Hoppa till sidans innehåll

2010


 

 

8 +  
1. Hjortnäs Bryggas IF (mix) 00:29:42
  Peter Mattsson  
  Nina Rosén  
  Roland Arons  
  Mikael Storén  
  Lars Borggren  
  Pavel Caris  
  Johan Esters  
  Magnus Knuts  
  x Ulrika Knuts  
     
2. 

Uppsala (mix)

00:31:25
 

Ander Backéus

Thomas Goecke

Hans Lejdegård

Hanna Eriksson

Johanna Andersson

Markus Jonsson

Tuva Wamborg

Johan Andersson

x Katie Ellenz
 

 
3.  Öresjö SS (herrar) 00:33:10
 

Christoffer Jansson

Christoffer Johansson

Alexander Voronoj

Janne Johansson

Per Carlsson

Roger Johansson

Peo Claesson

Oscar Claesson

x Maja Hök
   

 
4. Uddevalla RK (mix) 00:35:12
 

Bo Andersson

Mattias Andersson

Per-Erik Andersson

Anneli Jungland

Sven Jungland

Viktor Olsson

Niklas Pettersson

Renate Sellmer

x
 

 
     
  4x  
1.

Brudpiga (mix)

00:29:48
 

Per Andersson
Isabella Niss
Mattias Rapp
Daniel Leander

 
2.

Stockholms RF (herrar)

00:30:27
 

Robert Vigert
Tord Blomqvist
Mikael Borg
Roland Everbring

 
3. 

Kungälv RK (mix)

00:33:19
 

Jan Andersson 
Joachim Brischewski 
Josephine
Christer

 
4.

Brudpiga (damer)

00:37:47
 

Gunilla Gräfnings 
Birgitta Back
Magdalena Enges
Helena Sjöns

 
5.

Jönköping (mix)

00:41:35
 

Johan Lyden
Ida Andersson
Jeff Kelly
Christoper Hansson

 
6.

Öresjö SS (mix)

00:46:22
 

Lars Åke Lindqvist
Michael Vittblad
Mikaela Lindkvist
Tomas Johansson
cox Cissi Lindqvist

 
     
  2x  
1. Brudpiga RK /UARS 00:32:44
  Lassi Karonen 
Linda Tjäder
 
2.  SRF 00:33:16
  Birgitta Berglund
Jan Berglund
 
3. UARS 00:33:42
  Helena Back
Carl Olsson
 
4. Jönköping 00:33:46
 

Andrew Grant
Malin Grant

 
5. Hammarby 00:35:21
  Eva Buskas
Gustav Larsson
 
6. Brudpiga/Siljansnäs 00:35:26
  Rebecca Nääs
Thomas Nääs
 
7. Vänersborg (jun B) 00:35:41
  Frida Carlsson
Karl Stålberg
 
8. Brudpiga RK  00:36:29
  Magnus Jansson
Pär Änges
 
9. Hammarby  00:36:30
  Malin Bergner
Jakob Björnberg
 
10.  Avesta 00:39:35
  Charlotte Andersson
Per Andersson
 
11. Akademiska RF 00:42:38
  Michael Lindqvist
Ian Miller
 
 
1x
 
1. 

Lidingö

Anders Wånell

00:38:19
2.

SRF (junior A)

Josefin Berglund

00:40:59
3. Stockholms RF (junior B)

Axel Lillienstråle

00:44:46
     
     
  Ungdomar 2 km
(samtliga junior C)
 
1.  Jönköping (2x) 00:10:34
     
2. Stockholms RF (1x) 00:10:47
     
3. Stockholms RF (1x) 00:10:56
     
4. Kungälv (1x) 00:11:17
     
5. Brudpiga (1x) 00:11:26
     
6.  Stockholms RF (1x) 00:11:34
     
7. Brudpiga (1x) 00:12:55
     
Uppdaterad: 09 OKT 2011 17:37 Skribent: Lovisa Niss

Vid frågor, skicka ett mejl till This is a mailto link

LRR -07 (37)

Postadress:
Brudpiga RK - Rodd
Mats Niss, Västanvik, Skarpholsvägen 11
79392 Leksand

Kontakt:
Tel: 024713846
E-post: This is a mailto link

Se all info