Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2010- 3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 4 Yenny Gerschman 0704032810 Svart/Vit/Svart/Gul
Espanyol Academy IF Blå Javier Donado Gómez 0760530799 Blå/Vit/Blå/Blå/Vit
Hammarby IF FF 23/24 grön Carl-Olov Bohman 0703992346 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 33 Marcus Broberg 0707813010 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Nacka FC A Adrian Rex 0722929676 Röd/Vit/Svart/Svart
Sickla IF Röd 1 Manuél Karlsson 0707408996 Röd/Blå/Blå
Sollentuna FK Edsv. 1 Johan Meyer Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 6 Linus Erkhammar 0735337640 Blå-vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-22 18:15 Sickla IF Röd 1 - Espanyol Academy IF Blå Sicklavallen 1
2022-04-23 09:30 Nacka FC A - AIK FF 4 Skuru IP 12
2022-04-23 13:45 Sollentuna FK Edsv. 1 - IF Brommapojkarna 33 Helenelunds IP 2
2022-04-23 15:15 Hammarby IF FF 23/24 grön - Spånga IS FK 6 Kärrtorps IP 32
2022-04-30 15:30 IF Brommapojkarna 33 - Nacka FC A Stora Mossens IP 3
Maj
2022-05-01 10:15 Spånga IS FK 6 - Sickla IF Röd 1 Nälsta BP 11
2022-05-01 11:30 AIK FF 4 - Hammarby IF FF 23/24 grön Råstasjön 12 (T4)
2022-05-01 16:45 Espanyol Academy IF Blå - Sollentuna FK Edsv. 1 Fisksätra IP 2
2022-05-06 18:15 Nacka FC A - Espanyol Academy IF Blå Skuru IP 12
2022-05-06 18:15 Sickla IF Röd 1 - Hammarby IF FF 23/24 grön Sicklavallen 1
2022-05-07 14:15 IF Brommapojkarna 33 - AIK FF 4 Stora Mossens IP 3
2022-05-08 11:15 Sollentuna FK Edsv. 1 - Spånga IS FK 6 Helenelunds IP 2
2022-05-14 13:30 AIK FF 4 - Sickla IF Röd 1 Råstasjön 12 (T4)
2022-05-14 16:30 Spånga IS FK 6 - Nacka FC A Nälsta BP 11
2022-05-15 16:45 Espanyol Academy IF Blå - IF Brommapojkarna 33 Fisksätra IP 2
2022-05-16 19:00 Hammarby IF FF 23/24 grön - Sollentuna FK Edsv. 1 Helenelunds IP 2
2022-05-21 09:30 Nacka FC A - Hammarby IF FF 23/24 grön Skuru IP 12
2022-05-21 12:30 Sollentuna FK Edsv. 1 - Sickla IF Röd 1 Helenelunds IP 2
2022-05-21 14:15 IF Brommapojkarna 33 - Spånga IS FK 6 Stora Mossens IP 3
2022-05-22 16:45 Espanyol Academy IF Blå - AIK FF 4 Fisksätra IP 2
Juni
2022-06-04 15:15 Hammarby IF FF 23/24 grön - IF Brommapojkarna 33 Kärrtorps IP 32
2022-06-04 15:15 Spånga IS FK 6 - Espanyol Academy IF Blå Nälsta BP 11
2022-06-05 10:00 AIK FF 4 - Sollentuna FK Edsv. 1 Råstasjön 12 (T4)
2022-06-05 16:30 Sickla IF Röd 1 - Nacka FC A Sicklavallen 1
2022-06-11 09:30 Nacka FC A - Sollentuna FK Edsv. 1 Skuru IP 12
2022-06-11 15:15 Spånga IS FK 6 - AIK FF 4 Nälsta BP 11
2022-06-11 15:30 IF Brommapojkarna 33 - Sickla IF Röd 1 Stora Mossens IP 3
2022-06-12 16:45 Espanyol Academy IF Blå - Hammarby IF FF 23/24 grön Fisksätra IP 2
Augusti
2022-08-20 11:15 Sollentuna FK Edsv. 1 - Nacka FC A Helenelunds IP 2
2022-08-21 12:00 Sickla IF Röd 1 - IF Brommapojkarna 33 Sicklavallen 1
2022-08-21 14:00 Hammarby IF FF 23/24 grön - Espanyol Academy IF Blå Kärrtorps IP 32
2022-08-21 14:30 AIK FF 4 - Spånga IS FK 6 Råstasjön 12 (T4)
2022-08-27 09:30 Nacka FC A - Sickla IF Röd 1 Skuru IP 12
2022-08-27 15:30 IF Brommapojkarna 33 - Hammarby IF FF 23/24 grön Stora Mossens IP 3
2022-08-28 10:00 Sollentuna FK Edsv. 1 - AIK FF 4 Helenelunds IP 2
2022-08-28 16:45 Espanyol Academy IF Blå - Spånga IS FK 6 Fisksätra IP 2
September
2022-09-03 14:00 Hammarby IF FF 23/24 grön - Nacka FC A Kärrtorps IP 32
2022-09-03 16:30 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 33 Nälsta BP 11
2022-09-04 10:00 AIK FF 4 - Espanyol Academy IF Blå Råstasjön 12 (T4)
2022-09-04 17:45 Sickla IF Röd 1 - Sollentuna FK Edsv. 1 Sicklavallen 1
2022-09-09 18:15 Sickla IF Röd 1 - AIK FF 4 Sicklavallen 1
2022-09-10 09:30 Nacka FC A - Spånga IS FK 6 Skuru IP 12
2022-09-10 16:45 IF Brommapojkarna 33 - Espanyol Academy IF Blå Stora Mossens IP 3
2022-09-11 10:00 Sollentuna FK Edsv. 1 - Hammarby IF FF 23/24 grön Helenelunds IP 2
2022-09-17 13:30 AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 33 Råstasjön 12 (T4)
2022-09-17 16:30 Spånga IS FK 6 - Sollentuna FK Edsv. 1 Nälsta BP 11
2022-09-18 16:45 Espanyol Academy IF Blå - Nacka FC A Fisksätra IP 2
2022-09-18 17:45 Hammarby IF FF 23/24 grön - Sickla IF Röd 1 Kärrtorps IP 32
2022-09-23 18:15 Nacka FC A - IF Brommapojkarna 33 Skuru IP 12
2022-09-23 18:15 Sickla IF Röd 1 - Spånga IS FK 6 Sicklavallen 1
2022-09-25 11:15 Sollentuna FK Edsv. 1 - Espanyol Academy IF Blå Helenelunds IP 2
2022-09-25 16:30 Hammarby IF FF 23/24 grön - AIK FF 4 Kärrtorps IP 32
Oktober
2022-10-01 13:00 IF Brommapojkarna 33 - Sollentuna FK Edsv. 1 Stora Mossens IP 3
2022-10-01 15:15 Spånga IS FK 6 - Hammarby IF FF 23/24 grön Nälsta BP 11
2022-10-02 11:30 AIK FF 4 - Nacka FC A Råstasjön 12 (T4)
2022-10-02 16:45 Espanyol Academy IF Blå - Sickla IF Röd 1 Fisksätra IP 2

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info