Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Rydets IP A konstgräs (plan 1)

Anläggning
Rydets IP
Adress
Onsala
Zon
Kungsbacka
Kommun
Kungsbacka
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Okänd
Omklädningsrum
5 st
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2021-08-03 19:15 Klass 1 Herr Halland Onsala BK - Laholms FK Rydets IP A konstgräs
2021-08-04 19:15 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Onsala BK - Ullareds IK Rydets IP A konstgräs
2021-08-04 20:00 Nivå 2 Norra Nord Herr Halland Onsala BK C - Kungsbacka City FC Rydets IP A konstgräs
2021-08-08 12:00 Division 12 Pojk Mellersta Norra Höst Onsala BK vit - Åsa IF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-08 12:00 Division 14 Pojk Norra Höst Onsala BK Vit - Trönninge BK svart Rydets IP C Konstgräs
2021-08-08 13:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Onsala BK - Vinbergs IF Rydets IP A konstgräs
2021-08-08 14:00 Division 11 Flick Höst Onsala BK vit - BK Astrio Rydets IP C Konstgräs
2021-08-08 15:30 P19 Div.1 2021 - Region 1 (Grupp 1) Onsala BK - Lunds BK Rydets IP B
2021-08-10 19:00 Svenska Cupen 2021/22 omg. 1-3 Onsala BK - Qviding FIF Rydets IP A konstgräs
2021-08-11 19:00 Flickor 15 år Regional Onsala BK - Kullavik IF Rydets IP A konstgräs
2021-08-14 12:00 Division 14 Pojk Norra Höst Onsala BK Gul - Tofta GIF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-14 12:30 Division 10 Pojk Grupp D Höst Onsala BK Vit - Lerkils IF Blå Rydets IP B
2021-08-14 14:00 Division 11 Flick Höst Onsala BK blå - Torup/Rydö FF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-14 14:00 Division 14 Flick Mellersta Norra Höst Onsala BK blå - IFK Fjärås Rydets IP C Konstgräs
2021-08-14 14:15 Division 8 Pojk Grupp A Höst Onsala BK Vit - Trönninge BK Rydets IP B
2021-08-14 15:30 Träningsmatcher Div. 3 damer Onsala BK (K2D) - Mölnlycke IF (D3D) Rydets IP A konstgräs
2021-08-14 16:00 Division 16 Pojk Mellersta Norra Höst Onsala BK Röd - Lilla Träslövs FF Gul Rydets IP C Konstgräs
2021-08-14 16:00 Division 15 Pojk Norra Höst Onsala BK Vit - Särö IK grön Rydets IP C Konstgräs
2021-08-15 Division 13 Pojk Norra Höst 1 Onsala BK Blå - Ospecificerat lag (10) Rydets IP C Konstgräs
2021-08-15 12:00 Division 15 Pojk Norra Höst Onsala BK Blå - Kungsbacka IF röd Rydets IP C Konstgräs
2021-08-15 13:00 F17 SM 2021 - Västra Götaland Onsala BK - BK Astrio Rydets IP A konstgräs
2021-08-15 14:00 Division 15 Flick Norra Höst Onsala BK - SRG Himledalen Rydets IP C Konstgräs
2021-08-15 14:00 Division 16 Pojk Norra Höst Onsala BK Gul - Kullavik IF 1 Rydets IP C Konstgräs
2021-08-15 16:00 Division 12 Pojk Norra Höst Onsala BK blå - Varbergs BoIS FC Grön Rydets IP C Konstgräs
2021-08-15 16:00 Nivå 2 Norra Nord Herr Halland Onsala BK C - Bua IF Rydets IP B
2021-08-15 16:00 Junior Pojkar Div 2A Onsala BK 1 - GFF/Azalea BK Rydets IP A konstgräs
2021-08-17 18:45 Klass 1 Herr Halland Onsala BK - Åsa IF Rydets IP A konstgräs
2021-08-20 18:45 Division 4 Pojk (16 år) Halland Onsala BK - Kungsbacka IF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-21 12:00 Division 12 Pojk Mellersta Norra Höst Onsala BK vit - Frillesås FF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-21 12:00 Division 14 Flick Norra Höst Onsala BK - Åsa IF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-21 12:30 Division 10 Flick Grupp A Höst Onsala BK - IF Böljan Falkenberg Rydets IP B
2021-08-21 13:00 Div. 2 Västra Götaland dam Onsala BK - Tölö IF Rydets IP A konstgräs
2021-08-21 15:00 Junior Pojkar Div 4 Onsala BK 2 - Hisingsbacka FC Rydets IP B
2021-08-21 16:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Onsala BK - Ängelholms FF Rydets IP A konstgräs
2021-08-22 00:00 Division 16 Flick Norra Höst 2 Onsala BK Blå - Frillesås FF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-22 12:00 Division 16 Flick Norra Höst 1 Onsala BK vit - Åsa IF 1 Rydets IP C Konstgräs
2021-08-22 12:00 Division 14 Pojk Norra Höst Onsala BK Vit - Tölö IF Svart Rydets IP C Konstgräs
2021-08-22 12:30 Division 8 Pojk Halland (14 år) Onsala BK Blå - Frillesås FF Rydets IP B
2021-08-22 14:15 Division 9 Pojk Grupp D Höst Onsala BK blå - BK Astrio 2 Rydets IP B
2021-08-22 17:00 Division 7 Pojk Grupp A Höst Onsala BK - IS Halmia Rydets IP A konstgräs
2021-08-22 17:00 Division 8 Flick Halland (14 år) Onsala BK - BK Astrio Rydets IP B
2021-08-24 18:30 Klass 1 Herr Halland Onsala BK - Lilla Träslövs FF Rydets IP A konstgräs
2021-08-24 20:00 Utvecklingsserie Dam Norra Halland Onsala BK - Vinbergs IF U Rydets IP C Konstgräs
2021-08-25 19:30 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Onsala BK - Dalstorps IF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-27 18:00 Flickor 15 år Regional Onsala BK - IFK Fjärås Rydets IP A konstgräs
2021-08-28 12:00 Division 15 Pojk Norra Höst Onsala BK Vit - Tölö IF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-28 12:30 Division 8 Pojk Grupp A Höst Onsala BK Vit - Åsa IF Rydets IP B
2021-08-28 14:00 Division 14 Pojk Norra Höst Onsala BK Gul - Lilla Träslövs FF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-28 14:00 Division 13 Pojk Norra Höst 1 Onsala BK Blå - Kullavik IF 2 Rydets IP C Konstgräs
2021-08-28 14:00 Division 12 Pojk Norra Höst Onsala BK blå - Lilla Träslövs FF Rydets IP B
2021-08-28 15:30 Pojkar 2006(15 år) Svår Onsala BK - Mölnlycke IF Svart Rydets IP A konstgräs
2021-08-28 16:00 Division 14 Flick Mellersta Norra Höst Onsala BK blå - Valinge IF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-28 16:00 Division 11 Flick Höst Onsala BK vit - Torup/Rydö FF Rydets IP C Konstgräs
2021-08-29 Division 16 Pojk Norra Höst Onsala BK Gul - Ospecificerat lag (7) Rydets IP C Konstgräs
2021-08-29 12:00 Division 16 Flick Norra Höst 2 Onsala BK Blå - Åsa IF 2 Rydets IP C Konstgräs
2021-08-29 12:30 Division 9 Pojk Grupp D Höst Onsala BK blå - Trönninge IF Vit Rydets IP B
2021-08-29 14:00 Division 14 Flick Norra Höst Onsala BK - Kungsbacka IF blå Rydets IP C Konstgräs
2021-08-29 16:00 Division 11 Flick Höst Onsala BK blå - Slöinge GOIF vit Rydets IP C Konstgräs
2021-08-29 16:00 Division 16 Pojk Mellersta Norra Höst Onsala BK Röd - Tölö IF Svart Rydets IP C Konstgräs
2021-08-29 17:00 Nivå 2 Norra Nord Herr Halland Onsala BK C - Annebergs IF Rydets IP A konstgräs
September
2021-09-03 18:00 Flickor 15 år Regional Onsala BK - IFK Örby Rydets IP B
2021-09-03 19:00 Division 2 Pojk (18 år) Halland Onsala BK - Laholms FK Rydets IP C Konstgräs
2021-09-04 12:00 Division 14 Pojk Norra Höst Onsala BK Vit - Lerkils IF Röd Rydets IP C Konstgräs
2021-09-04 12:30 Division 10 Pojk Grupp D Höst Onsala BK Vit - Falkenbergs FF Gul Rydets IP B
2021-09-04 13:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Onsala BK - Sävedalens IF Rydets IP A konstgräs
2021-09-04 16:00 Div. 2 Västra Götaland dam Onsala BK - Valinge-Derome DFF Rydets IP A konstgräs
2021-09-05 12:00 Division 16 Flick Norra Höst 1 Onsala BK vit - Frillesås FF Grön Rydets IP C Konstgräs
2021-09-05 12:00 Division 15 Flick Norra Höst Onsala BK - IFK Fjärås 1 Rydets IP C Konstgräs
2021-09-05 12:30 Division 8 Pojk Halland (14 år) Onsala BK Blå - IF Böljan Falkenberg Rydets IP B
2021-09-05 13:00 F17 SM 2021 - Västra Götaland Onsala BK - Halmstads BK Rydets IP A konstgräs
2021-09-05 15:00 Junior Pojkar Div 4 Onsala BK 2 - Donsö IS Rydets IP B
2021-09-05 15:00 P19 Div.1 2021 - Region 1 (Grupp 1) Onsala BK - Hässleholms IF Rydets IP A konstgräs
2021-09-05 17:00 Division 7 Pojk Grupp A Höst Onsala BK - Halmstads BK 3 Rydets IP A konstgräs
2021-09-07 20:00 Klass 1 Herr Halland Onsala BK - Ullareds IK Rydets IP C Konstgräs
2021-09-08 19:30 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Onsala BK - Assyriska BK Rydets IP C Konstgräs
2021-09-11 12:00 Division 15 Pojk Norra Höst Onsala BK Vit - Trönninge BK Rydets IP C Konstgräs
2021-09-11 12:30 Division 10 Flick Grupp A Höst Onsala BK - Annebergs IF Rydets IP B
2021-09-11 13:00 Flickor 15 år Regional Onsala BK - Råda BK Rydets IP A konstgräs
2021-09-11 14:00 Division 12 Pojk Mellersta Norra Höst Onsala BK vit - SRG Himledalen Rydets IP C Konstgräs
2021-09-11 14:00 Division 13 Pojk Norra Höst 1 Onsala BK Blå - IFK Fjärås 2 Rydets IP C Konstgräs
2021-09-11 14:15 Division 9 Pojk Grupp D Höst Onsala BK blå - Trönninge BK Rydets IP B
2021-09-11 15:30 Pojkar 2006(15 år) Svår Onsala BK - Örgryte IS FF Röd Rydets IP A konstgräs
2021-09-11 16:00 Division 14 Flick Mellersta Norra Höst Onsala BK blå - Tölö IF Grön Rydets IP C Konstgräs
2021-09-11 16:00 Division 11 Flick Höst Onsala BK blå - IF Böljan Falkenberg Vit Rydets IP C Konstgräs
2021-09-12 Division 4 Pojk (16 år) Halland Onsala BK - Ospecificerat lag (6) Rydets IP A konstgräs
2021-09-12 12:00 Division 8 Pojk Grupp A Höst Onsala BK Vit - Trönninge IF Rydets IP B
2021-09-12 12:00 Division 16 Flick Norra Höst 2 Onsala BK Blå - Tölö IF Svart Rydets IP C Konstgräs
2021-09-12 14:00 Division 14 Flick Norra Höst Onsala BK - Värö United Rydets IP C Konstgräs
2021-09-12 14:00 Division 15 Pojk Norra Höst Onsala BK Blå - Åsa IF Svart Rydets IP C Konstgräs
2021-09-12 14:00 Division 8 Flick Halland (14 år) Onsala BK - Lilla Läjet Rydets IP B
2021-09-12 16:00 Nivå 2 Norra Nord Herr Halland Onsala BK C - Särö IK Rydets IP B
2021-09-12 16:00 Division 11 Flick Höst Onsala BK vit - Slöinge GOIF vit Rydets IP C Konstgräs
2021-09-14 19:15 Div. 2 Västra Götaland dam Onsala BK - Älvsborg FF Rydets IP C Konstgräs
2021-09-15 19:15 Utvecklingsserie Dam Norra Halland Onsala BK - Lilla Träslövs FF Rydets IP C Konstgräs
2021-09-17 19:00 Division 4 Pojk (16 år) Halland Onsala BK - Kullavik IF Rydets IP C Konstgräs
2021-09-18 12:00 Division 14 Pojk Norra Höst Onsala BK Gul - Veddige BK Rydets IP C Konstgräs
2021-09-18 12:30 Flickor 15 år Regional Onsala BK - Alingsås KIK Rydets IP B
2021-09-18 13:00 Div. 2 Västra Götaland dam Onsala BK - Näsets SK/IF Väster Rydets IP A konstgräs
2021-09-18 14:00 Division 14 Flick Mellersta Norra Höst Onsala BK blå - Derome-Åskloster FF Rydets IP C Konstgräs
2021-09-18 14:00 Division 9 Pojk Grupp D Höst Onsala BK blå - SRG Himledalen Rydets IP C Konstgräs
2021-09-18 15:00 Junior Pojkar Div 4 Onsala BK 2 - Öckerö IF 2 Rydets IP B
2021-09-18 16:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Onsala BK - Husqvarna FF Rydets IP A konstgräs
2021-09-18 16:00 Division 8 Pojk Grupp A Höst Onsala BK Vit - Lilla Träslövs FF Vit Rydets IP C Konstgräs
2021-09-18 16:00 Division 16 Pojk Mellersta Norra Höst Onsala BK Röd - Värö United Rydets IP C Konstgräs
2021-09-19 12:00 Division 16 Pojk Norra Höst Onsala BK Gul - Lerkils IF Röd Rydets IP C Konstgräs
2021-09-19 12:00 Division 16 Flick Norra Höst 2 Onsala BK Blå - Tofta GIF Rydets IP C Konstgräs
2021-09-19 12:30 Division 8 Pojk Halland (14 år) Onsala BK Blå - Halmstads BK Rydets IP B
2021-09-19 13:00 F17 SM 2021 - Västra Götaland Onsala BK - Falkenbergs FF Rydets IP A konstgräs
2021-09-19 14:15 Division 10 Pojk Grupp D Höst Onsala BK Vit - IF Böljan Falkenberg 1 Rydets IP B
2021-09-19 15:30 P19 Div.1 2021 - Region 1 (Grupp 1) Onsala BK - Varbergs BoIS FC Rydets IP A konstgräs
2021-09-19 16:00 Nivå 2 Norra Nord Herr Halland Onsala BK C - Lerkils IF C Rydets IP B
2021-09-21 20:00 Klass 1 Herr Halland Onsala BK - IF Böljan Falkenberg Rydets IP C Konstgräs
2021-09-25 13:00 Div. 2 Västra Götaland dam Onsala BK - IFK Fjärås Rydets IP A konstgräs
2021-09-26 12:30 Division 10 Flick Grupp A Höst Onsala BK - Trönninge BK Rydets IP A konstgräs
2021-09-26 17:00 Division 7 Pojk Grupp A Höst Onsala BK - IF Leikin Rydets IP A konstgräs
Oktober
2021-10-02 12:00 Junior Pojkar Div 2A Onsala BK 1 - Näsets SK 1 Rydets IP C Konstgräs
2021-10-02 13:00 Division 10 Pojk Grupp D Höst Onsala BK Vit - Laholms FK Rydets IP B
2021-10-02 14:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Onsala BK - Höganäs BK Rydets IP A konstgräs
2021-10-02 15:00 Division 8 Pojk Grupp A Höst Onsala BK Vit - IF Centern Rydets IP B
2021-10-03 00:00 Division 15 Pojk Norra Höst Onsala BK Blå - Särö IK grön Rydets IP C Konstgräs
2021-10-03 12:30 Division 8 Pojk Halland (14 år) Onsala BK Blå - Varbergs BoIS FC Grön Rydets IP B
2021-10-03 13:00 Pojkar 2006(15 år) Svår Onsala BK - Sävedalens IF Röd Rydets IP A konstgräs
2021-10-05 20:00 Klass 1 Herr Halland Onsala BK - Stafsinge IF Rydets IP C Konstgräs
2021-10-09 12:30 Division 10 Flick Grupp A Höst Onsala BK - Lilla Träslövs FF Rydets IP B
2021-10-09 14:00 P19 Div.1 2021 - Region 1 (Grupp 1) Onsala BK - Eskilsminne IF Rydets IP A konstgräs
2021-10-10 Division 9 Pojk Grupp D Höst Onsala BK blå - Ospecificerat lag (6) Rydets IP C Konstgräs
2021-10-16 12:00 Junior Pojkar Div 2A Onsala BK 1 - Torslanda IK Rydets IP C Konstgräs
2021-10-17 14:00 P19 Div.1 2021 - Region 1 (Grupp 1) Onsala BK - Hässleholms IF Rydets IP C Konstgräs
2021-10-17 14:00 Div. 2 Västra Götaland dam Onsala BK - Landvetter IF 2003 Rydets IP A konstgräs
November
2021-11-06 13:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Onsala BK - IK Tord Rydets IP A konstgräs
2021-11-14 13:00 P19 Div.1 2021 - Region 1 (Grupp 1) Onsala BK - Varbergs BoIS FC Rydets IP A konstgräs
2021-11-20 13:00 Div 2 Västra Götaland, herr 2021 Onsala BK - Torslanda IK Rydets IP A konstgräs
2021-11-21 13:00 P19 Div.1 2021 - Region 1 (Grupp 1) Onsala BK - Eskilsminne IF Rydets IP A konstgräs
2021-11-28 13:00 P19 Div.1 2021 - Region 1 (Grupp 1) Onsala BK - BK Olympic Rydets IP A konstgräs
December
2021-12-31 16:00 Nivå 2 Norra Nord Herr Halland Onsala BK C - IFK Fjärås C Rydets IP A konstgräs
2021-12-31 17:00 Nivå 2 Norra Nord Herr Halland Onsala BK C - Åsa IF C Rydets IP B
2021-12-31 19:00 Utvecklingsserie Dam Norra Halland Onsala BK - Valinge-Derome DFF Rydets IP A konstgräs
2021-12-31 19:00 Klass 1 Herr Halland Onsala BK - Vinbergs IF Rydets IP A konstgräs
2021-12-31 19:15 Klass 1 Herr Halland Onsala BK - IFK Fjärås Rydets IP A konstgräs
2021-12-31 19:15 Klass 1 Herr Halland Onsala BK - Kungsbacka IF Rydets IP A konstgräs
2021-12-31 19:15 Utvecklingsserie Dam Norra Halland Onsala BK - IFK Fjärås Rydets IP A konstgräs
2021-12-31 20:00 Utvecklingsserie Dam Norra Halland Onsala BK - Ullareds IK Rydets IP A konstgräs

Postadress:
Borgstena IF - Fotboll
c/o Mikael Linge, Laryd Ekelunden
51397 Borgstena

Besöksadress:
Länsvägen 2, Nosseborg
51370 Borgstena

Kontakt:
Tel: +4633263351
E-post: This is a mailto link

Se all info