Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div.9 Pojkar 7 mot 7 Gul

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bokenäs IF P11-12 Jonas Hagvall 0735316456 Röd/Svart/Svart
Groheds IF / LSK P11 svart Albin Kolberg 0703561081 Svart/svart/svart
Henåns IF Marie Söderström 0739314954 Vit/Svart/Svart
Herrestads AIF P11 Vit Daniel Eriksson 0702386444 Vit/svart randig/svart/svart
IFK Uddevalla P11 Igor Cortes 0760142999 0760142999 Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Valla P11 Röd Anna Rosenklint 0703351906 Röd/Röd/Röd
IK Oddevold P11 Vit Andreas Andersson 0761664289 Blå m vita ärmar/Vit/Blå
IK Svane Jaama Ahmed Abdikariim 0734860251 Vit , Grön, Vit
Karlsberg United FC Jan-Ove Lundström 0705143022 OrangeSvart/Orange
Lysekils AIK Röd Caroline Karlsson Ljusblå/Mörkblå/Ljusblå
Skärhamns IK Daniel Johannisson 0709136609 Vit/Blå/Vita
Stenungsunds IF P11 Tobias Groth Röd/Röda/Röda
Stångenäs AIS P/F 11/12 Hanna Nordlander 0708462480 Röd/Röd/Röda
Vallens IF P11 Mikael Kaspersson 0706950047 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-22 11:00 IK Svane - Bokenäs IF P11-12 Svanevallen
2021-05-23 Stångenäs AIS P/F 11/12 - Vallens IF P11 Halmsjövallen
2021-05-23 IFK Uddevalla P11 - Karlsberg United FC
2021-05-23 10:00 Henåns IF - Lysekils AIK Röd Ivars Färg Arena
2021-05-23 10:00 Groheds IF / LSK P11 svart - Stenungsunds IF P11 Skarsjövallen
2021-05-23 11:00 Herrestads AIF P11 Vit - IK Oddevold P11 Vit Undavallen Konstgräs
2021-05-23 13:00 IFK Valla P11 Röd - Skärhamns IK Sparbanksvallen
2021-05-28 19:00 Lysekils AIK Röd - IK Svane Gullmarsvallen
2021-05-30 Bokenäs IF P11-12 - Stångenäs AIS P/F 11/12 Bergs IP
2021-05-30 10:00 Skärhamns IK - Vallens IF P11 Tjörns Sparbank Arena
2021-05-30 10:00 IK Oddevold P11 Vit - Henåns IF Bodele
2021-05-30 10:00 Groheds IF / LSK P11 svart - Herrestads AIF P11 Vit Skarsjövallen
2021-05-30 11:00 Karlsberg United FC - IFK Valla P11 Röd Rimnersvallen Konstgräs
2021-05-30 12:30 Stenungsunds IF P11 - IFK Uddevalla P11 Bästkustställningar Arena
Juni
2021-06-03 18:00 IK Svane - IK Oddevold P11 Vit Svanevallen
2021-06-06 10:00 Bokenäs IF P11-12 - Lysekils AIK Röd
2021-06-06 10:00 Henåns IF - Groheds IF / LSK P11 svart Ivars Färg Arena
2021-06-06 10:00 IFK Uddevalla P11 - Herrestads AIF P11 Vit Kamratgården
2021-06-06 11:00 Stångenäs AIS P/F 11/12 - Skärhamns IK Halmsjövallen
2021-06-06 13:00 IFK Valla P11 Röd - Stenungsunds IF P11 Sparbanksvallen
2021-06-06 13:30 Vallens IF P11 - Karlsberg United FC Stora Höga IP 3 Konstgräs
2021-06-11 19:00 Lysekils AIK Röd - Stångenäs AIS P/F 11/12 Gullmarsvallen
2021-06-12 14:15 Herrestads AIF P11 Vit - IFK Valla P11 Röd Undavallen Naturgräs
2021-06-13 10:00 IK Oddevold P11 Vit - Bokenäs IF P11-12 Thordengården
2021-06-13 10:00 Groheds IF / LSK P11 svart - IK Svane Skarsjövallen
2021-06-13 10:00 IFK Uddevalla P11 - Henåns IF Kamratgården
2021-06-13 10:30 Stenungsunds IF P11 - Vallens IF P11 Bästkustställningar Arena
2021-06-13 13:00 Karlsberg United FC - Skärhamns IK Landbadet
2021-06-17 18:30 IK Svane - IFK Uddevalla P11 Svanevallen
2021-06-18 19:00 Lysekils AIK Röd - IK Oddevold P11 Vit Gullmarsvallen
2021-06-19 10:00 Bokenäs IF P11-12 - IFK Valla P11 Röd Bergs IP
2021-06-20 09:30 Skärhamns IK - Stenungsunds IF P11 Tjörns Sparbank Arena
2021-06-20 10:00 Bokenäs IF P11-12 - Groheds IF / LSK P11 svart Bergs IP
2021-06-20 11:00 Stångenäs AIS P/F 11/12 - Karlsberg United FC Halmsjövallen
2021-06-20 11:00 IFK Valla P11 Röd - Henåns IF Sparbanksvallen
2021-06-20 13:30 Vallens IF P11 - Herrestads AIF P11 Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
2021-06-21 17:30 IK Oddevold P11 Vit - Stångenäs AIS P/F 11/12 Rimnersvallen Konstgräs
2021-06-22 18:30 IFK Valla P11 Röd - IK Svane Sparbanksvallen
2021-06-24 18:30 Henåns IF - Vallens IF P11 Ivars Färg Arena
2021-06-27 10:00 Groheds IF / LSK P11 svart - Lysekils AIK Röd Skarsjövallen
2021-06-27 10:00 IFK Uddevalla P11 - Bokenäs IF P11-12 Kamratgården
2021-06-27 10:30 Stenungsunds IF P11 - Karlsberg United FC Bästkustställningar Arena
2021-06-27 13:00 Herrestads AIF P11 Vit - Skärhamns IK Undavallen Naturgräs
Juli
2021-07-03 11:00 Karlsberg United FC - Herrestads AIF P11 Vit Landbadet
2021-07-04 11:00 Stångenäs AIS P/F 11/12 - Herrestads AIF P11 Vit Halmsjövallen
2021-07-04 12:00 IFK Valla P11 Röd - Lysekils AIK Röd Sparbanksvallen
2021-07-06 18:30 Henåns IF - Karlsberg United FC Ivars Färg Arena
2021-07-10 11:00 Stångenäs AIS P/F 11/12 - Stenungsunds IF P11 Halmsjövallen
2021-07-10 11:00 Lysekils AIK Röd - IFK Uddevalla P11 Gullmarsvallen
2021-07-11 10:00 IK Oddevold P11 Vit - Groheds IF / LSK P11 svart Bodele
2021-07-11 10:00 Skärhamns IK - Henåns IF Tjörns Sparbank Arena
2021-07-11 13:30 Vallens IF P11 - IK Svane Stora Höga IP 3 Konstgräs
2021-07-18 Groheds IF / LSK P11 svart - Stångenäs AIS P/F 11/12 Skarsjövallen
2021-07-18 IK Svane - Skärhamns IK Svanevallen
2021-07-18 13:30 Vallens IF P11 - Bokenäs IF P11-12 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2021-07-18 15:00 IFK Uddevalla P11 - IK Oddevold P11 Vit Kamratgården
2021-07-23 19:00 Lysekils AIK Röd - Vallens IF P11 Gullmarsvallen
2021-07-25 10:00 Skärhamns IK - Bokenäs IF P11-12 Tjörns Sparbank Arena
Augusti
2021-08-15 10:00 IK Oddevold P11 Vit - IFK Valla P11 Röd Bodele
2021-08-15 10:30 Stenungsunds IF P11 - Henåns IF Bästkustställningar Arena
2021-08-15 11:00 Herrestads AIF P11 Vit - Stenungsunds IF P11 Undavallen Konstgräs
2021-08-15 11:00 Karlsberg United FC - IK Svane Landbadet
2021-08-15 14:00 Groheds IF / LSK P11 svart - IFK Uddevalla P11 Skarsjövallen
2021-08-21 10:30 Vallens IF P11 - IK Oddevold P11 Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
2021-08-22 09:30 Skärhamns IK - Lysekils AIK Röd Tjörns Sparbank Arena
2021-08-22 10:00 IFK Uddevalla P11 - Stångenäs AIS P/F 11/12 Kamratgården
2021-08-22 10:00 Henåns IF - Herrestads AIF P11 Vit Ivars Färg Arena
2021-08-22 10:00 Bokenäs IF P11-12 - Karlsberg United FC Bergs IP
2021-08-22 11:00 IFK Valla P11 Röd - Groheds IF / LSK P11 svart Sparbanksvallen
2021-08-22 12:00 IK Svane - Stenungsunds IF P11 Svanevallen
2021-08-28 11:00 Karlsberg United FC - Lysekils AIK Röd Landbadet
2021-08-29 09:40 Herrestads AIF P11 Vit - IK Svane Undavallen Naturgräs
2021-08-29 10:00 IFK Uddevalla P11 - IFK Valla P11 Röd Kamratgården
2021-08-29 10:00 IK Oddevold P11 Vit - Skärhamns IK Bodele
2021-08-29 10:30 Stenungsunds IF P11 - Bokenäs IF P11-12 Bästkustställningar Arena
2021-08-29 11:00 Stångenäs AIS P/F 11/12 - Henåns IF Halmsjövallen
2021-08-29 14:00 Groheds IF / LSK P11 svart - Vallens IF P11 Skarsjövallen
September
2021-09-03 19:00 Lysekils AIK Röd - Stenungsunds IF P11 Gullmarsvallen
2021-09-04 12:00 IK Svane - Henåns IF Svanevallen
2021-09-04 12:00 Vallens IF P11 - IFK Uddevalla P11 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2021-09-05 09:30 Skärhamns IK - Groheds IF / LSK P11 svart Tjörns Sparbank Arena
2021-09-05 10:00 Bokenäs IF P11-12 - Herrestads AIF P11 Vit Bergs IP
2021-09-05 13:00 IFK Valla P11 Röd - Stångenäs AIS P/F 11/12 Sparbanksvallen
2021-09-05 13:00 Karlsberg United FC - IK Oddevold P11 Vit Landbadet
2021-09-09 18:30 Stångenäs AIS P/F 11/12 - IK Svane Halmsjövallen
2021-09-11 10:20 Stenungsunds IF P11 - IK Oddevold P11 Vit Bästkustställningar Arena
2021-09-11 13:00 Herrestads AIF P11 Vit - Lysekils AIK Röd Undavallen Naturgräs
2021-09-12 10:00 Henåns IF - Bokenäs IF P11-12 Ivars Färg Arena
2021-09-12 10:00 IFK Uddevalla P11 - Skärhamns IK
2021-09-12 11:00 IFK Valla P11 Röd - Vallens IF P11 Sparbanksvallen
2021-09-12 14:00 Groheds IF / LSK P11 svart - Karlsberg United FC Skarsjövallen
2021-09-17 18:00 Lysekils AIK Röd - Henåns IF Gullmarsvallen
2021-09-18 13:30 Vallens IF P11 - Stångenäs AIS P/F 11/12 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2021-09-19 09:30 Skärhamns IK - IFK Valla P11 Röd Tjörns Sparbank Arena
2021-09-19 10:00 Bokenäs IF P11-12 - IK Svane Bergs IP
2021-09-19 10:00 IK Oddevold P11 Vit - Herrestads AIF P11 Vit Bodele
2021-09-19 10:30 Stenungsunds IF P11 - Groheds IF / LSK P11 svart Bästkustställningar Arena
2021-09-19 13:00 Karlsberg United FC - IFK Uddevalla P11 Landbadet
2021-09-23 18:30 Stångenäs AIS P/F 11/12 - Bokenäs IF P11-12 Halmsjövallen
2021-09-25 11:00 IK Svane - Lysekils AIK Röd Svanevallen
2021-09-25 15:00 Vallens IF P11 - Skärhamns IK Stora Höga IP 3 Konstgräs
2021-09-26 10:00 Henåns IF - IK Oddevold P11 Vit Ivars Färg Arena
2021-09-26 10:00 IFK Uddevalla P11 - Stenungsunds IF P11 Kamratgården
2021-09-26 11:00 IFK Valla P11 Röd - Karlsberg United FC Sparbanksvallen
2021-09-26 11:00 Herrestads AIF P11 Vit - Groheds IF / LSK P11 svart Undavallen Konstgräs
Oktober
2021-10-01 18:00 Lysekils AIK Röd - Bokenäs IF P11-12 Gullmarsvallen
2021-10-03 10:00 Skärhamns IK - Stångenäs AIS P/F 11/12 Tjörns Sparbank Arena
2021-10-03 10:30 Stenungsunds IF P11 - IFK Valla P11 Röd Bästkustställningar Arena
2021-10-03 11:00 Karlsberg United FC - Vallens IF P11
2021-10-03 12:30 IK Oddevold P11 Vit - IK Svane Thordengården
2021-10-03 13:00 Herrestads AIF P11 Vit - IFK Uddevalla P11 Undavallen Konstgräs
2021-10-03 14:00 Groheds IF / LSK P11 svart - Henåns IF Skarsjövallen

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info