Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P9 Sydvästra C4, höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Olympic Lars Isie 0707301862 Grön, Grön, Grön
FC Trelleborg svart Peter Predler 0769269838 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Gislövs IF vit Dennis Flink Röd/Röd/Röd
Skanör Falsterbo IF Niklas Andersson Ånell 0722547899 Röd/Röd/Röd
Skegrie BK Mattias Friman Grön/Svart/Svart
Skurups AIF vit Sabine Harmby 0708241728 grön/svart/grön
Trelleborgs FF röd Pär Faxby 0702334884 blå/vit/vit
Tygelsjö IK 1 Rasmus Fredrik Carlsson Vit/Svart/Vit
Vellinge IF vit Karin Wilkenson Röd/Blå/Röda
Västra Ingelstad IS Knut Martin Lindgård +46765278467 gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-14 10:00 Tygelsjö IK 1 - Trelleborgs FF röd Pilbäcks IP 7-manna 2
2021-08-15 09:00 Vellinge IF vit - Skegrie BK Vellinge IP Östranplan 5-manna 2
2021-08-15 16:30 FC Trelleborg svart - Västra Ingelstad IS Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2021-08-21 10:00 Trelleborgs FF röd - Vellinge IF vit Söderslättshallens IP plan 3
2021-08-21 11:30 Västra Ingelstad IS - Tygelsjö IK 1 Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-22 10:00 Skanör Falsterbo IF - BK Olympic Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2021-08-22 11:00 Skegrie BK - Skurups AIF vit Snarringe IP 5-manna
2021-08-22 14:30 Gislövs IF vit - FC Trelleborg svart Gislövs IP D-plan 5-manna 1
2021-08-28 16:30 FC Trelleborg svart - Skanör Falsterbo IF Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2021-08-29 09:00 Vellinge IF vit - Tygelsjö IK 1 Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2021-08-29 10:00 Västra Ingelstad IS - Gislövs IF vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2021-08-29 12:00 Skurups AIF vit - Trelleborgs FF röd Skurups IP B-plan 5-manna
September
2021-09-01 18:00 Skegrie BK - FC Trelleborg svart Snarringe IP 5-manna
2021-09-04 10:00 Tygelsjö IK 1 - Skurups AIF vit Pilbäcks IP 7-manna 1
2021-09-05 09:00 Vellinge IF vit - Västra Ingelstad IS Vellinge IP Östranplan 5-manna 2
2021-09-05 10:00 Skanör Falsterbo IF - Gislövs IF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2021-09-05 14:00 Trelleborgs FF röd - BK Olympic Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 5-manna 1
2021-09-08 18:15 BK Olympic - Skegrie BK Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2021-09-10 18:45 BK Olympic - Tygelsjö IK 1 Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2021-09-11 10:00 Gislövs IF vit - Skegrie BK Gislövs IP D-plan 5-manna 1
2021-09-11 12:00 Skurups AIF vit - Vellinge IF vit Skurups IP B-plan 5-manna
2021-09-12 10:00 Västra Ingelstad IS - Skanör Falsterbo IF Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-12 15:00 FC Trelleborg svart - Trelleborgs FF röd Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2021-09-18 10:00 Tygelsjö IK 1 - FC Trelleborg svart Pilbäcks IP 7-manna 2
2021-09-18 10:00 Trelleborgs FF röd - Gislövs IF vit Söderslättshallens IP plan 3
2021-09-18 11:00 Skurups AIF vit - Skanör Falsterbo IF Skurups IP B-plan 5-manna
2021-09-19 10:00 Vellinge IF vit - BK Olympic Vellinge IP Östranplan 5-manna 2
2021-09-19 10:30 Skegrie BK - Skanör Falsterbo IF Snarringe IP 5-manna
2021-09-19 12:00 Skurups AIF vit - Västra Ingelstad IS Skurups IP B-plan 5-manna
2021-09-25 10:00 BK Olympic - Skurups AIF vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2021-09-25 11:00 Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF röd Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2021-09-26 10:00 Västra Ingelstad IS - Skegrie BK Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2021-09-26 10:30 Gislövs IF vit - Tygelsjö IK 1 Gislövs IP D-plan 5-manna 1
2021-09-26 15:00 FC Trelleborg svart - Vellinge IF vit Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
Oktober
2021-10-02 09:00 Vellinge IF vit - Gislövs IF vit Vellinge IP Östranplan 5-manna 2
2021-10-02 10:00 BK Olympic - Västra Ingelstad IS Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2021-10-02 11:30 Trelleborgs FF röd - Skegrie BK Söderslättshallens IP plan 3
2021-10-02 12:00 Skurups AIF vit - FC Trelleborg svart Skurups IP B-plan 5-manna
2021-10-04 17:30 Tygelsjö IK 1 - Skanör Falsterbo IF Pilbäcks IP 7-manna 1
2021-10-09 10:00 Gislövs IF vit - Skurups AIF vit Gislövs IP D-plan 5-manna 1
2021-10-09 14:30 FC Trelleborg svart - BK Olympic Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2021-10-10 10:00 Skanör Falsterbo IF - Vellinge IF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2021-10-10 11:30 Västra Ingelstad IS - Trelleborgs FF röd Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2021-10-10 12:00 Skegrie BK - Tygelsjö IK 1 Snarringe IP 5-manna
2021-10-16 11:30 BK Olympic - Gislövs IF vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info