Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 11 Ulricehamn Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brämhults IK Andreas Järnström 033122572 0737231255 Svart/Svart/Svart
Dalsjöfors GoIF Jim Fridlund 0760232629 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Gällstads FK Niklas Karlsson 0705739159 Orange/Svart/Svart
Kinna IF Vit Melker Ahlberger 0734155266 Röd/Blå/Vit
Mariedals IK Daniel Josefsson 0736201421 Blå-vit/Vit/Blå-vit
Timmele GoIF Ulf Wennergren 0793297297 Röd/Vit/Röd
Tranemo IF Kristian Rannanjärvi 0704768584 Röd/Vit/Röd
Ulricehamns IFK Blå Jonas Magnusson 0705234413 Blå-svart/svart/svart
Ulricehamns IFK Vit Jonas Magnusson 0705234413 Blå-svart/Svart/Svart
Äspereds IF Malin Sätterskog 0708156236 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-09 14:00 Brämhults IK - Kinna IF Vit Brämhults IP C
2021-05-09 15:00 Gällstads FK - Ulricehamns IFK Vit Åvalla B
2021-05-09 16:00 Dalsjöfors GoIF - Äspereds IF Dalsjöhov
2021-05-09 17:00 Tranemo IF - Mariedals IK Tranehov C
2021-05-13 14:50 Ulricehamns IFK Vit - Dalsjöfors GoIF Lassalyckan C-plan
2021-05-16 11:00 Kinna IF Vit - Ulricehamns IFK Blå Viskavallen Pruhultsplanen B
2021-05-16 11:00 Timmele GoIF - Gällstads FK Idrottsparken C
2021-05-16 16:00 Äspereds IF - Tranemo IF Lundavallen
2021-05-16 18:30 Mariedals IK - Brämhults IK Kransmossens IP D
2021-05-23 11:00 Timmele GoIF - Ulricehamns IFK Vit Idrottsparken C
2021-05-23 14:00 Ulricehamns IFK Blå - Mariedals IK Lassalyckan C-plan
2021-05-23 14:30 Brämhults IK - Äspereds IF Brämhults IP C
2021-05-23 15:00 Gällstads FK - Kinna IF Vit Åvalla B
2021-05-23 17:00 Tranemo IF - Dalsjöfors GoIF Tranehov C
2021-05-30 11:00 Kinna IF Vit - Timmele GoIF Viskavallen Pruhultsplanen B
2021-05-30 14:50 Ulricehamns IFK Vit - Tranemo IF Lassalyckan C-plan
2021-05-30 15:15 Dalsjöfors GoIF - Brämhults IK Gårdavallen A-plan
2021-05-30 16:00 Äspereds IF - Ulricehamns IFK Blå Lundavallen
2021-05-30 17:00 Mariedals IK - Gällstads FK Kransmossens IP A
Juni
2021-06-03 18:00 Gällstads FK - Äspereds IF Åvalla B
2021-06-06 10:30 Brämhults IK - Tranemo IF Brämhults IP C
2021-06-06 11:00 Kinna IF Vit - Ulricehamns IFK Vit Viskavallen Pruhultsplanen B
2021-06-06 11:00 Timmele GoIF - Mariedals IK Idrottsparken C
2021-06-06 12:50 Ulricehamns IFK Blå - Dalsjöfors GoIF Lassalyckan C-plan
2021-06-12 11:20 Ulricehamns IFK Vit - Brämhults IK Lassalyckan C-plan
2021-06-13 11:00 Äspereds IF - Timmele GoIF Lundavallen
2021-06-13 15:00 Dalsjöfors GoIF - Gällstads FK Gårdavallen A-plan
2021-06-13 17:00 Tranemo IF - Ulricehamns IFK Blå Tranehov C
2021-06-13 17:00 Mariedals IK - Kinna IF Vit Kransmossens IP D
2021-06-20 11:00 Mariedals IK - Ulricehamns IFK Vit Kransmossens IP A
2021-06-20 11:00 Kinna IF Vit - Äspereds IF Viskavallen Pruhultsplanen B
2021-06-20 11:00 Timmele GoIF - Dalsjöfors GoIF Idrottsparken C
2021-06-20 13:05 Ulricehamns IFK Blå - Brämhults IK Lassalyckan C-plan
2021-06-20 15:00 Gällstads FK - Tranemo IF Åvalla B
2021-06-22 17:30 Ulricehamns IFK Blå - Timmele GoIF Lassalyckan B-plan
Augusti
2021-08-13 17:50 Ulricehamns IFK Blå - Ulricehamns IFK Vit Lassalyckan C-plan
2021-08-15 11:00 Äspereds IF - Mariedals IK Lundavallen
2021-08-15 15:30 Dalsjöfors GoIF - Kinna IF Vit Gårdavallen A-plan
2021-08-15 17:00 Tranemo IF - Timmele GoIF Tranehov C
2021-08-15 18:30 Brämhults IK - Gällstads FK Brämhults IP C
2021-08-22 11:00 Kinna IF Vit - Tranemo IF Viskavallen Pruhultsplanen B
2021-08-22 11:00 Timmele GoIF - Brämhults IK Idrottsparken C
2021-08-22 13:00 Mariedals IK - Dalsjöfors GoIF Kransmossens IP D
2021-08-22 13:00 Ulricehamns IFK Vit - Äspereds IF Lassalyckan C-plan
2021-08-22 15:00 Gällstads FK - Ulricehamns IFK Blå Åvalla B
2021-08-28 12:30 Ulricehamns IFK Vit - Gällstads FK Lassalyckan C-plan
2021-08-29 11:00 Äspereds IF - Dalsjöfors GoIF Lundavallen
2021-08-29 11:00 Kinna IF Vit - Brämhults IK Viskavallen Pruhultsplanen B
2021-08-29 11:00 Timmele GoIF - Ulricehamns IFK Blå Idrottsparken C
2021-08-29 18:30 Mariedals IK - Tranemo IF Kransmossens IP D
September
2021-09-04 12:20 Ulricehamns IFK Blå - Kinna IF Vit Lassalyckan C-plan
2021-09-05 14:00 Brämhults IK - Mariedals IK Brämhults IP C
2021-09-05 15:00 Gällstads FK - Timmele GoIF Åvalla B
2021-09-05 17:00 Tranemo IF - Äspereds IF Tranehov C
2021-09-05 17:00 Dalsjöfors GoIF - Ulricehamns IFK Vit Gårdavallen A-plan
2021-09-12 11:00 Äspereds IF - Brämhults IK Lundavallen
2021-09-12 11:00 Kinna IF Vit - Gällstads FK Viskavallen Pruhultsplanen B
2021-09-12 12:30 Ulricehamns IFK Vit - Timmele GoIF Lassalyckan C-plan
2021-09-12 13:15 Dalsjöfors GoIF - Tranemo IF Gårdavallen A-plan
2021-09-12 15:00 Mariedals IK - Ulricehamns IFK Blå Kransmossens IP D
2021-09-18 12:00 Brämhults IK - Dalsjöfors GoIF Brämhults IP C
2021-09-19 11:00 Timmele GoIF - Kinna IF Vit Idrottsparken C
2021-09-19 13:50 Ulricehamns IFK Blå - Äspereds IF Lassalyckan C-plan
2021-09-19 15:00 Gällstads FK - Mariedals IK Åvalla B
2021-09-19 17:00 Tranemo IF - Ulricehamns IFK Vit Tranehov C
2021-09-26 11:00 Äspereds IF - Gällstads FK Lundavallen
2021-09-26 13:00 Dalsjöfors GoIF - Ulricehamns IFK Blå Gårdavallen A-plan
2021-09-26 14:20 Ulricehamns IFK Vit - Kinna IF Vit Lassalyckan C-plan
2021-09-26 15:00 Mariedals IK - Timmele GoIF Kransmossens IP A
2021-09-26 17:00 Tranemo IF - Brämhults IK Tranehov C

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info