Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra C4, höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Olympic Lars Isie 0707301862 Grön, Grön, Grön
Hyllie IK grön/svart Linus Nilsson 0722113151 0722113151 grönsvart/svart/svart
Kvarnby IK gul Hakan Sen 0736748125 0736748125 blå/blå/blå
Linero IF röd Andreas Persson 0702309420 Röd/röd/röd
Liria IF Florent Salihi 0704717974 0704717974 vit/vit/vitta
Malmö IKF Oscar Villca 0704390974 tröja:rödvin blå randiga byxa: mörk blå strumpa: blå
Staffanstorp United FC vit Charlotte Andlar mörkblå/mörkblå/mörkblå
Södra Sandby IF blå Fredrik Olsson 0793377814 blå/blå/blå
Torns IF svart Douglas Hedetoft +46709500694 orange/svart/orange
Uppåkra IF vit Kristian Lindvall 0735093331 Grön/svart/grön
Värpinge IF röd Bertil Raalas 0705715676 Lag Vit (Vitt), Lag Röd (Röd)/Vitt/Vitt
Åkarps IF svart Tobias Isaksson 0725707034 rödsvart/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-07 12:30 Hyllie IK grön/svart - BK Olympic Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-07 13:00 Värpinge IF röd - Linero IF röd Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-08-08 09:30 Södra Sandby IF blå - Staffanstorp United FC vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2021-08-08 10:00 Åkarps IF svart - Kvarnby IK gul Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2021-08-08 10:00 Uppåkra IF vit - Liria IF Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-08-14 11:30 Kvarnby IK gul - Hyllie IK grön/svart Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2021-08-14 11:30 Linero IF röd - Åkarps IF svart Linero IP B-plan 7-manna A
2021-08-14 12:00 Malmö IKF - Uppåkra IF vit Gullviksborgs IP 7-manna
2021-08-15 10:00 Staffanstorp United FC vit - Torns IF svart Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2021-08-15 10:00 Liria IF - Värpinge IF röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2021-08-15 10:45 BK Olympic - Södra Sandby IF blå Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2021-08-20 18:00 Torns IF svart - Södra Sandby IF blå Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2021-08-21 10:00 Hyllie IK grön/svart - Linero IF röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-21 10:00 Uppåkra IF vit - Staffanstorp United FC vit Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-08-21 13:00 Värpinge IF röd - Malmö IKF Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-08-22 10:00 BK Olympic - Kvarnby IK gul Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2021-08-22 11:30 Åkarps IF svart - Liria IF Åkarps IP, konstgräs 5-manna 2
2021-08-27 19:00 Liria IF - Hyllie IK grön/svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2021-08-28 11:30 Linero IF röd - Kvarnby IK gul Linero IP B-plan 7-manna A
2021-08-28 11:30 Malmö IKF - Åkarps IF svart Gullviksborgs IP 7-manna
2021-08-29 09:30 Södra Sandby IF blå - Uppåkra IF vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2021-08-29 12:00 Staffanstorp United FC vit - Värpinge IF röd Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2021-08-29 14:30 Torns IF svart - BK Olympic Tornvallen, Stångby C-plan
September
2021-09-04 10:00 BK Olympic - Linero IF röd Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2021-09-04 10:00 Kvarnby IK gul - Liria IF Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2021-09-04 14:05 Värpinge IF röd - Södra Sandby IF blå Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-09-05 10:00 Åkarps IF svart - Staffanstorp United FC vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2021-09-05 10:00 Uppåkra IF vit - Torns IF svart Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-09-05 10:30 Hyllie IK grön/svart - Malmö IKF Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-11 09:30 Torns IF svart - Värpinge IF röd Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2021-09-11 12:30 Malmö IKF - Kvarnby IK gul Gullviksborgs IP 7-manna
2021-09-11 14:30 Staffanstorp United FC vit - Hyllie IK grön/svart Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2021-09-12 09:30 Södra Sandby IF blå - Åkarps IF svart Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2021-09-12 11:00 Uppåkra IF vit - BK Olympic Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-09-12 12:00 Liria IF - Linero IF röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2021-09-18 10:00 Linero IF röd - Malmö IKF Linero IP B-plan 7-manna B
2021-09-18 10:00 Kvarnby IK gul - Staffanstorp United FC vit Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2021-09-18 10:00 Åkarps IF svart - Torns IF svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2021-09-18 11:00 Värpinge IF röd - Uppåkra IF vit Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-09-19 10:00 BK Olympic - Liria IF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2021-09-19 10:30 Hyllie IK grön/svart - Södra Sandby IF blå Hyllie IP konstgräs 7-manna 2
2021-09-25 10:00 Torns IF svart - Hyllie IK grön/svart Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2021-09-25 12:30 Malmö IKF - Liria IF Gullviksborgs IP 7-manna
2021-09-26 09:30 Södra Sandby IF blå - Kvarnby IK gul Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2021-09-26 10:00 Uppåkra IF vit - Åkarps IF svart Uppåkravallen, plan 4 7-manna
2021-09-26 11:00 Värpinge IF röd - BK Olympic Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2021-09-26 12:00 Staffanstorp United FC vit - Linero IF röd Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Oktober
2021-10-02 10:00 Åkarps IF svart - Värpinge IF röd Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2021-10-02 11:30 Linero IF röd - Södra Sandby IF blå Linero IP B-plan 7-manna B
2021-10-02 12:30 Hyllie IK grön/svart - Uppåkra IF vit Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2021-10-02 13:00 Kvarnby IK gul - Torns IF svart Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2021-10-03 10:00 BK Olympic - Malmö IKF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2021-10-09 11:00 Torns IF svart - Malmö IKF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2021-10-10 12:00 Liria IF - Staffanstorp United FC vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info