Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P2011- 3

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 5 Pavels Kazmins Svart/Vit/Svart/Gul
Athletic FC Järfälla Vit Karl Oskar Martin Segovia Sejnäs Vit/Vit/Vit
Bele Barkarby FF 1 Carl Henrik Sjökvist 0735052929 Svart/Svart/Svart/Vit
Djurgårdens IF FF 2 Jonas Erik Blomberg 0707546186 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Hässelby SK FF Lila 3 Caroline Piludd 0760565343 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 19 Fredrik Hellgren 0704200004 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 3 Fadi Moussally 0708220299 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 8 blå Andréas Arver 0705771015 blåvit randig/blå/blå
Järfälla FF 1 Annika Ejdermo 0708138120 Röd tröja svarta shorts röda strumpor
Kungsängens IF 1 David Roos vit/blå/vit
Sollentuna FK Syd 2 Mattias Jonsson Fras Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 3 Eva Månsson 0761153967 Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 71 Camilla Westerholm 0707420689 Blå-Svart/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-23 10:00 Hässelby SK FF Lila 3 - Kungsängens IF 1 Hässelby IP 21
2022-04-23 10:15 IFK Lidingö FK 8 blå - Djurgårdens IF FF 2 Breviks IP 21
2022-04-23 11:30 Athletic FC Järfälla Vit - Järfälla FF 1 Sandviks Bollplan 11
2022-04-23 14:00 Bele Barkarby FF 1 - IF Brommapojkarna 3 Veddestavallen 3
2022-04-24 12:30 AIK FF 5 - IF Brommapojkarna 19 Huvudstafältet 11
2022-04-26 17:00 Järfälla FF 1 - Hässelby SK FF Lila 3 Tallbohovs IP 11
2022-04-30 09:00 Kungsängens IF 1 - Bele Barkarby FF 1 Kungsängens IP 32
2022-04-30 15:15 Djurgårdens IF FF 2 - AIK FF 5 Östermalms IP 3
Maj
2022-05-01 11:30 Täby FK 71 - IFK Lidingö FK 8 blå Kryssarvallen 12
2022-05-01 11:30 IF Brommapojkarna 19 - Sollentuna FK Syd 2 Stora Mossens IP 2
2022-05-01 15:15 Spånga IS FK 3 - Athletic FC Järfälla Vit Nälsta BP 11
2022-05-07 10:15 Sollentuna FK Syd 2 - Djurgårdens IF FF 2 Helenelunds IP 126
2022-05-07 11:15 Hässelby SK FF Lila 3 - Spånga IS FK 3 Hässelby IP 21
2022-05-07 11:30 Athletic FC Järfälla Vit - IF Brommapojkarna 19 Sandviks Bollplan 11
2022-05-08 11:15 IFK Lidingö FK 8 blå - IF Brommapojkarna 3 Breviks IP 21
2022-05-08 11:15 Järfälla FF 1 - Kungsängens IF 1 Tallbohovs IP 11
2022-05-08 12:30 Sollentuna FK Syd 2 - Spånga IS FK 3 Helenelunds IP 125
2022-05-08 12:30 AIK FF 5 - Täby FK 71 Huvudstafältet 11
2022-05-14 09:00 IF Brommapojkarna 3 - AIK FF 5 Grimsta IP 21
2022-05-14 12:45 Bele Barkarby FF 1 - IFK Lidingö FK 8 blå Veddestavallen 3
2022-05-14 14:00 Djurgårdens IF FF 2 - Athletic FC Järfälla Vit Östermalms IP 3
2022-05-15 10:15 IF Brommapojkarna 19 - Hässelby SK FF Lila 3 Stora Mossens IP 2
2022-05-15 12:45 Täby FK 71 - Sollentuna FK Syd 2 Kryssarvallen 12
2022-05-15 15:15 Spånga IS FK 3 - Järfälla FF 1 Nälsta BP 11
2022-05-21 10:00 Hässelby SK FF Lila 3 - Djurgårdens IF FF 2 Hässelby IP 21
2022-05-21 10:15 Sollentuna FK Syd 2 - IF Brommapojkarna 3 Helenelunds IP 126
2022-05-21 11:30 Athletic FC Järfälla Vit - Täby FK 71 Sandviks Bollplan 11
2022-05-22 11:15 Järfälla FF 1 - IF Brommapojkarna 19 Tallbohovs IP 11
2022-05-22 14:00 Spånga IS FK 3 - Kungsängens IF 1 Nälsta BP 11
2022-05-22 15:00 AIK FF 5 - Bele Barkarby FF 1 Huvudstafältet 11
Juni
2022-06-04 09:00 IF Brommapojkarna 3 - Athletic FC Järfälla Vit Grimsta IP 21
2022-06-04 10:00 Kungsängens IF 1 - IFK Lidingö FK 8 blå Kungsängens IP 31
2022-06-04 14:00 Bele Barkarby FF 1 - Sollentuna FK Syd 2 Veddestavallen 3
2022-06-05 10:15 IF Brommapojkarna 19 - Spånga IS FK 3 Stora Mossens IP 2
2022-06-05 12:45 Täby FK 71 - Hässelby SK FF Lila 3 Kryssarvallen 12
2022-06-05 14:00 Djurgårdens IF FF 2 - Järfälla FF 1 Haga BP (tillf.)
2022-06-11 10:00 Hässelby SK FF Lila 3 - IF Brommapojkarna 3 Hässelby IP 21
2022-06-11 11:30 Athletic FC Järfälla Vit - Bele Barkarby FF 1 Sandviks Bollplan 11
2022-06-12 10:00 Järfälla FF 1 - Täby FK 71 Tallbohovs IP 11
2022-06-12 10:15 IF Brommapojkarna 19 - Kungsängens IF 1 Stora Mossens IP 2
2022-06-12 12:45 Spånga IS FK 3 - Djurgårdens IF FF 2 Nälsta BP 11
2022-06-12 15:00 AIK FF 5 - IFK Lidingö FK 8 blå Huvudstafältet 11
Augusti
2022-08-27 09:00 IF Brommapojkarna 3 - Järfälla FF 1 Grimsta IP 21
2022-08-27 09:00 Kungsängens IF 1 - AIK FF 5 Kungsängens IP 32
2022-08-27 14:00 Bele Barkarby FF 1 - Hässelby SK FF Lila 3 Strömvallen 2
2022-08-27 16:30 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 19 Östermalms IP 3
2022-08-28 10:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Sollentuna FK Syd 2 Breviks IP 21
2022-08-28 12:45 Täby FK 71 - Spånga IS FK 3 Kryssarvallen 12
September
2022-09-03 10:15 Sollentuna FK Syd 2 - AIK FF 5 Helenelunds IP 126
2022-09-03 11:30 Athletic FC Järfälla Vit - IFK Lidingö FK 8 blå Sandviks Bollplan 11
2022-09-03 14:00 Djurgårdens IF FF 2 - Kungsängens IF 1 Östermalms IP 3
2022-09-04 11:15 Järfälla FF 1 - Bele Barkarby FF 1 Tallbohovs IP 11
2022-09-04 11:30 IF Brommapojkarna 19 - Täby FK 71 Stora Mossens IP 2
2022-09-04 14:00 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 3 Nälsta BP 11
2022-09-10 09:00 IF Brommapojkarna 3 - IF Brommapojkarna 19 Grimsta IP 21
2022-09-10 09:00 Kungsängens IF 1 - Sollentuna FK Syd 2 Kungsängens IP 32
2022-09-10 14:00 Bele Barkarby FF 1 - Spånga IS FK 3 Strömvallen 2
2022-09-11 11:15 IFK Lidingö FK 8 blå - Hässelby SK FF Lila 3 Breviks IP 21
2022-09-11 12:45 Täby FK 71 - Djurgårdens IF FF 2 Kryssarvallen 12
2022-09-11 13:45 AIK FF 5 - Athletic FC Järfälla Vit Huvudstafältet 11
2022-09-17 10:15 Hässelby SK FF Lila 3 - AIK FF 5 Hässelby IP 21
2022-09-17 11:30 Athletic FC Järfälla Vit - Sollentuna FK Syd 2 Sandviks Bollplan 11
2022-09-17 16:30 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 3 Östermalms IP 3
2022-09-18 10:15 IF Brommapojkarna 19 - Bele Barkarby FF 1 Stora Mossens IP 2
2022-09-18 11:15 Järfälla FF 1 - IFK Lidingö FK 8 blå Tallbohovs IP 11
2022-09-18 11:30 Täby FK 71 - Kungsängens IF 1 Kryssarvallen 12
2022-09-24 09:00 IF Brommapojkarna 3 - Täby FK 71 Grimsta IP 21
2022-09-24 09:00 Kungsängens IF 1 - Athletic FC Järfälla Vit Kungsängens IP 32
2022-09-24 10:15 Sollentuna FK Syd 2 - Hässelby SK FF Lila 3 Helenelunds IP 126
2022-09-24 12:45 Bele Barkarby FF 1 - Djurgårdens IF FF 2 Strömvallen 2
2022-09-25 10:00 IFK Lidingö FK 8 blå - Spånga IS FK 3 Breviks IP 21
2022-09-25 11:15 AIK FF 5 - Järfälla FF 1 Huvudstafältet 11
Oktober
2022-10-01 09:00 IF Brommapojkarna 3 - Kungsängens IF 1 Grimsta IP 21
2022-10-01 12:30 Hässelby SK FF Lila 3 - Athletic FC Järfälla Vit Hässelby IP 21
2022-10-02 11:15 Järfälla FF 1 - Sollentuna FK Syd 2 Tallbohovs IP 11
2022-10-02 12:45 Täby FK 71 - Bele Barkarby FF 1 Kryssarvallen 12
2022-10-02 12:45 IF Brommapojkarna 19 - IFK Lidingö FK 8 blå Stora Mossens IP 2
2022-10-02 16:30 Spånga IS FK 3 - AIK FF 5 Nälsta BP 11

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info