Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Division 16 Västergötland Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Annelunds IF Gunnar Holmén 051350136 0706554317 Grön/Vit/Grön
Ardala GoIF Blå Johan Svensson +46702926329 Röd, Blå, Röd
Arentorp Helås FK Tomas Hölmark 0705150121 Svart/Svart/Svart
Bergdalens IK Kenan Markgård 0709846309 Röd/Röd/Röd
BK Trix Mattias Andersson 0721564195 Vit-svart, Svart, Svart
Bollebygd/Hestrafors Blå Alexander Linhard 0733143511 Blå/Blå/Blå (navy)
Borås GIF Johan Ljung 0704909990 Blå/Vit/Blå
Bredareds IF Oscar Hernandez 0768389408 -/-/-
Byttorps IF Vit Andreas Gustafsson 0722033670 Grön/Vit/Grön
Dalsjöfors GoIF Klas Sjölin 0739086966 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalstorps IF Frida Jonassen Gul/Svart/Gul
Elmer-Fåglum FK Per Zetterqvist 0709845080 Röd-Svart/Svart/Svart
Emtunga/Tråvad/Larv Erna Lundgren 0702484234 Vit/Blå/Vit
Fristads GoIF Grön Johanna Sandin 0736962598 Grön/Vit/Grön
Fristads GoIF Vit Johanna Sandin 0736962598 Grön/Vit/Grön
Fritsla IF Linus Adolfsson 0709627622 Orange, Svart, Svart
Gerdskens BK Gul Daniel Ljungström 0708383474 Gul/Svart/Svartal (A-Lag) Svarta
Gerdskens BK Svart Frida Brandin 0705368128 Gul/Svart/Svarta (A-Lag) Svarta
Götene IF Blå Magnus Algotsson 0706659797 Blå-vit/Blå/Blå
Götene IF Vit Dino Husic 0762152828 Blå-vit/Blå/Blå
Hillareds IF Katarina Söderman 0723191195 -Blå-vit/-Blå/-blå
Holmalunds IF Alingsås Veronica Svärd 0739466641 Röd/Vit/Röd
Hyssna IF Emma Jonsson 0702806510 0702806510 Gul/Svart/Gul
Högvads BK Emil Odqvist 0730558304 Gul/Blå/Gul
IFK Skövde FK Blå Rickard Hägg 0702881802 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Blåvit Rickard Hägg 0702881802 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Vit Rickard Hägg 0702881802 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Vitblå Anders Nilsson 0702705428 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm Blå Jesper Carlman 0708696450 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm Vit Linn Bergström 0706319187 Vit/Blå/Blå
Igelstorps IK Mari Nyström 0703388566 Gulsvart/Svart/Svart
IK Gauthiod Blå Christian Luisa 0739140279 Röd/Blå/Röd
IK Gauthiod Röd Christian Luisa 0739140279 Röd/Blå/Röd
Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Elisabeth Karlsson 0706525171 Svart/Svart/Svart
Kinna IF Mattias Andersson Röd/Blå/Vit
Kållandsö GoIF Gustav Blomqvist 0707463782 0707463782 Gul/Vit/Gul
Källby IF Patrick Andersson 051022128 0702101710 Blå/Blå/Blå
Lidköpings FK Röd Henrik Sommarström 0705678858 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Rödsvart Henrik Sommarström 0705678858 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Svart Henrik Sommarström 0705678858 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Svartröd Henrik Sommarström 0705678858 Röd-Svart/Svart/Svart
Limmareds IF José Roberto Hernandez 0704831755 Röd/Svart/Röd
Lundsbrunns IF Kristoffer Björk 0739940007 Gul/Svart/Gul
Långareds BoIS Tony Wangvald 0736545195 Röd/Röd/Röd
Länghems IF Danilo Equitz 0707232256 Vit/Vit/Vit
Lödöse Nygård IK Torge Schärf 0735080960 Vit/Vit/Vit
Mariedals IK Joy Augustsson 0739792804 Blå-vit/Vit/Blå-vit
Nossebro IF Emelie Ivehag 0704057769 Blå-vit
Redvägs FK Dennis Kjellén 0720509065 Svart, Svart, Svart
Rydboholms SK Helén Kvist 0737256261 0737256261 Blå/Blå/Blå
Råda BK Grön Carl Oscarson 0702593801 Vit-Grön/Grön/Vit/Svart
Råda BK Gul Simon Broberg 051020700 0702480337 Vit-Grön/Grön/Vit/Svart
Råda BK Svart Patrik Svensson 0735139986 Vit-Grön/Grön/Vit/Svart
Råda BK Vit Andreas Liljeskog 0702186109 Vit-Grön/Grön/Vit/Svart
Rävlanda AIS Ingemar Sandén 0730397732 Blå vit/Blå/Blå
Saleby/Trässberg/N.Härene Jimmy Fogelqvist 0709929352 Lila/Svart/Svart
Sandhults SK Malin Standar 0727363363 GUL/SVART/SVART
Sjömarkens IF Grön Viktor Een 0707205924 Vit/Grön/Grön
Sjömarkens IF Vit Klas Florén 0708932294 Vit/Grön/Grön
Skara FC Blå Sören Bergsten 0709946443 Vit/Blå/Vit
Skara FC Röd Sören Bergsten 0709946443 Vit/Blå/Vit
Skara FC Vit Sören Bergsten 0709946443 Vit/Blå/Vit
Skene IF Jonas Nyqvist 0732689137 Vit/Svarta/Vita
Skepplanda BTK David Kusmark 0725313484 0725313484 Gul/Svart/Gul
Skövde AIK Röd Odd Sundqvist 0706541448 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Rödvit Odd Sundqvist 0706541448 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Vit Odd Sundqvist 0706541448 Röd/Röd/Röd
Sparsörs AIK Jonas Reinholdsson 0735363645 Svart/Vit/Gul/Svart
Stenstorps IF Kristian Jonsson 0705550978 Röd/Vit/Röd
Svansjö Adam Hall 0735392429 0735392429 Vinröd/Svart/Svart
Svenljunga IK Jeton Mulhaxha 0763387319 Röd/Blå/Röd
Tibro AIK FK Gul Jonas Nilsson 0706525486 Gul/Svart/Svart
Tibro AIK FK Svart Jonas Nilsson 0706525486 Gul/Svart/Svart
Tidavads IF John Rosell 0735031501 Blå/Vit/Vit
Timmele GoIF Röd Fabian Olesen 0703434516 Röd/Vit/Röd
Timmele GoIF Vit Fabian Olesen 0703434516 Röd/Vit/Röd
Tranemo IF Fidan Bilalli 0723077822 Röd/Vit/Röd
Tvärred/Vegby Dan Axelsson 0703072539 svart/svart/svart
Tymer/Lerdala Tobias Lundh 0702089723 Blå/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Blå Danijel Glavic 0708523864 Blå-svart, Svart, Svart
Ulricehamns IFK Blåsvart Danijel Glavic 0708523864 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Svart Danijel Glavic 0708523864 Blå-svart, Svart, Svart
Ulricehamns IFK Svartblå Danijel Glavic 0708523864 Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Röd Erik Mårtensson Djäken 0700825965 Röd/svart/Svart/Svart
Ulvåkers IF Svart Erik Mårtensson Djäken 0700825965 Röd/svart/Svart/Svart
Ulvåkers IF Vit Erik Mårtensson Djäken 0700825965 Röd/svart/Svart/Svart
Vara SK Gul Uno Gunterberg 0709313998 Gul/Svart/Gul
Vara SK Svart Uno Gunterberg 0709313998 Gul/Svart/Gul
Våmbs IF Grön Johanna Låstberg 0708492456 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF Svart Johanna Låstberg 0708492456 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF Vit Johanna Låstberg 0708492456 Grön-vit/Grön/Grön
Västra Mark Åsa Fahlén 0702930037 Röd, Röd, Röd
Örslösa-Söne IK Conny Hultgren 0702624820 Vinröd-Svart/Svart/Svart
Östadkulle SK Thomas Galianis 0739384989 0739384989 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-06-23 17:30 Sandhults SK - Byttorps IF Vit Thåängen
2021-06-27 11:00 Tvärred/Vegby - Redvägs FK Bergavallen 5 mot 5
2021-06-27 17:00 Sparsörs AIK - Dalsjöfors GoIF Trollevi B
Omgång 2
2021-05-28 18:00 IK Gauthiod Röd - Nossebro IF Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2021-05-29 09:15 Kinna IF - Västra Mark Viskavallen
2021-05-29 10:00 Högvads BK - Svansjö Hallevi, Mjöbäck
2021-05-29 10:00 Dalsjöfors GoIF - Bergdalens IK Dalsjöhov
2021-05-29 11:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Örslösa-Söne IK Hedensborg B
2021-05-29 11:00 Lidköpings FK Röd - Råda BK Grön Ågårdsvallen I
2021-05-29 11:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Svart Ågårdsvallen K
2021-05-29 12:00 Lidköpings FK Rödsvart - Råda BK Gul Ågårdsvallen K
2021-05-29 12:00 Lidköpings FK Svartröd - Råda BK Vit Ågårdsvallen I
2021-05-29 14:00 BK Trix - Tidavads IF Molidens IP
2021-05-29 14:00 IFK Tidaholm Blå - Våmbs IF Grön Tidavallen D-plan
2021-05-29 14:00 IFK Tidaholm Vit - Våmbs IF Svart Tidavallen C-plan
2021-05-29 14:30 Ulricehamns IFK Svart - Timmele GoIF Röd Lassalyckan C-plan 2
2021-05-29 14:30 Ulricehamns IFK Svartblå - Timmele GoIF Vit Lassalyckan C-plan 1
2021-05-29 15:00 IFK Skövde FK Blå - Ulvåkers IF Röd Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-29 15:00 IFK Skövde FK Blåvit - Ulvåkers IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-29 15:00 IFK Skövde FK Vit - Ulvåkers IF Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-29 15:00 IFK Skövde FK Vitblå - Tibro AIK FK Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-30 00:00 Rydboholms SK - Borås GIF Sven Erikssonsvallen
2021-05-30 00:00 Redvägs FK - Ulricehamns IFK Blåsvart
2021-05-30 09:30 Götene IF Blå - Skara FC Blå Västerby IP Knatteplan
2021-05-30 10:00 Igelstorps IK - Våmbs IF Vit Igelvallen B
2021-05-30 10:00 Fritsla IF - Rävlanda AIS Kungaberg
2021-05-30 11:00 Skövde AIK Vit - Stenstorps IF Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-30 11:00 Arentorp Helås FK - Skara FC Vit Kedumsvallen C
2021-05-30 11:00 Götene IF Vit - Skara FC Röd Västerby IP Knatteplan
2021-05-30 11:00 Ardala GoIF Blå - Vara SK Svart Ardala IP
2021-05-30 11:00 Kållandsö GoIF - Källby IF Hagavallen, Kållandsö C-plan
2021-05-30 11:00 (Inst.) Lundsbrunns IF - IK Gauthiod Blå Sörbovallen
2021-05-30 11:00 (Inst.) Elmer-Fåglum FK - Annelunds IF Holmavallen 2
2021-05-30 11:00 Tvärred/Vegby - Ulricehamns IFK Blå Bergavallen 5 mot 5
2021-05-30 11:00 Tranemo IF - Hillareds IF Tranehov
2021-05-30 11:00 Skövde AIK Rödvit - Tibro AIK FK Gul Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-30 11:00 Vara SK Gul - IK Gauthiod Blå Torsvallen E-plan
2021-05-30 12:00 Sjömarkens IF Vit - Byttorps IF Vit Idrottsgården
2021-05-30 12:00 Sparsörs AIK - Mariedals IK Trollevi B
2021-05-30 14:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Saleby/Trässberg/N.Härene Nya IP Kvänum
2021-05-30 15:00 Gerdskens BK Svart - Långareds BoIS Gerdskenvallen C-plan
2021-05-30 15:00 Limmareds IF - Svenljunga IK Glasvallen B-plan
2021-05-30 15:30 Gerdskens BK Gul - Holmalunds IF Alingsås Gerdskenvallen C-plan
2021-05-30 16:00 Sandhults SK - Bredareds IF Thåängen
2021-05-30 16:00 Dalstorps IF - Länghems IF Dalshov B-plan
2021-05-30 17:00 Skövde AIK Röd - Tymer/Lerdala Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-30 17:00 Hyssna IF - Skene IF Ekäng C
2021-06-01 18:00 Skepplanda BTK - Lödöse Nygård IK Forsavallen
2021-06-30 17:30 Fristads GoIF Grön - Bollebygd/Hestrafors Blå Hedens IP
Omgång 3
2021-05-19 18:00 Svansjö - Hyssna IF Svansjövallen B
2021-05-22 09:30 Råda BK Gul - Götene IF Vit Rådavallen
2021-05-22 09:30 Råda BK Svart - IK Gauthiod Blå Rådavallen
2021-05-22 10:00 Holmalunds IF Alingsås - Skepplanda BTK Brogårdsvallen
2021-05-22 10:30 Bergdalens IK - Rydboholms SK Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-05-22 11:00 Råda BK Grön - Götene IF Blå Rådavallen
2021-05-22 11:00 Råda BK Vit - IK Gauthiod Röd Rådavallen
2021-05-22 13:00 Lödöse Nygård IK - Gerdskens BK Svart Alevi
2021-05-22 13:30 Västra Mark - Högvads BK Björketorps IP A
2021-05-23 10:00 Ulvåkers IF Röd - Skövde AIK Rödvit Åbrovallen 5 mot 5
2021-05-23 10:00 Östadkulle SK - Långareds BoIS Lenavallen D-plan
2021-05-23 10:00 Timmele GoIF Vit - Redvägs FK Idrottsparken, Timmele E
2021-05-23 10:30 Skene IF - Fritsla IF Vävarevallen
2021-05-23 10:30 Borås GIF - Sandhults SK Sjöbo Arena
2021-05-23 11:00 Tidavads IF - IFK Tidaholm Vit Skogsbovallen B-plan
2021-05-23 11:00 Ulvåkers IF Svart - Skövde AIK Röd Åbrovallen 5 mot 5
2021-05-23 11:00 Örslösa-Söne IK - Kållandsö GoIF Örslösa IP Lilla plan
2021-05-23 11:00 Skara FC Vit - Lidköpings FK Röd Sparbanken Arena Trekanten 2
2021-05-23 11:00 Vara SK Gul - Arentorp Helås FK Torsvallen E-plan
2021-05-23 11:00 Vara SK Svart - Emtunga/Tråvad/Larv Torsvallen E-plan
2021-05-23 11:00 Ardala GoIF Blå - Lidköpings FK Svart Ardala IP
2021-05-23 11:00 (Inst.) Elmer-Fåglum FK - Gerdskens BK Gul Holmavallen 2
2021-05-23 11:00 Tranemo IF - Ulricehamns IFK Svart Tranehov
2021-05-23 11:00 Tibro AIK FK Gul - Igelstorps IK Sportparken
2021-05-23 11:00 Tibro AIK FK Svart - BK Trix Sportparken
2021-05-23 11:30 Timmele GoIF Röd - Tvärred/Vegby Idrottsparken, Timmele E
2021-05-23 12:00 Ulvåkers IF Vit - Skövde AIK Vit Åbrovallen 5 mot 5
2021-05-23 12:00 Bollebygd/Hestrafors Blå - Sjömarkens IF Grön Björnskogsvallen 5 mot 5
2021-05-23 13:00 Skara FC Blå - Lidköpings FK Rödsvart Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-05-23 13:00 Källby IF - Saleby/Trässberg/N.Härene Eolsborg C-pan
2021-05-23 13:00 Mariedals IK - Dalsjöfors GoIF Kransmossens IP
2021-05-23 13:30 Våmbs IF Grön - IFK Skövde FK Blå Claesborgs Nedre Plan
2021-05-23 13:30 Våmbs IF Svart - IFK Skövde FK Blåvit Claesborgs Nedre Plan
2021-05-23 13:30 Stenstorps IF - IFK Tidaholm Blå Sportvallen B
2021-05-23 14:00 Rävlanda AIS - Kinna IF Bråtaredsvallen 12
2021-05-23 14:00 Svenljunga IK - Ulricehamns IFK Svartblå Högvalla IP A konstgräs
2021-05-23 14:45 Våmbs IF Vit - IFK Skövde FK Vit Claesborgs Nedre Plan
2021-05-23 14:50 Ulricehamns IFK Blåsvart - Hillareds IF Lassalyckan C-plan 2
2021-05-23 15:00 Skara FC Röd - Lundsbrunns IF Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-05-23 15:00 Annelunds IF - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Mörlanda B 5 mot 5
2021-05-23 15:00 Bredareds IF - Sparsörs AIK Hagavallen, Bredared
2021-05-23 16:20 Ulricehamns IFK Blå - Dalstorps IF Lassalyckan C-plan 2
2021-05-23 17:00 Tymer/Lerdala - IFK Skövde FK Vitblå Timmersdala C
2021-05-29 15:00 Byttorps IF Vit - Fristads GoIF Vit Byttorps IP B
2021-06-03 18:00 Länghems IF - Limmareds IF Ingsvallen 5 mot 5
2021-06-05 15:00 IFK Skövde FK Blåvit - Tidavads IF Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
Omgång 4
2021-06-05 10:00 (Inst.) Lidköpings FK Röd - Örslösa-Söne IK Ågårdsvallen K
2021-06-05 10:00 Lidköpings FK Svart - Kållandsö GoIF Ågårdsvallen I
2021-06-05 10:00 Skepplanda BTK - Nossebro IF Forsavallen
2021-06-05 10:00 Högvads BK - Skene IF Hallevi, Mjöbäck
2021-06-05 10:00 Kinna IF - Svansjö Viskavallen
2021-06-05 11:00 Arentorp Helås FK - Gerdskens BK Gul Kedumsvallen C
2021-06-05 11:00 Fristads GoIF Grön - Borås GIF Hedens IP
2021-06-05 11:30 IK Gauthiod Röd - Källby IF Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2021-06-05 12:00 Lidköpings FK Rödsvart - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Ågårdsvallen I
2021-06-05 12:00 (Inst.) Lidköpings FK Svartröd - Lundsbrunns IF Ågårdsvallen K
2021-06-05 12:00 Fristads GoIF Vit - Bredareds IF Hedens IP
2021-06-05 12:50 Ulricehamns IFK Blå - Timmele GoIF Röd Lassalyckan C-plan 2
2021-06-05 12:50 Ulricehamns IFK Blåsvart - Timmele GoIF Vit Lassalyckan C-plan 2
2021-06-05 13:00 Lödöse Nygård IK - Holmalunds IF Alingsås Alevi
2021-06-05 14:00 BK Trix - Ulvåkers IF Röd Molidens IP
2021-06-05 15:00 IFK Skövde FK Blå - Stenstorps IF Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-05 15:00 IFK Skövde FK Vit - Tymer/Lerdala Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-05 15:00 IFK Skövde FK Blåvit - Tidavads IF Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-05 15:00 IFK Skövde FK Vitblå - Ulvåkers IF Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-06 00:00 Redvägs FK - Dalsjöfors GoIF
2021-06-06 09:30 Götene IF Vit - Vara SK Svart Västerby IP Knatteplan
2021-06-06 10:00 Igelstorps IK - Ardala GoIF Blå Igelvallen B
2021-06-06 10:00 Östadkulle SK - Elmer-Fåglum FK Lenavallen D-plan
2021-06-06 10:00 Fritsla IF - Västra Mark Kungaberg
2021-06-06 10:30 Hyssna IF - Rävlanda AIS Ekäng C
2021-06-06 11:00 IFK Tidaholm Blå - Tibro AIK FK Gul Tidavallen D-plan
2021-06-06 11:00 IFK Tidaholm Vit - Tibro AIK FK Svart Tidavallen C-plan
2021-06-06 11:00 Skövde AIK Röd - Våmbs IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-06 11:00 Skövde AIK Vit - Våmbs IF Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-06 11:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Råda BK Vit Hedensborg B
2021-06-06 11:00 Götene IF Blå - Vara SK Gul Västerby IP Knatteplan
2021-06-06 11:00 Tvärred/Vegby - Bergdalens IK Bergavallen 5 mot 5
2021-06-06 11:00 Skövde AIK Rödvit - Ulvåkers IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-06 11:00 Byttorps IF Vit - Mariedals IK Byttorps IP
2021-06-06 11:15 Skara FC Vit - Råda BK Grön Sparbanken Arena Trekanten 2
2021-06-06 13:45 Skara FC Blå - Råda BK Gul Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-06-06 14:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - IK Gauthiod Blå Bronäsvallen C
2021-06-06 15:00 Skara FC Röd - Råda BK Svart Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-06-06 15:00 Gerdskens BK Svart - Annelunds IF Gerdskenvallen C-plan
2021-06-06 15:00 Limmareds IF - Tranemo IF
2021-06-06 16:00 Dalstorps IF - Svenljunga IK Dalshov B-plan
2021-06-06 16:30 Hillareds IF - Länghems IF Hillevi
2021-06-06 17:00 Sjömarkens IF Grön - Ulricehamns IFK Svart Idrottsgården Konstgräsplan
2021-06-06 18:00 Sjömarkens IF Vit - Ulricehamns IFK Svartblå Idrottsgården Konstgräsplan
2021-06-19 10:30 Sparsörs AIK - Bollebygd/Hestrafors Blå Trollevi B
Omgång 5
2021-06-07 18:00 Bollebygd/Hestrafors Blå - Byttorps IF Vit Björnskogsvallen 5 mot 5
2021-06-09 18:00 Långareds BoIS - Annelunds IF Ollevi C
2021-06-11 18:15 Ulricehamns IFK Svart - Redvägs FK Lassalyckan C-plan 2
2021-06-11 18:15 Ulricehamns IFK Svartblå - Tvärred/Vegby Lassalyckan C-plan 1
2021-06-12 11:00 Emtunga/Tråvad/Larv - Skara FC Vit Hedensborg B
2021-06-12 11:00 Örslösa-Söne IK - Skara FC Röd Örslösa IP Lilla plan
2021-06-12 11:00 Dalsjöfors GoIF - Tranemo IF Dalsjöhov
2021-06-12 12:30 Bergdalens IK - Limmareds IF Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-06-12 14:00 BK Trix - Skövde AIK Röd Molidens IP
2021-06-12 14:30 Västra Mark - Hyssna IF Kajbergsvallen
2021-06-12 15:00 IFK Skövde FK Blå - Skövde AIK Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-12 15:00 IFK Skövde FK Blåvit - IFK Tidaholm Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-12 15:00 IFK Skövde FK Vit - IFK Tidaholm Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-12 15:00 IFK Skövde FK Vitblå - Våmbs IF Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-12 16:30 Rävlanda AIS - Högvads BK Bråtaredsvallen 11
2021-06-13 10:00 Skene IF - Kinna IF Vävarevallen
2021-06-13 10:30 Borås GIF - Sjömarkens IF Grön Sjöbo Arena
2021-06-13 11:00 Tidavads IF - Igelstorps IK Skogsbovallen B-plan
2021-06-13 11:00 Ardala GoIF Blå - Stenstorps IF Ardala IP
2021-06-13 11:00 IK Gauthiod Blå - Götene IF Blå Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2021-06-13 11:00 IK Gauthiod Röd - Götene IF Vit Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2021-06-13 11:00 Vara SK Gul - Lidköpings FK Röd Torsvallen E-plan
2021-06-13 11:00 Vara SK Svart - Lidköpings FK Rödsvart Torsvallen E-plan
2021-06-13 11:00 Nossebro IF - Lidköpings FK Svartröd Brovallen
2021-06-13 11:00 Fristads GoIF Grön - Ulricehamns IFK Blå Hedens IP
2021-06-13 11:00 Svenljunga IK - Länghems IF Högvalla IP A konstgräs
2021-06-13 11:00 Skövde AIK Rödvit - Våmbs IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-13 11:00 Mariedals IK - Sandhults SK Kransmossens IP
2021-06-13 12:00 Ulvåkers IF Svart - Tibro AIK FK Gul Åbrovallen 5 mot 5
2021-06-13 12:00 Ulvåkers IF Vit - Tibro AIK FK Svart Åbrovallen 5 mot 5
2021-06-13 12:00 Råda BK Svart - Saleby/Trässberg/N.Härene Rådavallen
2021-06-13 12:00 Råda BK Gul - Lundsbrunns IF Rådavallen
2021-06-13 12:00 Fristads GoIF Vit - Ulricehamns IFK Blåsvart Hedens IP
2021-06-13 13:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Skara FC Blå Nya IP Kvänum
2021-06-13 13:30 Arentorp Helås FK - Lidköpings FK Svart Kedumsvallen C
2021-06-13 14:00 Råda BK Grön - Kållandsö GoIF Rådavallen
2021-06-13 14:00 Råda BK Vit - Källby IF Rådavallen
2021-06-13 15:00 Gerdskens BK Svart - Skepplanda BTK Gerdskenvallen C-plan
2021-06-13 15:00 Bredareds IF - Sjömarkens IF Vit Hagavallen, Bredared
2021-06-13 15:30 Gerdskens BK Gul - Elmer-Fåglum FK Gerdskenvallen C-plan
2021-06-13 16:00 Svansjö - Fritsla IF Svansjövallen B
2021-06-13 16:00 Dalstorps IF - Timmele GoIF Röd Dalshov B-plan
2021-06-13 16:30 Hillareds IF - Timmele GoIF Vit Hillevi
2021-06-13 17:00 Tymer/Lerdala - Våmbs IF Grön Timmersdala C
2021-06-16 17:30 Holmalunds IF Alingsås - Östadkulle SK Brogårdsvallen Elmander Arena
Omgång 6
2021-06-16 18:00 Källby IF - Örslösa-Söne IK Eolsborg C-pan
2021-06-16 18:00 Långareds BoIS - Lödöse Nygård IK Ollevi C
2021-06-19 10:00 Skepplanda BTK - Elmer-Fåglum FK Forsvallen
2021-06-19 10:00 Högvads BK - Kinna IF Hallevi, Mjöbäck
2021-06-19 10:20 Ulricehamns IFK Blå - Bergdalens IK Lassalyckan C-plan 3
2021-06-19 11:00 Tymer/Lerdala - Ulvåkers IF Vit Lerdala IP A
2021-06-19 11:00 Lidköpings FK Svart - IK Gauthiod Blå Ågårdsvallen K
2021-06-19 11:00 Lidköpings FK Svartröd - IK Gauthiod Röd Ågårdsvallen I
2021-06-19 11:50 Ulricehamns IFK Blåsvart - Dalstorps IF Lassalyckan C-plan 1
2021-06-19 11:50 Ulricehamns IFK Svart - Hillareds IF Lassalyckan C-plan 2
2021-06-19 13:00 Saleby/Trässberg/N.Härene - Emtunga/Tråvad/Larv Bronäsvallen C
2021-06-20 00:00 (Inst.) Redvägs FK - Svenljunga IK
2021-06-20 09:30 Götene IF Blå - Lidköpings FK Röd Västerby IP Knatteplan
2021-06-20 10:00 Igelstorps IK - Skara FC Vit Igelvallen B
2021-06-20 10:00 Östadkulle SK - Gerdskens BK Gul Lenavallen D-plan
2021-06-20 10:00 Fritsla IF - Hyssna IF Kungaberg
2021-06-20 10:00 Timmele GoIF Vit - Tranemo IF Idrottsparken, Timmele E
2021-06-20 10:30 Bollebygd/Hestrafors Blå - Borås GIF Björnskogsvallen 5 mot 5
2021-06-20 11:00 Skövde AIK Röd - IFK Tidaholm Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 11:00 Skövde AIK Vit - IFK Tidaholm Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 11:00 Vara SK Gul - Råda BK Grön Torsvallen E-plan
2021-06-20 11:00 Vara SK Svart - Råda BK Gul Torsvallen E-plan
2021-06-20 11:00 Götene IF Vit - Lidköpings FK Rödsvart Västerby IP Knatteplan
2021-06-20 11:00 Lundsbrunns IF - Ardala GoIF Blå Sörbovallen
2021-06-20 11:00 Tibro AIK FK Gul - IFK Skövde FK Vitblå Sportparken Konstgräs
2021-06-20 11:00 Tibro AIK FK Svart - Skövde AIK Rödvit Sportparken Konstgräs
2021-06-20 11:30 Timmele GoIF Röd - Limmareds IF Idrottsparken, Timmele E
2021-06-20 12:15 Våmbs IF Grön - BK Trix Claesborgs Nedre Plan
2021-06-20 12:15 Våmbs IF Vit - Tidavads IF Claesborgs Nedre Plan
2021-06-20 12:30 Råda BK Vit - IFK Skövde FK Blå Rådavallen
2021-06-20 12:30 Råda BK Svart - Nossebro IF Rådavallen
2021-06-20 13:00 Skara FC Blå - IFK Skövde FK Blåvit Sparbanken Arena Trekanten 2
2021-06-20 13:00 Byttorps IF Vit - Sparsörs AIK Byttorps IP B
2021-06-20 13:30 Våmbs IF Svart - Ulvåkers IF Röd Claesborgs Nedre Plan
2021-06-20 13:30 Stenstorps IF - Ulvåkers IF Svart Sportvallen B
2021-06-20 14:00 Kållandsö GoIF - Arentorp Helås FK Hagavallen, Kållandsö C-plan
2021-06-20 14:00 Rävlanda AIS - Skene IF Bråtaredsvallen 11
2021-06-20 14:00 Rydboholms SK - Sandhults SK Sven Erikssonsvallen
2021-06-20 15:00 Skara FC Röd - IFK Skövde FK Vit Sparbanken Arena Trekanten 2
2021-06-20 15:00 Svansjö - Västra Mark Svansjövallen B
2021-06-20 15:00 Sjömarkens IF Vit - Fristads GoIF Vit Idrottsgården
2021-06-20 16:00 Sjömarkens IF Grön - Fristads GoIF Grön Idrottsgården
2021-06-23 17:30 Holmalunds IF Alingsås - Gerdskens BK Svart Brogårdsvallen Elmander Arena
2021-09-09 18:00 Länghems IF - Ulricehamns IFK Svartblå Ingsvallen 5 mot 5

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info