Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Dam Småland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alvesta GIF (D4) Andreas Ejderland 0705622975 Grön, Grön, Grön
Asarums IF FK (D4) Asarums IF FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Askims IK (F17) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Bankeryds SK (D2) Per Jansson 0739831893 Gul, Svart, Svart
Bankeryds SK (F16) Bankeryds SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Bankeryds SK B (D3) Conny Erixon 0706705342 Gul, Svart, Svart
Bergdalens IK (E1) Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
BK Häcken FF (F17) BK Häcken FF(Föreningen) gul-svart randig, Svart, Svart
BK Union (D2) BK Union(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Grön
Borens IK Dam A (D1) Borens IK(Föreningen) röd, blå, röd
Borens IK Dam U Borens IK(Föreningen) röd, blå, röd
Bors SK/RGoIF (D4) Senudin Sumic 0722674142 Blå/Blå/Blå
Bredaryd Lanna IK (F16) Bredaryd Lanna IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Bredaryd Lanna IK Komb (D4) Julia Holm 0703064652 Röd/Blå/Röd
Bäckebo GOIF (D4) Besfort Brahimi 0721667731 Blå/blå/blå
Edenryds IF (D3) Edenryds IF(Föreningen) grön, svart, grön
Ekhagens IF (F16) Ekhagens IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Emmaboda IS (D2) Niclas Zakrisson 0702784320 Gul/Svart/Gul
Emmaboda IS B (D3) Niclas Zakrisson 0702784320 Gul/Svart/Gul
Eskilsminne IF (F17) Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
Falköpings KIK (D2) Falköpings Kvinnliga IK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Falköpings Kvinnliga IK (F16) Falköpings Kvinnliga IK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
FC Djursholm (F17) FC Djursholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FC Hessleholm (D2) FC Hessleholm(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
FC Rosengård (F17) FC Rosengård(Föreningen) vit, vit, vit
FC Rosengård (F19) FC Rosengård(Föreningen) vit, vit, vit
FC Vetlanda Dam (D2) Pontus Pettersson 0734433877 0734433877 Vit, Vit, Vit
FC Vetlanda Dam (D4) Pontus Pettersson 0734433877 0734433877 svart/svart/svart
FC Vetlanda Dam (F16) Peder Zackrisson 0730615340 Vit, Vit, Vit
Forserums IF (D3) Santiago Rojas Herran 0728773177 vit/grön, Vit, Grön
Fredriksdal/Äng (D3) Fredriksdals BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Fredriksdal/Äng (D4) Konrad Josefsson 0703322783 Svart, Svart, Svart
Frödinge-Brantestad SK (D4) Frödinge-Brantestad SK(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Färjestadens GOIF (D1) Magnus Nilsson Röd, Röda, Röda
Färjestadens GOIF B (D3) Johan Milleback 0727031449 Röd, Röda, Röda
Glömminge-Algutsrums IF (D2) Henrik Karlsson 0733700277 Vit,vit,vit
Gnosjö IF (D2) Mattias Spångberg 037098206 0703522940 Gul/svart/Svart
Gnosjö IF B (D4) Mattias Spångberg 037098206 0703522940 Gul/svart/Svart
Gripenbergs BK (D4) Daniel Göransson 014012478 0768874289 Svart/Svart/Svart
Gullringens GOIF (D4) Bjarne Lynbech 0705685268 GUL-SVART/SVART/GUL
Gärds Köpinge IF (D3) Gärds Köpinge IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Habo IF (D4) Habo IF(Föreningen) Blå/Vit Randig, Blå, Blå
Habo IF (F16) Habo IF(Föreningen) Blå/Vit Randig, Blå, Blå
Hammarby dam (DA) Hammarby Fotboll AB(Föreningen) Grönvit, Grön, Vit
Hestra SSK (D4)) Patric Nilsen 0370335521 0703002320 Svart/svart/svart
HFF/EBK (F17) Anna Sjöstrand 0705208920 Blå, Blå, Blå
HIF/MIF (D3) Fredrik Thorén 0761043393 Gul-Svart/Svart/Gul-svart
Hjulsbro IK (D2) Hjulsbro IK(Föreningen) blå, blå, vit
HM IS (D3) Roger Angenfelt 0706214275 Marinblå/marinblå/marinblå
Holsby SK (D3) Jonas Nilsson 0766770866 Vit/Röd/Vit
Hossmo BK/Kalmar Södra (D4) Catrin Lamell Sjögren 048021983 0707354227 Vit/Röd/Röd
Hovmantorp GoIF Hovmantorp GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF (D4) Jesper Falk 0706357375 Blå/Blå/Blå
Hovslätts IK (D4) Hovslätts IK(Föreningen) Röd/vit, Vit, Vita
Hovslätts IK (F16) Hovslätts IK(Föreningen) Röd/vit, Vit, Vita
Hultsfreds FK (D3) Mattias Engqvist 0705773310 Vit/grön/grön/grön
Hultsfreds FK B (D4) Per Tuvesson 049514390 0702272354 Vit/grön, Grön, grön
Hultsjö IF (D2) Ola Svensson 0703433195 Vit/Blå/vit
Hultsjö IF B (D4) Amel Zeric 0735030860 0735030860 blå/blå/blå
Husqvarna FF (D1) Tommy Hermansson 0709919801 Blå, Blå, Blå
Husqvarna FF B (D3) Fredrik Cederholm 0703559463 Blå/blå/blå
Hyltebruks IF (D3) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, blå, blå
Högsby IK (D4) Sebastian Karlsson 0768079507 svart/svart/svart
IF Eksjö Fotboll (D1) Johanna Moberg 0767137458 vinröd/svart
IF Eksjö Fotboll U (D3) Maria Bredhammar 0760411559 Vinröd, Mörkblå, Mörkblå
IF Haga (D4) Elias Sjöström 0735858961 Svart, Svart, svart
IF Haga (F16) Emma Dahl 0709459199 Svart, Svart, svart
IF Hallby FK (D3) Linda Svensson 0704824877 Blå/blå/blå
IF Hallby FK (F16) IF Hallby FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF Hallby FK B (D4) Linda Svensson 0704824877 Blå, Blå, Blå
IF Linné (D4) IF Linné(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
IFK Borgholm (D4) Andreas Thordsson 0703694191 blå/blå/blå
IFK Grimslöv (D3) Per-Ola Nilsson 047230925 0706860925 vit blå vit
IFK Grimslöv/Vislanda IF B (D4) Roger Arvidsson 0730599162 Vit, Blå, vit
IFK Göteborg (D2) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (F17) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Hjo (D4) IFK Hjo(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Hult (D4) Peter Olausson 0706994014 lila, svart, lila
IFK Kalmar (DA) IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar (F16) Irakli Broyan 0723506030 Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar (F17) IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar (F19) IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Karlshamn (D3) IFK Karlshamn(Föreningen) Blå/Vit, Vit, Vit
IFK Karlshamn Dam (D2) IFK Karlshamn(Föreningen) Blå/Vit, Vit, Vit
IFK Lammhult (D4) Bo Helmersson 0472262103 0707141554 Blå/vit, Blå/vitt, Blåa
IFK Norrköping FK IFK Norrköping FK(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Osby Dam IFK Osby(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IFK Påryd (D4) Henrik Swedestam 0708745876 Vit, Blå, Vit
IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro (F17) IFK Wreta Kloster(Föreningen) röd, blå, vit
IFK Värnamo (D1) Jonas Nilsson 0730699254 Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo (F17) Stefan Svensson 037016761 0701429157 Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo U (D3) Stefan Svensson 037016761 0701429157 Vit/Blå/Blå
IFK Örby (F17) IFK Örby(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Ingelstads IK (D3) Mats Henningsson 0730477655 Röd, Blå, röd
Ingelstads IK (D4) Mats Henningsson 0730477655 Röd/blå/röd
IS Halmia (D1) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Jämjö GoIF (D4) Jämjö GoIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Jönköpings Södra IF (D1) Peter Olofsson 0734118851 Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF (F16) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF (F17) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF B (D3) Peter Olofsson 0734118851 Grön, Vit, Vit
Kalmar Södra IF/Hossmo (D3) Sara Erlandsson 0702850702 blåröd/blå/blå
Kornhult/Hishult FF Kornhult/Hishult FF(Föreningen) Blå, blåa, blå
Kristianstads DFF (F19) Kristianstads DFF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Kronängs IF (D3) Kronängs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lagans AIK (D3) Christian Silvasti 0768085229 Blå/Blå/Blå
Lagans AIK U (D4) Christian Silvasti 0768085229 Blå/blå/blå
Laholms FK Damlaget Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Landsbro IF FK (D4) Landsbro IF FK(Föreningen) vit, blå, vit
LGOIF/HGOIF (D4) Erik Kågestad 0705177018 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Liatorp-Eneryda (D3) Anna Persson 0703977167 svart-röd/svart-svart
Liatorp-Eneryda B (D4) Olivia Ekberg 0738061564 svart-röd/svart-svart
Lidköpings FK (EE) Lidköpings FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lindsdals IF (D3) Johan Ewaldh 048063155 0708559753 svart/svart/svart
Lindsdals IF B (D4) Johan Ewaldh 048063155 0708559753 svart/svart/svart
Linköping BK Tinnis (D2) Linköping BK Tinnis(Föreningen) grön, grön, grön
Linköping BK Tinnis (D4) Linköping BK Tinnis(Föreningen) grön, grön, grön
Linköping Kenty DFF (D2) BK Kenty(Föreningen) svart, svart, svart
Linköpings FC (F17) Linköping FC(Föreningen) blå, blå, blå
Linköpings FC (F19) Linköping FC(Föreningen) blå, blå, blå
Listerby IK (D3) Listerby IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Ljungby IF (D2) Sonja Otterholm 037281698 0705775185 Blå/Blå/Blå
Ljungby IF B (D4) Linus Rosholm 037214070 Blå, Blå, Blå
Lommaryds IF (D4) Tina Arvåsen 0704567655 röd/vit/röd
Lotorps IF (D3) Lotorps IF(Föreningen) blå, blå, blå
Madesjö IF Madesjö IF(Föreningen) Röd, röd, Röd
Madesjö IF (D2) Johan Gardelin 0731819133 Röd/röd/röd
Madesjö IF (F16) Madesjö IF(Föreningen) Röd, röd, Röd
Madesjö IF B (D4) Martin Cedertorn 0768771585 Röd/röd/röd
Mariebo IK A (D1) Fredric Jonsson 0706751993 Gul, Svart, gul
Mariebo IK U (D3) Malin Forsén 036128140 0731806572 Gul, Svart, gul
Mariebo IK/IF Haga (F17) Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Mariedals IK (D2) Mariedals IK(Föreningen) Blå, Vit, Vit
MIF/HIF (D4) Lars Olof Petersson 047270539 0703858699 Gul, Svart, Gula
Mossens BK (D3) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mullsjö IF (D4) Rebecca Helmbring Gul/Svart/Gul
Mörbylånga GOIF (D4) Anette Nilsson 048541573 0760155001 blå, blå, blå
Nittorps IK (D1) Nittorps IK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röd
Näsets SK (F17) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Svarta, Vinröda
Nässjö FF (D4) Ulf Jonsson 0768304602 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nässjö FF F07/F08 Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nättraby GoIF Dam (D1) Nättraby GoIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
RBK/IFKO (D3) Lasse Hellberg 0768275399 Svart/svart/gul
Rimforsa IF (D2) Rimforsa IF(Föreningen) Vvt/svart, svart, svart
Rockneby IK (D3) Johannes Olsson 0702180330 0702180330 Grön/Grön/Vit
Ronneby BK (D2) Ronneby BK(Föreningen) Röd, Röd, Vit
Rosenfors IK (D4) Emma Adolfsson 0702580753 Grön/vit/grön
Rottne IF (D3) Ida-Sofie Lindwall 0730509091 blå, blå, blå
Runsten-Möckleby IF (D2) Nicklas Broman 0705883758 Blå/Blå/Blå
Runsten-Möckleby IF B (D3) Nicklas Broman 0705883758 Blå/blå/blå
Ryssby IF (D4) Emma Nilsson 0702290310 Blå/Blå (alt.Vit)/Blå
Råda BK (1) Råda BK(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Råslätt SK (D4) Råslätt SK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Räppe GOIF (D4) Joakim Lundqvist 0734372016 Gul/Svart/Gul
Räppe GOIF (F17) Räppe GOIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Rödeby AIF (D3) Rödeby AIF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Rödeby AIF (F16) Rödeby AIF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
S:t Sigfrids IF (D4) Nicole Gunnarsson 0768445322 0768445322 grön/Gröna/grön
Sandsbro AIK (D4) David Brandt 0730582818 Gul, Grön eller gul, Gul
Sandsbro AIK (F16) Sandsbro Allmänna IK(Föreningen) Gul, Grön eller gul, Gul
Sjötofta IF (D4) Sjötofta IF(Föreningen) Gul, Gul, Gul
Skillingaryds IS (D4) Niklas Hellund 0707318050 Svart/Svart/Svart
Skultorps IF (D2) Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Smedby BoIK/Trekantens IF (D4) Ray Johansson 0727147854 Grön, Svart, Grön
Smålandsstenar GoIF (D3) John Sveningsson Ekehage 0706224903 Svart-vit/svart/svart
Smålandsstenars GoIF B (D4) Nicklas Edin 0739431073 Svart/vit, Svart, Vit/svart
Snöstorp Nyhem FF (D3) Tobias Wellerfors 0724465522 röd, gröna, gröna
Sommens AIF (D4) Palle Rosén 0706116781 Vit/Blå/Blå
Sunnerbo Dam (D4) Tobbe Svensson 0708888365 Röd, Svart, Svart
Svärtinge SK (D2) Svärtinge SK(Föreningen) blå, blå, blå
Södra Sandby IF (D1) Södra Sandby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Tabergs SK (D2) Mikael Lindstrand 036363445 0760382823 rödsvart/svart/röd
Tabergs SK (D4) Tabergs SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Team Södermöre (D2) Johan Hellsten 0704943853 Blå/blå/blå
Team Södermöre B (D3) Sebastian Svensson 0761477295 Blå/blå/blå
Team Södermöre C (D4) Anders Rosengren 0705301248 Röd, Svart, Svart
Tenhults IF (D4) Mattias Fejes 0704419836 Svart/Vit
Timmernabbens IF (D4) Markus Nilsson 0767629944 Svart, Svart, Svart
Tingsryd United FC (D2) Henrik Nilsson 0706659097 svart/grön, svart, svart
Tingsryd United FC (D4) Tingsryd United FC(Föreningen) svart/grön, svart, svart
Tjust IF FF (D1) Tjust IF FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Tjust IF FF B (D3) Joakim Krüger 0701435143 Röd, Svart, Röda
Toarpsalliansen (F17) Dalsjöfors GoIF(Föreningen) Grön, Svart , Grön
Torpa FF (D3) Sebastian Åkesson 0700929539 Blå/Blå/Blå
Tranås FF Tranås FF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Tranås FF B (D3) Fredric Sahlstedt 0706853269 svart/svart/svart
Tranås FF-Torpa AIS (D2) Marigona Berisha Svart/Röd, Svart, Röd
Trönninge IF (D3) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Ulricehamns IFK (D2) Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Waggeryds IK (D3) Mattias Gustafsson 039321536 0761632364 Vit tröja Blå byxa Vit strumpa
Varbergs BoIS FC (D2) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Vederslöv-Dänningelanda IF (D4) Henric Malmgren 0730336702 Grön, Vit, Grön
Westbo United DFF (D2) Bo Birgersson 037114897 0700920013 Lila, Vit, Vit
Westbo United DFF (F16) Fredrik Stenvall 0730583472 Lila, Vit, Vit
Vimmerby IF (D2) Jörgen Nilsson 049212832 0763353882 Gul Svart Gul
Vimmerby IF B (D3) Torbjörn Gustafsson 0707421017 Vit, Vit, Vit (tröja, byxa, strumpa)
Vimmerby IF C (D4) Torbjörn Gustafsson 0707421017 Svart/svart/svart
Wisseltofta IF Wisseltofta IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vrigstads IF (D3) Fredrik Bodefält 0735235092 Gul/svart/gul
Västervik Dam (D3) Oscar Klein 0704227370 ljusblå/svart/ljusblå
Västerviks FF (D2) Fredrik Walfredsson 0704800120 ljusblå/svart/ljusblå
Växjö BK (D2) Kim Focic Åberg 0760376444 Gul/svart, Svart, Svart
Växjö BK (F15) Växjö BK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Växjö BK B (D3) Max Kankelwitz 0768580840 Gul-svart/svart/svart
Växjö BK F06 Växjö BK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Växjö DFF (E1) Växjö DFF AB(Föreningen)
Växjö DFF (F16) Jenny Conradsson 0705696676 Svart, Svart, Svart
Växjö DFF (F17) Henrik Jönsson 0701809000 Svart, Svart, Svart
Växjö DFF (F19) Dennis Popperyd 0739855051 Svart, Svart, Svart
Älmhults IF (D1) Cristian Ozan 0736821267 Blå,blå,blå
Älmhults IF B (D4) Älmhults IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Älmhults IF F06 Älmhults IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
ÖIS/Vista (D3) Toni Nero 0704403388 blå/blå/blå
ÖIS/Vista U (D4) Toni Nero 0704403388 Blå, Vit, Vit
Östers IF (P15) Andreas Skagerlind 0737193642 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-01-23 13:00 140980039 IFK Kalmar (F19) - Bröndby (F19 DK) 3 - 2 Gasten IP 1, Kalmar
2022-01-23 16:00 140980034 IFK Kalmar (F17) - Bröndby (F17 DK) 3 - 0 Gasten IP 1, Kalmar
2022-01-30 16:00 140980075 Växjö DFF (E1) - Östers IF (P15) 5 - 0 Arenastaden, Tipshallen 1, Växjö
2022-02-05 11:00 140980054 Lindsdals IF (D3) - IFK Kalmar (F16) 2 - 2 Fjölebro IP 1, Lindsdal
2022-02-05 13:30 140980028 Bankeryds SK (D2) - IF Eksjö Fotboll (D1) 2 - 1 Furuvik 2, Bankeryd
2022-02-05 14:00 140980065 Waggeryds IK (D3) - Gnosjö IF (D2) 2 - 3 Vaggeryds IP 2, Vaggeryd
2022-02-05 15:00 140980064 IFK Kalmar (DA) - Husqvarna FF (D1) 2 - 1 Gasten IP 1, Kalmar
2022-02-05 16:00 140980084 Växjö DFF (F19) - IFK Karlshamn Dam (D2) 3 - 1 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-02-06 12:00 140980096 Jönköpings Södra IF (F17) - Askims IK (F17) 5 - 0 Jordbrovallen, Jönköping
2022-02-06 13:30 140980076 Bankeryds SK (D2) - Hjulsbro IK (D2) 3 - 3 Furuvik 2, Bankeryd
2022-02-06 15:15 140980070 IFK Värnamo (F17) - FC Vetlanda Dam (F16) 6 - 2 Ljusseveka, Värnamo
2022-02-10 18:15 140980139 Jönköpings Södra IF (D1) - FC Vetlanda Dam (D2) 3 - 2 Jordbrovallen 4, Jönköping
2022-02-12 12:30 140980032 IFK Kalmar (F16) - Kalmar Södra IF/Hossmo (D3) 5 - 1 Södra Utmarken 2, Kalmar
2022-02-12 12:30 140980085 Växjö DFF (F19) - IFK Värnamo (D1) 4 - 3 Fagrabäck IP 1, Växjö
2022-02-12 13:00 140980005 Växjö BK (D2) - IFK Karlshamn Dam (D2) 2 - 1 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-02-12 13:00 140980128 Husqvarna FF (D1) - Råda BK (1) 9 - 0 Jordbrovallen 4, Jönköping
2022-02-12 15:15 140980166 Torpa FF (D3) - IF Eksjö Fotboll U (D3) 1 - 0 Jordbrovallen 4, Jönköping
2022-02-12 16:00 140980006 Växjö BK B (D3) - IFK Karlshamn (D3) 6 - 3 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-02-13 14:00 140980125 IFK Grimslöv/Vislanda IF B (D4) - Växjö DFF (F17) 0 - 2 Tallevi 3, Vislanda
2022-02-13 15:00 140980097 Jönköpings Södra IF (F17) - Räppe GOIF (F17) 5 - 2 Jordbrovallen, Jönköping
2022-02-19 11:45 140980100 Gnosjö IF (D2) - Nittorps IK (D1) 2 - 7 Töllshov 3, Gnosjö
2022-02-19 12:00 140980046 Tjust IF FF (D1) - Vimmerby IF (D2) 1 - 1 Hammarvallen 1, Loftahammar
2022-02-19 13:00 140980145 IFK Värnamo (D1) - Älmhults IF (D1) 8 - 2 Bollagården 1, Forsheda
2022-02-19 14:00 140980040 IFK Kalmar (F19) - Linköpings FC (F19) 1 - 3 Gasten IP 1, Kalmar
2022-02-20 12:00 140980047 Tjust IF FF B (D3) - Vimmerby IF B (D3) 9 - 0 Hammarvallen 1, Loftahammar
2022-02-20 13:00 140980153 Smålandsstenar GoIF (D3) - Sjötofta IF (D4) 2 - 0 Gisle IP 1, Gislaved
2022-02-20 14:00 140980204 Lindsdals IF (D3) - Emmaboda IS B (D3) 1 - 7 Fjölebro IP 1, Lindsdal
2022-02-20 14:15 140980122 IF Linné (D4) - Räppe GOIF (D4) 0 - 3 Arenastaden, Värendsvallen 3, Växjö
2022-02-20 14:30 140980030 Växjö BK (D2) - Rottne IF (D3) 4 - 2 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-02-20 14:30 140980206 LGOIF/HGOIF (D4) - Rödeby AIF (D3) 0 - 2 Hovmantorps IP 2, Hovmantorp
2022-02-20 15:00 140980098 Jönköpings Södra IF (F17) - IFK Göteborg (F17) 2 - 4 Jordbrovallen, Jönköping
2022-02-22 18:30 140980142 Team Södermöre (D2) - IFK Kalmar (F16) 4 - 2 Ljungbyholms 1, konstgräs
2022-02-22 19:00 140980077 Westbo United DFF (D2) - Waggeryds IK (D3) 3 - 5 Gisle IP 1, Gislaved
2022-02-25 19:00 140980086 Växjö DFF (F19) - Älmhults IF (D1) 2 - 1 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-02-26 12:00 140980158 Habo IF (D4) - Tenhults IF (D4) 2 - 0 Slättens IP 2, Habo
2022-02-26 12:00 140980185 Västerviks FF (D2) - Lotorps IF (D3) 3 - 1 Bökensved 2, Västervik
2022-02-26 13:00 140980023 Bankeryds SK (D2) - Waggeryds IK (D3) 4 - 2 Furuvik 2, Bankeryd
2022-02-26 13:15 140980123 Torpa FF (D3) - Forserums IF (D3) 10 - 1 Jordbrovallen 4, Jönköping
2022-02-26 13:30 140980036 IFK Kalmar (F17) - Madesjö IF (D2) 6 - 0 Gasten IP 1, Kalmar
2022-02-26 14:00 140980013 Vimmerby IF (D2) - Husqvarna FF (D1) 2 - 1 Arena Ceosvallen 1, Vimmerby
2022-02-26 14:00 140980079 Liatorp-Eneryda (D3) - Smålandsstenar GoIF (D3) 1 - 3 Bokliden 3, Liatorp
2022-02-26 15:00 140980135 Mariebo IK A (D1) - IFK Göteborg (D2) 0 - 1 Junebäckens IP 1, Jönköping
2022-02-26 16:00 140980102 Glömminge-Algutsrums IF (D2) - Kalmar Södra IF/Hossmo (D3) 1 - 0 Tallhöjdens IP 3, Färjestaden
2022-02-26 17:00 140980138 Mariebo IK/IF Haga (F17) - IFK Göteborg (F17) 0 - 2 Junebäckens IP 1, Jönköping
2022-02-27 11:00 140980197 Tranås FF-Torpa AIS (D2) - Rimforsa IF (D2) 3 - 1 Klämmestorp IP Konstgräsplan
2022-02-27 12:00 140980045 Tjust IF FF (D1) - Hjulsbro IK (D2) 2 - 0 Hammarvallen 1, Loftahammar
2022-02-27 12:00 140980060 Vimmerby IF B (D3) - HM IS (D3) 3 - 2 Arena Ceosvallen 1, Vimmerby
2022-02-27 13:00 140980071 IF Eksjö Fotboll (D1) - FC Vetlanda Dam (D2) 5 - 1 Ränneborg 2, Eksjö
2022-02-27 14:00 140980088 Växjö DFF (F17) - Jönköpings Södra IF (F17) 0 - 5 Arenastaden, Värendsvallen 3, Växjö
2022-02-27 14:00 140980124 Bors SK/RGoIF (D4) - IFK Grimslöv/Vislanda IF B (D4) 0 - 2 Kungshall 1, Rydaholm
2022-02-27 14:00 140980178 Älmhults IF B (D4) - Liatorp-Eneryda (D3) 4 - 8 Bokliden, Liatorp
2022-02-27 14:00 140980188 Sunnerbo Dam (D4) - Wisseltofta IF 1 - 1 SparbanksParken, Markaryd
2022-02-27 15:00 140980143 Team Södermöre (D2) - Kalmar Södra IF/Hossmo (D3) 1 - 1 Ljungbyholms 1, konstgräs
2022-02-27 15:15 140980211 IFK Värnamo (F17) - Gnosjö IF (D2) 3 - 3 Ljusseveka 8, Värnamo
2022-02-27 15:30 140980044 Räppe GOIF (D4) - Rottne IF (D3) 3 - 3 Norremarks IP 1, Växjö
2022-02-27 15:30 140980072 IF Eksjö Fotboll U (D3) - Holsby SK (D3) 0 - 4 Ränneborg 2, Eksjö
2022-02-27 16:15 140980217 Emmaboda IS B (D3) - Asarums IF FK (D4) 10 - 2 Emmaboda IP 2
2022-03-03 19:00 140980147 IFK Värnamo (D1) - Jönköpings Södra IF (D1) 0 - 1 Ljusseveka 8, Värnamo
2022-03-03 19:30 140980130 Tenhults IF (D4) - IF Hallby FK B (D4) 0 - 12 Kabevallen 2, Tenhult
2022-03-05 10:00 140980150 Sunnerbo Dam (D4) - Kornhult/Hishult FF 1 - 1 SparbanksParken, Markaryd
2022-03-05 10:00 140980207 Emmaboda IS (D2) - Runsten-Möckleby IF (D2) 7 - 0 Emmaboda IP 2
2022-03-05 11:00 140980154 Smålandsstenar GoIF (D3) - Lagans AIK (D3) 2 - 2 Gisle IP 1, Gislaved
2022-03-05 12:00 140980048 Tjust IF FF (D1) - Färjestadens GOIF (D1) 3 - 1 Hammarvallen 1, Loftahammar
2022-03-05 12:00 140980080 Liatorp-Eneryda (D3) - IFK Grimslöv (D3) 5 - 1 Bokliden 3, Liatorp
2022-03-05 12:15 140980108 Jönköpings Södra IF (D1) - Tranås FF-Torpa AIS (D2) 1 - 3 Jordbrovallen 4, Jönköping
2022-03-05 13:00 140980024 Bankeryds SK (D2) - Borens IK Dam U 1 - 2 Furuvik 2, Bankeryd
2022-03-05 13:00 140980041 IFK Kalmar (F19) - FC Rosengård (F19) 2 - 0 Södra Utmarken 2, Kalmar
2022-03-05 13:00 140980212 Alvesta GIF (D4) - Bredaryd Lanna IK (F16) 1 - 6 Virdavallen 4, Alvesta
2022-03-05 14:00 140980001 Ljungby IF (D2) - Snöstorp Nyhem FF (D3) 3 - 0 Lagavallen 2, Ljungby
2022-03-05 14:00 140980014 Vimmerby IF (D2) - Linköpings FC (F17) 0 - 2 Arena Ceosvallen 1, Vimmerby
2022-03-05 14:00 140980056 Madesjö IF (D2) - Lindsdals IF (D3) 4 - 1 Åkrahälls IP 1, Nybro
2022-03-05 15:00 140980037 IFK Kalmar (F17) - FC Rosengård (F17) 1 - 3 Södra Utmarken 2, Kalmar
2022-03-05 15:00 140980115 Holsby SK (D3) - Fredriksdal/Äng (D3) 0 - 3 Heds Arena 1, Vetlanda
2022-03-05 15:00 140980120 Sandsbro AIK (D4) - Räppe GOIF (D4) 4 - 1 Norremarks IP 1, Växjö
2022-03-05 15:30 140980180 Tingsryd United FC (D4) - Vederslöv-Dänningelanda IF (D4) 3 - 1 Tingsryds IP 2, Tingsryd
2022-03-06 10:00 140980179 Glömminge-Algutsrums IF (D2) - Rockneby IK (D3) 3 - 0 Tallhöjdens IP 3, Färjestaden
2022-03-06 11:00 140980110 Nässjö FF (D4) - Frödinge-Brantestad SK (D4) 3 - 3 Skogsvallen 2, Nässjö
2022-03-06 11:00 140980126 IFK Grimslöv/Vislanda IF B (D4) - Liatorp-Eneryda B (D4) 2 - 3 Tallevi 3, Vislanda
2022-03-06 11:00 140980205 Kalmar Södra IF/Hossmo (D3) - Madesjö IF (D2) 0 - 1 Södra Utmarken 2, Kalmar
2022-03-06 11:00 140980213 Tabergs SK (D2) - Mullsjö IF (D4) 8 - 0 Junebäckens IP 1, Jönköping
2022-03-06 12:00 140980159 Habo IF (D4) - Lommaryds IF (D4) 2 - 1 Slättens IP 2, Habo
2022-03-06 12:00 140980219 LGOIF/HGOIF (D4) - Listerby IK (D3) 2 - 0 Hovmantorps IP 2, Hovmantorp
2022-03-06 13:00 140980101 Gnosjö IF (D2) - Hultsjö IF (D2) 2 - 0 Töllshov 3, Gnosjö
2022-03-06 13:30 140980052 Tingsryd United FC (D2) - Växjö BK (D2) 4 - 2 Tingsryds IP 2, Tingsryd
2022-03-06 13:30 140980094 Växjö DFF (F16) - IFK Kalmar (F16) 2 - 3 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-03-06 15:00 140980216 HFF/EBK (F17) - Näsets SK (F17) 3 - 3 Zinkensdamm 2, Huskvarna
2022-03-06 16:00 140980113 FC Vetlanda Dam (D2) - Växjö DFF (F17) 0 - 2 Heds Arena 1, Vetlanda
2022-03-09 17:45 140980229 Bors SK/RGoIF (D4) - IFK Värnamo (F17) 1 - 3 Kungshall 1, Rydaholm
2022-03-09 18:30 140980244 Älmhults IF (D1) - IFK Osby Dam 8 - 0
2022-03-10 19:15 140980059 IFK Värnamo (F17) - Jönköpings Södra IF (F17) 1 - 3 Ljusseveka 8, Värnamo
2022-03-11 17:30 140980189 Gnosjö IF B (D4) - Westbo United DFF (F16) 3 - 1 Töllshov 3, Gnosjö
2022-03-12 10:00 140980171 Madesjö IF (D2) - Team Södermöre (D2) 1 - 4 Åkrahälls IP 1, Nybro
2022-03-12 11:00 140980131 Tenhults IF (D4) - Hovslätts IK (D4) 1 - 9 Kabevallen 2, Tenhult
2022-03-12 13:00 140980025 Bankeryds SK (D2) - Mossens BK (D3) 4 - 1 Furuvik 2, Bankeryd
2022-03-12 13:00 140980109 Jönköpings Södra IF (D1) - Kristianstads DFF (F19) 6 - 5 Jordbrovallen 4, Jönköping
2022-03-12 13:00 140980129 Husqvarna FF (D1) - Lidköpings FK (EE) 3 - 4 Jordbrovallen 5, Jönköping
2022-03-12 14:00 140980015 Vimmerby IF (D2) - Borens IK Dam A (D1) 2 - 2 Arena Ceosvallen 1, Vimmerby
2022-03-12 14:00 140980186 Älmhults IF (D1) - Emmaboda IS (D2) 2 - 1 Haganäs 1, Älmhult
2022-03-12 15:00 140980198 Tranås FF-Torpa AIS (D2) - FC Vetlanda Dam (D2) 5 - 1 Bredstorps IP 1, Tranås
2022-03-12 16:00 140980008 Växjö BK (D2) - IF Eksjö Fotboll (D1) 5 - 4 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-03-13 11:00 140980111 Nässjö FF (D4) - Lommaryds IF (D4) 3 - 3 Skogsvallen 2, Nässjö
2022-03-13 11:00 140980222 Tabergs SK (D4) - Råslätt SK (D4) 14 - 0 Råslätt Konstgräs, Jönköping
2022-03-13 11:00 140980234 Högsby IK (D4) - Landsbro IF FK (D4) 1 - 1 Arena Högsby kommun 1, Högsby
2022-03-13 12:00 140980050 Tjust IF FF (D1) - Linköping BK Tinnis (D4) 1 - 0 Hammarvallen 1, Loftahammar
2022-03-13 12:00 140980061 Vimmerby IF B (D3) - Västervik Dam (D3) 3 - 2 Arena Ceosvallen 1, Vimmerby
2022-03-13 12:00 140980164 Habo IF (F16) - IF Hallby FK (F16) 1 - 0 Slättens IP 2, Habo
2022-03-13 12:00 140980169 Vrigstads IF (D3) - IFK Lammhult (D4) 9 - 0 Hofgårdsvallen 2, Sävsjö
2022-03-13 14:00 140980019 Färjestadens GOIF (D1) - Runsten-Möckleby IF (D2) 7 - 1 Tallhöjdens IP 3, Färjestaden
2022-03-13 14:00 140980089 Växjö DFF (F17) - IFK Kalmar (F17) 3 - 1 Arenastaden, Värendsvallen 3, Växjö
2022-03-13 14:00 140980117 Lagans AIK (D3) - Ljungby IF (D2) 0 - 2 Lagan Turf Arena 1, Lagan
2022-03-13 15:15 140980167 Mariebo IK/IF Haga (F17) - Räppe GOIF (F17) 2 - 1 Junebäckens IP 1, Jönköping
2022-03-13 15:15 140980237 HFF/EBK (F17) - Toarpsalliansen (F17) 8 - 0 Rosenlunds IP 2, Jönköping
2022-03-13 16:00 140980208 Emmaboda IS B (D3) - Team Södermöre B (D3) 8 - 1 Emmaboda IP 2
2022-03-13 16:30 140980235 IF Linné (D4) - Liatorp-Eneryda B (D4) 1 - 2 Araby Park Arena 1, Växjö
2022-03-13 17:00 140980243 Jönköpings Södra IF (F16) - Falköpings Kvinnliga IK (F16) 6 - 0 Furuvik, Bankeryd
2022-03-13 18:20 140980068 IF Hallby FK (D3) - Mariebo IK U (D3) 12 - 0 Bymarksvallen 1, Jönköping
2022-03-14 18:30 140980042 IFK Kalmar (F19) - Växjö DFF (F19) 1 - 1 Gasten IP 1, Kalmar
2022-03-14 19:00 140980002 Ljungby IF (D2) - Tingsryd United FC (D2) 3 - 1 Lagavallen 2, Ljungby
2022-03-17 18:30 140980248 IFK Kalmar (F19) - Team Södermöre (D2) 7 - 1 Gasten IP 1, Kalmar
2022-03-18 19:00 140980009 Växjö BK (D2) - Växjö DFF (F19) 2 - 4 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-03-18 19:00 140980196 IFK Borgholm (D4) - Kalmar Södra IF/Hossmo (D3) 2 - 1 Borgholms IP 2
2022-03-19 10:30 140980074 IF Eksjö Fotboll (D1) - Tranås FF-Torpa AIS (D2) 3 - 7 Ränneborg 2, Eksjö
2022-03-19 11:00 140980118 Lagans AIK (D3) - Sunnerbo Dam (D4) 5 - 0 Lagan Turf Arena 1, Lagan
2022-03-19 11:00 140980228 Alvesta GIF (D4) - IFK Lammhult (D4) 2 - 0 Virdavallen 4, Alvesta
2022-03-19 12:00 140980081 Liatorp-Eneryda (D3) - Tingsryd United FC (D2) 0 - 4 Bokliden 3, Liatorp
2022-03-19 12:30 140980090 Växjö DFF (F17) - Växjö BK B (D3) 3 - 1 Sportfältet Teleborg, Växjö
2022-03-19 13:00 140980026 Bankeryds SK (D2) - Ulricehamns IFK (D2) 4 - 2 Furuvik 2, Bankeryd
2022-03-19 14:00 140980020 Färjestadens GOIF (D1) - IFK Kalmar (F19) 1 - 5 Tallhöjdens IP 3, Färjestaden
2022-03-19 14:00 140980104 Hultsjö IF (D2) - FC Vetlanda Dam (D2) 2 - 2 Hofgårdsvallen 2, Sävsjö
2022-03-19 14:00 140980172 Madesjö IF (D2) - Emmaboda IS (D2) 0 - 5 Åkrahälls IP 1, Nybro
2022-03-19 15:30 140980134 IFK Grimslöv/Vislanda IF B (D4) - Växjö BK (F15) 1 - 1 Tallevi, Vislanda
2022-03-19 16:30 140980247 Sandsbro AIK (F16) - Växjö BK F06 3 - 2 Norremarks IP 1, Växjö
2022-03-20 12:00 140980051 Tjust IF FF B (D3) - Västervik Dam (D3) 1 - 2 Hammarvallen, Loftahammar
2022-03-20 12:00 140980095 Växjö DFF (F16) - Bredaryd Lanna IK (F16) 0 - 0 Arenastaden, Värendsvallen 3, Växjö
2022-03-20 12:00 140980160 Habo IF (D4) - Smålandsstenar GoIF (D3) 4 - 0 Slättens IP 2, Habo
2022-03-20 12:00 140980181 Tingsryd United FC (D4) - Listerby IK (D3) 4 - 0 Tingsryds IP 2, Tingsryd
2022-03-20 13:15 140980092 Westbo United DFF (D2) - Varbergs BoIS FC (D2) 0 - 5 Gisle IP 1, Gislaved
2022-03-20 14:00 140980003 Ljungby IF (D2) - Gnosjö IF (D2) 2 - 2 Lagavallen 2, Ljungby
2022-03-20 14:00 140980141 Fredriksdal/Äng (D3) - Vrigstads IF (D3) 4 - 3 Skogsvallen 2, Nässjö
2022-03-20 14:00 140980245 Färjestadens GOIF B (D3) - Team Södermöre B (D3) 9 - 1 Tallhöjdens IP 3, Färjestaden
2022-03-20 15:00 140980238 Jönköpings Södra IF (F16) - Hovslätts IK (F16) 1 - 2 Jordbrovallen 1, Jönköping
2022-03-20 15:15 140980152 IFK Värnamo (F17) - Mariebo IK/IF Haga (F17) 1 - 5 Ljusseveka 8, Värnamo
2022-03-20 16:00 140980231 FC Vetlanda Dam (D4) - Landsbro IF FK (D4) 0 - 1 Heds Arena 1, Vetlanda
2022-03-20 17:00 140980224 Tranås FF B (D3) - Vimmerby IF B (D3) 1 - 3 Bredstorps IP 1, Tranås
2022-03-22 18:45 140980251 Runsten-Möckleby IF (D2) - Glömminge-Algutsrums IF (D2) 2 - 1 San Siro, Norra Möckleby
2022-03-23 19:15 140980230 Högsby IK (D4) - Lindsdals IF B (D4) 1 - 6 Arena Högsby kommun 1, Högsby
2022-03-24 18:30 140980252 Mariebo IK A (D1) - Tabergs SK (D2) 7 - 0 Junebäckens IP 1, Jönköping
2022-03-24 19:30 140980232 Tenhults IF (D4) - Forserums IF (D3) 1 - 4 Kabevallen 2, Tenhult
2022-03-26 13:00 140980010 Växjö BK (D2) - FC Vetlanda Dam (D2) 5 - 1 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-03-26 13:00 140980043 IFK Kalmar (F19) - Tjust IF FF (D1) 2 - 2 Gasten IP, Kalmar
2022-03-26 14:00 140980021 Färjestadens GOIF (D1) - Emmaboda IS (D2) 2 - 1 Tallhöjdens IP 3, Färjestaden
2022-03-26 15:00 140980175 ÖIS/Vista (D3) - Husqvarna FF B (D3) 1 - 3 Rosenlunds IP 2, Jönköping
2022-03-26 16:00 140980011 Växjö BK B (D3) - Ljungby IF (D2) 3 - 2 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-03-26 16:00 140980214 Madesjö IF (D2) - Kalmar Södra IF/Hossmo (D3) 0 - 1 Ekerum Park
2022-03-26 16:00 140980221 Sandsbro AIK (D4) - Liatorp-Eneryda B (D4) 4 - 6 Arenastaden, Värendsvallen 3, Växjö
2022-03-27 10:00 140980256 Västervik Dam (D3) - Vimmerby IF B (D3) 6 - 0 Bökensved 2, Västervik
2022-03-27 11:00 140980239 Jönköpings Södra IF (F16) - IF Haga (F16) 4 - 6 Jordbrovallen 2, Jönköping
2022-03-27 13:15 140980078 Westbo United DFF (D2) - Hyltebruks IF (D3) 3 - 0 Gisle IP 1, Gislaved
2022-03-27 15:00 140980087 Växjö DFF (F19) - Ronneby BK (D2) 2 - 0 Arabyvallen, konstgräs
2022-03-27 15:00 140980099 Jönköpings Södra IF (F17) - Näsets SK (F17) 4 - 0 Jordbrovallen, Jönköping
2022-03-27 16:00 140980149 IFK Borgholm (D4) - Färjestadens GOIF B (D3) 2 - 0 Borgholms IP 2
2022-03-27 16:00 140980218 Alvesta GIF (D4) - Ryssby IF (D4) 4 - 1 Virdavallen 4, Alvesta
2022-03-27 16:00 140980260 Runsten-Möckleby IF B (D3) - Team Södermöre B (D3) 4 - 4 San Siro, Norra Möckleby
2022-03-27 17:00 140980156 Vrigstads IF (D3) - Landsbro IF FK (D4) 4 - 1 Hofgårdsvallen 2, Sävsjö
2022-03-29 19:00 140980082 Liatorp-Eneryda (D3) - Sandsbro AIK (D4) 3 - 2 Bokliden 3, Liatorp
2022-04-02 10:00 140980016 Vimmerby IF (D2) - Växjö BK (D2) 3 - 1 Arena Ceosvallen 1, Vimmerby
2022-04-02 10:00 140980173 Madesjö IF (D2) - Glömminge-Algutsrums IF (D2) 2 - 0 Grönmovallen 1, Nybro
2022-04-02 11:00 140980267 Tranås FF - Nässjö FF F07/F08 2 - 2 Bredstorps IP 1, Tranås
2022-04-02 12:30 140980148 IFK Värnamo (D1) - IS Halmia (D1) 2 - 5 Ljusseveka 8, Värnamo
2022-04-02 13:00 140980157 Mullsjö IF (D4) - Gripenbergs BK (D4) 4 - 0 Slättens IP 2, Habo
2022-04-02 13:00 140980258 Husqvarna FF (D1) - Södra Sandby IF (D1) 0 - 0 Zinkensdamm 2, Huskvarna
2022-04-02 14:00 140980022 Färjestadens GOIF (D1) - IFK Kalmar (DA) 3 - 3 Tallhöjdens IP 3, Färjestaden
2022-04-02 14:00 140980144 Team Södermöre (D2) - Runsten-Möckleby IF (D2) 0 - 5 Ekerum Park
2022-04-02 14:00 140980190 Älmhults IF (D1) - Jönköpings Södra IF (D1) 3 - 1 Haganäs 1, Älmhult
2022-04-02 14:30 140980266 Lagans AIK (D3) - Lindsdals IF (D3) 1 - 3 Borgholms IP 2
2022-04-02 15:00 140980091 Waggeryds IK (D3) - Ljungby IF (D2) 1 - 2 Vaggeryds IP 2, Vaggeryd
2022-04-02 15:00 140980137 Mariebo IK A (D1) - Borens IK Dam A (D1) 3 - 0 Junebäckens IP 1, Jönköping
2022-04-02 15:00 140980176 Husqvarna FF B (D3) - Torpa FF (D3) 3 - 1 Zinkensdamm 2, Huskvarna
2022-04-02 15:30 140980182 Tingsryd United FC (D4) - Edenryds IF (D3) 3 - 2 Tingsryds IP 2, Tingsryd
2022-04-02 15:30 140980242 Växjö DFF (F16) - Rödeby AIF (F16) 0 - 4 Fagrabäck IP 1, Växjö
2022-04-02 16:30 140980264 Rosenfors IK (D4) - Hultsfreds FK B (D4) 1 - 3 Arena Ceosvallen 1, Vimmerby
2022-04-02 17:00 140980254 Skillingaryds IS (D4) - Hovslätts IK (D4) 3 - 6 Vaggeryds IP 2, Vaggeryd
2022-04-03 10:00 140980261 Team Södermöre (D2) - Kronängs IF (D3) 0 - 2 Ekerum Park
2022-04-03 12:00 140980162 Habo IF (D4) - Hovslätts IK (D4) 3 - 1 Slättens IP 2, Habo
2022-04-03 12:15 140980236 IF Linné (D4) - Vederslöv-Dänningelanda IF (D4) 0 - 0 Fagrabäck IP 1, Växjö
2022-04-03 13:00 140980240 Jönköpings Södra IF (F16) - Ekhagens IF (F16) 5 - 4 Jordbrovallen 2, Jönköping
2022-04-03 13:30 140980053 Tingsryd United FC (D2) - Ronneby BK (D2) 2 - 0 Tingsryds IP 2, Tingsryd
2022-04-03 14:00 Praktikmatch för nya domare. Spelas 3x 30 min 140980116 Holsby SK (D3) - Nässjö FF (D4) 5 - 1 Heds Arena 1, Vetlanda
2022-04-03 14:00 140980151 Sunnerbo Dam (D4) - Laholms FK Damlaget 4 - 3 SparbanksParken, Markaryd
2022-04-03 14:00 140980165 Madesjö IF B (D4) - S:t Sigfrids IF (D4) 1 - 3 Grönmovallen, Nybro
2022-04-03 14:00 140980233 RBK/IFKO (D3) - Högsby IK (D4) 3 - 1 Arena Oskarshamn
2022-04-03 15:00 140980201 HFF/EBK (F17) - Räppe GOIF (F17) 4 - 2 Rosenlunds IP 2, Jönköping
2022-04-03 15:00 140980263 IF Hallby FK (D3) - ÖIS/Vista (D3) 3 - 1 Bymarksvallen 1, Jönköping
2022-04-03 15:15 140980033 IFK Kalmar (F16) - IFK Borgholm (D4) 0 - 1 Bergavik IP 2, Kalmar
2022-04-03 16:00 140980215 Ryssby IF (D4) - Sandsbro AIK (D4) 2 - 0 Lagan Turf Arena 1, Lagan
2022-04-03 16:00 140980223 Frödinge-Brantestad SK (D4) - Hultsfreds FK (D3) 0 - 0 Arena Ceosvallen 1, Vimmerby
2022-04-03 17:00 140980155 Vrigstads IF (D3) - HM IS (D3) 9 - 0 Hofgårdsvallen 2, Sävsjö
2022-04-03 17:00 140980226 Alvesta GIF (D4) - Sandsbro AIK (F16) 5 - 0 Virdavallen 4, Alvesta
2022-04-04 19:00 140980250 Växjö DFF (F17) - HIF/MIF (D3) 10 - 1 Arenastaden, Värendsvallen 3, Växjö
2022-04-05 19:00 140980268 Runsten-Möckleby IF B (D3) - IFK Borgholm (D4) 3 - 0 San Siro 1, Norra Möckleby
2022-04-06 18:30 140980269 Växjö BK F06 - Räppe GOIF (F17) 0 - 0 Sportfältet Teleborg 1, Växjö
2022-04-08 18:00 140980168 Westbo United DFF (F16) - Smålandsstenars GoIF B (D4) 0 - 0 Gisle IP 1, Gislaved
2022-04-08 19:15 140980273 Landsbro IF FK (D4) - Rosenfors IK (D4) 5 - 1 Heds Arena 1, Vetlanda
2022-04-09 11:00 140980203 Bredaryd Lanna IK (F16) - Växjö DFF (F16) 3 - 1 Bollagården 1, Forsheda
2022-04-09 11:30 140980241 Jönköpings Södra IF (F16) - Bankeryds SK (F16) 3 - 0 Jordbrovallen 2, Jönköping
2022-04-09 11:45 140980083 Liatorp-Eneryda (D3) - Rottne IF (D3) 1 - 1 Bokliden, Liatorp
2022-04-09 14:00 140980210 IFK Grimslöv/Vislanda IF B (D4) - Ryssby IF (D4) 0 - 0 Tallevi 3, Vislanda
2022-04-09 14:15 140980249 Waggeryds IK (D3) - Lindsdals IF (D3) 5 - 4 Ekerum Park
2022-04-09 15:00 140980177 Husqvarna FF B (D3) - Forserums IF (D3) 9 - 0 Zinkensdamm 2, Huskvarna
2022-04-10 12:00 140980063 Vimmerby IF B (D3) - Hultsfreds FK (D3) 5 - 0 Arena Ceosvallen 1, Vimmerby
2022-04-10 12:00 140980163 Habo IF (F16) - IF Haga (F16) 5 - 1 Slättens IP 2, Habo
2022-04-10 13:00 140980114 Rottne IF (D3) - Liatorp-Eneryda (D3) 0 - 4 Norremarks IP 1, Växjö
2022-04-10 13:00 140980183 Tingsryd United FC (D4) - Räppe GOIF (D4) 3 - 2 Tingsryds IP 2, Tingsryd
2022-04-10 13:00 140980184 Bors SK/RGoIF (D4) - MIF/HIF (D4) 8 - 0 Kungshall 1, Rydaholm
2022-04-10 13:15 140980058 HFF/EBK (F17) - IFK Värnamo (F17) 2 - 1 Rosenlunds IP 2, Jönköping
2022-04-10 13:20 140980140 IFK Kalmar (F16) - Växjö BK F06 6 - 1 Gasten IP 1, Kalmar
2022-04-10 14:00 140980127 IFK Grimslöv (D3) - Vederslöv-Dänningelanda IF (D4) 2 - 0 Tallevi 3, Vislanda
2022-04-10 14:30 140980199 Habo IF (D4) - IFK Hjo (D4) 4 - 2 Slättens IP 2, Habo
2022-04-10 15:00 140980192 Mariebo IK/IF Haga (F17) - BK Häcken FF (F17) 1 - 2 Junebäckens IP 1, Jönköping
2022-04-10 15:00 140980278 Jönköpings Södra IF (F17) - IFK Wreta Kloster / BK Ljungsbro (F17) 6 - 0 Jordbrovallen, Jönköping
2022-04-10 17:00 140980121 Vrigstads IF (D3) - Lagans AIK (D3) 1 - 2 Hofgårdsvallen 2, Sävsjö
2022-04-10 17:15 140980270 HIF/MIF (D3) - Växjö BK B (D3) 2 - 6 Virdavallen 4, Alvesta
2022-04-10 18:00 140980257 Madesjö IF (F16) - Bäckebo GOIF (D4) 0 - 4 Åkrahälls IP 1, Nybro
2022-04-12 18:30 140980275 Alvesta GIF (D4) - IFK Grimslöv (D3) 1 - 3 Virdavallen 4, Alvesta
2022-04-12 19:00 140980277 Runsten-Möckleby IF B (D3) - Mörbylånga GOIF (D4) 4 - 2 San Siro, Norra Möckleby
2022-04-18 11:00 140980262 Westbo United DFF (F16) - Hestra SSK (D4)) 3 - 1 Gisle IP 1, Gislaved
2022-04-18 14:30 140980272 Alvesta GIF (D4) - LGOIF/HGOIF (D4) 5 - 3 Virdavallen 4, Alvesta
2022-04-18 15:00 140980274 IF Linné (D4) - Växjö BK B (D3) 0 - 0 Arabyvallen, konstgräs
2022-04-18 16:00 140980253 Liatorp-Eneryda (D3) - Räppe GOIF (D4) 2 - 1 Bokliden 3, Liatorp
2022-04-18 16:00 140980276 Ingelstads IK (D4) - Vederslöv-Dänningelanda IF (D4) 0 - 3
2022-04-18 16:00 140980279 Vimmerby IF C (D4) - Rosenfors IK (D4) 4 - 6 Arena Ceosvallen 1, Vimmerby
2022-04-18 18:00 140980283 Liatorp-Eneryda B (D4) - Älmhults IF F06 0 - 6 Bokliden 3, Liatorp
2022-04-19 18:30 140980282 Team Södermöre B (D3) - IFK Påryd (D4) 1 - 0 Loverslunden, Hagbytorp
2022-04-19 19:30 140980133 Tenhults IF (D4) - Mullsjö IF (D4) 0 - 11 Kabevallen 2, Tenhult
2022-04-19 19:30 140980280 Torpa FF (D3) - Hovslätts IK (D4) 2 - 3 Jordbrovallen 1, Jönköping
2022-04-20 17:45 140980281 Bors SK/RGoIF (D4) - Hovshaga AIF (D4) 5 - 0 Kungshall 1, Rydaholm
2022-04-21 18:30 140980284 S:t Sigfrids IF (D4) - Madesjö IF (F16) 0 - 6 Städ & Fönsterservicevallen 1, Gårdsryd
2022-04-23 16:00 140980271 IFK Borgholm (D4) - Jämjö GoIF (D4) 6 - 0 Borgholms IP
2022-04-24 15:30 140980286 Mariebo IK/IF Haga (F17) - IFK Örby (F17) 1 - 1 Junebäckens IP, Jönköping
2022-05-07 13:00 140980285 HFF/EBK (F17) - Växjö DFF (F17) 0 - 3 Zinkensdamm, Huskvarna
2022-07-14 16:00 140980291 Växjö DFF (E1) - Östers IF (P15) 0 - 3 Visma Arena, Växjö
2022-07-23 13:00 140980295 Husqvarna FF (D1) - IFK Norrköping FK 0 - 0 Vapenvallen, Huskvarna
2022-07-28 19:00 140980289 IS Halmia (D1) - Mariebo IK A (D1) 2 - 1 Stadsparksvallen, Jönköping
2022-07-31 12:00 140980290 Tjust IF FF (D1) - Hjulsbro IK (D2) 3 - 2 Hammarvallen 1, Loftahammar
2022-08-07 14:30 140980288 Mariebo IK/IF Haga (F17) - IFK Värnamo (F17) 3 - 2 Mariebovallen, Jönköping
2022-08-07 15:00 140980292 Emmaboda IS (D2) - Linköping Kenty DFF (D2) 1 - 4 Emmaboda IP
2022-08-07 15:00 140980297 Tenhults IF (D4) - Landsbro IF FK (D4) 3 - 6 Kabevallen 1, Tenhult
2022-08-07 17:00 140980293 Liatorp-Eneryda (D3) - Växjö DFF (F17) 2 - 5 Bokliden 1, Liatorp
2022-08-07 17:00 140980294 Madesjö IF (D2) - Kalmar Södra IF/Hossmo (D3) 4 - 1 Madesjövallen 1, Nybro
2022-08-07 17:30 140980298 FC Vetlanda Dam (D2) - Holsby SK (D3) 4 - 3 Heds Arena, Vetlanda
2022-08-14 19:00 141691409802 IFK Lammhult (D4) - Alvesta GIF (D4) 1 - 2 Norrvalla IP 1, Lammhult

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info