Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 7 Trollhättan Flick

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Edet FK Jonna Ternehäll Blå/Blå/Blå
Skoftebyns IF Jonas Eriksson 0739665549 Vit /Svart/Vit
Trollhättans BoIS Anette Melander 0703731716 Röd/vit/röd
Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå Lina Svensson 0725121568 Ljusgrå/lila/lila
Trollhättans IF Morgan Havelin 0709842888 Gul/Svart/svart
Upphärad/Sjuntorp Davd Carlsson 0706934509 Röd/Vit/Röd
Wargöns IK Daniel Johansson 0700871512 Grön/Grön/Grön
Vänersborgs FK Tomas Gebremariam 0707367264 Vit/svart/svart
Vänersborgs IF Röd Jonas Kihlsten 0709741934 Röd/Blå/Röda
Åsaka SK Caroline Lantz 0735370026 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-06 18:00 Edet FK - Åsaka SK Strömsvallen A2
2021-05-08 11:00 Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå - Wargöns IK Halvorstorps IP B-plan
2021-05-09 10:00 Vänersborgs IF Röd - Skoftebyns IF Boteredsvallen
2021-05-09 11:00 Trollhättans IF - Upphärad/Sjuntorp Skogshöjden Konstgräs
2021-05-09 17:00 Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS Vänersvallen Syd
2021-05-15 12:00 Wargöns IK - Trollhättans BoIS Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-05-16 15:00 Upphärad/Sjuntorp - Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå Lindåsvallen B
2021-05-16 17:00 Vänersborgs FK - Vänersborgs IF Röd Onsjöplanen
2021-05-16 17:00 Skoftebyns IF - Edet FK Nysätra IP
2021-05-16 18:00 Åsaka SK - Trollhättans IF Åsevi U
2021-05-19 19:00 Skoftebyns IF - Åsaka SK Nysätra IP
2021-05-23 14:00 Edet FK - Vänersborgs FK Strömsvallen A2
2021-05-23 14:00 Trollhättans BoIS - Upphärad/Sjuntorp Torsbovallen 4
2021-05-23 18:30 Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå - Trollhättans IF Halvorstorps IP B-plan
2021-05-25 19:00 Vänersborgs IF Röd - Wargöns IK Boteredsvallen
2021-05-29 11:00 Upphärad/Sjuntorp - Vänersborgs IF Röd Lindåsvallen B
2021-05-30 13:00 Trollhättans IF - Trollhättans BoIS Skogshöjden Konstgräs
2021-05-30 17:00 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF Onsjöplanen
2021-05-30 18:00 Wargöns IK - Edet FK Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-05-30 18:00 Åsaka SK - Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå Åsevi U
Juni
2021-06-02 19:00 Skoftebyns IF - Wargöns IK Almagärdet
2021-06-05 10:00 Vänersborgs IF Röd - Trollhättans IF Boteredsvallen
2021-06-06 15:00 Trollhättans BoIS - Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå Torsbovallen 4
2021-06-06 17:00 Vänersborgs FK - Åsaka SK Onsjöplanen
2021-06-11 18:00 Edet FK - Upphärad/Sjuntorp Strömsvallen A2
2021-06-12 12:00 Wargöns IK - Vänersborgs FK Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-06-13 13:00 Trollhättans IF - Edet FK Skogshöjden Konstgräs
2021-06-13 15:00 Upphärad/Sjuntorp - Skoftebyns IF Lindåsvallen B
2021-06-13 17:00 Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå - Vänersborgs IF Röd Halvorstorps IP B-plan
2021-06-13 18:00 Åsaka SK - Trollhättans BoIS Åsevi U
2021-06-16 19:00 Skoftebyns IF - Trollhättans IF Almagärdet
2021-06-20 10:00 Vänersborgs IF Röd - Trollhättans BoIS Boteredsvallen
2021-06-20 12:00 Wargöns IK - Åsaka SK Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-06-20 17:00 Vänersborgs FK - Upphärad/Sjuntorp Onsjöplanen
2021-06-22 18:00 Edet FK - Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå Strömsvallen A2
Augusti
2021-08-14 10:30 Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå - Skoftebyns IF Stavrelunds IP C-plan 1
2021-08-15 11:00 Trollhättans BoIS - Edet FK Torsbovallen 4
2021-08-15 13:00 Trollhättans IF - Vänersborgs FK Skogshöjden Konstgräs
2021-08-19 18:00 Upphärad/Sjuntorp - Wargöns IK Lindåsvallen B
2021-08-22 12:00 Wargöns IK - Trollhättans IF Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-08-22 17:00 Vänersborgs FK - Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå Vänersvallen Syd
2021-08-22 17:00 Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS Almagärdet
2021-08-22 18:00 Åsaka SK - Upphärad/Sjuntorp Åsevi U
2021-08-25 18:00 Åsaka SK - Edet FK Åsevi U
2021-08-25 19:00 Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Röd Almagärdet
2021-08-27 18:00 Edet FK - Vänersborgs IF Röd Strömsvallen A2
2021-08-28 13:00 Trollhättans BoIS - Vänersborgs FK Torsbovallen 4
2021-08-29 12:00 Wargöns IK - Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-08-29 15:00 Upphärad/Sjuntorp - Trollhättans IF Lindåsvallen B
September
2021-09-01 18:30 Trollhättans BoIS - Wargöns IK Torsbovallen 4
2021-09-05 13:00 Trollhättans IF - Åsaka SK Skogshöjden Konstgräs
2021-09-05 17:00 Vänersborgs IF Röd - Vänersborgs FK Boteredsvallen
2021-09-05 17:00 Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå - Upphärad/Sjuntorp Stavrelunds IP C-plan 1
2021-09-08 18:00 Åsaka SK - Skoftebyns IF Åsevi U
2021-09-09 18:00 Edet FK - Skoftebyns IF Strömsvallen A2
2021-09-11 14:00 Upphärad/Sjuntorp - Trollhättans BoIS Lindåsvallen B
2021-09-11 14:00 Wargöns IK - Vänersborgs IF Röd Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-09-12 11:00 Trollhättans IF - Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå Skogshöjden Konstgräs
2021-09-12 17:00 Vänersborgs FK - Edet FK Onsjöplanen
2021-09-19 13:00 Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå - Åsaka SK Stavrelunds IP C-plan 1
2021-09-19 13:30 Vänersborgs IF Röd - Upphärad/Sjuntorp Boteredsvallen
2021-09-19 14:00 Edet FK - Wargöns IK Strömsvallen A2
2021-09-19 15:00 Trollhättans BoIS - Trollhättans IF Torsbovallen 4
2021-09-19 16:00 Skoftebyns IF - Vänersborgs FK Almagärdet
2021-09-22 18:00 Åsaka SK - Vänersborgs FK Åsevi U
2021-09-26 13:00 Trollhättans IF - Vänersborgs IF Röd Skogshöjden Konstgräs
2021-09-26 14:00 Upphärad/Sjuntorp - Edet FK Lindåsvallen B
2021-09-26 14:00 Wargöns IK - Skoftebyns IF Hallevi IP, Wargön B-plan
2021-09-26 16:00 Trollhättans FK/Halvorstorp Ljusgrå - Trollhättans BoIS Stavrelunds IP C-plan 1
December
2021-12-31 00:00 (Inst.) Vänersborgs IF Röd - Åsaka SK Boteredsvallen

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info