Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 13 Vänersborg Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Essungaalliansen Vit Liselotte Karlsson 0760153635 0760153635 Vit/Svart/Vit
IFK Trollhättan Vit Selman Krasniqi 0520480637 0735719355 Blå-vit, Blå, Vit
Skoftebyns IF Vit Jesper Berntsson +46727442227 Vit /Svart/Vit
Trollhättans BoIS Röd Magnus Karlsson 0739854215 Röd/vit/röd
Trollhättans FK Röd Ulf Stefan Blom 0703615330 Vit/röd/röd
Trollhättans IF Gul Daniel Engelin 0733488735 Gul/Svart/Gul
Vänersborgs FK Jonas Linge 0700873192 Vit/Svart/Svart
Vänersborgs IF Röd Andreas Ander 0761126112 Röd/Blå/Röda
Vänersborgs IF Vit Andreas Wiklund 0739411411 Röd/Blå/Röda
Åsaka SK Mona Karlsson 0739063201 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Vänersborgs FK - Trollhättans IF Gul
IFK Trollhättan Vit - Trollhättans IF Gul
Maj
2021-05-08 10:00 Vänersborgs IF Röd - Vänersborgs FK Boteredsvallen
2021-05-09 Trollhättans IF Gul - Trollhättans FK Röd
2021-05-09 (Inst.) Skoftebyns IF Vit - Trollhättans BoIS Röd
2021-05-09 15:00 (Inst.) Essungaalliansen Vit - Åsaka SK Holmavallen 2
2021-05-09 15:00 IFK Trollhättan Vit - Vänersborgs IF Vit Kamratgårdens IP C-plan
2021-05-15 10:00 (Inst.) Vänersborgs IF Vit - Essungaalliansen Vit Boteredsvallen
2021-05-15 13:00 Trollhättans BoIS Röd - Vänersborgs IF Röd Torsbovallen 4
2021-05-16 (Inst.) Åsaka SK - Skoftebyns IF Vit Åsevi U
2021-05-16 18:00 Trollhättans FK Röd - IFK Trollhättan Vit Stavrelunds IP C-plan 1
2021-05-18 18:00 Åsaka SK - Vänersborgs IF Röd Åsevi U
2021-05-23 Trollhättans IF Gul - Trollhättans BoIS Röd
2021-05-23 11:00 IFK Trollhättan Vit - Vänersborgs FK Kamratgårdens IP C-plan
2021-05-23 15:00 (Inst.) Essungaalliansen Vit - Trollhättans FK Röd Holmavallen 2
2021-05-25 17:30 Vänersborgs IF Vit - Åsaka SK Boteredsvallen
2021-05-28 18:30 Trollhättans FK Röd - Vänersborgs IF Vit Lyrfågel konstgräs
2021-05-29 10:30 Vänersborgs IF Röd - Skoftebyns IF Vit Boteredsvallen
2021-05-30 10:30 Skoftebyns IF Vit - Trollhättans IF Gul Nysätra IP
2021-05-30 11:00 (Inst.) Vänersborgs FK - Essungaalliansen Vit Vänersvallen Gymmix
2021-05-30 15:00 Trollhättans BoIS Röd - IFK Trollhättan Vit Torsbovallen 4
Juni
2021-06-05 Trollhättans IF Gul - Vänersborgs IF Röd
2021-06-06 15:00 Essungaalliansen Vit - Trollhättans BoIS Röd Bergevi IP C-plan
2021-06-06 17:00 IFK Trollhättan Vit - Skoftebyns IF Vit Kamratgårdens IP C-plan
2021-06-06 17:00 Trollhättans FK Röd - Åsaka SK Stavrelunds IP C-plan 1
2021-06-08 17:30 Vänersborgs IF Vit - Vänersborgs FK Boteredsvallen
2021-06-08 18:00 Åsaka SK - Trollhättans IF Gul Åsevi U
2021-06-12 13:00 Skoftebyns IF Vit - Essungaalliansen Vit Almagärdet
2021-06-13 11:00 Vänersborgs FK - Trollhättans FK Röd Vänersvallen Gymmix
2021-06-13 12:00 Trollhättans BoIS Röd - Vänersborgs IF Vit Torsbovallen B-plan
2021-06-13 13:30 IFK Trollhättan Vit - Vänersborgs IF Röd Kamratgårdens IP Konstgräs
2021-06-19 17:00 Vänersborgs IF Vit - Skoftebyns IF Vit Boteredsvallen
2021-06-20 11:00 Vänersborgs FK - Åsaka SK Vänersvallen Gymmix
2021-06-20 15:00 Essungaalliansen Vit - Vänersborgs IF Röd Holmavallen 2
2021-06-20 17:00 Trollhättans FK Röd - Trollhättans BoIS Röd Stavrelunds IP C-plan 1
2021-06-21 Trollhättans IF Gul - Essungaalliansen Vit
2021-06-27 11:00 IFK Trollhättan Vit - Åsaka SK Kamratgårdens IP C-plan
2021-06-27 15:00 Trollhättans BoIS Röd - Vänersborgs FK Torsbovallen 4
2021-06-27 18:00 Skoftebyns IF Vit - Trollhättans FK Röd Almagärdet
2021-06-29 17:30 Vänersborgs IF Röd - Vänersborgs IF Vit Boteredsvallen
2021-06-29 18:00 Åsaka SK - Trollhättans BoIS Röd Åsevi U
Juli
2021-07-03 11:00 Trollhättans FK Röd - Vänersborgs IF Röd Stavrelunds IP C-plan 1
2021-07-04 11:00 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF Vit Vänersvallen Gymmix
2021-07-04 15:00 Essungaalliansen Vit - IFK Trollhättan Vit Holmavallen 2
2021-07-04 17:00 Vänersborgs IF Vit - Trollhättans IF Gul Boteredsvallen
Augusti
2021-08-14 13:30 Vänersborgs IF Vit - IFK Trollhättan Vit Boteredsvallen
2021-08-15 11:00 Vänersborgs FK - Vänersborgs IF Röd Vänersvallen Gymmix
2021-08-15 13:00 Trollhättans BoIS Röd - Skoftebyns IF Vit Torsbovallen 4
2021-08-15 17:00 Trollhättans FK Röd - Trollhättans IF Gul Stavrelunds IP C-plan 1
2021-08-15 17:00 Åsaka SK - Essungaalliansen Vit Åsevi U
2021-08-18 19:00 Skoftebyns IF Vit - Åsaka SK Almagärdet
2021-08-21 11:00 IFK Trollhättan Vit - Trollhättans FK Röd Kamratgårdens IP C-plan
2021-08-22 15:00 Essungaalliansen Vit - Vänersborgs IF Vit Bergevi IP C-plan
2021-08-24 17:30 Vänersborgs IF Röd - Trollhättans BoIS Röd Boteredsvallen
2021-08-24 18:00 Åsaka SK - Vänersborgs IF Vit Åsevi U
2021-08-26 18:30 Trollhättans IF Gul - Vänersborgs FK Skogshöjden Konstgräs
2021-08-28 10:30 Skoftebyns IF Vit - Vänersborgs IF Röd Almagärdet
2021-08-29 11:00 Vänersborgs FK - IFK Trollhättan Vit Vänersvallen Gymmix
2021-08-29 11:45 Trollhättans BoIS Röd - Trollhättans IF Gul Torsbovallen 5
2021-08-29 15:00 (Inst.) Trollhättans FK Röd - Essungaalliansen Vit Stavrelunds IP C-plan 1
September
2021-09-04 11:00 IFK Trollhättan Vit - Trollhättans BoIS Röd Kamratgårdens IP Konstgräs
2021-09-04 15:00 Essungaalliansen Vit - Vänersborgs FK Bergevi IP C-plan
2021-09-07 17:30 Vänersborgs IF Röd - Åsaka SK Boteredsvallen
2021-09-07 17:30 Vänersborgs IF Vit - Trollhättans FK Röd Boteredsvallen
2021-09-08 18:30 Skoftebyns IF Vit - IFK Trollhättan Vit Almagärdet
2021-09-09 18:30 Trollhättans IF Gul - Skoftebyns IF Vit Skogshöjden Konstgräs
2021-09-11 13:30 Vänersborgs IF Röd - Trollhättans IF Gul Boteredsvallen
2021-09-12 11:00 Vänersborgs FK - Vänersborgs IF Vit Vänersvallen Gymmix
2021-09-12 15:00 Trollhättans BoIS Röd - Essungaalliansen Vit Torsbovallen 4
2021-09-14 17:30 Åsaka SK - Trollhättans FK Röd Åsevi U
2021-09-18 10:00 Vänersborgs IF Röd - IFK Trollhättan Vit Boteredsvallen
2021-09-18 10:00 Vänersborgs IF Vit - Trollhättans BoIS Röd Boteredsvallen
2021-09-18 11:30 Trollhättans IF Gul - Åsaka SK Skogshöjden Konstgräs
2021-09-19 11:00 Trollhättans FK Röd - Vänersborgs FK Stavrelunds IP C-plan 1
2021-09-19 15:00 Essungaalliansen Vit - Skoftebyns IF Vit Bergevi IP C-plan
2021-09-25 13:00 Skoftebyns IF Vit - Vänersborgs IF Vit Nysätra IP
2021-09-25 13:30 Vänersborgs IF Röd - Essungaalliansen Vit Boteredsvallen
2021-09-26 17:00 Trollhättans BoIS Röd - Trollhättans FK Röd Torsbovallen Konstgräs
2021-09-26 17:00 Åsaka SK - Vänersborgs FK Åsevi U
2021-09-30 18:30 Trollhättans IF Gul - IFK Trollhättan Vit Skogshöjden Konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info