Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P11 Sydvästra B4, vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Bellevue 2 Stanislav Sevcuk 0723242348 Svart/Svart/Svart
FC Möjligheten 2 Selvet Sen 0761853261 0761853261
FC Trelleborg röd Sarah Kjellberg 0705126314 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Husie IF grön Mattias Fors 0701704244 Grön/Vit/Grön
Hyllie IK grön Johan Herneryd Berntorp 0708294604 grönsvart/svart/svart
IF Limhamn Bunkeflo B1 röd Joachim Bergmark 0705771286 Röd/Svart/Svart
Kvarnby IK blå Hakan Sen 0736748125 0736748125 blå/blå/blå
Lilla Torg FF blå Sebastian Pinero Misa 0732082877 Svart/blå/Svart/Svart
Limhamns FF grön Kristoffer Nordström 0724020382 Vit/Grön/Vit/Vit
Malmö FF vit Boris Bjelkanovic 0760188689 ljusblå/vit/ljusblå
Sjöbo IF blå Mikael Andersson 0708267748 Blå/Blå/Blå
Skurups AIF grön Per Andersson 0735036211 grön/svart/grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-09 11:00 FC Möjligheten 2 - Sjöbo IF blå Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
2022-04-09 12:30 Hyllie IK grön - Lilla Torg FF blå Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 2
2022-04-09 15:00 FC Trelleborg röd - Malmö FF vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-10 09:30 Husie IF grön - Limhamns FF grön Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2022-04-10 10:00 Skurups AIF grön - FC Bellevue 2 Skurups IP, konstgräs 7-manna 2
2022-04-10 16:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 röd - Kvarnby IK blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-04-13 18:45 Sjöbo IF blå - FC Trelleborg röd Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2022-04-16 10:15 Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1 röd Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2022-04-16 10:30 Kvarnby IK blå - Skurups AIF grön Bäckagårds IP plan 1 7-manna 1
2022-04-17 11:30 (Uppskj.) FC Bellevue 2 - FC Möjligheten 2 Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2022-04-17 12:00 Limhamns FF grön - Hyllie IK grön Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-04-18 12:15 Malmö FF vit - Husie IF grön Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 2
2022-04-23 15:45 FC Trelleborg röd - FC Bellevue 2 Köpingeskolan 7-manna 2
2022-04-24 11:00 FC Möjligheten 2 - Skurups AIF grön Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
2022-04-24 11:00 Husie IF grön - Sjöbo IF blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2022-04-24 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 röd - Limhamns FF grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-04-24 12:00 Kvarnby IK blå - Lilla Torg FF blå Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2022-04-24 12:30 Hyllie IK grön - Malmö FF vit Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
2022-04-30 10:00 Malmö FF vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 röd Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2022-04-30 10:30 FC Bellevue 2 - Husie IF grön Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2022-04-30 10:30 FC Möjligheten 2 - FC Trelleborg röd Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 2
2022-04-30 11:30 Skurups AIF grön - Lilla Torg FF blå Skurups IP B-plan 7-manna
2022-04-30 12:00 Sjöbo IF blå - Hyllie IK grön Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
Maj
2022-05-01 13:00 Limhamns FF grön - Kvarnby IK blå Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-05-07 10:30 Kvarnby IK blå - Malmö FF vit Bäckagårds IP plan 1 7-manna 2
2022-05-08 11:30 Hyllie IK grön - FC Bellevue 2 Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 1
2022-05-08 12:00 FC Trelleborg röd - Skurups AIF grön Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2022-05-08 12:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 röd - Sjöbo IF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-05-08 12:45 Lilla Torg FF blå - Limhamns FF grön Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2022-05-08 13:00 Husie IF grön - FC Möjligheten 2 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2022-05-14 10:00 Skurups AIF grön - Limhamns FF grön Skurups IP B-plan 7-manna
2022-05-14 11:45 FC Bellevue 2 - IF Limhamn Bunkeflo B1 röd Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2022-05-14 12:00 Sjöbo IF blå - Kvarnby IK blå Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2022-05-14 14:00 FC Trelleborg röd - Husie IF grön Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2022-05-15 10:30 FC Möjligheten 2 - Hyllie IK grön Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
2022-05-15 11:45 Malmö FF vit - Lilla Torg FF blå Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2022-05-21 10:00 Limhamns FF grön - Malmö FF vit Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
2022-05-21 11:00 Husie IF grön - Skurups AIF grön Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2022-05-21 11:30 Hyllie IK grön - FC Trelleborg röd Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
2022-05-22 11:00 Lilla Torg FF blå - Sjöbo IF blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2022-05-22 12:45 Kvarnby IK blå - FC Bellevue 2 Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Juni
2022-06-04 11:00 FC Möjligheten 2 - Kvarnby IK blå Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 2
2022-06-04 12:00 FC Bellevue 2 - Lilla Torg FF blå Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2022-06-04 12:00 Husie IF grön - Hyllie IK grön Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2022-06-04 12:00 Sjöbo IF blå - Limhamns FF grön Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2022-06-05 11:00 Skurups AIF grön - Malmö FF vit Skurups IP B-plan 7-manna
2022-06-05 14:00 FC Trelleborg röd - IF Limhamn Bunkeflo B1 röd Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2022-06-11 15:30 Hyllie IK grön - Skurups AIF grön Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 1
2022-06-12 12:00 Kvarnby IK blå - FC Trelleborg röd Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2022-06-12 14:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 röd - Husie IF grön Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2022-06-12 15:00 Limhamns FF grön - FC Bellevue 2 Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
2022-06-16 18:45 Lilla Torg FF blå - FC Möjligheten 2 Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2022-06-18 11:00 Malmö FF vit - Sjöbo IF blå Sjöbo IP, Gumparp C-plan liten 9-manna
2022-06-19 11:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 röd - FC Möjligheten 2 Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info