Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 13 Trollhättan Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Edet FK Henrik Myrén 0722163226 Blå, Blå, Blå
Göta BK Jonas Abrahamsson 0707418744 Svart, Svart, Svart
IFK Trollhättan Blå Isa Murati 0729356545 Blåvitt överställ, blåa shorts och blåa strumpor
Sjuntorp/Upphärad Christopher Gunnberg 0705804443 Blå, Blå, Blå
Skoftebyns IF Svart Jesper Berntsson +46727442227 Vit , Svart, Vit
Trollhättans BoIS Vit Magnus Karlsson 0739854215 Röd, Vit, Röd
Trollhättans FK Vit Johan Larsson 0702551815 Vit, Röd, Röd
Trollhättans IF Svart Daniel Engelin 0733488735 Gul/Svart/svart
Wargöns IK Vit Johan Sigfeldt 0735049454 Grön/Grön/Grön
Vänersborgs IF Blå Tony Hansson 0733766156 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-07 18:30 Trollhättans FK Vit - Wargöns IK Vit Stavrelunds IP C-plan 1
2021-05-08 13:30 Vänersborgs IF Blå - Trollhättans IF Svart Boteredsvallen
2021-05-08 14:00 Edet FK - Göta BK Strömsvallen A2
2021-05-09 11:00 Sjuntorp/Upphärad - IFK Trollhättan Blå Sjuntorpsvallen B
2021-05-11 17:30 Vänersborgs IF Blå - Skoftebyns IF Svart Boteredsvallen
2021-05-13 12:00 IFK Trollhättan Blå - Edet FK Kamratgårdens IP C-plan
2021-05-16 12:00 Göta BK - Trollhättans BoIS Vit
2021-05-16 14:00 (Inst.) Wargöns IK Vit - Sjuntorp/Upphärad Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-05-16 17:00 Trollhättans IF Svart - Trollhättans FK Vit Skogshöjden A-plan
2021-05-20 18:00 Edet FK - Wargöns IK Vit Strömsvallen A2
2021-05-23 13:00 IFK Trollhättan Blå - Göta BK Kamratgårdens IP C-plan
2021-05-23 17:00 (Inst.) Sjuntorp/Upphärad - Trollhättans IF Svart Sjuntorpsvallen B
2021-05-23 18:00 Trollhättans FK Vit - Skoftebyns IF Svart Stavrelunds IP C-plan 1
2021-05-25 17:30 Vänersborgs IF Blå - Trollhättans BoIS Vit Boteredsvallen
2021-05-28 19:00 (Inst.) Skoftebyns IF Svart - Sjuntorp/Upphärad Almagärdet
2021-05-30 11:00 Trollhättans BoIS Vit - Trollhättans FK Vit Torsbovallen 5
2021-05-30 11:00 Göta BK - Vänersborgs IF Blå
2021-05-30 15:00 Trollhättans IF Svart - Edet FK Skogshöjden Konstgräs
2021-05-30 16:00 Wargöns IK Vit - IFK Trollhättan Blå Hallevi IP, Wargön B-plan
Juni
2021-06-05 13:00 Edet FK - Skoftebyns IF Svart Strömsvallen A2
2021-06-06 10:00 Wargöns IK Vit - Göta BK Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-06-06 11:00 Sjuntorp/Upphärad - Trollhättans BoIS Vit Lindåsvallen B
2021-06-06 11:00 IFK Trollhättan Blå - Trollhättans IF Svart Kamratgårdens IP C-plan
2021-06-06 17:00 Trollhättans FK Vit - Vänersborgs IF Blå Stavrelunds IP C-plan 1
2021-06-11 19:00 Skoftebyns IF Svart - IFK Trollhättan Blå Almagärdet
2021-06-13 10:00 Göta BK - Trollhättans FK Vit
2021-06-13 13:30 Vänersborgs IF Blå - Sjuntorp/Upphärad Boteredsvallen
2021-06-13 15:00 Trollhättans BoIS Vit - Edet FK Torsbovallen 5
2021-06-13 15:00 Trollhättans IF Svart - Wargöns IK Vit Skogshöjden A-plan
2021-06-17 18:00 Edet FK - Vänersborgs IF Blå Strömsvallen A2
2021-06-19 10:00 Wargöns IK Vit - Skoftebyns IF Svart Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-06-19 11:00 Sjuntorp/Upphärad - Trollhättans FK Vit Sjuntorpsvallen B
2021-06-20 13:00 IFK Trollhättan Blå - Trollhättans BoIS Vit Kamratgårdens IP C-plan
2021-06-20 17:00 Trollhättans IF Svart - Göta BK Skogshöjden A-plan
2021-06-22 19:00 Skoftebyns IF Svart - Trollhättans IF Svart Almagärdet
2021-06-27 10:00 Vänersborgs IF Blå - IFK Trollhättan Blå Boteredsvallen
2021-06-27 17:00 Trollhättans FK Vit - Edet FK Stavrelunds IP C-plan 1
2021-06-28 18:30 Sjuntorp/Upphärad - Göta BK Sjuntorpsvallen B
2021-06-30 18:00 Trollhättans IF Svart - Trollhättans BoIS Vit Skogshöjden Konstgräs
Juli
2021-07-01 18:00 Edet FK - Sjuntorp/Upphärad Strömsvallen A2
2021-07-03 10:00 Wargöns IK Vit - Vänersborgs IF Blå Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-07-04 10:00 Göta BK - Skoftebyns IF Svart
2021-07-04 11:00 IFK Trollhättan Blå - Trollhättans FK Vit Kamratgårdens IP C-plan
Augusti
2021-08-13 18:00 Wargöns IK Vit - Trollhättans FK Vit Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-08-15 10:00 Göta BK - Edet FK
2021-08-15 13:00 IFK Trollhättan Blå - Sjuntorp/Upphärad Kamratgårdens IP C-plan
2021-08-15 17:00 Skoftebyns IF Svart - Trollhättans BoIS Vit Almagärdet
2021-08-19 18:30 Trollhättans IF Svart - Vänersborgs IF Blå Skogshöjden Konstgräs
2021-08-20 19:00 Skoftebyns IF Svart - Vänersborgs IF Blå Almagärdet
2021-08-21 11:00 Sjuntorp/Upphärad - Wargöns IK Vit Sjuntorpsvallen B
2021-08-21 13:00 Edet FK - IFK Trollhättan Blå Strömsvallen A2
2021-08-22 13:00 Trollhättans FK Vit - Trollhättans IF Svart Stavrelunds IP C-plan 1
2021-08-22 14:00 Trollhättans BoIS Vit - Göta BK Torsbovallen 5
2021-08-27 18:00 Wargöns IK Vit - Edet FK Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-08-27 19:00 Skoftebyns IF Svart - Trollhättans FK Vit Almagärdet
2021-08-28 11:00 Trollhättans BoIS Vit - Vänersborgs IF Blå Torsbovallen 5
2021-08-29 10:00 Göta BK - IFK Trollhättan Blå
2021-08-31 17:30 Vänersborgs IF Blå - Göta BK Boteredsvallen
September
2021-09-02 18:30 Trollhättans IF Svart - Sjuntorp/Upphärad Skogshöjden A-plan
2021-09-04 10:30 Trollhättans FK Vit - Trollhättans BoIS Vit Stavrelunds IP C-plan 1
2021-09-04 11:00 IFK Trollhättan Blå - Wargöns IK Vit Kamratgårdens IP C-plan
2021-09-04 13:00 Edet FK - Trollhättans IF Svart Strömsvallen A2
2021-09-07 18:30 Sjuntorp/Upphärad - Skoftebyns IF Svart Sjuntorpsvallen B
2021-09-07 18:45 Skoftebyns IF Svart - Edet FK Almagärdet
2021-09-11 13:30 Vänersborgs IF Blå - Trollhättans FK Vit Boteredsvallen
2021-09-12 11:00 Trollhättans BoIS Vit - Sjuntorp/Upphärad Torsbovallen 5
2021-09-12 17:00 Trollhättans IF Svart - IFK Trollhättan Blå Skogshöjden A-plan
2021-09-15 18:00 Göta BK - Wargöns IK Vit
2021-09-18 11:00 Sjuntorp/Upphärad - Vänersborgs IF Blå Sjuntorpsvallen B
2021-09-18 11:00 Trollhättans FK Vit - Göta BK Stavrelunds IP C-plan 1
2021-09-18 11:00 IFK Trollhättan Blå - Skoftebyns IF Svart Kamratgårdens IP Konstgräs
2021-09-18 14:00 Edet FK - Trollhättans BoIS Vit Strömsvallen A2
2021-09-19 12:00 Wargöns IK Vit - Trollhättans IF Svart Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-09-25 11:00 Trollhättans FK Vit - Sjuntorp/Upphärad Stavrelunds IP C-plan 1
2021-09-25 11:00 Trollhättans BoIS Vit - IFK Trollhättan Blå Torsbovallen 5
2021-09-25 13:30 Vänersborgs IF Blå - Edet FK Boteredsvallen
2021-09-25 14:30 Skoftebyns IF Svart - Wargöns IK Vit Nysätra IP
2021-09-26 10:00 Göta BK - Trollhättans IF Svart
December
2021-12-31 00:00 Trollhättans BoIS Vit - Skoftebyns IF Svart Torsbovallen 5
2021-12-31 00:00 Trollhättans BoIS Vit - Wargöns IK Vit Torsbovallen 5

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info