Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div. 5 pojkar norra Ångermanland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anundsjö IF P10 Emma Andersson 0702753277 Röd/vit/röd/Röd
Arnäs IF P 10 Blå Nina Nilsson 0703071195 gul/blå/gul/blå
Arnäs IF P-10 Gul Nina Nilsson 0703071195 gul/blå/gul/blå
BK Örnen P10 Lag 1 Lennart Hägglöf 0705375161 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå/Ljusblå ränder
BK Örnen P10 Lag 2 Lennart Hägglöf 0705375161 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå/Ljusblå ränder
Domsjö IF P10 Blå Sara Olsson 0702741268 Blå och svart/Svart/Blå
Domsjö IF P10 Svart Sara Olsson 0702741268 Blå och svart/Svart/Blå
Hägglunds IoFK P10 Röd Jessica Nilsson 0738353164 Röd/Röd/Röd
Hägglunds IoFK P10 Svart Jessica Nilsson 0738353164 Röd/Röd/Röd
Moelvens FC /Sidensjö P10 Andreas K Johansson 0703006931 Blå/Röd/Blå/Röd
Sidensjö IK P 10 Sofia Nordin 0730307866 Gul/Blå/Gul
Själevads IK P10 Lars Dahlbäck 0702704448 Grön/Svart/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2022-05-01 10:00 Domsjö IF P10 Svart - BK Örnen P10 Lag 1 Skyttis IP
2022-05-01 11:30 Hägglunds IoFK P10 Röd - Moelvens FC /Sidensjö P10 Skyttis IP
2022-05-01 11:30 BK Örnen P10 Lag 2 - Domsjö IF P10 Blå Skyttis IP
2022-05-01 16:00 Arnäs IF P-10 Gul - Hägglunds IoFK P10 Svart HumanResurs Arena K-11
2022-05-01 18:30 Sidensjö IK P 10 - Anundsjö IF P10 Olympia
2022-05-05 18:00 Moelvens FC /Sidensjö P10 - Arnäs IF P-10 Gul Överhörnäs IP
2022-05-07 10:00 Arnäs IF P 10 Blå - Sidensjö IK P 10 HumanResurs Arena K-11
2022-05-08 Domsjö IF P10 Blå - Domsjö IF P10 Svart Hangarplan
2022-05-08 11:00 Anundsjö IF P10 - Själevads IK P10 Olympia
2022-05-11 18:00 Sidensjö IK P 10 - BK Örnen P10 Lag 1 Sidensjö IP
2022-05-14 09:30 BK Örnen P10 Lag 2 - Moelvens FC /Sidensjö P10 Skyttis IP
2022-05-15 Domsjö IF P10 Svart - Hägglunds IoFK P10 Svart Hangarplan
2022-05-15 14:00 Arnäs IF P-10 Gul - Hägglunds IoFK P10 Röd HumanResurs Arena K-11
2022-05-15 14:30 Själevads IK P10 - Arnäs IF P 10 Blå Mycklingplan
2022-05-19 18:00 Moelvens FC /Sidensjö P10 - Domsjö IF P10 Svart Billsta IP
2022-05-21 08:30 Hägglunds IoFK P10 Röd - BK Örnen P10 Lag 2 Skyttis IP
2022-05-21 12:00 Arnäs IF P 10 Blå - Anundsjö IF P10 HumanResurs Arena K-11
2022-05-22 Domsjö IF P10 Blå - Sidensjö IK P 10 Hangarplan
2022-05-22 15:30 BK Örnen P10 Lag 1 - Själevads IK P10 Järvedsplan
2022-05-26 Domsjö IF P10 Svart - Hägglunds IoFK P10 Röd Hangarplan
2022-05-26 Själevads IK P10 - Domsjö IF P10 Blå Själevads IP B-plan 7-7
2022-05-26 11:00 Anundsjö IF P10 - BK Örnen P10 Lag 1 Olympia
2022-05-27 16:15 BK Örnen P10 Lag 2 - Arnäs IF P-10 Gul Skyttis IP
2022-05-28 14:00 Arnäs IF P-10 Gul - Domsjö IF P10 Svart HumanResurs Arena K-11
2022-05-29 10:00 Moelvens FC /Sidensjö P10 - Sidensjö IK P 10 Överhörnäs IP
2022-05-29 11:00 Sidensjö IK P 10 - Hägglunds IoFK P10 Svart Sidensjö IP
2022-05-29 12:00 Domsjö IF P10 Blå - Anundsjö IF P10 Hangarplan
2022-05-29 16:30 Hägglunds IoFK P10 Svart - Själevads IK P10 Skyttis IP
2022-05-29 17:45 BK Örnen P10 Lag 1 - Arnäs IF P 10 Blå Skyttis IP
Juni
2022-06-01 18:00 Sidensjö IK P 10 - Hägglunds IoFK P10 Röd Sidensjö IP
2022-06-03 18:00 Hägglunds IoFK P10 Svart - BK Örnen P10 Lag 2 Bussbyvallen B-Plan
2022-06-05 Domsjö IF P10 Svart - BK Örnen P10 Lag 2 Hangarplan
2022-06-05 11:00 Anundsjö IF P10 - Hägglunds IoFK P10 Svart Olympia
2022-06-05 12:00 Arnäs IF P 10 Blå - Domsjö IF P10 Blå HumanResurs Arena K-11
2022-06-05 14:30 Själevads IK P10 - Moelvens FC /Sidensjö P10 Själevads IP B-plan 7-7
2022-06-09 18:00 Moelvens FC /Sidensjö P10 - Anundsjö IF P10 Billsta IP
2022-06-10 18:00 Hägglunds IoFK P10 Svart - Arnäs IF P 10 Blå Bussbyvallen B-Plan
2022-06-11 14:30 Hägglunds IoFK P10 Röd - Själevads IK P10 Bussbyvallen B-Plan
2022-06-12 Arnäs IF P-10 Gul - Sidensjö IK P 10 HumanResurs Arena U 7
2022-06-12 18:00 Domsjö IF P10 Blå - BK Örnen P10 Lag 1 Hangarplan
2022-06-15 17:30 Själevads IK P10 - Arnäs IF P-10 Gul Själevads IP B-plan 7-7
2022-06-15 18:00 Sidensjö IK P 10 - BK Örnen P10 Lag 2 Sidensjö IP
2022-06-15 18:30 BK Örnen P10 Lag 1 - Hägglunds IoFK P10 Svart Bodums IP
2022-06-16 18:15 Anundsjö IF P10 - Hägglunds IoFK P10 Röd Olympia
2022-06-16 19:30 Arnäs IF P 10 Blå - Moelvens FC /Sidensjö P10 HumanResurs Arena U 7
2022-06-19 10:00 Moelvens FC /Sidensjö P10 - BK Örnen P10 Lag 1 Billsta IP
2022-06-19 11:00 Hägglunds IoFK P10 Svart - Domsjö IF P10 Blå Bussbyvallen C7 plan
2022-06-19 13:00 Hägglunds IoFK P10 Röd - Arnäs IF P 10 Blå Bussbyvallen C7 plan
2022-06-19 15:30 BK Örnen P10 Lag 2 - Själevads IK P10 Bodums IP
2022-06-19 18:00 Domsjö IF P10 Svart - Sidensjö IK P 10 Hangarplan
2022-06-19 18:00 Arnäs IF P-10 Gul - Anundsjö IF P10 HumanResurs Arena A 11
2022-06-22 18:00 Domsjö IF P10 Blå - Moelvens FC /Sidensjö P10 Hangarplan
2022-06-23 18:15 Anundsjö IF P10 - BK Örnen P10 Lag 2 Olympia
2022-06-26 Själevads IK P10 - Domsjö IF P10 Svart Själevads IP B-plan 7-7
2022-06-26 Arnäs IF P 10 Blå - Arnäs IF P-10 Gul Humanresurs Arena
2022-06-26 15:30 BK Örnen P10 Lag 1 - Hägglunds IoFK P10 Röd Bodums IP
2022-06-27 18:00 Domsjö IF P10 Blå - Arnäs IF P-10 Gul Hangarplan
2022-06-29 18:00 Domsjö IF P10 Svart - Anundsjö IF P10 Hangarplan
2022-06-29 18:30 BK Örnen P10 Lag 2 - Arnäs IF P 10 Blå Bodums IP
2022-06-30 17:00 Hägglunds IoFK P10 Röd - Domsjö IF P10 Blå Bussbyvallen C7 plan
2022-06-30 18:00 Moelvens FC /Sidensjö P10 - Hägglunds IoFK P10 Svart Billsta IP
2022-06-30 19:30 Arnäs IF P-10 Gul - BK Örnen P10 Lag 1 HumanResurs Arena U 7
Juli
2022-07-03 Hägglunds IoFK P10 Svart - Hägglunds IoFK P10 Röd Bussbyvallen C7 plan
2022-07-03 14:00 Arnäs IF P 10 Blå - Domsjö IF P10 Svart HumanResurs Arena U 7
2022-07-03 14:30 Själevads IK P10 - Sidensjö IK P 10 Själevads IP B-plan 7-7
2022-07-03 15:30 BK Örnen P10 Lag 1 - BK Örnen P10 Lag 2 Bodums IP

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info