 Rosseröds IK P-09/10 - IFK Valla P10 Röd Hedevallen Uddevalla
2021-09-26 10:30 IK Oddevold P10 Gul - Grebbestads IF P10 Röd Thordengården
Oktober
2021-10-31 00:00 IK Svane - Groheds IF /LSK P10 Svart Svanevallen

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info