Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F9 Nordvästra blå, vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Billesholms IK Rikard Larsson Gul/Svart/Svart
Brunnby FF Hanna Sjöberg 0706981618 0706981618 röd/blå/röd
Eskilsminne IF blå Alexander Ström 0721550399 Gul/blå/Blå/Gul
Helsingborgs IF blå Carina Laasby Biller 0704865299 röd/blå/röd
Hittarps IK svart Niklas Bergdahl 0760333030 Vit/Svart/Vit
Jonstorps IF FK Johannes Alsed 0736878418 0736878418 Blåvit/Blå/Blå
Munka Ljungby IF röd Fredrik Danielsson 0705322894 Röd/Blå/Röd
Mörarps IF Albert Söderqvist 0731502761 Blå/Vit/Blå
Skäldervikens IF Niklas Juhlin vit/vit/vit
Vejby IF blå Karin Erlandsson orange/blå/blå/orange
Vikens IK Adam Salman 0739222082 Vit/Blå/Vit
Ödåkra IF Bartek Ostalowski 0703681327 Grön/Röd/Gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-09 09:30 Vejby IF blå - Brunnby FF Vejby IP 5-manna
2022-04-09 10:30 Munka Ljungby IF röd - Eskilsminne IF blå Munka IP C-plan 5-manna 1
2022-04-09 11:00 Helsingborgs IF blå - Skäldervikens IF Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
2022-04-09 13:00 Hittarps IK svart - Vikens IK Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2022-04-10 10:00 Jonstorps IF FK - Mörarps IF Kullaparken C-plan konstgräs 5-manna
2022-04-10 11:00 Ödåkra IF - Billesholms IK Toftavallen, plan 4
2022-04-15 10:30 Eskilsminne IF blå - Jonstorps IF FK Västergårds IP 12, 5-manna
2022-04-15 10:30 Billesholms IK - Munka Ljungby IF röd Hedvalla, Bjuv konstgräs
2022-04-16 11:00 Brunnby FF - Ödåkra IF Brunnbyvallen B-plan 5-manna
2022-04-17 10:00 Skäldervikens IF - Vejby IF blå Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2022-04-17 10:00 Vikens IK - Helsingborgs IF blå Vikvalla D-plan
2022-04-18 10:30 Mörarps IF - Hittarps IK svart Vidablick IP konstgräs 5-manna
2022-04-23 11:30 Eskilsminne IF blå - Billesholms IK Västergårds IP 12, 5-manna
2022-04-24 09:30 Vejby IF blå - Vikens IK Vejby IP 5-manna
2022-04-24 09:30 Munka Ljungby IF röd - Brunnby FF Munka IP C-plan 5-manna 1
2022-04-24 10:00 Ödåkra IF - Skäldervikens IF Toftavallen B-plan 5-manna
2022-04-24 11:00 Hittarps IK svart - Jonstorps IF FK Laröds IP F-plan, 5-manna
2022-04-24 12:30 Helsingborgs IF blå - Mörarps IF Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A, 5-manna/ovanför plan 2
2022-04-30 10:00 Jonstorps IF FK - Billesholms IK Kullaparken B-plan 5-manna
2022-04-30 11:00 Hittarps IK svart - Helsingborgs IF blå Laröds IP F-plan, 5-manna
2022-04-30 11:00 Brunnby FF - Eskilsminne IF blå Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Maj
2022-05-01 10:00 Vikens IK - Ödåkra IF Vikvalla D-plan
2022-05-01 10:30 Mörarps IF - Vejby IF blå Vidablick IP konstgräs 5-manna
2022-05-01 12:15 Skäldervikens IF - Munka Ljungby IF röd Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2022-05-07 09:30 Vejby IF blå - Hittarps IK svart Vejby IP 5-manna
2022-05-07 10:30 Billesholms IK - Brunnby FF Norrlyckan A-plan 5-manna 1
2022-05-08 10:00 Ödåkra IF - Mörarps IF Toftavallen B-plan 5-manna
2022-05-08 11:30 Eskilsminne IF blå - Skäldervikens IF Västergårds IP 12, 5-manna
2022-05-08 12:30 Helsingborgs IF blå - Jonstorps IF FK Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A, 5-manna/ovanför plan 2
2022-05-08 14:30 Munka Ljungby IF röd - Vikens IK Munka IP C-plan 5-manna 1
2022-05-14 10:30 Mörarps IF - Munka Ljungby IF röd Vidablick IP konstgräs 5-manna
2022-05-14 11:30 Skäldervikens IF - Billesholms IK Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2022-05-14 12:30 Helsingborgs IF blå - Vejby IF blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2022-05-15 09:00 Hittarps IK svart - Ödåkra IF Laröds IP E-plan, 5-manna
2022-05-15 10:00 Vikens IK - Eskilsminne IF blå Vikvalla D-plan
2022-05-15 10:00 Jonstorps IF FK - Brunnby FF Kullaparken B-plan 5-manna
2022-05-21 09:30 Vejby IF blå - Jonstorps IF FK Vejby IP 5-manna
2022-05-21 10:00 Ödåkra IF - Helsingborgs IF blå Toftavallen B-plan 5-manna
2022-05-21 11:00 Billesholms IK - Vikens IK Norrlyckan A-plan 5-manna 1
2022-05-21 11:00 Brunnby FF - Skäldervikens IF Brunnbyvallen B-plan 5-manna
2022-05-22 11:00 Eskilsminne IF blå - Mörarps IF Västergårds IP 12, 5-manna
2022-05-22 13:00 Munka Ljungby IF röd - Hittarps IK svart Munka IP C-plan 5-manna 1
Juni
2022-06-04 09:30 Vejby IF blå - Ödåkra IF Vejby IP 5-manna
2022-06-04 11:00 Jonstorps IF FK - Skäldervikens IF Kullaparken B-plan 5-manna
2022-06-04 12:30 Helsingborgs IF blå - Munka Ljungby IF röd Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2022-06-05 10:00 Vikens IK - Brunnby FF Vikvalla D-plan
2022-06-05 10:30 Mörarps IF - Billesholms IK Vidablick IP konstgräs 5-manna
2022-06-06 10:00 Hittarps IK svart - Eskilsminne IF blå Laröds IP F-plan, 5-manna
2022-06-11 10:30 Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF blå Västergårds IP 12, 5-manna
2022-06-11 10:30 Billesholms IK - Hittarps IK svart Norrlyckan A-plan 5-manna 1
2022-06-11 11:00 Brunnby FF - Mörarps IF Brunnbyvallen B-plan 5-manna
2022-06-12 09:30 Munka Ljungby IF röd - Vejby IF blå Munka IP C-plan 5-manna 1
2022-06-12 10:00 Ödåkra IF - Jonstorps IF FK Toftavallen B-plan 5-manna
2022-06-12 13:00 Skäldervikens IF - Vikens IK Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info