Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Helsingborg, Ungdom (Man) Skåne

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK HJ Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Bjuvstorp P15 Gunnar Söderman svart/svart/svart
Bjuvstorps FF HJ Bjuvstorps FF(Föreningen) svart, svart, svart
BK Astrio P15 BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio P16 BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Flagg P16 BK Flagg(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Borstahusens BK P15 Borstahusens BK(Föreningen) röd, blå, röd
Brunnby FF HJ Dick Staffas 0765456296 röd, blå, röd
Brunnby FF P16 Dick Staffas 0765456296 röd, blå, röd
Ekets GoIF P16 Ekets GoIF(Föreningen) vit, röd, röd
Eskilsminne IF P16 Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
Eskilsminne IF P17 Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
Falkenbergs FF P14 Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
FC Trelleborg P17 FC Trelleborg(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Fortuna FF HJ Fortuna FF(Föreningen) röd, svart, svart
Glumslövs FF Glumslövs FF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Glumslövs FF HJ Glumslövs FF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Halmstads BK P14 Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Helsingborg Östra IF HJ Helsingborg Östra IF(Föreningen) Grön, Svart, Svart med grön bård
Helsingborg Östra IF P16 Helsingborg Östra IF(Föreningen) Grön, Svart, Svart med grön bård
Helsingborgs IF P14 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs IF P15 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs IF P16 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs IF P17 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs IF P19 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs Östra IF HJ Helsingborg Östra IF(Föreningen) Grön, Svart, Svart med grön bård
Hittarps IK Hittarps IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hittarps IK P 15 Hittarps IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hittarps IK P14 Hittarps IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hittarps IK P16 Hittarps IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hittarps IK P19 Hittarps IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hittarps IK U-lag Hittarps IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hjärnarps GIF A-Lag Hjärnarps GIF(Föreningen) Grön, svart, svart
Hyllie IK P16 Hyllie IK(Föreningen) grönsvart, svart, svart
Hyllinge GIF Hyllinge GIF(Föreningen) rödsvart, svart, röd
Hyllinge GIF B-Lag Hyllinge GIF(Föreningen) rödsvart, svart, röd
Häljarps IF HJ Häljarps IF(Föreningen) vit, röd, röd
Hässleholms IF HJ Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
Hässleholms IF P19 Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
Högaborgs BK HJ Högaborgs BK(Föreningen) grönsvart, svart, Svart
Höganäs BK P08 Höganäs BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Höganäs BK P15 Höganäs BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IF Brommapojkarna P14 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Limhamn Bunkeflo P17 IF Limhamn Bunkeflo(Föreningen) Röd, Svart, Svart
IF Lödde P16 IF Lödde(Föreningen) Gul, Svart, Gula
IK Wormo P16 IK Wormo(Föreningen) blå, blå, blå
Ilyrien IF HJ Ilyrien IF (Föreningen) rött, svart, svart
IS Halmia P16 IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
IS Halmia P17 IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Jonstorps IF FK HJ Jonstorps IF FK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Jonstorps IF FK P16 Jonstorps IF FK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Kullavik IF P17 Kullavik IF(Föreningen) Blå-Gul, Blå, Gul
Kullavägens BK P19 Kullavägens BK(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Kävlinge Harrie FF P15 Kävlinge Harrie FF(Föreningen) röd/blå randig, blå, röd
Landvetter IS Junior Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Linero IF Herrjunior Linero IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Linero IF HJ Linero IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Lunds BK P16 Lunds BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Perstorp Bälinge IK P15 Perstorp Bälinge IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Ramlösa Södra IF P15 Ramlösa Södra IF(Föreningen) vit, svart, vit
Ramlösa Södra IF P16 Ramlösa Södra IF(Föreningen) vit, svart, vit
Ramlösa Södra IF P19 Ramlösa Södra IF(Föreningen) vit, svart, vit
Råå IF HJ Råå IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Råå IF P15 Ermin Dobraca 0708509586 Ljusblå, Vit, Ljusblå
Råå IF P16 Råå IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Stattena IF A-Lag Stattena IF(Föreningen) Blå, vit, blå
Stattena IF HJ Stattena IF(Föreningen) Blå, vit, blå
Stattena IF P16 Stattena IF(Föreningen) Blå, vit, blå
Svalövs BK A-Lag Svalövs BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Torns IF P19 Torns IF(Föreningen) orange, svart, orange
Trönninge IF P15 Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Vejby IF HJ Vejby IF(Föreningen) orange/blå, blå, orange
Vikens IK Vikens IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Åstorps FF A-Lag Åstorps FF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Åstorps FF P16 Åstorps FF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Ängelholms FF P16 Ängelholms FF(Föreningen) Gul, Blåa, Gul
Ödåkra IF P15 Ödåkra IF(Föreningen) Grön, Röd, Gröna
Östers IF P17 Östers IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-01-15 14:00 137025005 Stattena IF P16 - Hittarps IK P16 0 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2022-01-22 12:00 137025010 Ödåkra IF P15 - Råå IF P15 0 - 0 Filborna IP 7, 11-manna
2022-01-22 13:30 137025025 Kullavägens BK P19 - Stattena IF A-Lag 0 - 0 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2022-01-23 11:30 137025012 Eskilsminne IF P17 - Kullavik IF P17 4 - 2 Västergårds IP 9, konstgräs
2022-01-23 15:00 137025006 Stattena IF P16 - IK Wormo P16 0 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2022-01-29 12:30 137025023 Råå IF P16 - Helsingborg Östra IF P16 1 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2022-01-30 11:00 137025017 Hittarps IK P16 - Ekets GoIF P16 Inst. Laröds IP C-plan, konstgräs
2022-01-30 11:00 137025030 Hittarps IK P16 - Eskilsminne IF P16 3 - 1 Laröds IP C-plan, konstgräs
2022-01-30 17:00 137025007 Stattena IF P16 - BK Flagg P16 1 - 1 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2022-02-04 18:00 137025019 Hittarps IK U-lag - Brunnby FF HJ 0 - 0 Laröds IP C-plan, konstgräs
2022-02-04 18:45 137025001 Ramlösa Södra IF P19 - Helsingborgs IF P17 2 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2022-02-05 13:00 137025013 Eskilsminne IF P16 - Helsingborgs IF P16 0 - 4 Västergårds IP 9, konstgräs
2022-02-05 13:00 137025024 Råå IF P15 - Borstahusens BK P15 2 - 4 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2022-02-06 11:00 137025018 Hittarps IK P16 - Ängelholms FF P16 1 - 2 Laröds IP C-plan, konstgräs
2022-02-06 14:00 137025026 Fortuna FF HJ - Helsingborg Östra IF HJ 4 - 0 Rydebäcks IP, konstgräs
2022-02-06 14:30 137025004 Eskilsminne IF P17 - IF Limhamn Bunkeflo P17 2 - 2 Västergårds IP 9, konstgräs
2022-02-06 16:30 137025029 Råå IF P16 - Eskilsminne IF P16 0 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2022-02-08 16:00 137025003 Helsingborgs IF P19 - Bröndby IF P19 (Danmark) 3 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2022-02-08 18:00 137025011 Helsingborgs IF P15 - Bröndby IF P15 (Danmark) 0 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2022-02-10 19:45 137025047 Hittarps IK P19 - Kullavägens BK P19 2 - 2 Laröds IP C-plan, konstgräs
2022-02-12 14:00 137025009 Kullavägens BK P19 - IS Halmia P17 0 - 3 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2022-02-12 14:00 137025032 Råå IF HJ - Bjuvstorps FF HJ 0 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2022-02-12 15:30 137025036 Ramlösa Södra IF P16 - FC Trelleborg P17 4 - 1 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2022-02-12 15:30 Match i Vinterserien 137025048 Stattena IF P16 - Åstorps FF P16 0 - 9 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2022-02-12 16:00 137025035 Råå IF HJ - Helsingborgs Östra IF HJ 0 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2022-02-13 12:00 137025027 Fortuna FF HJ - Glumslövs FF HJ 0 - 0 Rydebäcks IP, konstgräs
2022-02-13 14:00 137025042 Råå IF P15 - Höganäs BK P15 0 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2022-02-19 14:00 137025008 Stattena IF P16 - Helsingborg Östra IF P16 4 - 1 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2022-02-19 14:00 137025031 Hittarps IK U-lag - Ilyrien IF HJ 0 - 0 Laröds IP C-plan, konstgräs
2022-02-20 13:00 137025046 Högaborgs BK HJ - Hjärnarps GIF A-Lag 9 - 0 Harlyckan 3, konstgräs
2022-02-20 15:00 137025055 Högaborgs BK HJ - Ilyrien IF HJ 1 - 0 Harlyckan 3, konstgräs
2022-02-26 12:00 137025033 Jonstorps IF FK HJ - Ilyrien IF HJ 4 - 0 Kullaparken C-Plan, konstgräs
2022-02-26 13:00 137025014 Råå IF HJ - Glumslövs FF HJ 5 - 2 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2022-02-26 15:00 137025015 Råå IF HJ - Glumslövs FF HJ Inst. Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2022-02-26 15:30 137025037 Ramlösa Södra IF P16 - Lunds BK P16 2 - 2 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2022-02-27 11:00 137025052 Helsingborgs IF P14 - Halmstads BK P14 1 - 7 Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
2022-02-27 13:00 137025056 Högaborgs BK HJ - Hyllinge GIF 6 - 2 Harlyckan 3, konstgräs
2022-03-05 12:00 137025057 Hittarps IK P 15 - BK Astrio P15 0 - 0 Maria Park A-plan
2022-03-05 13:00 137025045 Råå IF P15 - Ramlösa Södra IF P15 0 - 0 Filborna IP 7, 11-manna
2022-03-05 14:30 137025038 Ramlösa Södra IF P16 - Jonstorps IF FK P16 Inst. Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2022-03-05 15:30 137025020 Hittarps IK U-lag - Torns IF P19 0 - 0 Laröds IP C-plan, konstgräs
2022-03-13 13:00 137025034 Jonstorps IF FK HJ - Linero IF HJ 0 - 0 Kullaparken C-Plan, konstgräs
2022-03-13 15:30 137025060 Stattena IF HJ - Häljarps IF HJ 3 - 3 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2022-03-17 20:00 137025061 Kullavägens BK P19 - Hyllinge GIF B-Lag Inst. Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2022-03-19 12:00 137025050 Ramlösa Södra IF P16 - IS Halmia P16 3 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2022-03-19 12:30 137025058 Ödåkra IF P15 - Kävlinge Harrie FF P15 Inst. Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2022-03-19 13:00 137025044 Råå IF P15 - Trönninge IF P15 13 - 1 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2022-03-19 14:30 137025063 Hittarps IK P 15 - Glumslövs FF 4 - 5 Laröds IP C-plan, konstgräs
2022-03-20 12:30 137025039 Ramlösa Södra IF P16 - IF Lödde P16 2 - 8 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2022-03-20 13:00 137025064 Hittarps IK P14 - Höganäs BK P08 1 - 3 Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2022-03-20 15:30 137025062 Råå IF HJ - Brunnby FF HJ 6 - 1 Västergårds IP 9, konstgräs
2022-03-22 16:15 137025066 Helsingborgs IF P19 - Bröndby IF P19 (Danmark) 2 - 5 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2022-03-26 14:00 137025049 Högaborgs BK HJ - Vejby IF HJ 5 - 0 Harlyckan 3, konstgräs
2022-03-26 15:30 137025040 Ramlösa Södra IF P16 - BK Astrio P16 0 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2022-03-26 15:30 137025065 Askims IK HJ - Linero IF HJ 0 - 3 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2022-03-27 11:00 137025054 Helsingborgs IF P14 - IF Brommapojkarna P14 2 - 1 Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
2022-03-27 13:00 137025028 Fortuna FF HJ - Råå IF HJ 0 - 0 Rydebäcks IP, konstgräs
2022-03-27 15:00 137025016 Hittarps IK P16 - Brunnby FF P16 2 - 3 Laröds IP C-plan, konstgräs
2022-03-27 15:15 137025002 Helsingborgs IF P17 - Östers IF P17 0 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2022-04-02 12:30 137025021 Hittarps IK U-lag - Hässleholms IF P19 Inst. Laröds IP C-plan, konstgräs
2022-04-02 13:00 137025059 Kullavägens BK P19 - Hässleholms IF P19 0 - 0 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
2022-04-02 14:45 137025022 Hittarps IK U-lag - Hässleholms IF HJ Inst. Laröds IP C-plan, konstgräs
2022-04-02 16:00 137025067 Linero IF Herrjunior - Landvetter IS Junior 2 - 2 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2022-04-03 10:30 137025041 Ramlösa Södra IF P16 - Hyllie IK P16 Inst. Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2022-04-03 13:00 137025053 Helsingborgs IF P14 - Falkenbergs FF P14 17 - 0 Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
2022-07-10 14:00 137025068 Råå IF P15 - Perstorp Bälinge IK P15 Forsby IP A-plan

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info