Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F9 Nordvästra röd, vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dösjöbro IF Robert Sjöholm 0709402991 Röd/Röd/Röd
Eskilsminne IF gul Alexander Ström 0721550399 Gul/blå/Blå/Gul
Eskilsminne IF vit Alexander Ström 0721550399 Gul/blå/Blå/Gul
Glumslövs FF Jonas Malmgren 0730467047 Grön/Vit/Grön
Helsingborgs IF röd Carina Laasby Biller 0704865299 röd/blå/röd
Häljarps IF Carsten Müller vit/röd/röd
Höganäs BK Höganäs BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Kävlinge Harrie FF röd Jim Forsberg 0709453488 röd/blå randig/blå/röd
Munka Ljungby IF blå Fredrik Danielsson 0705322894 Röd/Blå/Röd
Råå IF Martin Olsson 0761422888 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Vejby IF orange Karin Erlandsson orange/blå/blå/orange
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-09 09:30 Vejby IF orange - Eskilsminne IF vit Vejby IP 5-manna
2022-04-09 10:00 Råå IF - Glumslövs FF Ättekulla IP konstgräs 5-manna
2022-04-09 10:00 Dösjöbro IF - Höganäs BK Dösjöbro IP C-plan 5-manna
2022-04-09 11:00 Helsingborgs IF röd - Häljarps IF Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
2022-04-10 11:30 Eskilsminne IF gul - Kävlinge Harrie FF röd Västergårds IP 8, 7-manna
2022-04-17 10:00 Kävlinge Harrie FF röd - Vejby IF orange Högalids IP, A-plan
2022-04-17 10:00 Häljarps IF - Eskilsminne IF gul Häljarps IP C-plan 5-manna
2022-04-17 10:30 Munka Ljungby IF blå - Dösjöbro IF Munka IP C-plan 5-manna 1
2022-04-17 11:30 Eskilsminne IF vit - Råå IF Västergårds IP 12, 5-manna
2022-04-18 11:30 Höganäs BK - Helsingborgs IF röd Höganäs Sportcenter C-5
2022-04-23 09:30 Råå IF - Kävlinge Harrie FF röd Hedens IP plan 2 Helsingborg
2022-04-23 10:30 Eskilsminne IF gul - Höganäs BK Västergårds IP 12, 5-manna
2022-04-24 09:30 Vejby IF orange - Häljarps IF Vejby IP 5-manna
2022-04-24 11:00 Munka Ljungby IF blå - Glumslövs FF Munka IP C-plan 5-manna 1
2022-04-24 12:30 Helsingborgs IF röd - Dösjöbro IF Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A, 5-manna/ovanför plan 2
2022-04-30 09:00 Höganäs BK - Vejby IF orange Höganäs Sportcenter C-5
Maj
2022-05-01 10:00 Häljarps IF - Råå IF Häljarps IP C-plan 5-manna
2022-05-01 10:30 Eskilsminne IF vit - Munka Ljungby IF blå Västergårds IP 8, 7-manna
2022-05-01 11:00 Dösjöbro IF - Glumslövs FF Dösjöbro IP C-plan 5-manna
2022-05-01 12:30 Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF gul Norrvalla IP, Helsingborg Plan 10, 5-manna
2022-05-07 09:30 Vejby IF orange - Helsingborgs IF röd Vejby IP 5-manna
2022-05-07 09:30 Glumslövs FF - Eskilsminne IF vit Örevångs IP B-plan 5-manna 1
2022-05-08 09:30 Munka Ljungby IF blå - Kävlinge Harrie FF röd Munka IP C-plan 5-manna 1
2022-05-08 10:00 Råå IF - Höganäs BK Råå IP D-plan 5-manna 1
2022-05-08 10:30 Eskilsminne IF gul - Dösjöbro IF Västergårds IP 12, 5-manna
2022-05-14 12:30 Helsingborgs IF röd - Råå IF Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2022-05-15 10:00 Kävlinge Harrie FF röd - Glumslövs FF Högalids IP C-plan 5-manna 1
2022-05-15 10:00 Häljarps IF - Munka Ljungby IF blå Häljarps IP C-plan 5-manna
2022-05-15 10:30 Eskilsminne IF gul - Vejby IF orange Västergårds IP 12, 5-manna
2022-05-15 13:00 Dösjöbro IF - Eskilsminne IF vit Dösjöbro IP C-plan 5-manna
2022-05-21 09:30 Vejby IF orange - Dösjöbro IF Vejby IP 5-manna
2022-05-21 09:30 Råå IF - Eskilsminne IF gul Råå IP C-plan 5-manna
2022-05-22 09:30 Glumslövs FF - Häljarps IF Örevångs IP B-plan 5-manna 1
2022-05-22 12:00 Eskilsminne IF vit - Kävlinge Harrie FF röd Västergårds IP 12, 5-manna
2022-05-22 14:30 Munka Ljungby IF blå - Höganäs BK Munka IP C-plan 5-manna 1
Juni
2022-06-03 18:00 Dösjöbro IF - Kävlinge Harrie FF röd Dösjöbro IP C-plan 5-manna
2022-06-04 09:00 Höganäs BK - Glumslövs FF Höganäs Sportcenter C-5
2022-06-04 12:30 Helsingborgs IF röd - Munka Ljungby IF blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2022-06-06 10:00 Häljarps IF - Eskilsminne IF vit Häljarps IP C-plan 5-manna
2022-06-11 10:00 Glumslövs FF - Helsingborgs IF röd Örevångs IP B-plan 5-manna 1
2022-06-11 11:30 Eskilsminne IF vit - Höganäs BK Västergårds IP 12, 5-manna
2022-06-12 10:00 Råå IF - Dösjöbro IF Råå IP C-plan 5-manna
2022-06-12 10:00 Kävlinge Harrie FF röd - Häljarps IF Högalids IP C-plan 5-manna 1
2022-06-12 11:00 Munka Ljungby IF blå - Eskilsminne IF gul Munka IP C-plan 5-manna 1
2022-06-18 10:00 Vejby IF orange - Råå IF Vejby IP 5-manna

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info