Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 5 Flick Vårmatcher

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås KIK Erik Blomgren +46765424391 Blå/Blå/Blå
BK Trix Stefan Blixt 0709296205 Vit/svart/Svart/Svart
Borås GIF Thomas Nilsson 0727121800 Blå/Blå/Blå
Brämhults IK Martin Palmqvist 0709834810 Svart/Svart/Svart
Falköpings KIK Erik Lundkvist 0703302499 Röd/Röd/Röda
Fristad/Sparsör/Borgstena Grön Maria Johansson 0703600458 Vit/Grön/Vit
Fritsla IF Patrik Andersson 0735999285 Orange/Svart/Svart
Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå Martin Nilsson 0761341102 Grå/lila/grå
Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå Martin Nilsson 0761341102 mörkgrå
Hörnebo SK Jonas Sjölin 0708252930 Grön/Grön/Grön/Vit
IF Elfsborg Hedda Andersson 0703254501 Gul/Svart/Gul
IFK Örby Daniel Egelind 0705284265 Blå/Vit/blå/Blå
IK Gauthiod Annika Jansson 0733721911 Röd/Blå/Röd
Jula/Mariestad Stefan Svensson 0706637301 0706637301 Blå/Vit/Blå
Kronängs IF Anja Tornlund 0703530976 Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Röd Mattias Höper 0500480574 0705957158 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Svart Mattias Höper 0500480574 0705957158 Röd-Svart/Svart/Svart
Mariedals IK Antonio Castilla Tapio 0703695498 Blå-vit/Blå/Blå-vit
Mariestads BoIS FF Christina Isacson 0723971283 Röd/Röd/Röd
Mellby IK Emma Andersson 0737743422 0737743422 Blå-vit/Blå/Blå
Norra Fågelås IF Mikael Johansson 0709543860 Gul/Svart/Gul
Rydboholms SK Johanna Brorsson 0703810486 Blå, Blå, Blå
Råda BK Hampus Heimer 0708835359 Vit-Grön/Grön/Vit
Saleby/Trässberg/N.Härene Fredrik Broberg 0705330145 Lila/Svart/Svart
Sandareds IF Håkan Johansson 0760447414 Vit/Grön/Grön
Sils IF Nelson Varas Carrasco 0735125594 0735125594 Röd-vit/Röd/Vit
Sjömarkens IF Magnus Isaksson 0705292191 Vit/Grön/Grön
Skoftebyns IF Peter Flood 0706907929 0706907929 Vit /Svart/Vit
Skultorps IF Gul Joakim Petersson 0708491691 Gul/Svart/Svart
Skultorps IF Svart Joakim Petersson 0708491691 Gul/Svart/Svart
Skövde KIK Christina Johansson 0708310678 Svart/vit/Svart/svart
Svenljunga/Sexdrega Niklas Nilsson 032513708 0706219049 Röd/Blå/Röd
Sätila SK Tommy Dennerlöv 0734142768 Röd/Blå/Röd
Tidaholms GoIF Niklas Österberg 0706679313 Svart-vit/Svart/Vit
Toarpsalliansen Orange Therése Göras 0733240289 Grön, Svart , Grön
Toarpsalliansen Svart Daniel Gustafsson 032512102 0706469604 Orange/Orange/Orange
Töreboda IK Daniel Esplund 0707354900 0707354900 Röd/Röd/Röd
Ulricehamns IFK Frida Rosell 0705518201 Blå-svart/Svart/Svart
Ulvåkers IF Eva-Maria Forsberg 0709438144 Röd/svart/Svart/Svart
Upphärad/Sjuntorp Anna Carlsson 0705427289 Röd/Röd/Röd
Vara SK Tobias Lundén 0768975563 Gul/Svart/Gul
Vedum/Emtunga/Tråvad/Larv Johnny Hargeborn 051240789 0765536727 Röd/Blå/Röd
Vårgårda IK Mathias Blideskog 0706994368 Röd/Vit/Röd
Vänersborgs IF Peter Nordin 0706649300 Röd/Blå/Röda
Västra Mark Thorbjörn Johansson 0739369994 Röd/Svart/Svart
Åsarp-Trädet FK Johanna Eriksson 0727440011 Svart/Svart/Svart
Öxnevalla/Svansjö Karin Wilsson 0702192064 Blå/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2021-04-28 14:30 200446115 Öxnevalla/Svansjö - Fritsla IF Svansjövallen A
Maj
2021-05-19 18:30 200446088 Toarpsalliansen Svart - Sjömarkens IF 7 - 2 Engvallen, Gånghester
2021-05-20 17:30 200446116 Svenljunga/Sexdrega - Sätila SK Högvalla IP A
2021-05-20 18:00 200446002 Tidaholms GoIF - Skultorps IF Gul 5 - 2 Ulvesborg B-plan
2021-05-20 18:30 200446005 BK Trix - Norra Fågelås IF 1 - 4 Molidens IP
2021-05-21 18:00 200446001 Ulvåkers IF - Jula/Mariestad 1 - 3 Åbrovallen C
2021-05-22 09:30 200446027 Råda BK - Lidköpings FK Röd Rådavallen
2021-05-22 10:00 200446060 Vänersborgs IF - Skoftebyns IF 2 - 3 Boteredsvallen
2021-05-22 11:00 200446030 Åsarp-Trädet FK - Mariestads BoIS FF 4 - 5 Åsarps IP
2021-05-22 11:00 200446059 Vårgårda IK - Upphärad/Sjuntorp Inst. Tånga Hed B-plan
2021-05-22 11:00 200446087 Sandareds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön 3 - 5 Sandevi B-plan
2021-05-22 12:00 200446028 Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå - Falköpings KIK 6 - 2 Halvorstorps IP B-plan
2021-05-22 13:30 200446089 Ulricehamns IFK - IF Elfsborg Inst. Lassalyckan B-plan
2021-05-23 11:00 200446026 Mellby IK - Saleby/Trässberg/N.Härene 2 - 4 Mellbyvallen
2021-05-23 12:00 200446114 Västra Mark - IFK Örby Björketorps IP A
2021-05-23 15:00 200446085 Kronängs IF - Borås GIF 1 - 2 Kronäng Arena
2021-05-23 16:00 200446003 Skövde KIK - Hörnebo SK 8 - 1 Lillegårdens IP E-plan 9 mot 9
2021-05-23 17:00 200446029 Skultorps IF Svart - Sils IF 9 - 1 Orkanvallen B
2021-05-23 17:00 200446056 Vedum/Emtunga/Tråvad/Larv - Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå Nordvalla B-plan
2021-05-23 17:00 200446058 Vara SK - Alingsås KIK 2 - 4 Torsvallen B-plan
2021-05-23 17:00 200446111 Vedum/Emtunga/Tråvad/Larv - Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå 5 - 1 Nordvalla B-plan
2021-05-23 17:00 200446113 Vara SK - Alingsås KIK Torsvallen B-plan
2021-05-23 18:00 200446112 Lidköpings FK Svart - IK Gauthiod Lockörns IP C
2021-05-25 19:00 200446004 Jula/Mariestad - Töreboda IK 1 - 12 Ullervads IP
2021-05-25 19:00 200446062 IK Gauthiod - Vedum/Emtunga/Tråvad/Larv 4 - 1 Lunnevi IP B-plan
2021-05-26 18:30 200446119 IFK Örby - Toarpsalliansen Orange Örby IP
2021-05-28 18:30 200446009 Jula/Mariestad - BK Trix 5 - 7 Ullervads IP
2021-05-28 19:00 200446063 Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå - Skoftebyns IF 3 - 4 Halvorstorps IP B-plan
2021-05-28 19:00 200446065 Upphärad/Sjuntorp - Vara SK Inst. Lindåsvallen A
2021-05-29 11:00 200446008 Skultorps IF Gul - Norra Fågelås IF 11 - 0 Orkanvallen Bosseplan 3
2021-05-29 11:00 200446064 Vårgårda IK - Vänersborgs IF Inst. Tånga Hed B-plan
2021-05-29 11:00 200446118 Fritsla IF - Västra Mark Kungaberg A
2021-05-29 14:00 200446117 Rydboholms SK - Öxnevalla/Svansjö Sven Erikssonsvallen
2021-05-30 10:00 200446032 Lidköpings FK Röd - Mellby IK Lockörns IP C
2021-05-30 14:45 200446031 Falköpings KIK - Råda BK Dotorpsplan B
2021-05-30 15:00 200446006 Ulvåkers IF - Skövde KIK 3 - 5 Åbrovallen C
2021-05-30 15:00 200446033 Saleby/Trässberg/N.Härene - Mariestads BoIS FF 3 - 3 Salebyvallen A-plan
2021-05-30 16:00 200446090 Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Mariedals IK 11 - 0 Hedens IP
2021-05-30 17:00 200446007 Hörnebo SK - Tidaholms GoIF 0 - 2 Hörnebo IP B-plan
2021-05-30 17:00 200446034 Skultorps IF Svart - Åsarp-Trädet FK 8 - 3 Orkanvallen Bosseplan 3
2021-05-30 17:00 200446035 Sils IF - Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå 4 - 5 Silbohof
2021-05-30 17:00 200446061 Alingsås KIK - Lidköpings FK Svart Noltorpsvallen A 9-manna
2021-05-30 18:00 200446093 Toarpsalliansen Svart - Ulricehamns IFK Inst. Dalsjöhov naturgräs
2021-05-30 18:00 200446094 Sjömarkens IF - Sandareds IF 0 - 3 Idrottsgården Konstgräsplan
Juni
2021-06-02 18:00 200446092 Borås GIF - IF Elfsborg 2 - 3 Sjöbo Arena
2021-06-03 18:30 200446011 Tidaholms GoIF - Ulvåkers IF 4 - 5 Ulvesborg B-plan
2021-06-03 18:45 200446040 Åsarp-Trädet FK - Saleby/Trässberg/N.Härene 2 - 7 Åsarps IP
2021-06-04 18:30 200446069 Vara SK - Vårgårda IK 17 - 2 Torsvallen B-plan
2021-06-04 18:30 200446136 Ulricehamns IFK - Borås GIF 10 - 0 Lassalyckan B-plan
2021-06-05 09:30 200446038 Råda BK - Sils IF Rådavallen
2021-06-05 10:00 200446013 BK Trix - Skultorps IF Gul 7 - 4 Molidens IP
2021-06-05 11:00 200446096 Sandareds IF - Toarpsalliansen Svart 1 - 8 Sandevi B-plan
2021-06-05 17:00 200446070 Vänersborgs IF - Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå 9 - 0 Boteredsvallen
2021-06-06 12:00 200446122 Öxnevalla/Svansjö - Sätila SK Hedevallen
2021-06-06 15:00 200446010 Norra Fågelås IF - Hörnebo SK Landbyvallen
2021-06-06 15:00 200446121 Västra Mark - Rydboholms SK Kajbergsvallen A
2021-06-06 16:00 200446012 Skövde KIK - Töreboda IK 4 - 4 Lillegårdens IP E-plan 9 mot 9
2021-06-06 16:00 200446036 Mariestads BoIS FF - Lidköpings FK Röd 7 - 4 Lekevi IP Nedre-plan
2021-06-06 16:00 200446068 Lidköpings FK Svart - Upphärad/Sjuntorp Lockörns IP C
2021-06-06 16:30 200446095 IF Elfsborg - Brämhults IK 18 - 2 Ryda Sportfält A
2021-06-06 17:00 200446066 Skoftebyns IF - IK Gauthiod 8 - 6 Almagärdet
2021-06-06 17:00 200446067 Vedum/Emtunga/Tråvad/Larv - Alingsås KIK Nordvalla B-plan
2021-06-06 17:30 200446039 Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå - Skultorps IF Svart 0 - 3 Halvorstorps IP B-plan
2021-06-06 18:00 200446037 Mellby IK - Falköpings KIK 7 - 3 Mellbyvallen
2021-06-06 18:00 200446120 Toarpsalliansen Orange - Fritsla IF 8 - 2 Engvallen
2021-06-08 19:00 200446016 Jula/Mariestad - Skövde KIK 3 - 7 Ullervads IP
2021-06-08 19:00 200446043 Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå - Åsarp-Trädet FK 8 - 3 Halvorstorps IP B-plan
2021-06-08 19:15 200446100 Toarpsalliansen Svart - Mariedals IK 16 - 0 Dalsjöhov
2021-06-11 18:30 200446015 Hörnebo SK - Skultorps IF Gul Hörnebo IP B-plan
2021-06-12 10:00 200446126 Sätila SK - Västra Mark 7 - 2 Lygnevi
2021-06-12 11:00 200446044 Skultorps IF Svart - Råda BK Inst. Orkanvallen B
2021-06-12 11:00 200446124 Fritsla IF - IFK Örby Kungaberg A
2021-06-13 10:00 200446042 Lidköpings FK Röd - Saleby/Trässberg/N.Härene Lockörns IP C
2021-06-13 11:00 200446073 Vara SK - Vänersborgs IF 8 - 0 Torsvallen B-plan
2021-06-13 14:45 200446041 Falköpings KIK - Mariestads BoIS FF Dotorpsplan B
2021-06-13 15:00 200446014 Ulvåkers IF - Norra Fågelås IF 2 - 1 Åbrovallen C
2021-06-13 15:00 200446072 IK Gauthiod - Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå 1 - 5 Lunnevi IP B-plan
2021-06-13 15:00 200446074 Vårgårda IK - Lidköpings FK Svart 3 - 3 Tånga Hed B-plan
2021-06-13 15:30 200446045 Sils IF - Mellby IK Silbohof
2021-06-13 16:00 200446097 Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - IF Elfsborg Hedens IP
2021-06-13 16:00 200446123 Rydboholms SK - Toarpsalliansen Orange Sven Erikssonsvallen
2021-06-13 17:00 200446017 Töreboda IK - Tidaholms GoIF 6 - 1 Töreshov A-plan
2021-06-13 17:00 200446071 Alingsås KIK - Skoftebyns IF Noltorpsvallen A 9-manna
2021-06-13 17:00 200446075 Upphärad/Sjuntorp - Vedum/Emtunga/Tråvad/Larv Inst. Lindåsvallen A
2021-06-13 18:00 200446101 Sjömarkens IF - Kronängs IF 8 - 3 Idrottsgården Konstgräsplan
2021-06-13 18:30 200446098 Brämhults IK - Borås GIF 0 - 1 Brämhults IP B
2021-06-14 18:30 200446127 IFK Örby - Rydboholms SK Örby IP A
2021-06-15 19:00 200446078 Skoftebyns IF - Upphärad/Sjuntorp 11 - 0 Almagärdet
2021-06-16 17:30 200446125 Svenljunga/Sexdrega - Öxnevalla/Svansjö 10 - 0 Högvalla IP A
2021-06-17 18:30 200446021 Tidaholms GoIF - Jula/Mariestad Ulvesborg B-plan
2021-06-17 18:30 200446025 BK Trix - Skövde KIK 4 - 4 Molidens IP
2021-06-17 19:00 200446076 IK Gauthiod - Vänersborgs IF 2 - 2 Lunnevi IP B-plan
2021-06-17 19:00 200446104 IF Elfsborg - Sjömarkens IF Ryda Sportfält A
2021-06-18 18:00 200446105 Kronängs IF - Toarpsalliansen Svart Inst. Kronäng Arena
2021-06-18 18:30 200446018 Hörnebo SK - BK Trix Hörnebo IP B-plan
2021-06-19 10:00 200446080 Lidköpings FK Svart - Vara SK Lockörns IP C
2021-06-19 12:30 200446050 Råda BK - Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå Rådavallen
2021-06-19 17:00 200446020 Norra Fågelås IF - Töreboda IK Landbyvallen
2021-06-20 11:00 200446049 Mellby IK - Skultorps IF Svart 4 - 4 Mellbyvallen
2021-06-20 11:00 200446103 Borås GIF - Fristad/Sparsör/Borgstena Grön 2 - 0 Sjöbo Arena
2021-06-20 15:00 200446047 Saleby/Trässberg/N.Härene - Falköpings KIK 3 - 1 Salebyvallen A-plan
2021-06-20 16:00 200446046 Lidköpings FK Röd - Åsarp-Trädet FK Inst. Lockörns IP C
2021-06-20 16:00 200446048 Mariestads BoIS FF - Sils IF Lekevi IP Nedre-plan
2021-06-20 16:00 200446128 Toarpsalliansen Orange - Sätila SK 2 - 3 Engvallen
2021-06-20 17:00 200446019 Skultorps IF Gul - Ulvåkers IF Orkanvallen Bosseplan 3
2021-06-20 17:00 200446077 Halvorstorp/Trollhättans FK Ljusgrå - Alingsås KIK 3 - 5 Halvorstorps IP B-plan
2021-06-20 17:00 200446079 Vedum/Emtunga/Tråvad/Larv - Vårgårda IK Nordvalla B-plan
2021-06-20 17:30 200446106 Mariedals IK - Sandareds IF Kransmossens IP B
2021-06-20 18:30 200446102 Brämhults IK - Ulricehamns IFK Brämhults IP B
2021-06-21 18:45 200446055 Åsarp-Trädet FK - Råda BK 3 - 4 Åsarps IP
2021-06-22 18:00 200446083 Vårgårda IK - Skoftebyns IF 7 - 6 Tånga Hed B-plan
2021-06-22 18:00 200446084 Upphärad/Sjuntorp - Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå Lindåsvallen A
2021-06-22 18:30 200446109 Toarpsalliansen Svart - IF Elfsborg 9 - 5 Engvallen
2021-06-22 19:00 200446023 Jula/Mariestad - Norra Fågelås IF 2 - 6 Ullervads IP
2021-06-23 16:30 200446108 Sandareds IF - Kronängs IF 4 - 9 Sandevi B-plan
2021-06-24 18:00 200446134 Vara SK - Vedum/Emtunga/Tråvad/Larv 4 - 2 Torsvallen B-plan
2021-06-27 11:00 200446132 Sätila SK - IFK Örby 3 - 3 Lygnevi
2021-06-27 13:30 200446054 Sils IF - Saleby/Trässberg/N.Härene Silbohof
2021-06-27 14:45 200446051 Falköpings KIK - Lidköpings FK Röd Dotorpsplan B
2021-06-27 15:00 200446022 Ulvåkers IF - Hörnebo SK 4 - 1 Åbrovallen C
2021-06-27 15:20 200446110 Ulricehamns IFK - Mariedals IK Lassalyckan B-plan
2021-06-27 16:00 200446107 Fristad/Sparsör/Borgstena Grön - Brämhults IK 4 - 0 Trollevi C konstgräs
2021-06-27 16:00 200446130 Rydboholms SK - Fritsla IF Sven Erikssonsvallen
2021-06-27 17:00 200446053 Skultorps IF Svart - Mariestads BoIS FF 4 - 3 Orkanvallen B
2021-06-27 17:00 200446129 Västra Mark - Svenljunga/Sexdrega Björketorps IP A
2021-06-27 17:00 200446133 Vänersborgs IF - Lidköpings FK Svart 2 - 2 Boteredsvallen
2021-06-27 18:00 200446052 Halvorstorp/Trollhättans FK Mörkgrå - Mellby IK 3 - 9 Halvorstorps IP B-plan
2021-06-28 18:00 200446081 Alingsås KIK - IK Gauthiod 4 - 0 Noltorpsvallen A 9-manna
2021-06-28 19:00 200446024 Töreboda IK - Skultorps IF Gul 7 - 0 Töreshov A-plan
2021-06-30 17:30 200446099 Sandareds IF - Ulricehamns IFK 0 - 10 Sandevi B-plan
2021-06-30 17:30 200446131 Svenljunga/Sexdrega - Toarpsalliansen Orange Högvalla IP A
December
2021-12-24 200446057 Lidköpings FK Svart - IK Gauthiod Inst.
2021-12-24 200446082 Alingsås KIK - Vedum/Emtunga/Tråvad/Larv Inst. Torsvallen B-plan
2021-12-24 200446135 Alingsås KIK - IK Gauthiod Inst. Noltorpsvallen A 9-manna
2021-12-31 00:00 200446086 Mariedals IK - Brämhults IK Kransmossens IP A
2021-12-31 200446091 Brämhults IK - Kronängs IF Brämhults IP B

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info