Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar Div. 11 Södra 2 (10-12 år)

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
LGM Peter Olofsson 0763153647 Vit/blå/röd
BK Astrio Svart Martin Tholin 0733890038 Gul/Svarta/Gula
Halmstads BK vit Ismail Akgun 0704620698 blå/svart/blå
HGH FC Svart Ulrika Karlson 0767675625 Rödblårandig/svarta/svarta
IF Centern Blå Per Vidmark 0733127755 blåvit-randig/Blå/Blåa
IF Centern Vit Per Vidmark 0733127755 blåvit-randig/Blå/Blåa
IS Halmia Didi Lukebani 0768675262 vit/röda/vita
Sennans IF Tobias Fredin Skoglund 0708937315 röd, blå, röd
Slöinge GOIF Niclas Ekeroth 0736463680 vit/vita/vita
Snöstorp Nyhem FF Daniel Ahrling 0702649657 röd/gröna/gröna
Stafsinge IF Martin Bjermqvist 0705692635 rödsvart/svart/svart
Trönninge IF 2 Mattias Rubensson 0732416850 vit/röda/vita
Vessige/Ginsten Magnus Karlsson 0708854418 Herr: Blå. Dam: Blå, Herr: blå. Dam: Blå, Herr: Blå Dam: Blå
Vinbergs IF Johannes Hedberg 0729707086 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2022-05-03 18:00 Slöinge GOIF - Vessige/Ginsten Slöinge IP B
2022-05-05 18:00 Snöstorp Nyhem FF - Halmstads BK vit Skedalaheds IP 2
2022-05-05 18:00 LGM - Stafsinge IF Morups IP A
2022-05-07 09:30 BK Astrio Svart - HGH FC Svart Söndrums IP F
2022-05-07 10:00 Trönninge IF 2 - Vinbergs IF Tuvasvallen 7:match
2022-05-08 10:00 IF Centern Blå - IS Halmia Kärlekens IP 3
2022-05-08 10:00 IF Centern Vit - Sennans IF Kärlekens IP 3
2022-05-11 18:30 Stafsinge IF - IF Centern Vit Stafsinge IP 4
2022-05-12 18:00 Sennans IF - IF Centern Blå Åleds IP
2022-05-13 18:00 Halmstads BK vit - Trönninge IF 2 Halmstad Arena P5
2022-05-14 10:00 Vessige/Ginsten - LGM Ginstavallen 3
2022-05-14 10:30 Vinbergs IF - Slöinge GOIF Vinåvallen D
2022-05-15 13:00 IS Halmia - BK Astrio Svart Halmstad Arena P15
2022-05-15 16:00 HGH FC Svart - Snöstorp Nyhem FF Tranevall
2022-05-17 18:00 Slöinge GOIF - Halmstads BK vit Slöinge IP B
2022-05-17 19:10 Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia Skedalaheds IP 2
2022-05-19 18:00 Trönninge IF 2 - HGH FC Svart Tuvasvallen 7:match
2022-05-21 10:00 BK Astrio Svart - Sennans IF Söndrums IP F
2022-05-22 10:00 IF Centern Blå - Stafsinge IF Kärlekens IP 3
2022-05-22 10:00 IF Centern Vit - LGM Kärlekens IP 3
2022-05-22 10:00 Vinbergs IF - Vessige/Ginsten Vinåvallen D
2022-05-24 18:00 LGM - IF Centern Blå Morups IP A
2022-05-24 18:30 IS Halmia - Trönninge IF 2 Halmstad Arena P15
2022-05-25 18:30 Stafsinge IF - BK Astrio Svart Stafsinge IP 4
2022-05-28 10:30 HGH FC Svart - Slöinge GOIF Gullevi IP
2022-05-28 10:30 Vessige/Ginsten - IF Centern Vit Ginstavallen 3
2022-05-29 12:00 Halmstads BK vit - Vinbergs IF Halmstad Arena P16
Juni
2022-06-02 18:00 Trönninge IF 2 - Sennans IF Tuvasvallen 7:match
2022-06-04 10:30 Vinbergs IF - HGH FC Svart Vinåvallen D
2022-06-04 13:30 BK Astrio Svart - LGM Söndrums IP F
2022-06-05 00:00 (Inst.) IF Centern Blå - IF Centern Vit Kärlekens IP 2
2022-06-05 10:30 Slöinge GOIF - IS Halmia Slöinge IP B
2022-06-05 11:00 Snöstorp Nyhem FF - Stafsinge IF Skedalaheds IP 2
2022-06-05 11:30 Halmstads BK vit - Vessige/Ginsten Halmstad Arena P5
2022-06-06 10:00 IF Centern Vit - BK Astrio Svart Kärlekens IP 2
2022-06-09 18:00 LGM - Snöstorp Nyhem FF Morups IP A
2022-06-09 18:00 Sennans IF - Slöinge GOIF Åleds IP
2022-06-09 18:30 Stafsinge IF - Trönninge IF 2 Stafsinge IP 4
2022-06-11 13:00 IS Halmia - Vinbergs IF Halmstad Arena P15
2022-06-12 10:30 Vessige/Ginsten - IF Centern Blå Ginstavallen 3
2022-06-14 18:00 HGH FC Svart - Halmstads BK vit Gullevi IP
2022-06-14 18:00 Vinbergs IF - Sennans IF Vinåvallen D
2022-06-14 18:30 Slöinge GOIF - Stafsinge IF Slöinge IP B
2022-06-14 19:10 Snöstorp Nyhem FF - IF Centern Vit Skedalaheds IP 2
2022-06-16 18:30 Trönninge IF 2 - LGM Tuvasvallen 7:match
2022-06-17 18:00 Halmstads BK vit - IS Halmia Halmstad Arena P5
2022-06-18 13:30 BK Astrio Svart - IF Centern Blå Söndrums IP F
2022-06-19 16:00 HGH FC Svart - Vessige/Ginsten Gullevi IP
Juli
2022-07-02 10:00 Sennans IF - Snöstorp Nyhem FF Åleds IP
Augusti
2022-08-10 18:30 Stafsinge IF - Vinbergs IF Stafsinge IP 4
2022-08-11 18:00 LGM - Slöinge GOIF Morups IP A
2022-08-13 13:00 IS Halmia - HGH FC Svart Halmstad Arena P15
2022-08-14 00:00 Sennans IF - Halmstads BK vit Åleds IP
2022-08-14 00:00 Vessige/Ginsten - BK Astrio Svart Brovallen
2022-08-14 10:00 IF Centern Blå - Snöstorp Nyhem FF Kärlekens IP 2
2022-08-14 10:00 IF Centern Vit - Trönninge IF 2 Kärlekens IP 2
2022-08-18 18:00 Slöinge GOIF - IF Centern Vit Slöinge IP B
2022-08-18 18:00 Trönninge IF 2 - IF Centern Blå Tuvasvallen 7:match
2022-08-18 18:00 Snöstorp Nyhem FF - BK Astrio Svart Skedalaheds IP 2
2022-08-18 18:00 HGH FC Svart - Sennans IF Wegeli IP 1
2022-08-20 10:30 Vinbergs IF - LGM Vinåvallen D
2022-08-20 13:00 IS Halmia - Vessige/Ginsten Halmstad Arena P16
2022-08-21 11:30 Halmstads BK vit - Stafsinge IF Halmstad Arena P5
2022-08-24 18:30 Stafsinge IF - HGH FC Svart Stafsinge IP 4
2022-08-25 18:00 LGM - Halmstads BK vit Morups IP A
2022-08-27 13:30 BK Astrio Svart - Trönninge IF 2 Söndrums IP F
2022-08-28 00:00 Sennans IF - IS Halmia Åleds IP
2022-08-28 00:00 Vessige/Ginsten - Snöstorp Nyhem FF Brovallen
2022-08-28 10:00 IF Centern Blå - Slöinge GOIF Kärlekens IP 2
2022-08-28 10:00 IF Centern Vit - Vinbergs IF Kärlekens IP 2
September
2022-09-01 18:00 Trönninge IF 2 - Snöstorp Nyhem FF Tuvasvallen 7:match
2022-09-02 18:00 Halmstads BK vit - IF Centern Vit Halmstad Arena P5
2022-09-03 10:30 Vinbergs IF - IF Centern Blå Vinåvallen D
2022-09-03 11:00 Slöinge GOIF - BK Astrio Svart Slöinge IP B
2022-09-03 13:00 IS Halmia - Stafsinge IF Halmstad Arena P15
2022-09-04 00:00 Sennans IF - Vessige/Ginsten Åleds IP
2022-09-04 17:00 HGH FC Svart - LGM Tranevall
2022-09-07 18:30 Stafsinge IF - Sennans IF Stafsinge IP 4
2022-09-08 18:00 LGM - IS Halmia Morups IP B
2022-09-10 09:30 BK Astrio Svart - Vinbergs IF Söndrums IP E
2022-09-10 11:00 Snöstorp Nyhem FF - Slöinge GOIF Skedalaheds IP 4
2022-09-11 00:00 Vessige/Ginsten - Trönninge IF 2 Brovallen
2022-09-11 10:00 IF Centern Blå - Halmstads BK vit Kärlekens IP 2
2022-09-11 10:00 IF Centern Vit - HGH FC Svart Kärlekens IP 2
2022-09-13 18:00 Slöinge GOIF - Trönninge IF 2 Slöinge IP B
2022-09-14 18:30 Stafsinge IF - Vessige/Ginsten Stafsinge IP 4
2022-09-15 18:00 HGH FC Svart - IF Centern Blå Wegeli IP 1
2022-09-16 18:00 Halmstads BK vit - BK Astrio Svart Halmstad Arena P5
2022-09-17 10:30 Vinbergs IF - Snöstorp Nyhem FF Vinåvallen D
2022-09-17 13:00 IS Halmia - IF Centern Vit Halmstad Arena P15
2022-09-18 00:00 Sennans IF - LGM Åleds IP

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info