Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F10-12 (7mot7) vår Grupp 4 Södra Örebro

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-03 00:00 (Inst.) Adolfsbergs IK 2 Svart - Östra Almby FK Lugnets IP 7-3
2021-05-05 18:00 (Inst.) SMÅ IF/HOIF - IK Sturehov 2 Röd Tingstadsvallen 7-1
2021-05-08 10:00 (Inst.) Örebro SK FK 3 Svart - IFK Kumla Röd Ekängs IP 7-4
2021-05-08 10:45 (Inst.) Rynninge IK 3 - Lekebergs IF Svart Pettersbergs IP 7-3
2021-05-08 11:00 (Inst.) ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd - Hovsta IF 2 Hedens IP 7-1
2021-05-19 17:30 Östra Almby FK - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd Östra Almby IP 7-1
2021-05-22 09:30 IK Sturehov 2 Röd - Rynninge IK 3 Sörbyvallen Örebro 7-1
2021-05-22 16:30 IFK Kumla Röd - SMÅ IF/HOIF Kumla IP 7-3
2021-05-23 14:30 Lekebergs IF Svart - Adolfsbergs IK 2 Svart Vretalund 7-1
2021-05-23 16:00 Hovsta IF 2 - Örebro SK FK 3 Svart Hovsta IP 7-1
2021-05-26 18:00 (Inst.) SMÅ IF/HOIF - Hovsta IF 2 Tingstadsvallen 7-1
2021-05-27 18:00 IK Sturehov 2 Röd - Lekebergs IF Svart Sörbyvallen Örebro 7-1
2021-05-29 10:00 Örebro SK FK 3 Svart - Östra Almby FK Ekängs IP 7-4
2021-05-30 09:30 Adolfsbergs IK 2 Svart - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd Lugnets IP 7-3
2021-05-30 14:30 Rynninge IK 3 - IFK Kumla Röd Pettersbergs IP 7-3
Juni
2021-06-02 18:00 Östra Almby FK - SMÅ IF/HOIF Östra Almby IP 7-1
2021-06-05 11:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd - Örebro SK FK 3 Svart Hedens IP 7-1
2021-06-05 12:30 Adolfsbergs IK 2 Svart - IK Sturehov 2 Röd Lugnets IP 7-3
2021-06-05 15:30 IFK Kumla Röd - Lekebergs IF Svart Kumla IP 7-3
2021-06-08 18:00 Lekebergs IF Svart - Hovsta IF 2 Vretalund 7-1
2021-06-12 10:00 Östra Almby FK - Rynninge IK 3 Östra Almby IP 7-1
2021-06-12 10:00 Örebro SK FK 3 Svart - Adolfsbergs IK 2 Svart Ekängs IP 7-4
2021-06-12 13:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd - SMÅ IF/HOIF Hedens IP 7-1
2021-06-13 11:00 IK Sturehov 2 Röd - IFK Kumla Röd Sörbyvallen Örebro 7-1
2021-06-13 16:00 Hovsta IF 2 - Rynninge IK 3 Hovsta IP 7-1
2021-06-16 18:00 SMÅ IF/HOIF - Örebro SK FK 3 Svart Tingstadsvallen 7-1
2021-06-19 10:30 Lekebergs IF Svart - Östra Almby FK Vretalund 7-1
2021-06-20 14:30 Rynninge IK 3 - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd Pettersbergs IP 7-3
2021-06-20 15:30 IFK Kumla Röd - Adolfsbergs IK 2 Svart Kumla IP 7-1
2021-06-20 16:00 Hovsta IF 2 - IK Sturehov 2 Röd Hovsta IP 7-1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info