Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - P8 Sydvästra grp. 13 höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Höllviken svart Jakob Ståhl Röd/Vit/Svart/Svart
BK Olympic 2 Lars Isie 0707301862 Grön/Grön/Grön
Hyllie IK vit Martin Kållberg grönsvart/svart/svart
IF Limhamn Bunkeflo B2 svart Pär Joakim Heier Röd/Svart/Svart
Kulladals FF vit Lawchak Aomed Hama Ali 0739073864 blå/vit/blå
Lilla Torg FF svart Mike Lindén Svart/blå/Svart/Svart
Liria IF Mirsad Zhilivoda 0735061990 vit/vit/vitta
Trelleborgs FF blå Patrik Berglund blå/vit/vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-14 09:30 BK Olympic 2 - Liria IF Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2021-08-14 10:00 Trelleborgs FF blå - BK Höllviken svart Söderslättshallens IP Paln 5
2021-08-14 10:30 Hyllie IK vit - Lilla Torg FF svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-15 11:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 svart - Kulladals FF vit Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
Omgång 2
2021-08-21 09:00 Kulladals FF vit - Trelleborgs FF blå Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2021-08-21 09:15 Lilla Torg FF svart - IF Limhamn Bunkeflo B2 svart Mariedals IP konstgräs 5-manna 2
2021-08-21 10:00 BK Höllviken svart - BK Olympic 2 Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2021-08-22 10:00 Liria IF - Hyllie IK vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
Omgång 3
2021-08-28 11:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 svart - Liria IF Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2021-08-28 12:30 Hyllie IK vit - BK Höllviken svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-29 09:00 Kulladals FF vit - Lilla Torg FF svart Kulladals IP, konstgräs 5-manna 2
2021-08-29 11:30 BK Olympic 2 - Trelleborgs FF blå Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
Omgång 4
2021-09-04 10:00 BK Höllviken svart - IF Limhamn Bunkeflo B2 svart Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2021-09-04 10:00 BK Olympic 2 - Hyllie IK vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2021-09-05 10:00 Liria IF - Kulladals FF vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2021-09-05 10:00 Trelleborgs FF blå - Lilla Torg FF svart Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 5-manna 3
Omgång 5
2021-09-11 10:30 Hyllie IK vit - Trelleborgs FF blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-11 13:00 Lilla Torg FF svart - Liria IF Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2021-09-12 09:00 Kulladals FF vit - BK Höllviken svart Kulladals IP, konstgräs 5-manna 2
2021-09-12 12:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 svart - BK Olympic 2 Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
Omgång 6
2021-09-17 18:45 BK Olympic 2 - Kulladals FF vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2021-09-18 10:00 Trelleborgs FF blå - Liria IF Söderslättshallens IP Paln 5
2021-09-18 10:30 Hyllie IK vit - IF Limhamn Bunkeflo B2 svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-19 10:00 BK Höllviken svart - Lilla Torg FF svart Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
Omgång 7
2021-09-25 09:30 Kulladals FF vit - Hyllie IK vit Kulladals IP, konstgräs 5-manna 2
2021-09-26 09:15 Lilla Torg FF svart - BK Olympic 2 Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2021-09-26 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 svart - Trelleborgs FF blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2021-09-26 13:00 Liria IF - BK Höllviken svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info