Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra A1, höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anderslövs BoIK Marcus Andersson 0706993535 VIT/BLÅ/VIT
BK Höllviken vit Jonas Wendt 0708239733 Röd/Vit/Svart/Svart
FC Bellevue 1 Osama Khalid 0735036491 svart
FC Rosengård 1917 orange Fredrik Andersson Vit/Vit/Vit
FC Trelleborg blå Patrik Ambrus 0702568612 Marinblå/Marinblå/Marinblå
IF Limhamn Bunkeflo B1 Patrik Eklund Röd/Svart/Svart
IFK Malmö FK 1 Mirzan Malkoc 0762373308 Gul/Vit/Vit
Kulladals FF blå Fredrik Hörnell 0762773845 blå/vit/blå
Lilla Torg FF blå Darrell Piper Svart/blå/Svart/Svart
Vellinge IF röd Morten Kaspersen Röd/Blå/Röda
Ystads IF FF vit Sven-Ingvar Severin 0709719596 Vit/Blå/Vit
Österlen FF Christian Persson 0736425434 vit/vit/vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-07 10:00 Anderslövs BoIK - FC Bellevue 1 Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-07 11:30 Kulladals FF blå - IFK Malmö FK 1 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2021-08-07 12:15 Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1 Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2021-08-08 10:00 Vellinge IF röd - FC Trelleborg blå Vellinge IP B-plan 7-manna 1
2021-08-08 12:00 BK Höllviken vit - Österlen FF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2021-08-14 11:30 Österlen FF - Kulladals FF blå Branteviks IP A-plan 7-manna
2021-08-14 14:30 FC Trelleborg blå - Ystads IF FF vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-15 09:00 IFK Malmö FK 1 - Lilla Torg FF blå Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-08-15 13:00 FC Bellevue 1 - BK Höllviken vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2021-08-15 13:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Vellinge IF röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2021-08-15 13:45 FC Rosengård 1917 orange - Anderslövs BoIK Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2021-08-21 10:00 Ystads IF FF vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2021-08-21 11:30 Österlen FF - FC Bellevue 1 Skillinge IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-21 12:30 Lilla Torg FF blå - Kulladals FF blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-22 10:30 Vellinge IF röd - IFK Malmö FK 1 Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2021-08-22 14:00 BK Höllviken vit - FC Rosengård 1917 orange Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2021-08-23 18:30 Anderslövs BoIK - FC Trelleborg blå Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-25 18:30 IFK Malmö FK 1 - Ystads IF FF vit Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-08-28 13:00 Kulladals FF blå - Vellinge IF röd Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2021-08-29 09:30 FC Rosengård 1917 orange - FC Bellevue 1 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2021-08-29 12:00 Lilla Torg FF blå - Österlen FF Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2021-08-29 13:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Anderslövs BoIK Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2021-08-29 13:30 FC Trelleborg blå - BK Höllviken vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
September
2021-09-05 10:30 Vellinge IF röd - Lilla Torg FF blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2021-09-05 11:30 Österlen FF - FC Rosengård 1917 orange Branteviks IP A-plan 7-manna
2021-09-05 12:00 BK Höllviken vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2021-09-05 12:00 Ystads IF FF vit - Kulladals FF blå Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2021-09-05 15:30 FC Bellevue 1 - FC Trelleborg blå Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2021-09-08 18:45 Anderslövs BoIK - IFK Malmö FK 1 Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-11 09:00 Kulladals FF blå - Anderslövs BoIK Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2021-09-11 14:00 IFK Malmö FK 1 - BK Höllviken vit Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-12 09:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - FC Bellevue 1 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2021-09-12 11:00 Lilla Torg FF blå - Ystads IF FF vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2021-09-12 12:00 Vellinge IF röd - Österlen FF Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2021-09-12 13:30 FC Trelleborg blå - FC Rosengård 1917 orange Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-18 10:00 Anderslövs BoIK - Lilla Torg FF blå Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-18 11:00 FC Bellevue 1 - IFK Malmö FK 1 Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2021-09-18 11:30 Österlen FF - FC Trelleborg blå Branteviks IP A-plan 7-manna
2021-09-19 10:00 Ystads IF FF vit - Vellinge IF röd Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2021-09-19 12:00 BK Höllviken vit - Kulladals FF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2021-09-25 10:00 IFK Malmö FK 1 - FC Rosengård 1917 orange Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
2021-09-25 10:00 Ystads IF FF vit - Österlen FF Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2021-09-25 13:00 Kulladals FF blå - FC Bellevue 1 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2021-09-25 16:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - FC Trelleborg blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2021-09-26 10:30 Vellinge IF röd - Anderslövs BoIK Vellinge IP Östranplan 7-manna 2
2021-09-26 14:00 Lilla Torg FF blå - BK Höllviken vit Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Oktober
2021-10-01 19:00 FC Trelleborg blå - IFK Malmö FK 1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2021-10-02 10:00 BK Höllviken vit - Vellinge IF röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2021-10-03 09:30 FC Rosengård 1917 orange - Kulladals FF blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2021-10-03 10:00 FC Bellevue 1 - Lilla Torg FF blå Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2021-10-03 10:00 Anderslövs BoIK - Ystads IF FF vit Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2021-10-03 11:30 Österlen FF - IF Limhamn Bunkeflo B1 Branteviks IP A-plan 7-manna
2021-10-17 10:30 Ystads IF FF vit - FC Rosengård 1917 orange Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
November
2021-11-11 FC Rosengård 1917 orange - IF Limhamn Bunkeflo B1 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info