Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Halland ungdomar Pojkar med AD

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alets IK (Utv.) Alets IK(Föreningen) Röda, Blåa, Blåa
Backatorp IF (U16) Henrik Larsson 0727399392 Röd, Svart, Röd
BK Astrio (U16) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio (U19) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Häcken (U19) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Falkenbergs FF (U16) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Falkenbergs FF (U17) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Falkenbergs FF (U19) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
GAIS (U16) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GIF Sundsvall (U16) GIF Sundsvall(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gislaveds IS (P06) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Halmstads BK (U16) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halmstads BK (U17) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halmstads BK (U19) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Hovås Billdal IF (U16) Hovås Billdal IF(Föreningen) Blå, Blå, Vita
Hyltebruks IF (Utv.) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, blå, blå
IF Böljan (D4H) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) Blå, Blå, Vit
IF Centern (D4H) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Centern (P04) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Centern (P05) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IFK Fjärås (P06) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Värnamo (U16) IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo (U17) Nicola Bozicevic 0727438010 Vit, Blå, Blå
IS Halmia (P06) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
IS Halmia (P19) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
IS Halmia (U17) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Kungsbacka IF (P05) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Laholms FK (P05) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Laholms FK (P06) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Landskrona BoIS (U19) Landskrona BoIS(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vit
Lerums IS (P03) Tobias Wallin 0735282614 lila, vit, lila
Onsala BK (U17) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Onsala BK (U19) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Oskarström IS (D6H) Oskarströms IS(Föreningen) vit, vita, vit
Sperlingsholms IF (D6H) Sperlingsholm Skuggan BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Torslanda IK (P03) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P05) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tölö IF (P05) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Utsiktens BK (U17) Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Vapnö IF (D5H) Vapnö IF(Föreningen) röd, svart, svart
Varbergs BoIS FC (U16) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Västra Frölunda IF (U17) Västra Frölunda IF(Föreningen) Vit/Grön, Grön, grön
Älvsborg FF (P03) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (U17) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Östers IF (U17) Östers IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-01-15 13:00 071021005 Onsala BK (U17) - GAIS (U16) 2 - 6 Rydets IP C Konstgräs
2022-01-16 12:00 071021006 IS Halmia (U17) - IF Centern (P05) 8 - 0 Halmstad Arena P7
2022-01-19 20:15 071021029 IS Halmia (U17) - Sperlingsholms IF (D6H) 1 - 1 Esperedsvallen konstgräs
2022-01-22 12:00 071021007 IS Halmia (U17) - Falkenbergs FF (U17) 0 - 4 Halmstad Arena P6
2022-01-22 12:00 071021008 Halmstads BK (U17) - Västra Frölunda IF (U17) 10 - 1 Halmstad Arena P7
2022-01-22 12:00 071021028 Varbergs BoIS FC (U16) - Hovås Billdal IF (U16) 1 - 2 Håstens IP konstgräs
2022-01-22 14:00 071021026 Halmstads BK (U19) - BK Häcken (U19) 2 - 4 Halmstad Arena P7
2022-01-22 14:00 071021027 Halmstads BK (U16) - Oskarström IS (D6H) 5 - 2 Halmstad Arena P6
2022-01-23 14:00 071021009 Halmstads BK (U17) - Vapnö IF (D5H) 2 - 1 Halmstad Arena P7
2022-02-05 12:00 071021018 Halmstads BK (U19) - IF Centern (D4H) 7 - 0 Halmstad Arena P6
2022-02-05 13:00 071021030 Varbergs BoIS FC (U16) - IS Halmia (P06) 4 - 0 Varberg Energi Arena konstgräs
2022-02-05 16:00 071021017 Halmstads BK (U16) - BK Astrio (U16) 1 - 4 Halmstad Arena P7
2022-02-05 16:15 071021031 Falkenbergs FF (U16) - Gislaveds IS (P06) Inst. Kristineslätt IP 5
2022-02-06 12:00 071021020 Halmstads BK (U19) - Landskrona BoIS (U19) Inst. Halmstad Arena P7
2022-02-06 14:00 071021019 Halmstads BK (U16) - IF Centern (P04) 4 - 1 Halmstad Arena P7
2022-02-06 14:00 071021037 BK Astrio (U16) - Laholms FK (P06) 2 - 1 Söndrums IP konstgräs
2022-02-12 16:15 071021001 BK Astrio (U19) - Alets IK (Utv.) 3 - 3 Söndrums IP konstgräs
2022-02-19 14:15 071021002 BK Astrio (U19) - Hyltebruks IF (Utv.) 0 - 6 Söndrums IP konstgräs
2022-02-26 14:00 071021010 IS Halmia (U17) - Tölö IF (P05) 3 - 0 Halmstad Arena P6
2022-03-06 12:15 071021011 Onsala BK (U19) - Torslanda IK (P03) 2 - 2 Rydets IP A konstgräs
2022-03-06 14:15 071021004 BK Astrio (U16) - IS Halmia (P06) 2 - 1 Söndrums IP konstgräs
2022-03-06 14:30 071021012 Onsala BK (U17) - Torslanda IK (P05) 4 - 2 Rydets IP A konstgräs
2022-03-07 15:00 071021042 Halmstads BK (U19) - FC Nordsjälland (U19) 1 - 3 Halmstad Arena P7
2022-03-18 14:15 071021038 Halmstads BK (U16) - GIF Sundsvall (U16) 5 - 2 Halmstad Arena P7
2022-03-19 12:15 071021032 Falkenbergs FF (U16) - Halmstads BK (U16) 0 - 6 Kristineslätt IP 5
2022-03-20 12:00 071021021 Halmstads BK (U17) - Falkenbergs FF (U17) 7 - 1 Halmstad Arena P7
2022-03-20 12:15 071021013 Onsala BK (U19) - Älvsborg FF (P03) 3 - 2 Rydets IP A konstgräs
2022-03-20 12:15 071021036 BK Astrio (U16) - IFK Fjärås (P06) 1 - 3 Söndrums IP konstgräs
2022-03-20 14:00 071021022 Halmstads BK (U19) - Falkenbergs FF (U19) 5 - 0 Halmstad Arena P7
2022-03-20 14:30 071021014 Onsala BK (U17) - Älvsborg FF (U17) 0 - 1 Rydets IP A konstgräs
2022-03-25 18:30 071021034 Falkenbergs FF (U17) - Laholms FK (P05) 0 - 0 Kristineslätt IP 5
2022-03-27 12:00 071021023 Halmstads BK (U17) - IFK Värnamo (U17) 4 - 2 Halmstad Arena P7
2022-03-27 12:15 071021003 BK Astrio (U19) - IS Halmia (P19) 5 - 3 Söndrums IP konstgräs
2022-03-27 14:00 071021024 Halmstads BK (U16) - IFK Värnamo (U16) 15 - 1 Halmstad Arena P7
2022-03-27 15:30 071021035 Varbergs BoIS FC (U16) - Hovås Billdal IF (U16) Inst. Varberg Energi Arena konstgräs
2022-03-27 16:15 071021033 Falkenbergs FF (U19) - IF Böljan (D4H) 2 - 0 Kristineslätt IP 5
2022-03-27 18:15 071021044 Falkenbergs FF (U16) - Gislaveds IS (P06) 4 - 5 Kristineslätt IP 5
2022-04-01 19:00 071021043 Falkenbergs FF (U17) - Östers IF (U17) 1 - 4 Kristineslätt IP 5
2022-04-02 12:15 071021041 IS Halmia (U17) - Halmstads BK (U16) 0 - 1 Halmstad Arena P6
2022-04-03 12:00 071021025 Halmstads BK (U16) - Backatorp IF (U16) Inst. Halmstad Arena P6
2022-04-03 13:00 071021039 Varbergs BoIS FC (U16) - BK Astrio (U16) 4 - 1 Varberg Energi Arena konstgräs
2022-04-03 14:15 071021040 Halmstads BK (U16) - Gislaveds IS (P06) 5 - 2 Halmstad Arena P7
2022-04-03 15:00 071021015 Onsala BK (U19) - Lerums IS (P03) 6 - 2 Rydets IP A konstgräs
2022-04-03 17:00 071021016 Onsala BK (U17) - Kungsbacka IF (P05) 2 - 3 Rydets IP A konstgräs
2022-07-23 14:00 071021045 Falkenbergs FF (U17) - Utsiktens BK (U17) Kristineslätt IP 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info