Hoppa till sidans innehåll

Södra judo open 1 2012-02-04


Se hela resultatlistan.

 

U9-7
1. SKÖLD Pelle JK Havsörnen
2. WIDEGREN Leo IK Södra
3. ÖBERG Vilma Stockholms JK
3. KLYFTELL Ludvig Borlänge JK
F11-36
1. LOBRÅTEN Alva Ålands JK/FIN
2. SYRJÄMÄKI Saana Maskun Tempo/FIN
3. KLYFTELL Elsa Borlänge JK
F13-32
1. AXELSSON Janina Borlänge JK
2. LORENTZEN Sigrid Knivsta JK
3. TARIC Selma IK Södra
P13-38
1. MAZOYER Christopher SPIF Judo
2. HELLSTRÖM Jonas Rättviks JK
3. PASHAYEV Pasha Nacka JK
3. ÖBERG Victor Stockholms JK
5. ROSENBERG Leon IK Södra
5. TILLHAGEN Melker IK Södra
7. BLAD Isac Borlänge JK
7. JUHLEN Elias IF Järfälla Judo
P13-46
1. KVARNLÖF Theodor Molkom JK
2. RUNVIK Ivar Borlänge JK
3. KARLSSON Joakim IK Södra
F15-57
1. SARVANIDIS Nicoletta SPIF
2. BJÖRKTORP Emma Borlänge JK
3. JONSSON Linn Molkom JK
P15-55
1. HELASMO Jose Maskun Tempo/FIN
2. SJÖBLOM Daniel Borlänge JK
3. JOHANSSON Julius Stockholms JK
P15-60
1. LAGNELIUS Noel Borlänge JK
2. AX-GUSTAVSSON Jonathan SPIF Judo
3. NYBERG Valtteri Maskun Tempo/FIN
P17-60
1. SJÖBLOM Fredrik Borlänge JK
2. WIIK Linus Bålsta JK
3. HAGLÖW John Uppsala JK
3. JOHANSSON Alex Nacka JK
5. EGRELIUS FREDLUND Albin Uppsala JK
5. SWÄRDH Rasmus Uppsala JK
7. TORNIAINEN Evert Maskun Tempo/FIN
7. FRÄDEN Manne Stockholms JK
P17-66
1. DECKART Rasmus SPIF
2. EDBOM Albin Knivsta JK
3. ENSTRÖM Marcus Karlstad JK
3. BULGAKOV Kristian Raision Ryhti/FIN
5. BLAD Tommie Borlänge JK
5. SONERUD Julius SPIF Judo
7. NATVIG Filip Knivsta JK
7. EDLUND Felix Saltsjö JK
H-60
1. MIKKOLA Markus Raision Ryhti/FIN
2. LILLQVIST Dennis Nacka JK
3. BERGLUND Lukas Borlänge JK

 

Uppdaterad: 25 SEP 2014 00:04 Skribent: Martin Sjöblom

Sökes: Sponsorer !

Finnes: Guld & Silverpaket. 

Vill du synas här?

 för mer info : This is a mailto link

 

 sisu_webb_if_190x190_samverkan

 

 

 

 

Postadress:
Borlänge JC - Judo
Box 19
78121 Borlänge

Besöksadress:
Kampsportens Hus,, Teknikergatan 1
78170 Borlänge

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info