Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra B5, höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arlövs BI Rebecca Klint 0733802959 Blå/Blå/Blå
BK Olympic 2 Lars Isie 0707301862 Grön/Grön/Grön
Dalby GIF vit Maria Wallin Blå/Blå/Blå
Furulunds IK gul Jakob Henriksson 0706030979 gul/svart/gulsvart
Genarps IF Kenneth Jan Olof Brostedt 0709479581 röd/röd/röd
Hörby FF Ida Servin 0708890106 Vit/Svart/Vit
IF Limhamn Bunkeflo B2 Joachim Bergmark 0705771286 Röd/Svart/Svart
Lunds BK gul Henrik Strelert 0736311059 Gul/Vit/Gul
Lunds FF vit Issa Kul 0738154600 grön/vit/grön
Torns IF orange Douglas Hedetoft +46709500694 orange/svart/orange
Uppåkra IF grön Kristian Lindvall 0735093331 Grön/svart/grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-07 10:00 Arlövs BI - Genarps IF Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
2021-08-07 10:00 Lunds BK gul - IF Limhamn Bunkeflo B2 Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2021-08-07 11:30 Uppåkra IF grön - Dalby GIF vit Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-08-15 09:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lunds FF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2021-08-15 10:00 Furulunds IK gul - Uppåkra IF grön Vikenplanen, Furulund 7-manna 2
2021-08-15 11:00 Genarps IF - Lunds BK gul Ekevallen, Genarp B-plan
2021-08-15 11:00 Hörby FF - Torns IF orange Hörby IP C-plan 5-manna
2021-08-21 09:30 Arlövs BI - Dalby GIF vit Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
2021-08-22 10:00 Uppåkra IF grön - Hörby FF Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-08-22 10:00 Torns IF orange - IF Limhamn Bunkeflo B2 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2021-08-22 11:30 Lunds FF vit - Lunds BK gul Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2021-08-22 12:00 Genarps IF - BK Olympic 2 Ekevallen, Genarp B-plan
2021-08-27 18:30 Lunds FF vit - Hörby FF Smörlyckans IP Plan 2 9-manna
2021-08-28 10:00 Lunds BK gul - Torns IF orange Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2021-08-28 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Uppåkra IF grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2021-08-29 10:00 Furulunds IK gul - Arlövs BI Vikenplanen, Furulund 7-manna 2
2021-08-29 11:30 Lunds FF vit - Genarps IF Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2021-08-29 13:00 Dalby GIF vit - BK Olympic 2 Dalby IP A-plan 7-manna väst
September
2021-09-04 10:00 Arlövs BI - Hörby FF Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
2021-09-04 11:00 Uppåkra IF grön - Lunds BK gul Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-09-05 12:00 Genarps IF - Dalby GIF vit Ekevallen, Genarp B-plan
2021-09-05 12:00 Torns IF orange - Lunds FF vit Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2021-09-11 10:00 Furulunds IK gul - Dalby GIF vit Vikenplanen, Furulund 7-manna 2
2021-09-11 11:00 Hörby FF - BK Olympic 2 Hörby IP C-plan 5-manna
2021-09-11 15:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Arlövs BI Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2021-09-12 10:00 Torns IF orange - Genarps IF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2021-09-12 11:30 Lunds FF vit - Uppåkra IF grön Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2021-09-17 18:00 Genarps IF - Furulunds IK gul Ekevallen, Genarp B-plan
2021-09-18 10:00 BK Olympic 2 - IF Limhamn Bunkeflo B2 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2021-09-18 10:00 Arlövs BI - Lunds BK gul Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
2021-09-18 10:00 Uppåkra IF grön - Torns IF orange Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-09-18 11:00 Dalby GIF vit - Hörby FF Dalby IP A-plan 7-manna väst
2021-09-25 10:00 Lunds BK gul - BK Olympic 2 Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2021-09-25 10:00 Uppåkra IF grön - Genarps IF Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-09-26 10:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Dalby GIF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2021-09-26 11:30 Lunds FF vit - Arlövs BI Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2021-09-26 12:00 Hörby FF - Furulunds IK gul Hörby IP C-plan 5-manna
Oktober
2021-10-02 10:00 Genarps IF - Hörby FF Ekevallen, Genarp B-plan
2021-10-02 10:00 BK Olympic 2 - Lunds FF vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2021-10-02 10:00 Arlövs BI - Torns IF orange Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
2021-10-02 11:00 Furulunds IK gul - IF Limhamn Bunkeflo B2 Vikenplanen, Furulund 7-manna 2
2021-10-03 13:00 Dalby GIF vit - Lunds BK gul Dalby IP konstgräs 7-mann väst
2021-10-10 10:00 Torns IF orange - Furulunds IK gul Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2021-10-28 19:00 BK Olympic 2 - Furulunds IK gul Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2021-10-29 19:00 BK Olympic 2 - Arlövs BI Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info