Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Matcher idag - Hallands Fotbollförbund

Välj förbund och datum
Matcher 2021-06-24
Tid Match Resultat Anläggning
Div 1 Mellersta Götaland, dam 2021
19:30 BK Astrio - Qviding FIF Söndrums IP A
Div 1 Södra Götaland, dam 2021
19:15 Halmstads BK - FC Rosengård 1917 Halmstad Arena P2
P19 Allsvenskan Södra 2021
18:00 Halmstads BK - Helsingborgs IF Halmstad Arena P2
P17 Div.1 2021 - Region 1
18:30 BK Astrio - Varbergs BoIS FC Söndrums IP konstgräs
P16 Nationell Grupp 2
19:00 Falkenbergs FF - Kinna IF AIK-vallen A
19:00 Halmstads BK - Ängelholms FF Halmstad Arena P3
Träningsmatcher Juniorer Göteborg
19:45 Tölö IF (HJ) - Solängens BK (HJ) Eklandavallen Konstgräs 1
Division 4 Herr Halland
19:00 IF Norvalla - IF Böljan Falkenberg Norvalla IP
19:00 IFK Fjärås - Väröbacka GIF Ögärdets IP A
19:00 Lerkils IF - Kungsbacka City FC Ledets IP
19:00 Lilla Träslövs FF - Hyltebruks IF Östervi A
19:00 Åsa IF - IF Leikin Åsa IP A
Division 5 Herr Halland
19:00 Getinge IF - Galtabäcks BK Getinge IP 1
19:00 IF Centern - Grimetons IK Kärlekens IP
19:00 Kvibille BK - Lilla Tjärby IK Uppskj. Björkevi IP
Division 6 Norra Herr Halland
19:00 Löftadalens IF - Kung Karl BK Löftavallen
19:00 Träslövsläge IF - Rolfstorp GIF/Skällinge Ankarvallen B
19:00 Unite People FC - Frillesås FF Håstens IP A
19:00 Valinge IF - Bua IF Valinge IP
19:00 Veddige BK - Annebergs IF Veddige IP A
Division 6 Mellersta Norra Herr Halland
18:30 Långås/Morup - BK Viljan Ryevi IP
19:00 Glommens IF - Rinia IF Glommens IP 1
19:00 Ätrafors BK - Slöinge GOIF Klockarevallen 1
Division 6 Mellersta Södra Herr Halland
18:30 Andersbergs IK - Sennans IF Halmstad Arena P4
18:30 IS Örnia - Snöstorp Nyhem FF Alevallen
19:00 HGH FC - Vapnö IF Tranevall
Nivå 2 Södra Nord Herr Halland
18:30 Vapnö IF/Astrio - Sperlingsholm Skuggan BK 2 Vapnö IP 1
Division 3 Dam Halland
19:00 Varbergs BoIS FC - Ullareds IK Varberg Energi Arena B
Division 4 Dam Halland
19:00 SRG Himledalen - Oskarströms IS Skällinge IP A
19:30 Tofta GIF - LGM Lindvallen A
Division 12 Pojk Mellersta (12 år)
Skrea IF gul - Skrea IF svart Skrea IP 3
Division 10 Flick Mellersta (13 år)
18:30 LGM - Trönninge BK Morups IP B
Division 7 Pojk Norra (15 år)
18:00 Tölö IF - Annebergs IF Uppskj. Hamravallen A
19:00 Värö United - IFK Fjärås Västkustvallen
Division 7 Pojk Södra (15 år)
18:30 Trönninge IF - VGLT Tuvasvallen A
Flickor 15 år Regional
19:00 Kullavik IF - Väster/Näset Särö IP A

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info