Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 10 Borås Pojkar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Annelunds IF Mattias Ryberg 0703263201 Grön/Vit/Grön
Brämhults IK Anders Ljungqvist 0733128516 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Daniel Ekman Grön/Vit/Grön
Gerdskens BK Lars-Petter Björk 0709243317 Gul/Svart/Gul (A-Lag) Svarta
IF Elfsborg Arvid Skantz 0760094523 Gul/Svart/Gul
Mariedals IK Martin Bohman 0708198865 Blå/Vit/Vit
Sandareds IF Johan Strandqvist 0702450670 Vit/Grön/Vit
Sjömarkens IF Daniel Lindh +46703010317 Vit/Grön/Grön
Södra Vings IF/Äspereds IF Terese Tyrén 0703690387 Röd/Svart/Röd
Töllsjö IF Roger Jakobsson +46736364279 Vit/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2022-05-07 10:00 IF Elfsborg - Byttorps IF Ryda Sportfält D
2022-05-08 (Inst.) Töllsjö IF - Södra Vings IF/Äspereds IF Holmängen 7-manna 1
2022-05-08 16:00 Mariedals IK - Brämhults IK Kransmossens IP D
2022-05-08 18:00 Sjömarkens IF - Annelunds IF Idrottsgården B-plan
2022-05-14 11:00 Byttorps IF - Mariedals IK Byttorps IP B
2022-05-15 (Inst.) Södra Vings IF/Äspereds IF - Gerdskens BK
2022-05-15 11:00 Brämhults IK - Sandareds IF Brämhults IP C
2022-05-15 11:00 Annelunds IF - Töllsjö IF Mörlanda C
2022-05-21 10:00 IF Elfsborg - Gerdskens BK Ryda Sportfält D
2022-05-22 (Inst.) Annelunds IF - Södra Vings IF/Äspereds IF Mörlanda C
2022-05-22 11:00 Sandareds IF - Byttorps IF Sandevi A-plan
2022-05-22 15:30 Sjömarkens IF - Brämhults IK Idrottsgården Konstgräsplan
2022-05-29 (Inst.) Södra Vings IF/Äspereds IF - IF Elfsborg
2022-05-29 12:30 Gerdskens BK - Mariedals IK Gerdskenvallen B-plan
2022-05-29 14:30 Brämhults IK - Töllsjö IF Brämhults IP C
2022-05-30 18:00 Byttorps IF - Sjömarkens IF Byttorps IP B
2022-05-31 18:30 Annelunds IF - Brämhults IK Mörlanda C
Juni
2022-06-02 18:00 Töllsjö IF - Byttorps IF Holmängen 7-manna 1
2022-06-04 13:00 Mariedals IK - IF Elfsborg Kransmossens IP D
2022-06-06 18:00 Sandareds IF - Gerdskens BK Sandevi B-plan
2022-06-11 10:00 IF Elfsborg - Sandareds IF Ryda Sportfält D
2022-06-12 15:00 Gerdskens BK - Sjömarkens IF Gerdskenvallen B-plan
2022-06-12 15:00 Byttorps IF - Annelunds IF Byttorps IP B
2022-06-12 15:00 (Inst.) Mariedals IK - Södra Vings IF/Äspereds IF Kransmossens IP D
2022-06-16 18:00 Töllsjö IF - Gerdskens BK Holmängen 7-manna 1
2022-06-19 12:45 Brämhults IK - Södra Vings IF/Äspereds IF Brämhults IP C
2022-06-19 15:00 Sjömarkens IF - IF Elfsborg Idrottsgården Konstgräsplan
2022-06-21 18:30 Södra Vings IF/Äspereds IF - Mariedals IK Stationsvallen
2022-06-22 17:30 IF Elfsborg - Töllsjö IF Ryda Sportfält D
2022-06-26 13:00 Gerdskens BK - Annelunds IF Gerdskenvallen A-plan
2022-06-26 15:00 Byttorps IF - Brämhults IK Byttorps IP B
2022-06-30 18:00 Sandareds IF - Mariedals IK Sandevi A-plan
Juli
2022-07-03 14:00 Södra Vings IF/Äspereds IF - Sandareds IF Stationsvallen
Augusti
2022-08-09 18:30 Annelunds IF - IF Elfsborg Mörlanda C
2022-08-11 18:00 Töllsjö IF - Mariedals IK Holmängen 7-manna 1
2022-08-14 Byttorps IF - Södra Vings IF/Äspereds IF Byttorps IP B
2022-08-14 11:00 Sjömarkens IF - Sandareds IF Sandevi B-plan
2022-08-20 11:00 Sandareds IF - Töllsjö IF Sandevi B-plan
2022-08-21 12:30 Gerdskens BK - Brämhults IK Gerdskenvallen A-plan
2022-08-21 16:00 Mariedals IK - Annelunds IF Kransmossens IP D
2022-08-25 18:00 Töllsjö IF - Sjömarkens IF Holmängen 7-manna 1
2022-08-25 18:30 Södra Vings IF/Äspereds IF - Sjömarkens IF Stationsvallen
2022-08-28 11:00 Byttorps IF - Gerdskens BK Byttorps IP B
2022-08-28 13:00 Brämhults IK - IF Elfsborg Brämhults IP C
2022-08-28 16:00 Mariedals IK - Sjömarkens IF Kransmossens IP D
2022-08-28 18:15 Annelunds IF - Sandareds IF Mörlanda C
September
2022-09-04 (Inst.) Södra Vings IF/Äspereds IF - Töllsjö IF
2022-09-04 11:00 Annelunds IF - Sjömarkens IF Mörlanda C
2022-09-04 17:00 Byttorps IF - IF Elfsborg Byttorps IP B
2022-09-04 18:30 Brämhults IK - Mariedals IK Brämhults IP C
2022-09-08 18:00 Töllsjö IF - Annelunds IF Holmängen 7-manna 1
2022-09-10 11:00 Sandareds IF - Brämhults IK Sandevi B-plan
2022-09-11 (Inst.) Gerdskens BK - Södra Vings IF/Äspereds IF Gerdskenvallen B-plan
2022-09-11 12:00 Mariedals IK - Byttorps IF Kransmossens IP D
2022-09-18 11:00 Gerdskens BK - IF Elfsborg Gerdskenvallen A-plan
2022-09-18 11:00 Brämhults IK - Sjömarkens IF Brämhults IP C
2022-09-18 17:00 Byttorps IF - Sandareds IF Byttorps IP B
2022-09-20 18:15 Södra Vings IF/Äspereds IF - Annelunds IF Stationsvallen
2022-09-22 18:00 Töllsjö IF - Brämhults IK Holmängen 7-manna 1
2022-09-25 14:00 Mariedals IK - Gerdskens BK Kransmossens IP D
2022-09-25 14:00 IF Elfsborg - Södra Vings IF/Äspereds IF Ryda Sportfält D
2022-09-25 16:00 Sjömarkens IF - Byttorps IF Sandevi B-plan
Oktober
2022-10-01 11:00 IF Elfsborg - Annelunds IF Ryda Sportfält D
2022-10-02 11:00 Gerdskens BK - Töllsjö IF Gerdskenvallen B-plan
December
2022-12-24 00:00 IF Elfsborg - Mariedals IK Ryda Sportfält D
2022-12-24 00:00 Gerdskens BK - Sandareds IF Gerdskenvallen B-plan
2022-12-24 00:00 Byttorps IF - Töllsjö IF Byttorps IP B
2022-12-24 00:00 Brämhults IK - Annelunds IF Brämhults IP C
2022-12-24 00:00 Sjömarkens IF - Gerdskens BK Idrottsgården B-plan
2022-12-24 00:00 Sandareds IF - IF Elfsborg Sandevi A-plan
2022-12-24 00:00 Annelunds IF - Byttorps IF Mörlanda C
2022-12-24 00:00 Mariedals IK - Sandareds IF Kransmossens IP D
2022-12-24 00:00 IF Elfsborg - Sjömarkens IF Ryda Sportfält D
2022-12-24 (Inst.) Södra Vings IF/Äspereds IF - Brämhults IK
2022-12-24 00:00 Töllsjö IF - IF Elfsborg Holmängen 7-manna 1
2022-12-24 00:00 Sjömarkens IF - Mariedals IK Idrottsgården B-plan
2022-12-24 (Inst.) Sandareds IF - Södra Vings IF/Äspereds IF Sandevi A-plan
2022-12-24 00:00 Brämhults IK - Byttorps IF Brämhults IP C
2022-12-24 00:00 Annelunds IF - Gerdskens BK Mörlanda C
2022-12-24 00:00 Sandareds IF - Sjömarkens IF Sandevi A-plan
2022-12-24 00:00 Mariedals IK - Töllsjö IF Kransmossens IP D
2022-12-24 (Inst.) Södra Vings IF/Äspereds IF - Byttorps IF
2022-12-24 00:00 Töllsjö IF - Sandareds IF Holmängen 7-manna 1
2022-12-24 (Inst.) Sjömarkens IF - Södra Vings IF/Äspereds IF Idrottsgården B-plan
2022-12-24 00:00 Brämhults IK - Gerdskens BK Brämhults IP C
2022-12-24 00:00 Annelunds IF - Mariedals IK Mörlanda C
2022-12-24 00:00 Sjömarkens IF - Töllsjö IF Idrottsgården B-plan
2022-12-24 00:00 Sandareds IF - Annelunds IF Sandevi A-plan
2022-12-24 00:00 IF Elfsborg - Brämhults IK Ryda Sportfält D
2022-12-24 00:00 Gerdskens BK - Byttorps IF Gerdskenvallen B-plan

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info