Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 9 Vänersborg Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Halvorstorps IS Johan Adriansson 0705318933 Gul/Svart/Gul
IK Gauthiod Patrick Johansson 0704332468 Röd/Blå/Röd
IK Oddevold Blå Kujtim Bahtiri 0762554633 Blå m vita ärmar/Vit/Blå
IK Oddevold Vit Magnus Niklasson 0763489091 Blå m vita ärmar/Vit/Blå
Skoftebyns IF Niclas Karlsson 0709626460 Vit /Svart/Vit
Trollhättans BoIS Kenneth Enerstedt 0702986837 Röd/Vit/Röd
Trollhättans FK Röd Linus Sandblom 0703332300 Vit/röd/röd
Wargöns IK Staffan Stabro 0764660419 Grön/Grön/Grön
Vänersborgs FK Svart Andreas Molander 0768147147 Vit/Svart/Svart
Vänersborgs IF Andreas Johansson 0736735048 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-04 19:00 Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Almagärdet
2021-05-07 18:00 IK Gauthiod - Trollhättans FK Röd Lunnevi IP 7-manna
2021-05-08 11:00 Halvorstorps IS - Trollhättans BoIS Halvorstorps IP
2021-05-08 14:00 IK Oddevold Vit - Wargöns IK Rimnersvallen Konstgräs
2021-05-09 10:30 Vänersborgs FK Svart - IK Oddevold Blå Vänersvallen Syd
2021-05-13 18:30 IK Oddevold Blå - Halvorstorps IS Rimnersvallen Konstgräs
2021-05-15 11:00 Trollhättans FK Röd - IK Oddevold Vit Stavrelunds IP C-plan 1
2021-05-15 11:00 Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF Torsbovallen Konstgräs
2021-05-16 10:00 Wargöns IK - Vänersborgs FK Svart Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-05-16 13:30 Vänersborgs IF - IK Gauthiod Vänersvallen Nord
2021-05-21 18:00 IK Gauthiod - Skoftebyns IF Lunnevi IP 7-manna
2021-05-23 10:30 Vänersborgs FK Svart - Trollhättans FK Röd Vänersvallen Lilla Vallen
2021-05-23 10:30 IK Oddevold Vit - Vänersborgs IF Rimnersvallen Konstgräs
2021-05-23 17:00 Halvorstorps IS - Wargöns IK Halvorstorps IP
2021-05-26 19:15 Skoftebyns IF - IK Oddevold Vit Nysätra IP
2021-05-29 11:00 Vänersborgs IF - Vänersborgs FK Svart Vänersvallen Lilla Vallen
2021-05-29 11:00 Trollhättans BoIS - IK Gauthiod Torsbovallen 4
2021-05-29 12:00 Wargöns IK - IK Oddevold Blå Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-05-30 11:00 Trollhättans FK Röd - Halvorstorps IS Lyrfågel konstgräs
Juni
2021-06-04 18:30 Halvorstorps IS - Vänersborgs IF Halvorstorps IP
2021-06-05 18:15 IK Oddevold Blå - Trollhättans FK Röd Thordengården
2021-06-06 11:30 Vänersborgs FK Svart - Skoftebyns IF Vänersvallen Lilla Vallen
2021-06-06 12:30 IK Oddevold Vit - IK Gauthiod Thordengården
2021-06-06 14:00 Wargöns IK - Trollhättans BoIS Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-06-12 13:00 Trollhättans BoIS - IK Oddevold Vit Torsbovallen Konstgräs
2021-06-12 13:30 Vänersborgs IF - IK Oddevold Blå Boteredsvallen
2021-06-12 14:00 Trollhättans FK Röd - Wargöns IK Stavrelunds IP C-plan 1
2021-06-13 17:00 IK Gauthiod - Vänersborgs FK Svart Lunnevi IP 7-manna
2021-06-13 19:00 Skoftebyns IF - Halvorstorps IS Almagärdet
2021-06-18 18:30 Trollhättans FK Röd - Trollhättans BoIS Stavrelunds IP C-plan 1
2021-06-19 12:30 IK Oddevold Blå - Skoftebyns IF Thordengården
2021-06-20 10:30 Vänersborgs FK Svart - IK Oddevold Vit Vänersvallen Lilla Vallen
2021-06-20 16:00 Wargöns IK - Vänersborgs IF Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-06-20 17:30 Halvorstorps IS - IK Gauthiod Halvorstorps IP
Augusti
2021-08-13 18:30 IK Gauthiod - IK Oddevold Blå Lunnevi IP 7-manna
2021-08-15 10:30 Vänersborgs FK Svart - Trollhättans BoIS Vänersvallen Lilla Vallen
2021-08-15 10:30 IK Oddevold Vit - Halvorstorps IS Thordengården
2021-08-15 19:00 Skoftebyns IF - Wargöns IK Almagärdet
2021-08-19 17:00 IK Oddevold Blå - IK Oddevold Vit Thordengården
2021-08-20 18:30 Halvorstorps IS - Vänersborgs FK Svart Halvorstorps IP
2021-08-20 18:30 Trollhättans BoIS - Vänersborgs IF Torsbovallen 4
2021-08-21 12:00 Wargöns IK - IK Gauthiod Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-08-22 14:30 Trollhättans FK Röd - Skoftebyns IF Stavrelunds IP C-plan 1
2021-08-27 18:30 Trollhättans BoIS - Halvorstorps IS Torsbovallen 4
2021-08-27 19:00 IK Oddevold Blå - Vänersborgs FK Svart Thordengården
2021-08-28 10:00 Vänersborgs IF - Skoftebyns IF Boteredsvallen
2021-08-28 12:00 Wargöns IK - IK Oddevold Vit Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-08-29 17:00 Trollhättans FK Röd - IK Gauthiod Stavrelunds IP C-plan 1
2021-08-31 18:45 Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS Almagärdet
September
2021-09-03 18:00 IK Gauthiod - Vänersborgs IF Lunnevi IP 7-manna
2021-09-04 10:30 IK Oddevold Vit - Trollhättans FK Röd Thordengården
2021-09-05 10:30 Vänersborgs FK Svart - Wargöns IK Vänersvallen Lilla Vallen
2021-09-05 17:30 Halvorstorps IS - IK Oddevold Blå Halvorstorps IP
2021-09-06 19:00 Vänersborgs IF - Trollhättans FK Röd Boteredsvallen
2021-09-11 17:30 Vänersborgs IF - IK Oddevold Vit Boteredsvallen
2021-09-12 11:00 Trollhättans FK Röd - Vänersborgs FK Svart Stavrelunds IP C-plan 1
2021-09-12 14:00 Wargöns IK - Halvorstorps IS Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-09-12 17:00 Trollhättans BoIS - IK Oddevold Blå Torsbovallen 4
2021-09-12 18:00 Skoftebyns IF - IK Gauthiod Almagärdet
2021-09-16 19:00 IK Oddevold Vit - Skoftebyns IF Thordengården
2021-09-19 10:00 Vänersborgs FK Svart - Vänersborgs IF Vänersvallen Syd
2021-09-19 16:30 IK Oddevold Blå - Wargöns IK Thordengården
2021-09-19 17:00 IK Gauthiod - Trollhättans BoIS Lunnevi IP 7-manna
2021-09-19 17:30 Halvorstorps IS - Trollhättans FK Röd Halvorstorps IP
2021-09-23 19:00 Trollhättans BoIS - Wargöns IK Torsbovallen Konstgräs
2021-09-26 11:00 Trollhättans FK Röd - IK Oddevold Blå Stavrelunds IP C-plan 1
2021-09-26 16:00 Vänersborgs IF - Halvorstorps IS Vänersvallen Lilla Vallen
2021-09-26 17:00 IK Gauthiod - IK Oddevold Vit Lunnevi IP 7-manna
2021-09-26 17:00 Skoftebyns IF - Vänersborgs FK Svart Almagärdet
December
2021-12-31 IK Oddevold Blå - Trollhättans BoIS Rimnersvallen Konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info