Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Pojkar Västergötland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1, Pojkar 2007 2021 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Alingsås IF FF J Lasse Olovsson 0705336210
Alingsås IF FF Junior Alingsås IF FF(Föreningen)
Alingsås IF FF P16 Alingsås IF FF(Föreningen)
Axvalls IF Axvalls IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Axvalls IF P15 Johan Nyberg 051118271 0728889595 Grön/Grön/Grön
Axvalls IF P16 Axvalls IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Backatorp IF P06 Nationell Jonas Brusberg 031521924 0706450017 Röd, Svart, Röd
Bergdalens IK P16 Jimmy Dahlgren 0708339709 Röd, Röd, Röd
Bergdalens IK U17 Pojk Div 2 Mikael Gekson 0735026086 Röd, Röd, Röd
Bergdalens IK U18 Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
BK Häcken P2007 lag 1 BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Brämhults IK J Brämhults IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Brämhults IK U16 Pojk div 2 Alexis Elizalde Vargas 0762877342 Svart, Svart, Svart
Byttorps IF Junior Byttorps IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Byttorps IF U16 Byttorps IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Dalsjöfors GoIF J Dalsjöfors GoIF(Föreningen) Grön, Svart , Grön
Dalsjöfors GoIF Pojk div 2 Jim Ternander 0760404335 Grön, Svart , Grön
Dalsjöfors GoIF U16 Dalsjöfors GoIF(Föreningen) Grön, Svart , Grön
Degerfors IF U17 Peter Palmqvist 0702698941 röd, vita, vita
Edet FK Junior Edet FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Edet FK Junior Div 2 Krister Andersson 0707734578 Blå, Blå, Blå
Edet FK P07 Fredrik Lundblad 0760438100 0760438100 Blå/Blå/Blå
Edet FK P09 Daniel Wikingsson 0739223015 Blå/Blå/Blå
Falkenbergs FF P16 Linus Swärd 0706987612 gul, vita, vita
FBK Karlstad U19 FBK Karlstad(Föreningen) röd, vit, svarta
FC Trollhättan J FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Fristad/ Sparsör/ Borgstena J Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Fristads GoIF Sparsör Borgstena U16 Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
GAIS P15 Mikael Lindström 0707213935 Grön/svart, Vit, Vit
GAIS P16 Sebastian Thörnqvist 0703243424 Grön/svart, Vit, Vit
GAIS U17 Jusuf Zukic 0720109626 0720109626 Grön/svart, Vit, Vit
GAIS U19 Alexander Severin 0704100049 0704100049 Grön/svart, Vit, Vit
Gerdskens BK U17 Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Gislaveds IS P03 Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gånghester SK /Målsryds IF P16 Gånghester SK(Föreningen) Röd-svart-randig, Svart, Röd
Gånghester/ Målsryd J Gånghester SK(Föreningen) Röd-svart-randig, Svart, Röd
Gånghester/Målsryd U Martin Jacobsson 0761341171 Röd-svart-randig/Svart/Röd
Habo IF P18 Habo IF(Föreningen) Blå/Vit Randig, Blå, Blå
Halmstads BK P15 Adam Kihlman 0739345652 blå, svart, blå
Halvorstorps IS , Pojkar Div 1 Peter Ohlson 052019851 0703198515 Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS P16 Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS U15 Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS U16 Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Herrestads AIF Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF Div.2 Pojkar 16 år 2021 Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF P U Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Hestrafors IF/ Bollebygds SK J Hestrafors IF(Föreningen) Grön-vit, Vit, Grön
Holmalunds IF Alingsås J Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Holmalunds IF Alingsås U19 Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Holmalunds IF P17 Klas Rubendahl 0707984693 Röd, Vit, Röd
Husqvarna FF Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hyssna/ Hällingsjö/ Ubbhult/ Sätila J Sätila SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IF Elfsborg U 16 Nicholas Wallin Nastaj 0765892024 Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg U 17 IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg U 19 Victor Salwén 0702729542 Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg U15 IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IFK Falköping FF P19 IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF U16, Pojkar Div 3 Västergötland 2022 IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF U19 IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Göteborg P16 IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Hindås IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Mariestad J IFK Mariestad(Föreningen) Blå, Blå, Vit
IFK Mariestad U 17 IFK Mariestad(Föreningen) Blå, Blå, Vit
IFK Skövde FK J IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK P15 Magnus Andersson 0728870193 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK U16 Div.3 IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK U17 IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Tidaholm Ekedalens SK, Pojkar, Div 3 2022 IFK Tidaholm(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IK Gauthiod U16 IK Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Oddevold P19 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Oddevold P17 år 2021 IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
Jönköpings Södra IF P15 Pojk div 3 Niklas Hellberg 036141443 Grön, Vit, Vit
Kinna IF P06 Kristofer Sjödahl 0761663965 Röd/Blå/Vit
Kinna IF U17 Kristofer Sjödahl 0761663965 Röd, Blå, Vit
Kinna IF U19 Tomas Aspenskog 0720504903 Röd/Blå/Vit
Kronängs IF J Pojk div 2 Henrik Johansson 0762730183 Svart, Svart, Svart
Kronängs IF Pojk div 2 Henrik Johansson 0762730183 Svart, Svart, Svart
Kronängs IF U Lucas Nyman 0722506529 Svart/Svart/Svart
Kungsbacka IF U17 Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kärra Dragons FC P2007 lag 1 Kärra Dragons FC(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Lerums IS HerrJ Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS HerrJ Div 1 Tobias Wallin 0735282614 lila, vit, lila
Lerums IS HerrJ lag 1 Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS U16(06/07) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lidköpings FK P 16 Lidköpings FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK P-15 Lidköpings FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK P15 Röd, Pojkar Div 5 Västergötland 2022 Lidköpings FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK P15Svart, Pojkar Div 5 Västergötland 2022 Lidköpings FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK P17, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 Lidköpings FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK Pojk div 4 Håkan Storm 051026393 0705830237 Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK U 17 Jakob Matanovic 0735015406 Svart, Svart, Svart
Limmareds IF A Limmareds IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Lindome GIF Herr junior P 19 Patrik Bruze Vit-svart-randig, Svart, Vit
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Ljungskile SK HF Ljungskile SK Herrfotboll (Föreningen)
Lödöse Nygård IK P09 Jerry Sjögren 0730705522 Vit/Vit/Vit
Mariedals IK J Oscar Bjuvemyr 0734149897 Blå, Vit, Vit
Mariedals IK U16 Div 2 Mikael Larsson 0705156350 Blå, Vit, Vit
Mariestads BK P-07 Mariestads BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Melleruds IF Johan Constantin 0706003819 Vit, Blå, Vita
Melleruds IF P 17 Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Mullsjö IF P06 Albin Forsberg 0705556251 Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF P16 Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Norrby IF P15 Ali Jomaa 0739929525 Blå, Vit, Blå
Norrby IF P16 Petri Martimo 0709980087 Blå, Vit, Blå
Norrby IF P17 Aydin Demir Blå, Vit, Blå
Norrby IF P19 Johan Fälth 0727153218 Blå, Vit, Blå
Qviding FIF Herrjunior Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Rydboholms SK J Rydboholms SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rydboholms SK P16 Rydboholms SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Råda BK J Råda BK(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Råda BK U17 Råda BK(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Sandareds IF /Sjömarken U16 Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Sandareds IF J pojk div 2 Niclas Axelsson 0702496833 Vit, Grön, Vit
Sils IF P 16 Sils IF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Vit
Sils IF P15 Sils IF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Vit
Sils IF P16 Sils IF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Vit
Skara FC 1, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skara FC U 17 Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skara FC U16 Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skoftebyns IF P 16 Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skoftebyns IF P15 Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skogås-Trångsunds FF U17 Skogås-Trångsunds FF(Föreningen) Röd, Blå, Blå
Skövde AIK U 16 Fredrik Andersson 0768655228 Röd, Röd, Röd
Skövde AIK U 17 Skövde AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Stenkullen GoIK P05 Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF P17 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF P19 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Syrianska FK Lidköping 1, Pojkar Div 4 Västergötland 2022 Syrianska FK Lidköping(Föreningen) Röd / Gul, Röd, Röd
Syrianska FK Lidköping Pojkar div.2 Christian Soume 0708890929 Röd / Gul, Röd, Röd
Sävedalens IF 1 Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF Röd Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Södra Vings IF A Södra Vings IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Tidaholms GoIF 1, Pojkar Div 5 Västergötland 2022 Emanuel Pettersson 050242501 0722315004 Svart-vit, Svart, Vit
Tomtens IF U Tomtens IF(Föreningen) Gul-svart, Svart, Gul
Torslanda IK P2007 Lag 1 Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Trollhättan BOIS Div 1 Mikael Ågren 0700871708 Röd, Vit, Röd
Trollhättans BoIS J Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans BoIS P16 Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans FK U16 Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Trollhättans FK U17 Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Trollhättans FK U19 Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Trollhättans IF /SIF, Pojk Div 2 Glenn Hägg 0730314212 Gul, Svart, Gul
Trollhättans IF /SIF, Pojkar, Div 4 Glenn Hägg 0730314212 Gul, Svart, Gul
Ulricehamns IFK U16 Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Ulricehamns IFK U17 Fredrik Bergman 0735258687 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK U19 Robert Wallin 0705781051 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK UIFK Junior Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF 05 Ulvåkers IF(Föreningen) Röd-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Jun Ulvåkers IF(Föreningen) Röd-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF P06 Ulvåkers IF(Föreningen) Röd-svart, Svart, Svart
Utsiktens BK Mikael Hedlund 0702026877 Mörkblå/mörkblå/mörkblå
Utsiktens BK P16 Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Utsiktens BK P19 Mikael Hedlund 0702026877 Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Vara SK J Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Vara SK P 16 Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Vara SK P-07 Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Vara SK P17 Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Vara SK U16 Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Wargöns IK Div 2 Tobias Stenvall 0702162603 Grön, Grön, Grön
Wargöns IK J Urban Karlsson 052167654 0708898815 Grön, Grön, Grön
Wargöns IK Pojk div 4 P15 Tobias Stenvall 0702162603 Grön, Grön, Grön
Wargöns IK U16 Wargöns IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Vinninga AIF P15 Vinninga AIF(Föreningen) Grön/Vit, Grön, Vit
Våmbs IF Våmbs IF(Föreningen) Grön-vit/Grön/Grön
Vårgårda IK Vårgårda IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Vänersborgs FK P 16 Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs FK P05-U17 Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs FK U-17 Michael Svanöe 0701001956 0701001956 Vit, Svart, Vit
Vänersborgs FK U19 Miso Kalliokorpi 0761124200 Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF Div 2 Henry Ängehagen 0705686432 Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF Herrjunior Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF J Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF P 16 Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF P16 Henry Ängehagen 0705686432 Röd/Blå/Röda
Vänersborgs IF P17 Tim Andersson 0768226288 Röd, Blå, Röda
Västra Frölunda IF P17 Västra Frölunda IF(Föreningen) Vit/Grön, Grön, grön
Åsaka SK Åsaka SK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Åsarp/ Trädet/ Floby/ Grolanda U16 Grolanda IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF U17 Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Örgryte IS Fotboll P07 Blå Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS Fotboll P16 Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS Fotboll P17 Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS Fotboll P19 Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS Fotboll U16 Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2022-01-16 17:00 200996006 Råda BK U17 - Skara FC U 17 0 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2022-01-22 16:00 200996019 Norrby IF P19 - GAIS U19 1 - 7 Ryda fotbollshall
2022-01-23 13:00 200996007 IF Elfsborg U 17 - Skogås-Trångsunds FF U17 6 - 1 Ryda fotbollshall
2022-01-23 14:00 200996022 Vänersborgs FK U-17 - Wargöns IK J 3 - 3 Vänersvallen Syd
2022-01-29 12:00 200996018 Örgryte IS Fotboll P19 - Lindome GIF Herr junior P 19 5 - 1
2022-01-29 12:00 200996053 IFK Skövde FK J - Vänersborgs FK U19 0 - 6 Södermalms IP konstgräs
2022-01-29 13:00 200996003 Gerdskens BK U17 - GAIS U17 1 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2022-01-29 13:00 200996008 IF Elfsborg U 16 - Örgryte IS Fotboll U16 1 - 3 Borås Arena 2 konstgräs
2022-01-29 13:30 200996062 Norrby IF P15 - Örgryte IS Fotboll P07 Blå 2 - 6 Ramnavallen konstgräs
2022-01-29 14:00 200996009 IF Elfsborg U 19 - GAIS U19 4 - 1 Ryda fotbollshall
2022-01-29 16:30 200996027 Norrby IF P17 - Västra Frölunda IF P17 1 - 1 Ryda fotbollshall
2022-01-30 13:00 200996010 IF Elfsborg U 17 - Örgryte IS Fotboll P17 11 - 1 Ryda fotbollshall
2022-01-30 14:00 200996035 Vänersborgs FK U-17 - Herrestads AIF P U 3 - 4 Vänersvallen Syd
2022-01-30 15:30 200996028 Norrby IF P19 - Utsiktens BK P19 2 - 2 Borås Arena
2022-01-30 17:00 200996004 Råda BK U17 - IFK Mariestad U 17 3 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2022-02-05 11:00 200996046 Skövde AIK U 17 - Degerfors IF U17 2 - 1 Södermalms IP
2022-02-05 11:00 200996049 Kinna IF U17 - Sävedalens IF Röd 5 - 0 Kunskapens Hus, konstgräs
2022-02-05 13:00 200996001 Gerdskens BK U17 - Stenkullen GoIK P05 3 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2022-02-05 13:00 200996011 IF Elfsborg U 16 - GAIS P16 6 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2022-02-05 14:00 200996025 Norrby IF P16 - IFK Skövde FK U16 Div.3 Inst. Ramnavallen konstgräs
2022-02-05 14:00 200996034 IF Elfsborg U 19 - Örgryte IS Fotboll P19 1 - 2 Ryda fotbollshall
2022-02-05 14:00 200996037 Vara SK U16 - Åsaka SK 1 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2022-02-06 11:00 200996086 Skara FC 1, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 - Lidköpings FK P17, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 1 - 7 Sparbanken Arena F
2022-02-06 12:00 200996029 Trollhättans IF /SIF, Pojkar, Div 4 - Melleruds IF 3 - 4 Skogshöjden Konstgräs
2022-02-06 13:00 200996012 IF Elfsborg U15 - Örgryte IS Fotboll P07 Blå 1 - 5 Borås Arena 2 konstgräs
2022-02-06 13:00 200996090 IF Elfsborg U 17 - GAIS U17 4 - 0 Ryda fotbollshall
2022-02-06 13:30 200996024 Norrby IF P15 - GAIS P15 3 - 3 Ramnavallen konstgräs
2022-02-06 14:00 200996032 Vänersborgs FK P05-U17 - Holmalunds IF P17 0 - 2 Vänersvallen Syd
2022-02-06 14:00 200996082 IFK Mariestad J - Råda BK J Lekevi IP Konstgräsplan
2022-02-06 16:30 200996076 Vara SK P-07 - Lidköpings FK P-15 10 - 0 Bendersvallen Konstgräs
2022-02-12 13:00 200996064 Fristad/ Sparsör/ Borgstena J - Rydboholms SK J 2 - 0 Hedens IP Konstgräs
2022-02-12 14:00 200996023 Norrby IF P15 - Falkenbergs FF P16 Inst. Ramnavallen konstgräs
2022-02-13 13:30 200996093 Vänersborgs IF Herrjunior - IK Oddevold P19 2 - 1 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-02-13 14:00 200996031 Vänersborgs FK P05-U17 - Lidköpings FK U 17 3 - 0 Vänersvallen Syd
2022-02-13 14:00 200996083 IFK Mariestad J - Skara FC 1, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 1 - 0 Lekevi IP Konstgräsplan
2022-02-13 16:00 200996038 Vara SK U16 - Lidköpings FK P 16 4 - 4 Bendersvallen Konstgräs
2022-02-13 16:30 200996101 Gerdskens BK U17 - Herrestads AIF Div.2 Pojkar 16 år 2021 Gerdskenvallen A-plan
2022-02-13 17:00 200996005 Råda BK U17 - IFK Skövde FK U17 0 - 4 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2022-02-13 18:30 200996078 Vänersborgs IF P17 - Skoftebyns IF P15 5 - 5 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-02-19 12:00 200996056 Kinna IF U19 - Utsiktens BK 1 - 4 Kunskapens Hus, konstgräs
2022-02-20 12:00 200996054 IFK Skövde FK J - IFK Mariestad J 1 - 2 Södermalms IP konstgräs
2022-02-20 13:00 200996120 Wargöns IK Div 2 - Edet FK Junior Div 2 Inst. Hallevi IP, Wargön C-plan
2022-02-20 15:00 200996091 Trollhättans IF /SIF, Pojkar, Div 4 - IK Gauthiod U16 0 - 7 Lunnevi IP Konstgräs
2022-02-20 17:00 200996092 Råda BK J - IFK Falköping FF U19 0 - 5 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2022-02-20 17:00 200996102 FC Trollhättan J - IK Oddevold P19 1 - 0 Edsborgs IP Konstgräs
2022-02-20 18:30 200996124 Vänersborgs IF P16 - Melleruds IF 2 - 4 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-02-23 19:30 200996121 Holmalunds IF Alingsås U19 - Lerums IS HerrJ Div 1 5 - 0 Alströmervallen konstgräs
2022-02-26 10:15 200996097 IFK Falköping FF U19 - Ulricehamns IFK U19 8 - 3 Odenvi Konstgräs
2022-02-26 11:00 200996050 Kinna IF P06 - Mölnlycke IF P16 2 - 1 Kunskapens Hus, konstgräs
2022-02-26 13:00 200996002 Gerdskens BK U17 - Älvsborg FF U17 4 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2022-02-26 13:00 200996066 Fristad/ Sparsör/ Borgstena J - Sandareds IF J pojk div 2 Inst. Hedens IP Konstgräs
2022-02-26 14:00 200996095 Vara SK U16 - Axvalls IF P16 4 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2022-02-26 16:00 200996063 Lidköpings FK P-15 - Halvorstorps IS U15 1 - 2 Ågårdsvallen A
2022-02-27 12:00 200996068 Wargöns IK J - Halvorstorps IS , Pojkar Div 1 1 - 3 Hallevi IP, Wargön C-plan
2022-02-27 12:00 200996069 Trollhättans IF /SIF, Pojk Div 2 - Lidköpings FK U 17 1 - 0 Skogshöjden Konstgräs
2022-02-27 12:00 200996133 IFK Tidaholm Ekedalens SK, Pojkar, Div 3 2022 - Lidköpings FK P 16 3 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-02-27 13:00 200996013 IF Elfsborg U15 - Kärra Dragons FC P2007 lag 1 1 - 3 Borås Arena 2 konstgräs
2022-02-27 14:00 200996084 IFK Mariestad J - Ulvåkers IF Jun 1 - 3 Lekevi IP Konstgräsplan
2022-02-27 14:30 200996122 Vänersborgs FK U19 - IK Oddevold P19 1 - 1 Vänersvallen Syd
2022-02-27 15:00 200996071 Skara FC U 17 - Råda BK U17 4 - 2 Sparbanken Arena F
2022-02-27 15:30 200996130 Ulricehamns IFK U17 - Gånghester/ Målsryd J 4 - 5 Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-02-27 16:30 200996072 Norrby IF P15 - Jönköpings Södra IF P15 Pojk div 3 0 - 1 Ramnavallen konstgräs
2022-02-27 18:00 200996077 Gånghester/ Målsryd J - Byttorps IF Junior 4 - 1 Kransmossens IP A
2022-02-27 18:30 200996123 Vänersborgs IF P16 - Trollhättan BOIS Div 1 6 - 3 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-03-01 19:00 200996138 Brämhults IK J - Fristad/ Sparsör/ Borgstena J 1 - 4 Ryda fotbollshall
2022-03-04 18:00 200996148 Bergdalens IK P16 - Gånghester SK /Målsryds IF P16 1 - 5 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2022-03-04 19:00 200996156 Edet FK Junior Div 2 - Halvorstorps IS , Pojkar Div 1 1 - 6 Strömsvallen A konstgräs
2022-03-05 12:00 200996057 Lidköpings FK P 16 - Skara FC U16 5 - 2 Ågårdsvallen A
2022-03-05 12:00 200996075 Fristad/ Sparsör/ Borgstena J - Kronängs IF J Pojk div 2 Inst. Hedens IP Konstgräs
2022-03-05 12:30 200996059 Holmalunds IF P17 - Alingsås IF FF J 8 - 1 Alströmervallen konstgräs
2022-03-05 14:00 200996040 Vara SK U16 - Vårgårda IK 1 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2022-03-05 15:00 200996125 Ulricehamns IFK U19 - IFK Hindås 3 - 3 Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-03-06 10:30 200996131 Ulricehamns IFK U17 - Kinna IF P06 4 - 10 Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-03-06 11:00 200996134 Trollhättans FK U17 - Melleruds IF P 17 1 - 3 Lyrfågel konstgräs
2022-03-06 11:00 200996135 Vänersborgs IF P17 - IK Oddevold P17 år 2021 8 - 1 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-03-06 11:00 200996141 Brämhults IK U16 Pojk div 2 - Byttorps IF Junior 4 - 2 Bodavallen C konstgräs
2022-03-06 12:15 200996109 Sandareds IF /Sjömarken U16 - Bergdalens IK P16 2 - 4 Sandevi B konstgräs
2022-03-06 13:00 200996136 IFK Tidaholm Ekedalens SK, Pojkar, Div 3 2022 - IFK Falköping FF U16, Pojkar Div 3 Västergötland 2022 5 - 3 Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-03-06 13:00 200996139 Lidköpings FK P-15 - Wargöns IK Pojk div 4 P15 1 - 3 Ågårdsvallen A
2022-03-06 13:00 200996143 Skara FC 1, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 - IFK Mariestad J 2 - 0 Sparbanken Arena F
2022-03-06 13:30 200996089 Vänersborgs IF Herrjunior - Sävedalens IF 1 4 - 2 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-03-06 14:15 200996074 Sandareds IF J pojk div 2 - Dalsjöfors GoIF Pojk div 2 3 - 2 Sandevi B konstgräs
2022-03-06 15:00 200996149 IK Gauthiod U16 - Syrianska FK Lidköping 1, Pojkar Div 4 Västergötland 2022 9 - 3 Lunnevi IP Konstgräs
2022-03-06 18:30 200996079 Vänersborgs IF P16 - IFK Skövde FK U16 Div.3 3 - 4 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-03-09 19:30 200996043 IF Elfsborg U15 - BK Häcken P2007 lag 1 3 - 2 Borås Arena
2022-03-11 19:30 200996129 Trollhättans FK U19 - Halvorstorps IS , Pojkar Div 1 2 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2022-03-12 12:00 200996085 Trollhättans IF /SIF, Pojk Div 2 - Herrestads AIF 0 - 3 Skogshöjden Konstgräs
2022-03-12 12:00 200996161 Sandareds IF /Sjömarken U16 - Dalsjöfors GoIF U16 7 - 2 Sandevi B konstgräs
2022-03-12 12:15 200996168 Trollhättans FK U16 - Trollhättans IF /SIF, Pojkar, Div 4 Lyrfågel konstgräs
2022-03-12 13:30 200996033 Vänersborgs IF Herrjunior - Ljungskile SK HF 2 - 1 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-03-12 14:00 200996060 Trollhättans FK U17 - Vara SK P17 4 - 1 Lyrfågel konstgräs
2022-03-12 15:00 200996164 Alingsås IF FF P16 - Vänersborgs FK P 16 4 - 3 Alströmervallen konstgräs
2022-03-13 11:00 200996044 IF Elfsborg U15 - Torslanda IK P2007 Lag 1 6 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2022-03-13 11:00 200996140 Brämhults IK U16 Pojk div 2 - Kronängs IF Pojk div 2 3 - 3 Bodavallen C konstgräs
2022-03-13 12:00 200996055 IFK Skövde FK J - FBK Karlstad U19 8 - 1 Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2022-03-13 12:00 200996104 IFK Skövde FK U16 Div.3 - Lidköpings FK P 16 4 - 4 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2022-03-13 12:00 200996114 Ulricehamns IFK U19 - Gislaveds IS P03 1 - 2 Lassalyckan C-plan
2022-03-13 12:45 200996147 Fristads GoIF Sparsör Borgstena U16 - Kinna IF P06 Inst. Hedens IP Konstgräs
2022-03-13 13:00 200996144 Skara FC 1, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 - IFK Falköping FF U19 0 - 1 Sparbanken Arena F
2022-03-13 13:00 200996160 Lidköpings FK P-15 - Sils IF P15 3 - 3 Ågårdsvallen B
2022-03-13 14:00 200996047 Vänersborgs FK P05-U17 - Kungsbacka IF U17 1 - 1 Vänersvallen Syd
2022-03-13 14:00 200996073 Sandareds IF J pojk div 2 - Bergdalens IK U17 Pojk Div 2 0 - 3 Sandevi B konstgräs
2022-03-13 14:30 200996166 Edet FK Junior - Wargöns IK Div 2 2 - 4 Strömsvallen A konstgräs
2022-03-13 16:00 200996113 Vänersborgs IF P17 - Holmalunds IF P17 3 - 2 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-03-13 17:00 200996041 Trollhättans BoIS J - FC Trollhättan J Torsbovallen Konstgräs
2022-03-13 18:00 200996020 Rydboholms SK J - Gånghester/ Målsryd J 1 - 1 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2022-03-13 18:30 200996080 Vänersborgs IF P16 - IK Oddevold P17 år 2021 3 - 2 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-03-19 12:00 200996065 Fristad/ Sparsör/ Borgstena J - Bergdalens IK U17 Pojk Div 2 3 - 3 Hedens IP Konstgräs
2022-03-19 12:15 200996087 Trollhättans FK U16 - Vänersborgs IF P 16 1 - 1 Lyrfågel konstgräs
2022-03-19 12:15 200996169 Hyssna/ Hällingsjö/ Ubbhult/ Sätila J - Hestrafors IF/ Bollebygds SK J 4 - 1 Bråtaredsvallen 3, konstgräs
2022-03-19 13:30 200996112 Vänersborgs IF Herrjunior - Stenungsunds IF P19 0 - 3 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-03-19 15:00 200996155 Fristads GoIF Sparsör Borgstena U16 - Byttorps IF U16 3 - 1 Hedens IP Konstgräs
2022-03-20 10:30 200996048 Kinna IF P06 - Utsiktens BK P16 2 - 1 Kunskapens Hus, konstgräs
2022-03-20 12:00 200996045 IF Elfsborg U15 - GAIS P15 6 - 5 Borås Arena 2 konstgräs
2022-03-20 12:00 200996105 IFK Skövde FK U16 Div.3 - Vara SK P 16 3 - 0 Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2022-03-20 13:00 200996118 Ulricehamns IFK U19 - Byttorps IF Junior 5 - 0 Lassalyckan B-plan
2022-03-20 14:30 200996036 Vänersborgs FK P05-U17 - Halvorstorps IS P16 0 - 0 Vänersvallen Syd
2022-03-20 14:30 200996137 Sandareds IF J pojk div 2 - Brämhults IK J 1 - 0 Sandevi B konstgräs
2022-03-20 15:00 200996042 Trollhättans BoIS J - Ljungskile SK HF 0 - 7 Torsbovallen Konstgräs
2022-03-20 15:00 200996145 Skara FC 1, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 - Ulvåkers IF Jun 3 - 1 Sparbanken Arena F
2022-03-20 16:00 200996163 Lidköpings FK P-15 - Vinninga AIF P15 2 - 3 Ågårdsvallen A
2022-03-20 16:00 200996165 Alingsås IF FF P16 - Lerums IS U16(06/07) 11 - 1 Alströmervallen konstgräs
2022-03-20 16:30 200996126 Norrby IF P19 - Vänersborgs FK U19 6 - 2 Ryda fotbollshall
2022-03-20 18:00 200996132 Ulricehamns IFK U17 - Husqvarna FF 0 - 4 Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-03-26 10:15 200996099 IFK Falköping FF U19 - IFK Skövde FK J 3 - 2 Odenvi Konstgräs
2022-03-26 11:00 200996051 Kinna IF P06 - Backatorp IF P06 Nationell Inst. Kunskapens Hus, konstgräs
2022-03-26 11:30 200996021 Fristad/ Sparsör/ Borgstena J - Gånghester/ Målsryd J Hedens IP Konstgräs
2022-03-26 12:00 200996067 Wargöns IK J - Halvorstorps IS , Pojkar Div 1 Inst. Hallevi IP, Wargön C-plan
2022-03-26 12:00 200996154 Lidköpings FK P17, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 - Trollhättans BoIS J 7 - 1 Ågårdsvallen A
2022-03-26 12:15 200996088 Trollhättans FK U16 - Alingsås IF FF P16 3 - 4 Lyrfågel konstgräs
2022-03-26 12:15 200996171 IFK Falköping FF U16, Pojkar Div 3 Västergötland 2022 - Lidköpings FK P 16 3 - 5 Ållevi Konstgräs
2022-03-26 13:00 200996177 Vänersborgs FK U19 - Trollhättans FK U19 7 - 1 Vänersvallen Syd
2022-03-26 13:30 200996157 Vänersborgs IF P17 - Stenungsunds IF P17 1 - 0 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-03-26 14:00 200996061 Trollhättans FK U17 - IK Oddevold P17 år 2021 0 - 2 Lyrfågel konstgräs
2022-03-26 15:00 200996170 Bergdalens IK P16 - Ulricehamns IFK U16 1 - 3 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2022-03-27 12:00 200996151 Råda BK U17 - Ulvåkers IF 05 2 - 7 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2022-03-27 12:00 200996162 Vara SK U16 - Åsarp/ Trädet/ Floby/ Grolanda U16 5 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2022-03-27 13:00 200996016 IF Elfsborg U15 - Skoftebyns IF P 16 2 - 9 Borås Arena 2 konstgräs
2022-03-27 13:00 200996103 FC Trollhättan J - Vänersborgs IF Herrjunior Inst. Edsborgs IP Konstgräs
2022-03-27 13:00 200996117 Ulricehamns IFK U19 - Mariedals IK U16 Div 2 10 - 0 Lassalyckan B-plan
2022-03-27 13:00 200996178 Rydboholms SK P16 - Byttorps IF U16 2 - 4 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2022-03-27 14:00 200996175 Lidköpings FK P-15 - IFK Skövde FK U16 Div.3 1 - 1 Ågårdsvallen A
2022-03-27 14:15 200996100 IFK Falköping FF U19 - Alingsås IF FF Junior 3 - 1 Odenvi Konstgräs
2022-03-27 14:30 200996058 Holmalunds IF P17 - Gerdskens BK U17 4 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2022-03-27 15:00 200996146 Skara FC 1, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 - IFK Skövde FK J 1 - 5 Sparbanken Arena F
2022-03-27 16:00 200996106 IFK Skövde FK U16 Div.3 - IFK Tidaholm Ekedalens SK, Pojkar, Div 3 2022 2 - 3 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2022-03-27 17:00 200996182 Rydboholms SK J - Dalsjöfors GoIF J 0 - 8 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2022-03-27 18:30 200996081 Vänersborgs IF P16 - Trollhättans BoIS J 4 - 1 Vänersvallen Nord konstgräs
2022-04-01 17:30 200996194 Edet FK P07 - Lödöse Nygård IK P09 Strömsvallen A1
2022-04-02 11:00 200996052 Kinna IF P06 - Örgryte IS Fotboll P16 Inst. Kunskapens Hus, konstgräs
2022-04-02 12:00 200996158 Fristad/ Sparsör/ Borgstena J - Sandareds IF J pojk div 2 3 - 1 Hedens IP Konstgräs
2022-04-02 13:00 200996197 Mariedals IK U16 Div 2 - Norrby IF P16 1 - 6 Kransmossens IP A
2022-04-02 13:00 200996199 AIK FF 1, Pojkar 2007 2021 - Skövde AIK U 16 Inst. Borås Arena
2022-04-02 14:00 200996128 Trollhättans FK U17 - Wargöns IK J 5 - 1 Lyrfågel konstgräs
2022-04-02 14:15 200996181 IFK Falköping FF U19 - Tomtens IF U 3 - 1 Odenvi Konstgräs
2022-04-02 16:00 200996015 IF Elfsborg U15 - AIK FF 1, Pojkar 2007 2021 4 - 1 Ryda fotbollshall
2022-04-02 16:30 200996150 Norrby IF P15 - Bergdalens IK P16 6 - 2 Ramnavallen konstgräs
2022-04-02 17:00 200996176 Syrianska FK Lidköping 1, Pojkar Div 4 Västergötland 2022 - Lidköpings FK P17, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 2 - 1 Ågårdsvallen A
2022-04-02 17:00 200996193 Lidköpings FK P 16 - Fristads GoIF Sparsör Borgstena U16 7 - 0 Ågårdsvallen A
2022-04-03 11:00 200996152 Kronängs IF U - Ulricehamns IFK U19 2 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2022-04-03 12:00 200996026 Norrby IF P17 - Holmalunds IF P17 0 - 2 Ramnavallen konstgräs
2022-04-03 13:00 200996186 Lidköpings FK P15 Röd, Pojkar Div 5 Västergötland 2022 - Lidköpings FK P15Svart, Pojkar Div 5 Västergötland 2022 1 - 4 Ågårdsvallen B
2022-04-03 14:00 200996188 Skara FC 1, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 - Trollhättans BoIS J 3 - 3 Sparbanken Arena D Konstgräs
2022-04-03 14:00 200996196 Vara SK P 16 - Sils IF P 16 6 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2022-04-03 15:00 200996107 IFK Skövde FK U16 Div.3 - Husqvarna FF 1 - 2 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2022-04-03 15:30 200996190 IK Gauthiod U16 - Vänersborgs IF P17 2 - 5 Lunnevi IP Konstgräs
2022-04-03 16:30 200996173 Sandareds IF J pojk div 2 - Hyssna/ Hällingsjö/ Ubbhult/ Sätila J 7 - 3 Sandevi B konstgräs
2022-04-03 17:00 200996183 Rydboholms SK J - Bergdalens IK U17 Pojk Div 2 1 - 4 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2022-04-03 17:10 200996179 Halvorstorps IS U16 - Trollhättans BoIS P16 Inst. Lyrfågel konstgräs
2022-04-03 17:30 200996189 Norrby IF P16 - Kinna IF P06 2 - 0 Ramnavallen konstgräs
2022-04-08 19:30 200996202 Trollhättans FK U17 - Edet FK Junior Div 2 2 - 1 Lyrfågel konstgräs
2022-04-09 13:00 200996203 Trollhättans IF /SIF, Pojk Div 2 - Syrianska FK Lidköping Pojkar div.2 2 - 1 Skogshöjden Konstgräs
2022-04-09 13:00 200996206 IFK Tidaholm Ekedalens SK, Pojkar, Div 3 2022 - Mullsjö IF P06 Tidavallen B-plan Konstgräs
2022-04-09 14:30 200996172 IK Gauthiod U16 - Lidköpings FK P 16 3 - 2 Lunnevi IP Konstgräs
2022-04-10 12:30 200996187 Vänersborgs FK U-17 - IK Oddevold P17 år 2021 2 - 0 Vänersvallen Syd
2022-04-10 13:00 200996153 Kronängs IF U - Gånghester/Målsryd U 3 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2022-04-10 13:00 200996159 Lidköpings FK P 16 - Halvorstorps IS P16 2 - 4 Ågårdsvallen A
2022-04-10 14:00 200996108 IFK Skövde FK U16 Div.3 - Wargöns IK U16 Inst. Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2022-04-10 14:00 200996205 Lidköpings FK P-15 - Sils IF P15 1 - 4 Ågårdsvallen A
2022-04-10 14:20 200996201 Sandareds IF J pojk div 2 - Stenungsunds IF P17 3 - 3 Sandevi B konstgräs
2022-04-10 15:00 200996142 Trollhättans BoIS J - Halvorstorps IS , Pojkar Div 1 2 - 2 Torsbovallen Konstgräs
2022-04-10 15:00 200996191 Fristads GoIF Sparsör Borgstena U16 - Gånghester SK /Målsryds IF P16 4 - 1 Hedens IP Konstgräs
2022-04-10 15:00 200996195 Skara FC 1, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 - Alingsås IF FF J 4 - 2 Sparbanken Arena F
2022-04-10 15:15 200996207 Bergdalens IK U18 - Dalsjöfors GoIF Pojk div 2 3 - 0 Ryda fotbollshall
2022-04-10 17:00 200996174 Hyssna/ Hällingsjö/ Ubbhult/ Sätila J - Rydboholms SK J 1 - 2 Sven Erikssonsvallen A konstgräs
2022-04-10 18:00 200996115 Ulricehamns IFK U19 - Habo IF P18 Inst. Lassalyckan B-plan
2022-04-12 16:00 200996204 Lidköpings FK P-15 - Tidaholms GoIF 1, Pojkar Div 5 Västergötland 2022 1 - 2 Ågårdsvallen A
2022-04-13 19:30 200996211 Bergdalens IK U18 - Kinna IF U17 7 - 1 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2022-04-18 14:00 200996192 IK Gauthiod U16 - Axvalls IF P16 Inst. Lunnevi IP Konstgräs
2022-04-18 14:00 200996200 Vänersborgs FK U-17 - Skara FC 1, Pojkar Div 2 Västergötland 2022 1 - 4 Hallevi IP, Wargön C-plan
2022-04-18 15:00 200996116 Ulricehamns IFK U19 - Gånghester/ Målsryd J Inst. Lassalyckan A-plan konstgräs
2022-04-18 15:00 200996210 Ulvåkers IF P06 - Våmbs IF 4 - 2 Väringsvallen B-plan
2022-04-23 13:00 200996198 Mariedals IK J - Hyssna/ Hällingsjö/ Ubbhult/ Sätila J 1 - 3 Kransmossens IP A
2022-04-23 14:00 200996184 Lidköpings FK P-15 - Lidköpings FK Pojk div 4 Ågårdsvallen A
2022-04-24 12:00 200996213 Vänersborgs FK U-17 - Kungsbacka IF U17 3 - 1 Vänersvallen Syd
2022-04-24 13:00 200996119 Wargöns IK Div 2 - Trollhättan BOIS Div 1 Hallevi IP, Wargön C-plan
2022-04-24 13:00 200996208 IF Elfsborg U15 - Alingsås IF FF P16 11 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2022-04-24 19:00 200996212 IK Gauthiod U16 - Axvalls IF P16 7 - 0 Lunnevi IP Konstgräs
2022-05-12 18:30 200996214 Axvalls IF P15 - IFK Skövde FK P15 2 - 2 Axevalla IP, B-plan
2022-05-21 16:00 200996215 Sils IF P15 - Axvalls IF P15 Silbohof A-plan
2022-07-15 13:00 200996209 IF Elfsborg U15 - Halmstads BK P15 Borås Arena 2 konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info