Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås City FF A Carl-Johan Skoglöv 0760020671 0760020671
Alingsås IF FF A Lasse Olovsson 0705336210
Alvhems IK A Anders Classon 0761302519 Blå, Blå, Blå
Annelunds IF A Kristoffer Holmén 0733619322 Grön, Vit, Grön
Ardala GoIF A Jörgen Rydén 0733319470 Röd, Blå, Röd
Arentorp/Helås FK A Örjan Johansson 051213436 0707838257 Svart, Svart, Svart
Assyriska IK A Marcus Dere 0733359002
Axvalls IF A Jimmy Windhage 0733721506 Grön, Grön, Grön
Backatorp IF Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Bergdalens IK A Andreas Lundberg 0704061227 Röd, Röd, Röd
Bergdalens IK J Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Björketorps IF A Kristian Lyckmyr 032060021 0708206713 Svart, Svart, Svart
Björsäters IF A Felix Forsberg Svart/svart/svart
BK Trix A Mikael Eriksson 0768797447
Bollebygds SK A Linda Kieri 0707916211 Mörk blå, Mörk blå, Mörk Blå
Bollebygds SK U Bollebygds SK(Föreningen) Mörk blå, Mörk blå, Mörk Blå
Borgstena IF A Anna-Karin Andersson 033263128 0704901846 Gul , Grön , Gul
Borgunda IK A Mattias Larsson 0709817676 Vit/blå-randigt, Blå, Blå
Borås AIK A Magnus Johannesson 0705103809 Röd, Blå, Röd
Borås GIF A Ulf Fransson 033131098 0735854007 Blå, Vit, Blå
Brålanda IF Brålanda IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Brämhults IK A Babis Iosifidis 0707692554 Svart, Svart, Svart
Byttorps IF A Johan Mattias Hertzberg 0762391074 Grön, Vit, Grön
Dalsjöfors GoIF A Marcus Luukkonen 0703343873 Grön, Svart , Grön
Dalstorps IF A Bo Magnusson 032160350 0703054608 Gul, Svart, Gul
Dannike IK A Jonny Pettersson 0703373321 Gul-svart, Svart, Gul
Dardania IF A Luan Kadriu 0736123056 Röd, Svart, Röd
Edet FK A Klas Arvidsson 0767614609 Blå, Blå, Blå
Edsvära-Norra Vånga FF A Kent Edman 0703336973 Röd-svart, Svart, Svart
Ekedalens SK A Michael Swärd 0708113940 Blå, Blå, Blå
Ellenö IK A Christofer Jansson 0707466642 0707466642 Gul, Gul, Gul
Elmer-Fåglum FK A Linus Bergman 0700891983 Röd-svart, Svart, Svart
Fagersanna IF A Jens Ström 0708561006 Gul, Svart, Gul
Fagersanna IF U Jens Ström 0708561006 Gul, Svart, Gul
Falköpings FK A Johannes Andersson 0703648083 Röd-svart, svart, Svart
Falköpings FK U Falköpings FK(Föreningen) Röd-svart, svart, Svart
FC Corner A Niklas Bengtsson 0703500518 Svart, Svart, Svart
FC Skövde A Toni Aychouh 0732640218 vit/vit/vit
FC Trollhättan A William Lundin 0769415800 0769415800 Svart, Svart, Svart
Folkabo IK A Elvedin Kusturica 050212778 0736641380 Röd, Röd, Röd
Forsviks IF A Åke Engvall 050544687 0733125178 Röd, Röd, Röd
Fristads GoIF A Johan Lundwall 0705200637 Grön, Vit, Grön
Fristads GoIF U Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Fritsla IF A Axel Lindelöf 0705334265 0705334265 Orange, Svart, Svart
Främmestads IK A Peter Falkebäck 051422071 0706622071 Vit, vit, Vit
Fröjereds IF A Krister Frejd 050214338 0707677363 Royalblå, Vit, Royalblå
Gerdskens BK A Niklas Andersson 0708339099 Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Gerdskens BK U17 Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Gislaveds IS Herr A Patrik Magnusson 0724020405 röd, röd, röd
Grimsås IF A Robert Björk 0706579985 Gul, Svart, Gul
Groheds IF Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Grolanda/Floby A Mikael Eriksson 0703607355 Svart, Svart, Svart
Grolanda/Floby U Mikael Eriksson 0703607355 Svart, Svart, Svart
Gullspångs IF A Tony Karlsson 0737034952 Grön, Vit, Grön
Gånghester/Målsryd A Martin Jacobsson 0761341171 Röd-svart-randig, Svart, Röd
Gällstads FK A Tommy Bohman 0703573369 Orange/Svart/Svart
Göta BK A Jonathan Gustafsson 0739443998 Svart, Svart, Svart
Götene IF A Stefan Poucette 0703617807 Blåvit/blå/blå
Götene IF U Per Svensson 0511341351 0721515655 Blå-vit, Blå, Blå
Hajoms IF A Jan Gelin 0708553555 Röd, Röd, Röd
Halvorstorps IS A Martin Norman 0704546032 Svart/Svart/Svart
Hangelösa IF A Henrik Karlsson 0705678858 Svart, Svart, Svart
Hedareds BK A Johnny Brandt 0735325570 Röd, Blå, Röd
Hemsjö IF A Mats Järkmyr 0708825076 Svart-gul, Svart, Svart
Herrestads AIF Herr Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrljunga SK FK A Jessica Sandberg 0760072827 Röd, Blå, Röd
Hestrafors IF A Tony Andersson 0731509005 Grön-vit, Vit, Grön
Hjärtums IS A Martin Rapp 0704788152 Röd, Svart, Röd
Hogstorps IF Hogstorps IF(Föreningen) Vit, Röd, röd
Holmalunds IF A Magnus Öman 0734277261 0734277261 Röd, Vit, Röd
Horreds IF A Tomas Axelsson 0708759596 grön-vit/vit/vit
Hova/Weimer Lyrestad A Dag Gustavsson 0731802464 Svart-blå, Svart, Blå
Hyssna IF A Jacob Andrén 0702208071 Gul-svart, Svart, Gul
Hyssna IF Seniorer Hyssna IF(Föreningen) Gul-svart, Svart, Gul
Håfreströms IF A Kjell-Arne Karlsson 053020528 0727029919 Röd, Blå, Röd
Hällekis/Trolmen A Timothy Allen 0703519141 Vit, Vit, Grön
Högsäters GF Högsäters GF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Högvads BK A Kyle Karagitz 0763906217 0763906217 Gul, Blå, Gul
Hörnebo SK A Gunbritt Karlsson 0732560183 Grön, Grön, Grön/Vit
Hössna/Timmele A Birger Johansson 0704957565 Röd, Vit, Röd
IF Elfsborg U21 Reima Haukka 0709709553 Gul, Svart, Gul
IF Tymer A Robbin Ohlsson 0709951588 Gul/Svart/Svart
IFK Emtunga A Anton Sahlin 0768426316 Vit, Blå, Vit
IFK Falköping FF A Mikael Claesson 0702285235 Blå, Vit, Blå
IFK Göteborg IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Hjo A Rune Nolberger 050312650 0702841158 Vit, Blå, Vit
IFK Hjo B IFK Hjo(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Lane IFK Lane(Föreningen) Blå/vit randig, Blå, Blå
IFK Mariestad A Henrik Josefsson 0723917021 Blå/Blå/Vit
IFK Skövde FK A Charbel Abraham 0709398985 Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK J IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Tidaholm A Martin Swärd 0703473503 Vit, Blå, Blå
IFK Trollhättan A Ivan Esho 0737361633 0737361633 Blå-vit, Blå, Vit
IFK Uddevalla IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Värsås A Tommy Krans 0500410295 0709219092 Blå, Blå, Blå
IFK Örby A Göran Larsson 032015615 0707561547 Blå-vit, Blå, Blå
Igelstorps IK A Håkan Einarsson 0500425666 0722036544 Gul-svart-randig, Svart, Svart
IK Friscopojkarna A Reine Hedén 051512091 0709754329 Blå, Vit, Blå
IK Gauthiod A Andreas Karlsson Wingård 0737183405 Röd, Blå, Röd
IK Kongahälla IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Oddevold IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Svane A Haris Vreva 0700156990 0700156990 Vit , Grön, Vit
Jula BK A Mathias Dagobert 050140578 0709892279 Blå, Vit, Blå
Jula BK B Fredrik Lindblom 0702410978 Blå, Vit, Blå
Jung/Kvänum 10 IF A Jens Berntsson 051222041 0707663169 Blå-svart, Svart, Svart
Järpås IS A Jonas Andersson 0733423151 Röd-vit, Röd, Röd
Jönköpings BK A Oscar Frändén 0730493891 Blå/vit-randig, Blå, Blå
Karlslunds IF FK A Andreas Östby 0735085326 Röd, Blå, Röd
Kinna IF A Glenn Dower 0730393551 Röd, Blå, Vit
Kinna IF U Glenn Dower 0730393551 Röd, Blå, Vit
Kinna IF U16 Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kinnahults IF A Lasse Ramström 032014730 0709207866 Grön/svart/grön
Kinnarp-Slutarps IF A Albin Wigholm 0737678646 Vit , Blå, Vit
Kinne-Vedums IF A Fredrik Alnemar 0768652768 Grön, Vit, Grön
Korsberga IF A Thomas Mellgren 0734230562 Röd/Blå/Blå
Kroatiska Kf Tomislav A Zsolt Gergely 0793014347 0793014347 Röd, Vit, Vit
Kronängs IF A Sanel Duzel 0735078446 0735078446 Svart, Svart, Svart
Kållandsö GoIF A Andreas Broström 0707523496 Gul, Blå, Vit
Kållered SK A-lag Herrar Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Källby IF A Viktor Sundberg 0706033595 Vit/blå/blå
Landvetter IS Senior Morgan Johansson 031918723 0733472740 Grön, Grön, Grön
Levene-Skogslunds IF A Roger Florén 051061375 0739778551 Röd, Svart, Röd
Lidköpings FK A Jonas Lugner 0709323130 Svart, Svart, Svart
Limmareds IF A Peter Svensson 032571415 0703707739 Röd, Svart, Svart
Ljungsarps IF A Johannes Svensson 032163090 0705371324 Blå, Blå, Blå
Länghems IF A Peter Göransson 033106476 0708118544 Röd, Svart, Röd
Lödöse Nygård IK A Marcus Bergstrand 0735340106 Vit, Vit, Vit
Marbäcks IF A Benny Sahlén 032120159 Blå/Blå/blå
Mariedals IK A Besnik Xhemajli 0704092692 Blå, Vit, Vit
Mariestads BK A Jan Wigholm 0730283896 Röd, Blå, Röd
Mellby IK A Mikael Olsson 0730916662 Blå-vit, Blå, Blå
Melleruds IF Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Moholms SK A Tomas Karlsson 0703419204 Gul, Svart, Svart
Munkedals IF Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Månstads IF A Daniel Johansson 0706395531 +46706395531 Gul, Blå, Gul
Mölltorp-Breviks AIF A William Åkerstedt 0708417404 Blå, Svart, Svart
Mölnlycke IF Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Norra Fågelås IF A Rolf Eriksson 050316153 0703372431 Gul, Svart, Gul
Norra Härene BK A Jörgen Axelsson 0702932316 Grön, Svart, Grön
Norrby IF A Mak Lind Blå, Vit, Blå
Norrby IF P19 Johan Fälth 0727153218 Blå, Vit, Blå
Norrmalms IK A Johan Hedeberg 0703118976
Nossebro IF A Patrik Widell 0732317999 Blå-vit,, Blå, Vit
Näsets SK A-lag Näsets SK(Föreningen) vinröda, Svarta, Vinröda
Rackeby IK A Jonas Andersson 0709653407 Grön, Vit, Grön
Redvägs FK A David Örn 0702571482 Svart, Svart, Svart
Rosseröds IK A Rosseröds IK(Föreningen) grön, vit, gröna
Rydboholms SK A Magnus Dahlström 0705294252 Blå, Blå, Blå
Råda BK A Anders Andersson 0763190219 0763190219 Vit, Grön, Vit
Råda BK U Råda BK(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Rångedala IK A Mikael Boström 0735250364 0735250364 Röd/vit/röd
Rävlanda AIS A Christian Skytting 0736327316 Vit-blå-randig, Blå, Blå
Saleby IF A Kim Augustsson 0705097597 Röd, Vit, Röd
Sandareds IF A Anton Wall 0733202885 Vit, Grön, Vit
Sandareds IF J Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Sandareds IF U Anton Wall 0733202885 Vit, Grön, Vit
Sandhults SK A Fredrik Standar +46730604646 Gul, Svart, Svart
Sexdrega/Lockryd A Ulf Emanuelsson 0702855495 0702855495 Blå-vit, Vit, Vit
Sils IF A Jasmin Julardzija Röd-vit, Röd, Vit
Sjuntorps IF A Joakim Eriksson 0761441710 Blå, Blå, Blå
Sjötofta IF A Sven-Olof Andersson 032563276 0703259455 Gul Gul Gul
Sjöviks SK A Ingemar Holm 0734232620 Röd, Blå, Blå
SK Mjörn A Ulf Jaconelli 0706345345 0706345345 Grön-vit, Grön, Grön-vit
Skara FC A Peter Karlsson 0735884246 Vit, Blå, Vit
Skene IF A Thorbjörn Ivarsson 0723095251 Vit, Svart, Vita
Skepplanda BTK A Jonas Andersson 0707368531 Gul, Svart, Gul
Skoftebyns IF A Thomas Röhne 0736407293 Vit , Svart, Vit
Skredsviks SK Skredsviks SK(Föreningen) Randigt Gul/Svart, Svart, Gul
Skredsviks SK A Magnus Johansson 0707858300 0707858300 Randigt Gul/Svart, Svart, Gul
Skultorps IF A Johny David 0704408451 Gul, Svart, Svart
Skövde AIK A Mikael Lindgren 0703159302 Röd, Röd, Röd
Skövde AIK U21 Robert Jacobsson 0760180772 0760180772 Röd, Röd, Röd
Sollebrunns AIK A Fredrik Westberg 032240703 0735281044 Vit, Blå, Vit
Somali FF A Yasin Mohamed 0739658409 0739658409 Röd, Svart, Svart
Sparsörs AIK A Robert Lindström 0735317318 Svart, Vit, Gul-svart
Stenstorps IF A Markus Olsson 0706084664 Röd, Vit, Röd
Stenstorps IF U Markus Olsson 0706084664 Röd, Vit, Röd
Stora Mellby SK A Börje Andersson 032241459 0703552355 Röd, Röd, Röd
Strömtorps IK Bo Kristofferson 0706343428 0706343428 blå, blå, blå
Svenljunga IK A Robert Jimsten 0706467565 Röd/blå/röd
Svenshögens SK Svenshögens SK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Syrianska FK Lidköping A Patrik Nikola 0761631494
Sätila SK A Dennis Ekberg 030146343 0730849468 röd,blå,röd
Sävedalens IF Sebastian Chitsaz 0762824584 Röd, Blå, Röda
Säven/Hol A Per Krantz 0322638187 0702506426 Blå, Svart, Blå
Södra Härene IF A Björn Samuelsson 0709347494 Grön, Svart, Grön
Södra Vings IF A Joel Lövgren 0730279483 0730279483 Röd/svart/röd
Tibro AIK FK A Alexandros Elia 0736916711 Gul, Svart, Svart
Tibro AIK FK U Tibro AIK FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Tidaholms GoIF A Roger Benjaminsson 0762117730 Svart-vit, Svart, Vit
Tidans IF A Kenneth Stensson 0705723756 Röd, Blå, Röd
Tidavads IF A Marcus Schöld 0765216871 Vit , Blå, Vit
Tomtens IF A Marcus Albo 051516600 0733377550 Gulsvart/Svart/Gul
Torestorp-Älekulla FF A Bengt Svensson 0767696605 Vit, Vit, Vit
Torsö BIF A Mattias Nilsson 0730501640 Blå, Blå, Blå
Tranemo IF A Glenn Persson 032577497 0702243405 Röd, Vit, Röd
Trollhättan Syrianska FK A Charbel Malky 0762774057 Gul, Röd, Röd
Trollhättans BoIS A Tobias Karnevi 0708537535 0708537535 Röd, Vit, Röd
Trollhättans FF A Allan Mourujärvi 0707137042 0707137042 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Trollhättans FK A Kjell Korshavn 0705780476 Vit, Röd, Röd
Trollhättans IF A Gabriel Andersson 0723241904 Gul, Svart, Gul
Tråvad/Larv A Andreas Mellegård 051220603 0707454304 Blå-vit, Blå, Blå
Trässbergs BK A Fredrik Broberg 0705330145 Röd, Vit, Vit
Tuns IK A Patrik Arvidsson 0736712525 Marinblå, Vit, Vit
Tvärred-Vegby FC A Göran Carlström 0766435390 Svart, Svart, Svart
Töllsjö IF A Jan Persson Vit, Grön, Grön
Töreboda IK A Klas-Göran Gladh 0703468234 Röd, Röd, Röd
Ubbhult/Hällingsjö A Gustaf Andersson 0703846636 Svart-vit, Svart, Svart
Ulricehamns IFK A Mikael Kindberg 032110555 0705552554 Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF A Robert Knutsson 0709782106 Röd-svart, Svart, Svart
Utsiktens BK Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Valtorps IF A Viktor Fränberg 0725331645 Röd, Röd, Röd
Valtorps IF U Valtorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Vara SK A Per Olof Stigson 051210160 0734144171 Gul, Svart, Gul
Wargöns IK A Roland Olin 0761170170 Grön, Grön, Grön
Varnhem/Lundsbrunn A Niclas Schöld 051160139 0702118751 Grå-röd-vit, Grå, Röd
Vartofta SK A Stefan Brorsson 051535070 0708350700 Blå, Blå, Blå
Vedums AIS A Andreas Herbertsson Lüppert 0709500206 0709500206 Röd, Blå, Röd
Vinbergs IF A Michael Svensson 0703499959 Grön, Vit, Grön
Vinninga AIF A Michael Caspersson 0762071682 Grön, Grön, Vit
Viskafors IF A Tomas Gustafsson 0705111844 Röd, Röd, Röd
Vretens BK A Roger Svahn 0735342289 Röd, Röd, Röd
Våmbs IF A Homer Zomaya 0762732921 Grön-vit, Grön, Grön
Vårgårda IK A Henrik Berg 0709347490 Röd, Vit, Röd
Vänersborgs FK A Amer Busuladzic 0739443177 Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF A Andy Kilner 0736211176 Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF J Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Ytterby IS Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsaka SK A Mattias Sundberg 0768645223 0768645223 Vit, Blå, Vit
Åsarp-Trädet FK A Peter Seveborg 0705191924 Vit, Svart, Svart
Älvsborg FF B Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Äspereds IF A Magnus Persson 03327511 0705319950 Svart, Svart, Svart
Öckerö IF Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Örgryte IS Fotboll Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örslösa-Söne IK A Mikael Andrén 0702696694 Svart-vinröd, Svart, Svart
Östadkulle SK A Per Krantz 0322638187 0702506426 Gul, Svart, Gul
Öxabäcks IF A Arne Svensson 0706817062 0706817062 gul svart gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-01-22 13:00 200990051 IFK Örby A - Kinna IF U Inst. Örby IP B konstgräs
2022-01-23 12:00 200990131 IFK Skövde FK J - Råda BK U 1 - 0 Södermalms IP konstgräs
2022-01-27 19:00 200990187 Ulricehamns IFK A - IFK Göteborg Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-01-29 13:00 200990037 Norrby IF A - Utsiktens BK Borås Arena
2022-01-29 13:00 200990050 IFK Örby A - Bollebygds SK A Örby IP B konstgräs
2022-01-31 19:15 200990159 IFK Trollhättan A - Trollhättans FF A Granngårdens Konstgräs
2022-02-04 19:00 200990120 Halvorstorps IS A - IFK Trollhättan A Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-05 12:00 200990132 Bollebygds SK A - Ubbhult/Hällingsjö A Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-05 13:00 200990111 IFK Örby A - Bergdalens IK J Örby IP B konstgräs
2022-02-05 14:30 200990133 Bollebygds SK A - Dardania IF A Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-05 14:30 200990163 Norrby IF P19 - Fristads GoIF A Borås Arena
2022-02-06 14:00 200990204 Skövde AIK U21 - Tidaholms GoIF A Södermalms IP konstgräs
2022-02-06 15:00 200990202 Trollhättans FF A - IK Svane A Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-09 20:00 200990192 Trollhättans FF A - Sjuntorps IF A Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-11 19:00 200990121 Skoftebyns IF A - Halvorstorps IS A Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-12 12:00 200990017 IFK Falköping FF A - IFK Tidaholm A Odenvi Konstgräs
2022-02-12 12:00 200990066 IK Gauthiod A - IK Oddevold Lunnevi IP Konstgräs
2022-02-12 12:00 200990072 IFK Skövde FK A - IFK Mariestad A Södermalms IP konstgräs
2022-02-12 12:00 200990089 Götene IF A - Ulricehamns IFK A Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2022-02-12 12:00 200990134 Bollebygds SK A - Hyssna IF Seniorer Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-12 13:00 200990049 IFK Örby A - Brämhults IK A Örby IP B konstgräs
2022-02-12 13:00 200990118 Gerdskens BK U17 - Säven/Hol A Gerdskenvallen A-plan
2022-02-12 13:30 200990189 Vänersborgs IF J - Älvsborg FF B Vänersvallen Nord konstgräs
2022-02-12 14:00 200990185 Trollhättans IF A - Hogstorps IF Skogshöjden Konstgräs
2022-02-12 14:30 200990135 Bollebygds SK A - Mariedals IK A Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-12 14:45 200990174 Hestrafors IF A - Gerdskens BK A Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-12 15:00 200990058 Vänersborgs FK A - IFK Uddevalla Vänersvallen Syd
2022-02-15 19:00 200990078 IK Gauthiod A - Syrianska FK Lidköping A Lunnevi IP Konstgräs
2022-02-16 19:00 200990071 Våmbs IF A - Vretens BK A Södermalms IP konstgräs
2022-02-18 19:00 200990160 Halvorstorps IS A - Sjuntorps IF A Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-19 11:00 200990079 Rävlanda AIS A - Sätila SK A Bråtaredsvallen 3, konstgräs
2022-02-19 12:00 200990015 Vara SK A - Vårgårda IK A Bendersvallen Konstgräs
2022-02-19 12:00 200990103 IFK Mariestad A - IFK Falköping FF A Lekevi IP Konstgräsplan
2022-02-19 12:00 200990136 Bollebygds SK A - Björketorps IF A Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-19 12:00 200990175 Hestrafors IF A - Kållered SK A-lag Herrar Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-19 13:00 200990027 Brämhults IK A - Dardania IF A Kransmossens IP A
2022-02-19 13:00 200990034 Trollhättans BoIS A - Vänersborgs FK A Torsbovallen Konstgräs
2022-02-19 13:00 200990094 Wargöns IK A - Trollhättans FF A Hallevi IP, Wargön C-plan
2022-02-19 13:00 200990119 Gerdskens BK U17 - Östadkulle SK A Alströmervallen konstgräs
2022-02-19 14:00 200990188 Tibro AIK FK A - Skultorps IF A Sportparken Konstgräs
2022-02-19 14:00 200990205 Skövde AIK U21 - Assyriska IK A Södermalms IP konstgräs
2022-02-19 14:45 200990097 Hjärtums IS A - Lödöse Nygård IK A Strömsvallen A konstgräs
2022-02-19 15:00 200990029 Axvalls IF A - Gullspångs IF A Sparbanken Arena F
2022-02-19 15:00 200990122 Skoftebyns IF A - IFK Trollhättan A Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-19 16:00 200990090 Töreboda IK A - Jula BK A Töreshov B-plan Konstgräs
2022-02-20 14:00 200990083 Trollhättans IF A - Svenshögens SK Skogshöjden Konstgräs
2022-02-20 15:00 200990082 Trollhättans FK A - Melleruds IF Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-20 16:00 200990124 Lidköpings FK A - Tidaholms GoIF A Ågårdsvallen A
2022-02-20 16:00 200990195 FC Skövde A - Borgunda IK A Södermalms IP konstgräs
2022-02-21 19:00 200990217 Fristads GoIF A - Herrljunga SK FK A Hedens IP Konstgräs
2022-02-22 19:00 200990070 Brämhults IK A - Dalsjöfors GoIF A Ryda fotbollshall
2022-02-23 19:00 200990067 IK Gauthiod A - Vara SK A Lunnevi IP Konstgräs
2022-02-25 18:30 200990218 Fristads GoIF A - Äspereds IF A Hedens IP Konstgräs
2022-02-25 19:00 200990161 Halvorstorps IS A - Trollhättan Syrianska FK A Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-26 10:00 200990077 Tvärred-Vegby FC A - Gällstads FK A Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-02-26 11:00 200990026 Brämhults IK A - Fritsla IF A Kransmossens IP A
2022-02-26 11:00 200990040 Fagersanna IF A - Jula BK A Sportparken Konstgräs
2022-02-26 11:30 200990146 Länghems IF A - Dardania IF A Tranehov B konstgräs
2022-02-26 12:00 200990003 IFK Falköping FF A - Valtorps IF A Odenvi Konstgräs
2022-02-26 12:00 200990008 Sandareds IF A - Hestrafors IF A Sandevi B konstgräs
2022-02-26 12:00 200990014 Vara SK A - Götene IF A Bendersvallen Konstgräs
2022-02-26 12:00 200990023 Källby IF A - FC Corner A Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2022-02-26 12:00 200990030 Edet FK A - IFK Lane Strömsvallen A konstgräs
2022-02-26 12:00 200990095 Wargöns IK A - Rosseröds IK A Hallevi IP, Wargön C-plan
2022-02-26 12:00 200990102 IFK Mariestad A - Skara FC A Lekevi IP Konstgräsplan
2022-02-26 12:00 200990137 Bollebygds SK A - Rävlanda AIS A Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-02-26 12:00 200990169 IFK Tidaholm A - IFK Hjo A Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-02-26 12:15 200990098 Södra Härene IF A - Hemsjö IF A Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2022-02-26 13:00 200990021 Skene IF A - Bergdalens IK A Kunskapens Hus, konstgräs
2022-02-26 13:00 200990043 Alingsås IF FF A - Skepplanda BTK A Alströmervallen konstgräs
2022-02-26 13:00 200990158 Dalstorps IF A - Vinbergs IF A Dalshov Konstgräs
2022-02-26 13:00 200990164 Ulricehamns IFK A - Tidaholms GoIF A Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-02-26 13:00 200990186 Trollhättans IF A - Groheds IF Skogshöjden Konstgräs
2022-02-26 14:00 200990006 Vårgårda IK A - Ytterby IS Tånga Hed C-plan Konstgräs
2022-02-26 14:00 200990028 Tibro AIK FK A - IFK Värsås A Sportparken Konstgräs
2022-02-26 14:00 200990055 Grolanda/Floby A - Åsarp-Trädet FK A Odenvi Konstgräs
2022-02-26 14:00 200990064 Stora Mellby SK A - Borgstena IF A Nya Bjärkevi Konstgräs
2022-02-26 14:00 200990073 IFK Skövde FK A - IK Gauthiod A Södermalms IP konstgräs
2022-02-26 14:00 200990087 Örslösa-Söne IK A - Axvalls IF A Ågårdsvallen B
2022-02-26 14:00 200990125 Lidköpings FK A - Herrestads AIF Herr Ågårdsvallen A
2022-02-26 14:00 200990155 Tomtens IF A - Ulvåkers IF A Ållevi Konstgräs
2022-02-26 16:00 200990093 Töreboda IK A - Hova/Weimer Lyrestad A Töreshov B-plan Konstgräs
2022-02-26 16:00 200990107 Mariedals IK A - Kronängs IF A Kransmossens IP A
2022-02-26 16:00 200990194 Borgunda IK A - Folkabo IK A Odenvi Konstgräs
2022-02-26 17:00 200990148 IFK Trollhättan A - Trollhättans FK A Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-27 10:00 200990109 IF Tymer A - Skultorps IF A Södermalms IP konstgräs
2022-02-27 12:30 200990096 Hjärtums IS A - Sjöviks SK A Strömsvallen A konstgräs
2022-02-27 14:30 200990173 Sparsörs AIK A - Gånghester/Målsryd A Trollevi C konstgräs
2022-02-27 15:00 200990039 Fagersanna IF U - Jula BK B Sportparken Konstgräs
2022-02-27 15:00 200990178 Sjuntorps IF A - Alingsås City FF A Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-27 15:00 200990191 Sandareds IF U - Töllsjö IF A Sandevi B konstgräs
2022-03-02 19:00 200990126 Lidköpings FK A - Skövde AIK A Ågårdsvallen A
2022-03-04 19:00 200990152 Åsaka SK A - Ellenö IK A Edsborgs IP Konstgräs
2022-03-05 12:00 200990104 Åsarp-Trädet FK A - Ulricehamns IFK A Odenvi Konstgräs
2022-03-05 14:00 200990005 Vårgårda IK A - Näsets SK A-lag Tånga Hed C-plan Konstgräs
2022-03-05 14:00 200990127 Lidköpings FK A - Alingsås IF FF A Ågårdsvallen A
2022-03-05 15:00 200990057 Vänersborgs FK A - Brålanda IF Vänersvallen Syd
2022-03-05 16:00 200990168 IFK Tidaholm A - IFK Skövde FK A Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-03-06 11:00 200990190 Trollhättans BoIS A - Rosseröds IK A Torsbovallen Konstgräs
2022-03-09 19:00 200990076 Skara FC A - Syrianska FK Lidköping A Sparbanken Arena F
2022-03-09 19:00 200990215 Dalsjöfors GoIF A - Hestrafors IF A Borås Arena
2022-03-11 18:00 200990117 Grolanda/Floby U - Valtorps IF U Odenvi Konstgräs
2022-03-12 12:30 200990212 Holmalunds IF A - Bergdalens IK A Alströmervallen konstgräs
2022-03-12 13:00 200990033 Trollhättans BoIS A - IK Kongahälla Torsbovallen Konstgräs
2022-03-12 13:00 200990156 Dalstorps IF A - Åsarp-Trädet FK A Dalshov Konstgräs
2022-03-12 14:00 200990010 Vårgårda IK A - IFK Tidaholm A Tånga Hed C-plan Konstgräs
2022-03-12 15:00 200990056 Vänersborgs FK A - Alingsås IF FF A Vänersvallen Syd
2022-03-12 15:30 200990166 Ulricehamns IFK A - Jönköpings BK A Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-03-13 14:00 200990206 Skövde AIK U21 - Karlslunds IF FK A Södermalms IP konstgräs
2022-03-18 19:00 200990210 Åsaka SK A - Tuns IK A Edsborgs IP Konstgräs
2022-03-19 12:00 200990038 Torestorp-Älekulla FF A - Skene IF A Örby IP B konstgräs
2022-03-19 12:00 200990068 IK Gauthiod A - Åsarp-Trädet FK A Lunnevi IP Konstgräs
2022-03-19 12:00 200990074 IFK Skövde FK A - Vänersborgs FK A Södermalms IP konstgräs
2022-03-19 13:00 200990042 Alingsås IF FF A - Strömtorps IK Alströmervallen konstgräs
2022-03-19 14:00 200990128 Lidköpings FK A - Dalstorps IF A Ågårdsvallen A
2022-03-19 17:00 200990177 Skoftebyns IF A - Högsäters GF Edsborgs IP Konstgräs
2022-03-23 19:00 200990149 Mariedals IK A - Äspereds IF A Kransmossens IP A
2022-03-24 19:00 200990151 Kinne-Vedums IF A - Hällekis/Trolmen A Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2022-03-25 18:30 200990085 IFK Skövde FK A - IFK Falköping FF A Södermalms IP konstgräs
2022-03-26 10:00 200990048 IFK Örby A - Fritsla IF A Örby IP A
2022-03-26 11:30 200990165 Ulricehamns IFK A - Skene IF A Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-03-26 12:00 200990001 Valtorps IF A - Tomtens IF A Odenvi Konstgräs
2022-03-26 12:00 200990007 Sandareds IF A - Bergdalens IK A Sandevi B konstgräs
2022-03-26 12:00 200990013 Vara SK A - Holmalunds IF A Bendersvallen Konstgräs
2022-03-26 12:00 200990069 IK Gauthiod A - Skoftebyns IF A Lunnevi IP Konstgräs
2022-03-26 12:00 200990112 FC Corner A - Mariestads BK A Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2022-03-26 12:00 200990138 Bollebygds SK A - Sparsörs AIK A Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-03-26 13:00 200990025 Annelunds IF A - Nossebro IF A Mörlanda B konstgräs
2022-03-26 13:00 200990032 Trollhättans BoIS A - Skara FC A Torsbovallen Konstgräs
2022-03-26 13:00 200990157 Dalstorps IF A - Gislaveds IS Herr A Dalshov Konstgräs
2022-03-26 13:00 200990208 Arentorp/Helås FK A - Främmestads IK A Sparbanksvallen Konstgräs
2022-03-26 14:00 200990036 Tibro AIK FK A - Fagersanna IF A Sportparken Konstgräs
2022-03-26 14:00 200990080 Tvärred-Vegby FC A - Herrljunga SK FK A Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-03-26 14:00 200990129 Åsaka SK A - Skredsviks SK Granngårdens Konstgräs
2022-03-26 14:00 200990167 IFK Tidaholm A - Dalstorps IF A Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-03-26 14:00 200990203 Mariestads BK A - Skultorps IF A Lekevi IP Konstgräsplan
2022-03-26 15:00 200990171 SK Mjörn A - Stora Mellby SK A Alströmervallen konstgräs
2022-03-26 16:30 200990162 Norrby IF P19 - Hestrafors IF A Borås Arena
2022-03-27 12:30 200990143 Sandareds IF U - Dardania IF A Sandevi B konstgräs
2022-03-27 14:00 200990211 Fagersanna IF U - Tibro AIK FK U Sportparken Konstgräs
2022-03-27 15:00 200990020 Mariedals IK A - Brämhults IK A Kransmossens IP A
2022-03-27 18:00 200990139 Bollebygds SK U - Sandareds IF J Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-03-29 19:45 200990184 Vara SK A - Grolanda/Floby A Bendersvallen Konstgräs
2022-04-01 19:00 200990179 Sjuntorps IF A - Trollhättans FK A Edsborgs IP Konstgräs
2022-04-01 19:00 200990198 Tvärred-Vegby FC A - Södra Vings IF A Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-04-01 19:00 200990207 Fristads GoIF U - Sandareds IF U Hedens IP Konstgräs
2022-04-01 19:00 200990219 Fristads GoIF U - Sandareds IF U Hedens IP Konstgräs
2022-04-01 19:00 200990220 Vretens BK A - Mölltorp-Breviks AIF A Södermalms IP konstgräs
2022-04-02 10:00 200990142 Falköpings FK A - Tomtens IF A Odenvi Konstgräs
2022-04-02 10:00 200990153 Falköpings FK U - Vartofta SK A Odenvi Konstgräs
2022-04-02 11:00 200990147 Fagersanna IF A - Ulvåkers IF A Sportparken Konstgräs
2022-04-02 12:00 200990002 Valtorps IF A - Åsarp-Trädet FK A Odenvi Konstgräs
2022-04-02 12:00 200990012 Vara SK A - Trollhättans BoIS A Bendersvallen Konstgräs
2022-04-02 12:00 200990041 Alingsås IF FF A - Kållered SK A-lag Herrar Alströmervallen konstgräs
2022-04-02 12:00 200990101 IFK Mariestad A - Strömtorps IK Lekevi IP Konstgräsplan
2022-04-02 12:00 200990106 Igelstorps IK A - Grolanda/Floby A Södermalms IP konstgräs
2022-04-02 12:00 200990140 Bollebygds SK A - Brämhults IK A Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-04-02 12:00 200990176 Hestrafors IF A - Skene IF A Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-04-02 12:00 200990196 Jung/Kvänum 10 IF A - Källby IF A Nya IP A
2022-04-02 12:00 200990201 Hällekis/Trolmen A - IF Tymer A Såtavallen
2022-04-02 13:00 200990075 Skara FC A - IFK Skövde FK A Sparbanken Arena F
2022-04-02 14:00 200990009 Vårgårda IK A - IK Kongahälla Tånga Hed A-plan
2022-04-02 14:00 200990035 Tibro AIK FK A - Våmbs IF A Sportparken Konstgräs
2022-04-02 14:00 200990045 Stora Mellby SK A - Trollhättans IF A Nya Bjärkevi Konstgräs
2022-04-02 14:00 200990054 Grolanda/Floby U - Stenstorps IF U Odenvi Konstgräs
2022-04-02 14:00 200990144 Trollhättan Syrianska FK A - Hjärtums IS A Granngårdens Konstgräs
2022-04-02 14:00 200990216 Örslösa-Söne IK A - Rackeby IK A Ågårdsvallen B
2022-04-02 14:15 200990108 Edet FK A - Rosseröds IK A Strömsvallen A konstgräs
2022-04-02 14:30 200990213 Holmalunds IF A - Öckerö IF Alströmervallen konstgräs
2022-04-03 13:00 200990113 Wargöns IK A - Håfreströms IF A Hallevi IP, Wargön C-plan
2022-04-03 13:30 200990099 Hemsjö IF A - Rävlanda AIS A Alströmervallen konstgräs
2022-04-03 15:00 200990018 Mariedals IK A - Gånghester/Målsryd A Kransmossens IP A
2022-04-03 15:00 200990172 Sparsörs AIK A - Borås GIF A Trollevi C konstgräs
2022-04-03 18:00 200990141 Bollebygds SK A - Kinnahults IF A Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2022-04-03 19:00 200990150 Sandareds IF A - Fristads GoIF A Sandevi B konstgräs
2022-04-06 19:15 200990011 Vara SK A - IFK Mariestad A Bendersvallen Konstgräs
2022-04-07 18:30 200990004 Sils IF A - Valtorps IF A Silbohof B-plan
2022-04-07 19:00 200990019 Mariedals IK A - Annelunds IF A Kransmossens IP A
2022-04-07 19:00 200990031 Skara FC A - Tidaholms GoIF A Sparbanken Arena F
2022-04-08 19:15 200990170 Trollhättans FF A - Trollhättans FK A Edsborgs IP Konstgräs
2022-04-09 11:00 200990086 Rävlanda AIS A - Hyssna IF A Bråtaredsvallen 1
2022-04-09 12:00 200990016 IFK Falköping FF A - Sandareds IF A Odenvi Konstgräs
2022-04-09 12:00 200990065 Rydboholms SK A - Brämhults IK A Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2022-04-09 12:00 200990088 Götene IF A - Kinne-Vedums IF A Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2022-04-09 12:00 200990200 Hällekis/Trolmen A - Björsäters IF A Såtavallen
2022-04-09 13:00 200990047 IFK Örby A - Länghems IF A Örby IP A
2022-04-09 13:00 200990059 Dardania IF A - Dalsjöfors GoIF A Kransmossens IP A
2022-04-09 13:00 200990209 Arentorp/Helås FK A - Källby IF A Kedumsvallen A
2022-04-09 14:00 200990053 Grolanda/Floby A - Fagersanna IF A Odenvi Konstgräs
2022-04-09 14:00 200990154 Ulvåkers IF A - Skultorps IF A Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2022-04-09 14:00 200990214 IFK Hjo A - Tibro AIK FK A Guldkroksvallen Konstgräs
2022-04-10 12:00 200990063 Falköpings FK A - Tvärred-Vegby FC A Odenvi Konstgräs
2022-04-10 12:30 200990116 Sandareds IF U - Sexdrega/Lockryd A Sandevi B konstgräs
2022-04-10 13:00 200990044 Axvalls IF A - Mellby IK A Sparbanken Arena F
2022-04-10 13:00 200990062 Fagersanna IF U - Grolanda/Floby U Sportparken Konstgräs
2022-04-10 14:00 200990092 Töreboda IK A - Tibro AIK FK A Töreshov B-plan Konstgräs
2022-04-10 14:00 200990145 Trollhättan Syrianska FK A - Syrianska FK Lidköping A Granngårdens Konstgräs
2022-04-10 16:00 200990100 Tomtens IF A - Vretens BK A Odenvi Konstgräs
2022-04-14 19:00 200990024 Annelunds IF A - Edet FK A Mörlanda B konstgräs
2022-04-14 19:00 200990046 IFK Örby A - Gånghester/Målsryd A Örby IP A
2022-04-15 11:00 200990199 Hällekis/Trolmen A - Götene IF U Hellehof A-plan
2022-04-15 12:00 200990022 Källby IF A - Tomtens IF A Eolsborg A-plan
2022-04-15 12:00 200990105 Igelstorps IK A - Våmbs IF A Södermalms IP konstgräs
2022-04-15 12:00 200990197 Jung/Kvänum 10 IF A - Levene-Skogslunds IF A Nya IP A
2022-04-15 14:00 200990052 Stora Mellby SK A - Hemsjö IF A Brynet
2022-04-15 14:00 200990091 Töreboda IK A - IF Tymer A Töreshov B-plan Konstgräs
2022-04-18 14:00 200990130 Vartofta SK A - Grolanda/Floby U Odenvi Konstgräs
2022-04-18 16:00 200990084 FC Skövde A - Forsviks IF A Södermalms IP konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info