Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 Sydvästra C2, höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ariana FC Ahmed Mourad Allam 0793129596 Röd/Röd/Röd
BK Olympic 3 Lars Isie 0707301862 Grön/Grön/Grön
Bunkeflo FF svart Andreas Eriksson 0734077074 gul/svart/svart
FC Möjligheten 2 Egzon Hyseni 0736542113
FC Rosengård/FC Rosengård 1917 Erika Nordström vit, vit, vit
Heleneholms SK Sabahudin Beganovic 0708800776 lila/vit/lia
Husie IF svart Daniel Karlsson 0733307862 Grön/Vit/Grön
Hyllie IK vit Fredrik Cronholm grönsvart/svart/svart
Kulladals FF gul Mahmoud Fadel 0700600333 blå/vit/blå
Linero IF röd Anna Hellblom 0727455985 Röd/röd/röd
Oxie SK svart Kristoffer Croon Vit/Svart/Svart
Saba Palestina KIF Zijad Alhadj 0762813105 Grön, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-07 09:00 Husie IF svart - Heleneholms SK Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2021-08-07 09:30 Kulladals FF gul - FC Möjligheten 2 Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2021-08-07 10:00 Linero IF röd - Bunkeflo FF svart Linero IP B-plan 7-manna A
2021-08-07 10:30 Hyllie IK vit - FC Rosengård/FC Rosengård 1917 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-08 09:30 Oxie SK svart - BK Olympic 3 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2021-08-08 12:00 Ariana FC - Saba Palestina KIF Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-13 18:45 BK Olympic 3 - Ariana FC Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2021-08-14 10:00 Heleneholms SK - Hyllie IK vit Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-14 12:30 Bunkeflo FF svart - Oxie SK svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2021-08-15 11:00 Saba Palestina KIF - Husie IF svart Heleneholms IP konstgräs
2021-08-15 11:15 FC Möjligheten 2 - Linero IF röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-21 09:30 Oxie SK svart - FC Möjligheten 2 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2021-08-21 11:30 Hyllie IK vit - Husie IF svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-22 09:30 Kulladals FF gul - Heleneholms SK Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
2021-08-22 10:00 Saba Palestina KIF - BK Olympic 3 Heleneholms IP konstgräs
2021-08-22 11:00 Ariana FC - Bunkeflo FF svart Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-28 10:00 Heleneholms SK - Linero IF röd Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-28 11:15 FC Möjligheten 2 - Ariana FC Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-28 13:00 FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - Oxie SK svart Malmö IP 7-manna 2
2021-08-28 16:30 Hyllie IK vit - Saba Palestina KIF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-29 09:00 Husie IF svart - Kulladals FF gul Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2021-08-29 11:00 Bunkeflo FF svart - BK Olympic 3 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
September
2021-09-04 09:00 Kulladals FF gul - Hyllie IK vit Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2021-09-05 09:30 Oxie SK svart - Heleneholms SK Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2021-09-05 10:00 BK Olympic 3 - FC Möjligheten 2 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2021-09-05 10:30 Saba Palestina KIF - Bunkeflo FF svart Heleneholms IP konstgräs
2021-09-05 11:00 Ariana FC - FC Rosengård/FC Rosengård 1917 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-05 11:30 Linero IF röd - Husie IF svart Linero IP B-plan 7-manna A
2021-09-10 18:15 FC Möjligheten 2 - Bunkeflo FF svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-11 10:00 Heleneholms SK - Ariana FC Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-11 14:30 Hyllie IK vit - Linero IF röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-12 10:00 Husie IF svart - Oxie SK svart Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2021-09-12 11:00 Kulladals FF gul - Saba Palestina KIF Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2021-09-12 13:00 FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - BK Olympic 3 Malmö IP 7-manna 2
2021-09-18 09:30 Oxie SK svart - Hyllie IK vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2021-09-18 13:15 Linero IF röd - Kulladals FF gul Linero IP B-plan 7-manna B
2021-09-19 11:00 Bunkeflo FF svart - FC Rosengård/FC Rosengård 1917 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2021-09-19 11:00 Ariana FC - Husie IF svart Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-19 12:00 BK Olympic 3 - Heleneholms SK Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2021-09-19 12:15 Saba Palestina KIF - FC Möjligheten 2 Heleneholms IP konstgräs
2021-09-25 09:00 Husie IF svart - BK Olympic 3 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2021-09-25 11:45 Hyllie IK vit - Ariana FC Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-25 11:45 Linero IF röd - Saba Palestina KIF Linero IP B-plan 7-manna B
2021-09-26 10:45 FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - FC Möjligheten 2 Malmö IP 7-manna 2
2021-09-26 11:00 Heleneholms SK - Bunkeflo FF svart Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-26 13:30 Kulladals FF gul - Oxie SK svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Oktober
2021-10-01 18:45 BK Olympic 3 - Hyllie IK vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2021-10-02 11:00 Oxie SK svart - Linero IF röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2021-10-02 11:15 FC Möjligheten 2 - Heleneholms SK Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2021-10-02 12:00 Saba Palestina KIF - FC Rosengård/FC Rosengård 1917 Heleneholms IP konstgräs
2021-10-03 11:00 Bunkeflo FF svart - Husie IF svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2021-10-03 11:00 Ariana FC - Kulladals FF gul Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2021-10-10 10:00 Linero IF röd - FC Rosengård/FC Rosengård 1917 Linero IP B-plan 7-manna A
2021-10-17 13:00 FC Rosengård/FC Rosengård 1917 - Kulladals FF gul Malmö IP 7-manna 2

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info