Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F2014- 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Röd Lars Sjöberg GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF Vit Malin Dymén Blå/vit/röd/vit/vit
Enebybergs IF 1 Karin Strandberg Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Lidingö FK 5 Magnus Lien 0738552200 blåvit randig/blå/blå
IFK Stocksund Blå Simon Olsson 0737664062 Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm Mikael Berglund 0793401637 Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 1 Per Brännström Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FF 1 Simon Wästerström Gul/Svart/Gul
Runby IF Runby IF(Föreningen) Röd/Svart/Röd
Täby FK 51 Mattias Ringman 0704996156 Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF 2 Erik Ström Röd/Röda/Röda
Viggbyholms IK FF Vit Eva Sofie Lord 0760528266 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-23 09:00 Bollstanäs SK Röd - Viggbyholms IK FF Vit Bollstanäs IP 216
2022-04-23 09:30 IFK Vaxholm - Vallentuna BK DF 2 Vaxö IP 115
2022-04-23 13:00 IFK Lidingö FK 5 - Danderyds SK FF Vit Larsbergs BP 15
2022-04-23 13:30 IFK Stocksund Blå - IK Frej Täby FF 1 Stockhagens IP 35 (Jurekvallen)
2022-04-24 11:00 IFK Österåker FK 1 - Enebybergs IF 1 Åkersberga IP 215
2022-04-30 10:00 Viggbyholms IK FF Vit - IFK Vaxholm Viggbydalen 15
2022-04-30 10:00 IK Frej Täby FF 1 - IFK Lidingö FK 5 Vikingavallen/Täby IP 35
2022-04-30 12:00 Enebybergs IF 1 - IFK Stocksund Blå Enebybergs IP 36
Maj
2022-05-01 11:00 Danderyds SK FF Vit - Runby IF Danderydsvallen 32
2022-05-01 15:15 Vallentuna BK DF 2 - IFK Österåker FK 1 Hagaplan 1
2022-05-07 09:00 Täby FK 51 - Danderyds SK FF Vit Näsbydal 115
2022-05-07 12:00 IFK Österåker FK 1 - Viggbyholms IK FF Vit Åkersberga IP 115
2022-05-07 12:00 Enebybergs IF 1 - IK Frej Täby FF 1 Enebybergs IP 36
2022-05-07 14:30 IFK Stocksund Blå - Vallentuna BK DF 2 Stockhagens IP 35 (Jurekvallen)
2022-05-08 12:00 Runby IF - IFK Lidingö FK 5 Runby IP 115
2022-05-14 10:00 IK Frej Täby FF 1 - Runby IF Vikingavallen/Täby IP 35
2022-05-14 12:00 Viggbyholms IK FF Vit - IFK Stocksund Blå Viggbydalen 15
2022-05-14 13:00 IFK Lidingö FK 5 - Täby FK 51 Larsbergs BP 15
2022-05-15 11:00 Danderyds SK FF Vit - Bollstanäs SK Röd Danderydsvallen 32
2022-05-15 16:30 Vallentuna BK DF 2 - Enebybergs IF 1 Hagaplan 1
2022-05-21 09:00 Bollstanäs SK Röd - IFK Lidingö FK 5 Bollstanäs IP 216
2022-05-21 09:00 Täby FK 51 - Runby IF Näsbydal 115
2022-05-21 09:30 IFK Vaxholm - Danderyds SK FF Vit Vaxö IP 115
2022-05-21 12:00 Enebybergs IF 1 - Viggbyholms IK FF Vit Enebybergs IP 36
2022-05-22 15:15 Vallentuna BK DF 2 - IK Frej Täby FF 1 Hagaplan 1
Juni
2022-06-04 10:00 IK Frej Täby FF 1 - Täby FK 51 Vikingavallen/Täby IP 35
2022-06-04 11:00 Viggbyholms IK FF Vit - Vallentuna BK DF 2 Viggbydalen 15
2022-06-04 14:00 IFK Lidingö FK 5 - IFK Vaxholm Larsbergs BP 15
2022-06-05 11:00 Danderyds SK FF Vit - IFK Österåker FK 1 Danderydsvallen 32
2022-06-05 12:00 Runby IF - Bollstanäs SK Röd Runby IP 115
2022-06-11 09:00 Bollstanäs SK Röd - Täby FK 51 Bollstanäs IP 216
2022-06-11 09:30 IFK Vaxholm - Runby IF Vaxö IP 115
2022-06-11 12:00 IFK Österåker FK 1 - IFK Lidingö FK 5 Åkersberga IP 115
2022-06-11 14:30 IFK Stocksund Blå - Danderyds SK FF Vit Stockhagens IP 35 (Jurekvallen)
2022-06-11 16:00 Viggbyholms IK FF Vit - IK Frej Täby FF 1 Viggbydalen 15
Augusti
2022-08-27 10:00 IK Frej Täby FF 1 - Bollstanäs SK Röd Vikingavallen/Täby IP 35
2022-08-27 11:00 Täby FK 51 - IFK Vaxholm Näsbydal 115
2022-08-27 13:00 IFK Lidingö FK 5 - IFK Stocksund Blå Larsbergs BP 15
2022-08-28 11:00 Danderyds SK FF Vit - Enebybergs IF 1 Danderydsvallen 32
2022-08-28 12:00 Runby IF - IFK Österåker FK 1 Runby IP 115
September
2022-09-03 09:30 IFK Vaxholm - Bollstanäs SK Röd Vaxö IP 115
2022-09-03 12:00 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 51 Åkersberga IP 115
2022-09-03 12:00 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK 5 Enebybergs IP 36
2022-09-03 13:30 IFK Stocksund Blå - Runby IF Stockhagens IP 35 (Jurekvallen)
2022-09-04 15:15 Vallentuna BK DF 2 - Danderyds SK FF Vit Hagaplan 1
2022-09-10 09:00 Bollstanäs SK Röd - IFK Österåker FK 1 Bollstanäs IP 216
2022-09-10 10:00 Täby FK 51 - IFK Stocksund Blå Näsbydal 115
2022-09-10 10:00 IK Frej Täby FF 1 - IFK Vaxholm Vikingavallen/Täby IP 35
2022-09-10 13:00 IFK Lidingö FK 5 - Vallentuna BK DF 2 Larsbergs BP 15
2022-09-11 12:00 Runby IF - Enebybergs IF 1 Runby IP 115
2022-09-11 12:00 Danderyds SK FF Vit - Viggbyholms IK FF Vit Danderydsvallen 32
2022-09-17 09:00 Viggbyholms IK FF Vit - IFK Lidingö FK 5 Viggbydalen 15
2022-09-17 12:00 IFK Österåker FK 1 - IFK Vaxholm Åkersberga IP 115
2022-09-17 12:00 Enebybergs IF 1 - Täby FK 51 Enebybergs IP 36
2022-09-17 13:30 IFK Stocksund Blå - Bollstanäs SK Röd Stockhagens IP 35 (Jurekvallen)
2022-09-18 15:15 Vallentuna BK DF 2 - Runby IF Hagaplan 1
2022-09-24 08:30 IFK Vaxholm - IFK Stocksund Blå Vaxö IP 115
2022-09-24 10:00 Täby FK 51 - Vallentuna BK DF 2 Näsbydal 115
2022-09-24 10:00 Runby IF - Viggbyholms IK FF Vit Runby IP 115
2022-09-24 10:00 IK Frej Täby FF 1 - IFK Österåker FK 1 Vikingavallen/Täby IP 35
2022-09-25 09:00 Bollstanäs SK Röd - Enebybergs IF 1 Bollstanäs IP 216
Oktober
2022-10-01 12:00 Enebybergs IF 1 - IFK Vaxholm Enebybergs IP 36
2022-10-01 14:30 IFK Stocksund Blå - IFK Österåker FK 1 Stockhagens IP 35 (Jurekvallen)
2022-10-01 15:30 Viggbyholms IK FF Vit - Täby FK 51 Viggbydalen 15
2022-10-02 11:00 Danderyds SK FF Vit - IK Frej Täby FF 1 Danderydsvallen 32
2022-10-02 15:15 Vallentuna BK DF 2 - Bollstanäs SK Röd Hagaplan 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info