Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 12 Trollhättan Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Halvorstorps IS Niklas Edenholm 0706448698 Gul/Svart/Gul
IFK Trollhättan Blå Selman Krasniqi 0520480637 0735719355 Blå/Vit/Blå/Blå
Lödöse Nygård IK Martin Rosengren 0704418936 Vit/Vit/Vit
Sjuntorp/Upphärad Christopher Gunnberg 0705804443 Blå/Blå/Blå
Skepplanda BTK Gul Christian Bilger 0736500095 Gul/Svart/Gul
Skepplanda BTK Svart Christian Bilger 0736500095 Gul/Svart/Gul
Vänersborgs IF Blå Per-Arne Melander 0700258562 Röd/Blå/Röda
Vänersborgs IF Röd Robert Eriksson 0725585448 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-08 11:00 Sjuntorp/Upphärad - Halvorstorps IS Lindåsvallen B
2021-05-09 00:00 Skepplanda BTK Gul - Skepplanda BTK Svart Forsvallen 7-manna
2021-05-09 11:00 Lödöse Nygård IK - IFK Trollhättan Blå Alevi
2021-05-09 17:00 Vänersborgs IF Blå - Vänersborgs IF Röd Boteredsvallen
2021-05-13 12:00 Halvorstorps IS - Lödöse Nygård IK Halvorstorps IP
2021-05-16 10:00 Skepplanda BTK Svart - Vänersborgs IF Blå Forsvallen 7-manna
2021-05-16 10:00 (Inst.) Vänersborgs IF Röd - Sjuntorp/Upphärad Boteredsvallen
2021-05-16 11:00 IFK Trollhättan Blå - Skepplanda BTK Gul Kamratgårdens IP C-plan
2021-05-22 13:30 Vänersborgs IF Blå - IFK Trollhättan Blå Boteredsvallen
2021-05-23 10:00 Skepplanda BTK Gul - Halvorstorps IS Forsvallen 7-manna
2021-05-23 10:00 Skepplanda BTK Svart - Vänersborgs IF Röd Forsvallen 7-manna
2021-05-23 11:00 (Inst.) Lödöse Nygård IK - Sjuntorp/Upphärad Tingevi
2021-05-29 11:00 (Inst.) Sjuntorp/Upphärad - Skepplanda BTK Gul Lindåsvallen B
2021-05-29 14:30 Halvorstorps IS - Vänersborgs IF Blå Lyrfågel konstgräs
2021-05-30 11:00 IFK Trollhättan Blå - Skepplanda BTK Svart Kamratgårdens IP C-plan
2021-05-30 13:30 Vänersborgs IF Röd - Lödöse Nygård IK Boteredsvallen
Juni
2021-06-02 18:30 IFK Trollhättan Blå - Vänersborgs IF Röd Kamratgårdens IP C-plan
2021-06-06 10:00 Skepplanda BTK Gul - Lödöse Nygård IK Forsvallen 7-manna
2021-06-06 10:00 Skepplanda BTK Svart - Halvorstorps IS Forsvallen 7-manna
2021-06-06 13:30 Vänersborgs IF Blå - Sjuntorp/Upphärad Boteredsvallen
2021-06-09 18:30 Halvorstorps IS - IFK Trollhättan Blå Halvorstorps IP
2021-06-12 11:00 Lödöse Nygård IK - Vänersborgs IF Blå Alevi
2021-06-12 11:00 Sjuntorp/Upphärad - Skepplanda BTK Svart Sjuntorpsvallen B
2021-06-13 11:00 Vänersborgs IF Röd - Skepplanda BTK Gul Vänersvallen Lilla Vallen
2021-06-16 18:30 IFK Trollhättan Blå - Sjuntorp/Upphärad Kamratgårdens IP C-plan
2021-06-19 11:00 Halvorstorps IS - Vänersborgs IF Röd Halvorstorps IP
2021-06-20 10:00 Skepplanda BTK Svart - Lödöse Nygård IK Forsvallen 7-manna
2021-06-20 13:30 Vänersborgs IF Blå - Skepplanda BTK Gul Boteredsvallen
Augusti
2021-08-15 10:00 Skepplanda BTK Svart - Skepplanda BTK Gul Forsvallen 7-manna
2021-08-15 11:00 IFK Trollhättan Blå - Lödöse Nygård IK Kamratgårdens IP C-plan
2021-08-15 17:00 Vänersborgs IF Röd - Vänersborgs IF Blå Boteredsvallen
2021-08-15 18:00 Halvorstorps IS - Sjuntorp/Upphärad Halvorstorps IP
2021-08-21 11:00 Lödöse Nygård IK - Halvorstorps IS Tingevi
2021-08-22 10:00 Skepplanda BTK Gul - IFK Trollhättan Blå Forsvallen 7-manna
2021-08-22 13:30 (Inst.) Vänersborgs IF Blå - Skepplanda BTK Svart Boteredsvallen
2021-08-23 18:30 Sjuntorp/Upphärad - Vänersborgs IF Röd Sjuntorpsvallen B
2021-08-28 11:00 Halvorstorps IS - Skepplanda BTK Gul Halvorstorps IP
2021-08-28 11:00 IFK Trollhättan Blå - Vänersborgs IF Blå Kamratgårdens IP C-plan
2021-08-28 13:30 Vänersborgs IF Röd - Skepplanda BTK Svart Boteredsvallen
2021-08-29 16:00 Sjuntorp/Upphärad - Lödöse Nygård IK Sjuntorpsvallen B
September
2021-09-05 10:00 Skepplanda BTK Gul - Sjuntorp/Upphärad Forsvallen 7-manna
2021-09-05 10:00 Skepplanda BTK Svart - IFK Trollhättan Blå Forsvallen 7-manna
2021-09-05 11:00 Lödöse Nygård IK - Vänersborgs IF Röd Alevi
2021-09-05 14:30 Vänersborgs IF Blå - Halvorstorps IS Vänersvallen Lilla Vallen
2021-09-11 10:00 Vänersborgs IF Röd - IFK Trollhättan Blå Boteredsvallen
2021-09-12 11:00 Lödöse Nygård IK - Skepplanda BTK Gul Alevi
2021-09-12 16:00 Sjuntorp/Upphärad - Vänersborgs IF Blå Lindåsvallen B
2021-09-12 17:30 Halvorstorps IS - Skepplanda BTK Svart Halvorstorps IP
2021-09-15 18:00 IFK Trollhättan Blå - Halvorstorps IS Kamratgårdens IP C-plan
2021-09-18 13:30 Vänersborgs IF Blå - Lödöse Nygård IK Boteredsvallen
2021-09-19 10:00 Skepplanda BTK Gul - Vänersborgs IF Röd Forsvallen 7-manna
2021-09-19 10:00 Skepplanda BTK Svart - Sjuntorp/Upphärad Forsvallen 7-manna
2021-09-26 10:00 Skepplanda BTK Gul - Vänersborgs IF Blå Forsvallen 7-manna
2021-09-26 11:00 Lödöse Nygård IK - Skepplanda BTK Svart Tingevi
2021-09-26 11:00 Sjuntorp/Upphärad - IFK Trollhättan Blå Lindåsvallen B
2021-09-26 13:30 Vänersborgs IF Röd - Halvorstorps IS Boteredsvallen

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info